Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat


7939 odpowiedzi w tym temacie

#601 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2017 - 20:41

haha mengele pado, co się będziesz ograniczał, zrównaj Baumana z Mao Zedongiem :)

Chciałbym tylko przypomnieć, że aktualnie nie ma żądnego kwitu na to, że Bauman kogoś odpulił etc. Bauman był oficerem politycznym, czyli siedział np. w koszarach i zajmował się dyscyplinowaniem rekrutów.

Taką samą funkcję pełnił Ernst Junger, tylko, że on był oficerem w Wehrmachcie, to z jego pamiętników wynika, że całymi dniami siedział na dupie, cenzurował listy i zajmował się sprawami karnymi za dezercje, pijaństwo, bójki etc. poważny zbrodniarz. Prawie jak Himmler.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#602 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 27 luty 2017 - 21:03

jasne. a Hitler był malarzem



#603 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2017 - 21:10

Trzeba zacząć od tego, że nie ma żądnych dowód na to, że Hitler wiedział o Holokauście.


Użytkownik terror edytował ten post 27 luty 2017 - 21:11

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#604 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2017 - 21:25

Trzeba na tym skończyć. Nie ma też nawet przesłanek by sądzić, że zostało to przed nim jakoś ukryte.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#605 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 27 luty 2017 - 21:27

Trzeba zacząć od tego, że nie ma żądnych dowód na to, że Hitler wiedział o Holokauście.

Ciekaw czy są dowody, że Stalin wiedział o Katyniu. Albo jaruzelski o Wujku.



#606 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2017 - 21:32

PROSZĘ TO SOBIE WBIĆ DO GŁOWY


  • kibard lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#607 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 27 luty 2017 - 21:45

heh stek bzdur :)

Już nie pisze nawet o Hitlerze ale o " przywódca kraju wie tylko to co napiszą gazety"  Niestety ten gość, którego kiedyś popierałem ma odjazdy psychiczne.



#608 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 27 luty 2017 - 21:52

Zdaje sie, że Ty tutaj niejednokrotnie wytykałeś Korwinowi oderwanie od rzeczywistości, czy wręcz głupotę, a teraz przywołujesz jego wypowiedzi by bronić swoich "odlotów"?  No ale wiem, taka jest potrzeba chwili, taka sytuacja.  Jak się kiedyś ktoś rozjebie na pałach, wtedy też wygodne będzie takie wytłumaczenie.



#609 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 luty 2017 - 21:54

Terror, czy istnieje dowod, ze wiedzial?

 

Z szeregu poszlak i struktury 3 rzeczy mozna domniemywac z wysokim prawdopodobienstwem, ze Hiter taka zgode wydal (ustnie), ale nie zachowal sie zaden dokument, ktory to potwierdza. O tym mowi Korwin. To czy ma sens takie mowienie czy nie, to jedno, a drugie to fakt, czy on ma racje. W swietle obecnych dowodow mozna stwierdzic, ze zdanie korwina jest prawdziwe.

Tylko ze ty od razu nacechowales to sobie emocjonalnie, dodales do tego powszechna wiedze i pieprzysz niepotrzebnie.
Ten temat jest najlepiej olac, a nie ekscytowac sie tym tak.

 

https://wolnemedia.n...-o-holokauscie/

 

najciekawsze zdanie:

"Za powszechnym oburzeniem, jakie wywołały te słowa, nie poszła jednak rzeczowa krytyka cytowanych wypowiedzi. Tymczasem dokument, który zawierałby wydany przez Führera rozkaz wymordowania Żydów znajdujących się w niemieckiej strefie wpływów, rzeczywiście nie istnieje."

 

 

Tu nie chodzi o caloksztalt faktow i domyslow. Tu chodzi o to, ze na pytanie "czy hitler wiedzial o holocauscie" odpowiedz jest przeczaca, poniewaz prawo zaklada koniecznosc udowodnienia winy. Czlowiek z natury jest niewinny, dopoki mu sie winy nie udowodni. Boje sie jednak, ze wiesz o co chodzi, ale bedziesz dalej swoje gadal.



#610 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 luty 2017 - 05:19

Kurwa, z tym hitlerem i kurwinoidem to miał być troll 😀 Nie pisałem tego na serio.
https://youtu.be/UiUQgkPEv1E
IMIĘ HITLERA POZOSTANIE NIESKALANE
  • Miłosz1964 i kibard lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#611 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 28 luty 2017 - 08:03

Trzeba zacząć od tego, że nie ma żądnych dowód na to, że Hitler wiedział o Holokauście.

 


  • terror lubi to

#612 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 luty 2017 - 14:04

@terror Takie pytanie (już tu padało z tego co pamiętam ale pozostało bez odpowiedzi) no offence po prostu jestem ciekaw. Jakie wydarzenie w życiu sprawia, że człowiekowi mózg się lasuje i zaczyna wygadywać, propagować ten Twój lewicowy bełkot?

Czysta ciekawość, nic osobistego.



#613 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 28 luty 2017 - 16:51

@terror Jakie wydarzenie w życiu sprawia, że człowiekowi mózg się lasuje i zaczyna wygadywać, propagować ten Twój lewicowy bełkot?


Może "gra świateł", ale to tylko moje luźne przemyślenia ;)

Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 28 luty 2017 - 16:53

  • chemik lubi to

#614 Guziecpunx

Guziecpunx
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2017 - 03:49

Wy serio wierzycie w te bajki o holokauscie?  :lol:

Kabaret.

 


Don't stop believing.

#615 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 25 marzec 2017 - 11:02

#up: film niedostępny w Polsce.



#616 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2017 - 21:03

Na Białorusi ciekawe rzeczy, dzisiaj miał się odbyć demonstracja "demokratycznej i prozachodniej opozycji". Przyszło kilkaset osób, większość została zawinięta część spałowana.

Ach, podręcznikowy ból dupy liberalnych mediów.


Użytkownik terror edytował ten post 25 marzec 2017 - 21:03

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#617 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 marzec 2017 - 01:40

Wy serio wierzycie w te bajki o holokauscie?  :lol:

Kabaret.

 

 

 

#up: film niedostępny w Polsce.

 

 

oj tam od razu niedostępny: 


  • Edy lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#618 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 marzec 2017 - 15:40

moze ktos wciepnac 3/4, bo nie umiem znalezc?



#619 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 31 marzec 2017 - 10:30

comment_k6OV31yMN4OoViKxWnj8Vg7dZPfLH8Ni



#620 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2017 - 11:31

Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłam pysk Korwina to zamiast pan przeczytałam pani ;-) 


  • Krzyś lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#621 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2017 - 07:43

"03:22 - STANY ZJEDNOCZONE WYSTRZELIŁY CO NAJMNIEJ 60 RAKIET NA LOTNISKO WOJSKOWE W POBLIŻU HOMS W SYRII. "

 

04:42 - Pentagon: wystrzelono 59 rakiet Tomahawk z dwóch okrętów. Trafione zostały samoloty, magazyny z amunicją oraz systemy obrony przeciwlotniczej na lotnisku wojskowym koło Homs (al-Shuayrat).

 

Z FB "Konflikty i katastrofy światowe - KIKS24.com"


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 07 kwiecień 2017 - 07:44

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#622 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2017 - 20:11

 

Dobrze, że Polak jest na czele Rady Europejskiej. Pan Tusk nie pozwoli, aby coś podobnego działo się w jego ojczyźnie i na pewno zablokuje pomysł przymusowej relokacji uchodźców.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#623 melok

melok
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaImielin

Napisano 08 kwiecień 2017 - 23:16

Polakiem bym go nie nazwał...

#624 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 kwiecień 2017 - 09:33

"Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to Syria i Korea płn. nie posiadają swoich banków centralnych" - na taki komentarz natknąłem się wczoraj w internetach. Komentarz odnosi się do ostatniego ataku amerykańskiego na lotnisko w Syrii.

Potem trochę grzebania po różnych stronach i wychodzi na to, że niemal wszystkie banki centralne krajów, są w rękach rodziny Rothschildów, tylko nie Syryjski i Irański (Korea płn. podobno nie ma takiego banku). Kiedyś Mayer Amschel Rothschild powiedział: "„Pozwólcie mi tworzyć i kontrolować pieniądze państwa, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy w nim prawa”.

 

I teraz, jak to wyglądało na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat: 2001 - Amerykanie atakują Afganistan i kilka lat później powstaje bank centralny Afganistanu. Rok 2003 i to samo dzieje się w Iraku. Potem jest 2011 i Libia.

Czyżby teraz faktycznie chodziło o to samo w Syrii, a potem w Iranie?  Do Iraku też wkroczyli pod pretekstem "posiadania przez Irak broni chemicznej".

 

link: http://theeconomicco...-a-central-bank

 

I tutaj lista banków w rękach Rothschildów:  http://alexjones.pl/...luje-rothschild



#625 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 kwiecień 2017 - 09:53

Podobno Chiny i Rosja "motzno" (qrwa, skąd ja biorę takie słowa :hihi: ) zaczęły bronić swoje banki przed dominacją banku światowego np. rozliczanie ropy naftowej w złocie, zamiast w dolarach, więc Rosja też powoli jest wciągana w konflikt zbrojny.

Niestety konflikt ten, jak każdy już wie, będzie miał swoją odsłonę w Europie, a głównie w Polsce, bo przecież nie w USA.

 

Tu też ciekawy punkt widzenia: https://ussus.wordpr...m-rothschildow/


  • Edy lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych