Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości 2015 / Święto Niepodległości


182 odpowiedzi w tym temacie

#51 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2015 - 22:01

dziwne to wszystko w obliczu tego, ze PO jeszcze "nie oddala wladzy". Spodziewalem sie jakichs popisow, a jest spokoj jak piszecie, ciekawe.



#52 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2015 - 22:13

Byl spokój z prostego powodu. Zmiana władzy wiec nikt policyjnych decydentów nie ma zamiaru sie wychylac 😉 Bóg jeden wie jakby pis zareagowal na zamieszki a i tak by to nie poszlo na konto pisu bo jeszcze nie rządzą.
  • Junior, kosa i kibard lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#53 Blade

Blade
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2015 - 22:25

nie zgodzę się że nas tylko 90... licząc znajome twarze napotkane na marszu dzielnicami/fc wyszło nam ponad setka, a z Mce wliczyliśmy tylko Wesołą bo reszty nie widzieliśmy a na pewno byli i to nie w kilka osób.... lipa jest taka że nie potrafimy się zebrać razem i iść wspólnie... poza tym miejsce zbiórki też by trzeba było zmienić, bo przy tym obelisku jest za tu że ekip i też miejsce takie przechodnie... mam nadzieje ze na przyszły rok się lepiej zorganizujemy

Ogólnie jak powiem ze było nas ok 150 to na pewno nie przesadzę, niestety niezorganizowani


Użytkownik Blade edytował ten post 11 listopad 2015 - 22:26

  • 1964Wojtek1964 i Nikita lubią to

#54 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2015 - 22:32

W sumie patrząc po zdjęciach to jednak pojechało dużo znajomych z GieKSy więc masz rację

 

Za rok trzeba dokurwić zorganizowaną ekipą z Katowic, tym bardziej że 11.11 w piątek :)


  • 1964Wojtek1964 lubi to

Dołączona grafika


#55 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 11 listopad 2015 - 22:37

No chyba nie chcesz powiedzieć że to podstawieni funkcjonariusze ABW, podszywający się za narodowców...
Trzeba z wielkim smutkiem przyznać, że Marsz Niepodległości skupia tak wiele ludzi że zdarzają się także idioci, którzy są tam po to żeby coś rozpierdolić, i nawet nie wiedzą czego dokładnie mamy święto.
Takie okrzyki w TV mogą rozśmieszyć parę osób w necie, ale ogólnie powodują że zdecydowana większość społeczeństwa kojarzy sobie narodowców z idiotami, a ich definicje patriotyzmu z rozpierdoleniem przystanku.
Tym większa brawa dla organizatorów że w tym roku utrzymali wszystko w ryzach, bo w mediach nawet starając się poszło dobre echo w świat, i takie osoby jak Michnik mają ból dupy że nie mogą dać jutro nagłówka "Wstrętni faszyci zdemolowali Warszawę".

Nie musieli to być fukcjonariusze ABW.Dla mnie to zwykła telewizyjna ustawka.Na Marszu był spokój,ale przecież coś puscić muszą.Dziwnym zbiegiem okolicznosci te dwa incydenty nastepują jeden po drugim,program leci na żywo, a rekacje ludzi relacjonujacych marsz, są jakieś dziwnie spokojne.Szczególnie widac to po tej kobiecie :) 'Wszytrzymałabym się z oceną tego marszu..' i pyk wchodzą nasi aktorzy :)Reżyserka pełną gębą.
Sam sobie odpowiedziałeś,muszą Januszowi w kapciach przed TV pokazać,że na marszu są same chamy,głupki i prostaki, a przekaz idzie w świat :)


Użytkownik Wygan edytował ten post 11 listopad 2015 - 22:40


#56 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2015 - 22:56

Kibice Widzewa największa patologia.
  • Nikita lubi to

#57 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 listopad 2015 - 23:00

Nie musieli to być fukcjonariusze ABW.Dla mnie to zwykła telewizyjna ustawka.Na Marszu był spokój,ale przecież coś puscić muszą.Dziwnym zbiegiem okolicznosci te dwa incydenty nastepują jeden po drugim,program leci na żywo, a rekacje ludzi relacjonujacych marsz, są jakieś dziwnie spokojne.Szczególnie widac to po tej kobiecie :) 'Wszytrzymałabym się z oceną tego marszu..' i pyk wchodzą nasi aktorzy :)Reżyserka pełną gębą.
Sam sobie odpowiedziałeś,muszą Januszowi w kapciach przed TV pokazać,że na marszu są same chamy,głupki i prostaki, a przekaz idzie w świat :)

 

I Polsat ich wycisza i puszcza cos innego w tle... Nie przesadzajcie. Malo idiotow spotykacie na codzien?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#58 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 11 listopad 2015 - 23:02

Wygan ma odjazd większy niż Macierewicz na Smoleńsk ;-)

 

W Głogowie na niecałych 400 GieKSirzy, to z 40 by się takich znalazło ;-)


Przyjaźń jest wszystkim!


#59 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2015 - 23:06

Kibice Widzewa największa patologia.

 

nie bylo w ogole Craxy na marszu? :chamisko:



#60 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 11 listopad 2015 - 23:28

A mnie się patologia zawsze ze śmierdzielami kojarzyła. 



#61 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 11 listopad 2015 - 23:39

Nigdzie nie napisałem,że na marszu nie ma debili,tylko,że ten materiał to zwykła medialna ustawka.
 



#62 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2015 - 23:45

Też odniosłem takie wrażenie 


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#63 Nikita

Nikita
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 listopad 2015 - 08:39

Kibice Widzewa największa patologia.

To prawda, za mna pol marszu szedl jeden debil w nike z szaber placu w zajechanych do zera podeszwach , że skarpetke było wydać. Maska na twarzy chociaż nic przez nia nie widział i cały czas ja podnosil zeby na patrzec pod nogi i  bez przerwy darł morde - narodowe siły zbrojne widzew łódź. Pomijam fakt że w pasie miał pewnie połowe tego co ja a chodził jakby miał wrzody pod pachami. :dead:  :dead:  :dead:


  • melok lubi to

#64 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2015 - 08:52

Mayek, mający pretensje do Bayernu, że złożył życzenia z okazji niepodległości :lol: :lol: :lol3: :lol3:



#65 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2015 - 09:55

To prawda, za mna pol marszu szedl jeden debil w nike z szaber placu w zajechanych do zera podeszwach , że skarpetke było wydać. Maska na twarzy chociaż nic przez nia nie widział i cały czas ja podnosil zeby na patrzec pod nogi i  bez przerwy darł morde - narodowe siły zbrojne widzew łódź. Pomijam fakt że w pasie miał pewnie połowe tego co ja a chodził jakby miał wrzody pod pachami. :dead:  :dead:  :dead:

 

chyba chodzi o ta sama osobe, 160cm wzrostu, ok 60kg wagi, najebany jak nie wiem i z nim jakies 15 podobnych osob. szli i darli mordy caly czas


  • Nikita lubi to

#66 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 12 listopad 2015 - 09:56

taki powinien byc dzis przekaz kosciola w Polsce i europie

 


  • Naujox lubi to

#67 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 12 listopad 2015 - 10:05

Księżuniu pozamiatał.

 

Fajnie, że ogarnęli nowe osoby do przemówień, bo jakby miał znowu słuchać Zawiszy, Kowalskiego i Winnickiego, to bym chyba umarł z nudów.


  • Rafał lubi to

#68 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2015 - 10:52

To powinno pokazywać się w telewizji a nie jakiegoś księdza geja.
Wreszcie przemawia ktoś z kościoła młody, charyzmatyczny i pełny patriotyzmu. To jest głos młodego pokolenia. Nie jakiś głupi i wulgarny tylko z własnym zdaniem, które jest przedstawione w sposób spójny i logiczny. Ktoś kto reprezentuje zdanie młodych ludzi.
  • Cuba, Wierzba i MaciekTZN lubią to

#69 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2015 - 23:08

nie bylo w ogole Craxy na marszu? :chamisko:

Była i to dobrą ekipą ;)



#70 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 12 listopad 2015 - 23:18

tak patrzę na te zdjęcia i flagi na prawdę zajebisty efekt dają

 

ino wkurwia mnie fest że dużo ludzi ma te chujowe flagi z biedronki co godło ma białą obramówkę i wchodzi na czerwień....



#71 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 13 listopad 2015 - 01:45

ma ktoś ochotę zaorać pana żurka: 
 
:hihi:

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#72 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 13 listopad 2015 - 08:20

tak patrzę na te zdjęcia i flagi na prawdę zajebisty efekt dają

 

ino wkurwia mnie fest że dużo ludzi ma te chujowe flagi z biedronki co godło ma białą obramówkę i wchodzi na czerwień....

Zgodnie z terminologią to to nie jest nawet flaga, tylko bandera i nie powinny jej używać osoby cywilne.



#73 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 13 listopad 2015 - 10:49

 

6:27 widać swojską czapkę ;) dalej jeszcze nie oglądałem.


  • 19mózG64 lubi to

#74 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 13 listopad 2015 - 10:53

Bandera jest z wcięciem. Chodziło zapewne po prostu o "flagę państwową z godłem" (która faktycznie pełni też rolę bandery), tylko, że na niej godło (a właściwie to herb) znajduje się po środku białego pasa i  nie wchodzi na czerwony.


  • Naujox i Rafał lubią to

#75 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2015 - 16:31

#banderachuj #profkwiatek  :lol:


  • PRT lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych