Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transport publiczny, KZK GOP, PKP itp.


18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 28 lipiec 2013 - 12:00

Komunikacja miejska, jak i czym najlepiej dojechać, kontynuacja tematu ze starego forum.

 

 

http://www.youtube.c...h?v=gkL_YQ7JlrE

W Sobotę rano MAN NL313-15 nr.12 z firmy ASKA z Żor skasował znak przed wjazdem na dworzec autobusowy pod dworcem w Katowicach. MAN obsługiwał linię 672, autobus zaczął cofać i dodatkowo skasował także i szlaban przed wjazdem na dworzec. Niedoszli pasażerowie próbowali jakoś pomóc kierowcy ale z mizernym skutkiem.

 

Brawa dla tego Pana :szydera:


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#2 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 28 lipiec 2013 - 13:34

Rzeczywiście śmieszne, płakałem przez godzinę i obejrzałem milion razy. Kurwa w dzisiejszych czasach ludzie tylko czekają aż komuś powinie się noga a jeszcze daj Boże uda się to nagrać, to już w ogóle ... BęDziE BeKa Z TyPa xD 

 

Swoją drogą jak długo potrwa modernizacja torów tramwajowych i po chuj zmieniali tory zbliżając je do korfantego ? 


  • tommywie lubi to

#3 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 28 lipiec 2013 - 22:36

Zbliżyli ponieważ w miejscu starego torowiska ma powstać ryneczek :chamisko:


Crazy Boys!

#4 Rico

Rico
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 lipiec 2013 - 19:58

Komunikacja miejska, jak i czym najlepiej dojechać, kontynuacja tematu ze starego forum.

 

 

http://www.youtube.c...h?v=gkL_YQ7JlrE

W Sobotę rano MAN NL313-15 nr.12 z firmy ASKA z Żor skasował znak przed wjazdem na dworzec autobusowy pod dworcem w Katowicach. MAN obsługiwał linię 672, autobus zaczął cofać i dodatkowo skasował także i szlaban przed wjazdem na dworzec. Niedoszli pasażerowie próbowali jakoś pomóc kierowcy ale z mizernym skutkiem.

 

Brawa dla tego Pana :szydera:

 

 

Niestety kolego jesteś w błędzie !!! Ci niedoszli pasażerowie nie pomagali lecz ujme to tak: robili szofera w ciula ! Koleś się pomylił i zamiast wjechać na dworzec chciał jechać tunelem obok dworca dla osobówek. Każdemu się może zdarzyć tym bardziej że jestem przekonany że był to albo świeżo zatrudniony szofer albo nie znał wjazdu na dworzec bo jechał pierwszy raz. Wjeżdżając do tunelu dla osobówek zatrzymał się a linia podwójna ciągła znajdowała się między kołami autobusu. Także kierowca cofając nie widział w obu lusterkach wysepki która znajdowała się za pojazdem, a debili niestety nie pomogli tylko kierowali go na ta właśnie wysepkę, potem jeszcze szlaban zaliczył. Zamiast pomóc pokazali jakimi sa skurwysynami !!! Byłem świadkiem tego zdarzenia bo jechałem akurat linią 297 wyjeżdżającą z dworca czego na filmie nie widać (jestem kierowcą w PKM Katowice). Tak więc wstrzymaj się z durnymi opiniami jak nie znasz prawdy.


GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE


#5 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:33

Gordon, swój swego będzie bronić choćby z jego winy potrącił dziecko, to usprawiedliwisz że nagle i niespodziewanie wbiegło niedopilnowane przez Matkę. Problem w tym że mam też niejednego znajomego w KZK GOPie :) więc to że gościu wydmuchał w balonik po tej akcji pewnie zanegujesz.

kończę temat, bo nie na celu była :napinka: ani śmiech do łez, dlatego Rulon zbędne bicie w moją stronę, no chyba że chodzi o ogół ludzi to przyznaję rację z tendencją którą poruszyłeś.


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#6 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 05:18

No jak to nie jak wkleiłeś z drwiną, poza tym wkurwiłeś mnie jak gość wyjeżdżał z podporządkowanej a Ty specjalnie przyspieszyłeś żeby kurwa zatrąbić żeby pokazać jak on to kurwa wymusza :chamisko: to była zemsta :chamisko:

 

Żeby nie rozmywać, wczoraj miała z tego co wyczytałem kursować komunikacja zastępcza w stronę Chorzowa, a ludzie zapierdalali piechotą, ale najważniejsze, że wyścig się odbył...



#7 Piter

Piter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2013 - 06:12

Nie czytasz gazet.
Wczoraj był dzień Pieszego Pasażera

#8 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 01 sierpień 2013 - 08:54

Lars, ja tam autobusy zastępcze widziałem, tylko np. koło Stadionu Śląskiego ludzie czekali na przystanku tramwajowym, gdy ten zastępczy był ustawiony koło AKS



#9 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:09

Ja widziałem jak "pielgrzymki" ludzi zapierdalały wzdłuż chorzowskiej, się dziwiłem czemu tyle ludzi szło, a potem się dowiedziałem, że szli z centrum :)



#10 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:36

poza tym wkurwiłeś mnie jak gość wyjeżdżał z podporządkowanej a Ty specjalnie przyspieszyłeś żeby kurwa zatrąbić żeby pokazać jak on to kurwa wymusza :chamisko: to była zemsta :chamisko:

no bo pewnie miał SO, SBE, SD... :chamisko:


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#11 Rico

Rico
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 18:28

Gordon, swój swego będzie bronić choćby z jego winy potrącił dziecko, to usprawiedliwisz że nagle i niespodziewanie wbiegło niedopilnowane przez Matkę. Problem w tym że mam też niejednego znajomego w KZK GOPie :) więc to że gościu wydmuchał w balonik po tej akcji pewnie zanegujesz.

kończę temat, bo nie na celu była :napinka: ani śmiech do łez, dlatego Rulon zbędne bicie w moją stronę, no chyba że chodzi o ogół ludzi to przyznaję rację z tendencją którą poruszyłeś.

 

MiRO co do sprawy potracenia kogokolwiek nie tylko dziecka też może zdarzyć się że ktoś może wybiec na drogę więc nie wiem po co piszesz takie bzdury wychodzi na to że zawsze (w Twoim mniemaniu ) kierowca jest winny. Błędne rozumowanie. Poza tym nie neguję że coś wydmuchał tylko jak tak było to czemu ten sam szofer na drugi dzień prowadził ten sam wóz na tej samej linii mijałem go swoją osobówką na Murckowskiej przed Giszowcem ( skrzyżowanie jak lecisz w stronę Katowic na Adama ) widocznie zmieścił się w normie. Nie mam nic do Ciebie tylko prośba żeby następnym razem nie pisać i nie drwić jak się nie ma pewności bo plota do plota i bestseller gotowy tylko że nieprawdziwy.

P.S. Jak masz znajomych w GOP-ie to weź im tam szepnij niech skrócą czasy przejazdu na co niektórych liniach :)


GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE


#12 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 01 wrzesień 2013 - 22:33

potrzebuje transportu dla 4osób+4rowerów do Gdyni. Pociąg bezpośredni jedzie ponad 13h :pijak: Polski Bus do Gdańska raczej nie weźmie tylu rowerów... Ktoś widzi jakąś inną opcje?


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#13 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 wrzesień 2013 - 22:34

Jechać rowerami :chamisko:


  • Mayek lubi to

#14 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2013 - 07:01

GW pisze o nowym tramwaju który jest testowany w nocy w Katowicach: ciekawe przy długość przystanków będzie właściwa, tramwaj ma 32 metry...


GKS KATOWICE

#15 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 14 listopad 2013 - 10:53

swoją drogą Twist jest tramwajem przeznaczonych dla mniejszych ośrodków miejskich /Częstochowa na przykład/. dla aglomeracji przeznaczony jest Swing,który jeździ chociażby po Warszawie i jest jeszcze większy.



#16 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 14 listopad 2013 - 15:34

swoją drogą Twist jest tramwajem przeznaczonych dla mniejszych ośrodków miejskich /Częstochowa na przykład/. dla aglomeracji przeznaczony jest Swing,który jeździ chociażby po Warszawie i jest jeszcze większy.

ale przecież Katowicami rządzi sołtys,a nie prezydent.wiec wybór Twista trafny.



#17 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 05 styczeń 2014 - 11:07

dostalem dzis mandat za przejazd z niewaznym biletem(mam kwartalny+ legitymacje) i dzis sie dopiero dowiedzialem ze juz od 2 lat jezdze bezpodstawnie na znizke.Czy jak kupie jeszcze jeden kwartalny polowke to bede mial anulowany ten mandat? chop co mi go wystawial mowil ze tak,a drugi ze nie wie... ogolnie wygladali jak kurwa bezdomni wiec wole dopytac na forum



#18 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 styczeń 2014 - 13:58

Wątpię.


Przyjaźń jest wszystkim!


#19 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 styczeń 2014 - 23:02

Nie mogą anulować mandatu bo ta druga połówka będzie kupiona juz po wystawieniu mandatu. Jedyna szansa to chyba jakiś znajomy w kolekturze, który na bilecie przybije pieczątkę z wcześniejszą datą, najlepiej taką samą jak na tym wcześniejszym, ze niby nie mieli normalnych tylko ulgowe. Ale i tak głowy nie dam czy z czasowymi przechodzi opcja kupna 2 ulgowych zamiast 1 normalnego jak w przypadku biletów jednorazowych.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych