Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat


7939 odpowiedzi w tym temacie

#626 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 09 kwiecień 2017 - 12:38

Ten atak chemiczny mógł być dobrym pretekstem dla USSmanów do rozpoczęcia oficjalnych działań przeciw Asadowi. Trzeba wygrać w Syrii żeby móc bez obaw zaatakować Iran.

 

Też może chodzić o gazociąg Katar - Arabia Saudyjska - Turcja i tu Syria stoi na przeszkodzie.

 

Śmierć cywilów nikogo tam nie obchodzi, więc niech żadna ze stron nie robi z siebie obrońców uciśnionych, liczy się tylko interes.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#627 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 09 kwiecień 2017 - 17:10

Ten atak chemiczny to typowa prowokacja.jaki cel mial by Asad atakować jakaś wieś bez znaczenia militarnego gazem?

przecież wygrał juz praktycznie walkę o kraj.wygrał dwie ostatnie wielkie bitwy i odbił dwa najważniejsze miasta.

po za tym teraz panuje w powietrzu i jak chcial zniszczyć te wies wystarczył typowy nalot jakich robi teraz dziesiątki razem z Rosjanami.


  • kosa i todi11 lubią to

#628 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 kwiecień 2017 - 20:00

Otóż to. Amerykanom nie na rękę było, że konflikt w Syrii pomału wygasa, więc trzeba było "rozruszać" towarzystwo. Jednak nie tylko oni mogli mieć w tym udział. Blisko jest przecież Turcja, która najchętniej położyłaby łapę na tych ziemiach. Blisko jest też Izrael i pewnie roi się tam od ich agentów. A może i Rosjanie przewidzieli zachowanie US. i wiedzieli jak obróci się to przeciwko nim.



#629 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2017 - 12:10

w Uesej niezłe jaja, wczoraj, czy tam przedwczoraj cały dzień się napierdalali w jakimś mieście

FREIKORPS 2017


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#630 Guziecpunx

Guziecpunx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2017 - 17:23

Jak brudasy nie maja przewagi 10:1 to tak to zazwyczaj wygląda. 

Ta cala antifa to zazwyczaj sa dzieciaki z przedmiesc, powtarzajace lewackie frazesy i pierdololo.

Pozyteczni idioci.


Don't stop believing.

#631 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2017 - 18:24

Ta cala antifa to zazwyczaj sa dzieciaki z przedmiesc, powtarzajace lewackie frazesy i pierdololo.

Są dobre filmiki z ostatnich ekscesów w Poznaniu, gdzie kilku tych lewaków z antify psy pozawijały. W grupie kominiarki, trzonki od siekier a w radiowozie kwik że astma, "Mam horom curke" i "zadzwońcie do mojego taty" :D

był kajś drugi, ale chyba usuneli ;-)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#632 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 09:43

Dzieciaki nie dzieciaki, z Katowic się udało to wyjebać, szkoda że w Jaworznie gdzie oficjalnie działa chyba z 5 ekip, nikt nie potrafi ich rozbić...

WHITE BOYS CENTRUM


#633 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 17:01

W juesej tłuką się aż miło ;-)

ODRODZENIE IDEALIZMU POLITYCZNEGO o/

 

https://www.facebook...hc_ref=NEWSFEED


Użytkownik terror edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 17:01

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#634 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 07 maj 2017 - 20:39

Francja [*]



#635 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 07 maj 2017 - 22:39

Dawno temu. Wierzyłeś że Le Pen ma szansę z człowiekiem Rotszyldów popieranym przez establiszment?


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#636 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 08 maj 2017 - 08:50

Ja i tak jestem w mego szoku, że 1/3 tego spedalonego, wykorzenionego społeczeństwa (bo całościowo narodem już ich nazwać nie można), głosowała na niby nacjonalistkę.

Teoretycznie u nas jest o wiele mniejszy nacjonalizm niż w tej zlewaczałej Francji :D bo u nas ten tępy ogr Kowalski dostał poniżej 1%, a tam Le Pen ponad 20% w pierwszej turze.


Użytkownik Jack edytował ten post 08 maj 2017 - 08:51


#637 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 08 maj 2017 - 10:54

Załączony plik  18275208_1322526504533768_6158981472298870786_n.jpg   5,72 KB   0 Ilość pobrań



#638 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 08 maj 2017 - 23:00

Tutaj wrzucam, bo "świat" chyba najlepiej pasuje.

Nie wiem czy ktoś tutaj ogląda "przez świat na fazie", jeżeli nie to polecam co niedzielę nowy odcinek na fb.

Ostatni akurat, pokazuje polski cmentarz w Tanzanii, więc choćby dlatego warto luknąć.

Ogólnie koleś z Żor zwiedza świat autostopem i zupełnie na wariata. Był w Ameryce południowej, rok później w Azji, gdzie odwiedził też polski cmentarz w Teheranie, i teraz śmiga po Afryce. Fajnie jest wiedzieć, że ktoś tam na miejscu dba o takie miejsca.

 


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 08 maj 2017 - 23:02

  • Foxu, matthew i PodlesieFans lubią to

#639 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 11 maj 2017 - 21:25

ciekawa mapka od "Konfliktów..." http://kiks24.com/wiadomosci/mapa

 

 

edit: i jeszcze jedna mapka :)

https://reporters.pl...na-to-patrzysz/


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 13 maj 2017 - 11:19

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#640 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2017 - 06:27

Ten film ma juz kilka lat z tego co pamietam, byl juz kiedys wklejany, ale teraz staje sie on coraz bardziej realny :szok:

 

https://www.facebook...25816197652971/


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#641 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2017 - 06:29


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#642 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 26 maj 2017 - 17:37

A tak Uk sie przeciwstawia temu co sie wydarzylo w Manchesterze - dostalem pw na fb...
At 6pm UK time tonight, let Facebook fall silent for 22 minutes. No posts, no status updates, no uploads. Just still and silent for the 22 victims lost.. ❤❤❤❤

♥send to all friends if you care ❤️

#643 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 26 maj 2017 - 17:55

Ja pierdole :/ Kreda, cisza na fb, co dalej ?

#644 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 26 maj 2017 - 18:06

cisza na fb to naprawdę wielkie poświęcenie. Jestem pod wrażeniem. Myślę, że arabom gul wyskoczy.

Chociaż...

Może to jest jakaś metoda. Ci co się w tym czasie wpiszą, będą podejrzani o konszachty z isis.



#645 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 czerwiec 2017 - 09:05

http://www.fakt.pl/w...ny-slub/1czw714

#646 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:43

Dlatego ten kraju musi upaść.

#647 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 czerwiec 2017 - 19:17

Wampiryzm MOTZNO. Zachodnia cywilizacja jest już upiorem.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#648 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 czerwiec 2017 - 19:36

W ogóle co to znaczy pośmiertny ślub? Będą mogli się wspólnie rozliczać? Jakies ulgi podatkowe będą mieli? Mogą razem kredyt wziąć? No i co z pożyciem? Toż to czysta nekrofilia....  :szok:

Poza tym jedno przeczy drugiemu. Pośmiertny ślub brzmi tak samo absurdalnie jak gorący lód czy sucha woda,

No i w dodatku na ślub muszą wyrazić zgodę obie strony, a nieboszczyka chyba nikt o zdanie nie pytał ;-) 

 

Chory świat ;/ Jak ja się cieszę że jestem tym zaściankowym katolem.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#649 Zet1964

Zet1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 03 czerwiec 2017 - 23:55

No nie do końca wydaje mi się ,że w teologii katolickiej niektóre sakramenty są ważne nawet po śmierci ale mogę się mylić.


GÓRNY ŚLĄSK - QUIS SEPARABIT


#650 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 czerwiec 2017 - 07:51

Ale w jakim sensie ważne? Chodzi Ci o to, że np chrzest jest przyjmowany raz na całe życie i nawet po śmierci dana osoba "funkcjonuje" jako ochrzczona? Czy raczej o sakrament namaszczenia chorych, który wbrew temu jak wiele osób myśli, jest udzielany nie zmarłym tylko żywym. 


Użytkownik ToJa edytował ten post 04 czerwiec 2017 - 07:51

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych