Skocz do zawartości


Zdjęcie

Książki


1033 odpowiedzi w tym temacie

#26 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 26 październik 2013 - 21:55

Także jak przeczytam tą to pewnie kupie następną.

skad wiesz,ze ta ktora przeczytasz bedzie na tyle dobra zeby kupic nastepna?


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#27 PATYK

PATYK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2013 - 22:12

skad wiesz,ze ta ktora przeczytasz bedzie na tyle dobra zeby kupic nastepna?


Tego galganie jeszcze nie wiem. :-) Okaze sie jak przeczytam :-) napisalem-pewnie a czy kupie to sie okaze. To tak jak z ludzmi kupujacymi fify. W kazdej prawie to samo a ludzie i tak kupuja.Dobra koniec pierdolenia :-)

#28 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 04:34

Tylko jedna osoba czytała "Gracza" tutaj ? Przecież to jest najlepsza polskojęzyczna książka w tematach około piłkarskich. Czyta się ją "na raz".


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#29 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 02 listopad 2013 - 00:17

Przeczytałem dziś. Kurde serio zajebista książka i rzeczywiście połyka się ją na raz. Już początek jest mocny i nie da rady przestać. Na plus wielowątkowość i to, że każdy sam może sobie wybrać głównego bohatera.


  • Naujox, cysiu i cinkowski lubią to

#30 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 listopad 2013 - 00:37

Weź mi na jutro Bhoy.


Przyjaźń jest wszystkim!


#31 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 02 listopad 2013 - 10:54

Ok

#32 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 listopad 2013 - 17:25

21bizgw.jpg

Przez trzydzieści lat udawał kuzyna angielskiej królowej i spadkobiercę rodu Rockefellerów. Przez piętnaście lat jego żona nie wiedziała, kim jest najbliższy jej człowiek.

Jako Clark Rockefeller podbił Manhatan. Jego własna żona przez piętnaście lat wierzyła, że jej mąż jest tym za kogo się podaje. W rzeczywistości był oszustem, którego historia jest lepsza niż dzieje pana Ripleya i Nikodema Dyzmy.

„Clark Rockefeller” jest autorem jednego z najdłuższych oszustw w dziejach. Pojawiał się znikąd. Znakomitymi manierami i ogładą godną lorda zdobywał zaufanie najbardziej szanowanych obywateli. Wkrótce sam stawał się jednym z nich. Choć arystokratycznego sposobu bycia nauczył się z telewizyjnego serialu, jego metody działały zarówno w małym kalifornijskim miasteczku, jak i na salonach Nowego Jorku. Choć knucia intrygi uczył się ze starych filmów noir, przez trzydzieści lat udawało mu się oszukać niemal każdego.

Znakomity reporter Mark Seal przeprowadził dziennikarskie śledztwo, które odtwarza karierę najsłynniejszego seryjnego oszusta. Ta książka pokazuje, że prawda zostawia w tyle najlepszych hollywoodzkich scenarzystów.

 

Polecam. Czasami miałem wrażenie, że czytam baśń, bo nie chciało się aż wierzyć, co gość samą gadką i pozerstwem dorobił się pieniędzy a nie jedna gruba ryba nieświadomie chciała mu wejść w dupę, nie wiedząc, że to oszust. No książka pochłania i zadziwia jednocześnie.



#33 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 03 listopad 2013 - 17:55

Przeczytałem dziś. Kurde serio zajebista książka i rzeczywiście połyka się ją na raz. Już początek jest mocny i nie da rady przestać. Na plus wielowątkowość i to, że każdy sam może sobie wybrać głównego bohatera.


Zgadzam się z opiniami o tej książce - naprawdę mega i faktycznie wciąga niesamowicie.

#34 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 11 listopad 2013 - 13:08

Gracza czyta się bardzo fajnie, książka naprawdę fajnie napisana i wciaga od samego początku  ale troche nie rozumiem skąd się bierze to takie nadmierne zachwycanie się tą książka. Z każdą dobrą książką tak jest że wciągą niesamowicie. Ja mogę polecić fanom kryminału najnowszą książkę Jo Nesbo- Policja. Jak dla mnie mistrzostwo.



#35 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 14:35

kto to napisal?



#36 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 17:47

Przemysław Rudzki, dziennikarz sportowy.



#37 yorkers

yorkers
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2013 - 21:25

Jak już jesteśmy przy książkach piłkarskich to polecam Szamo - można się nieźle pośmiać.



#38 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 17 listopad 2013 - 18:43

'Katowice miedzy wojnami. Miasto i jego sprawy 1922-1939', posiada ktos ta ksiazke? jest ciekawa?

Lub czy ktos spotkal sie z ciekawa ksiazka o Katowicach w czasach II wojny swiatowej?


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#39 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 listopad 2013 - 09:51

znkhev.jpg

Jestem w połowie tej książki, ale tylko dlatego, że szanuję sobie każdy rozdział, bo jest fenomenalny! Ile tam jest anegdot, które wyciskają łzy ze śmiechu, to nie da się opisać. Trzeba poczytać. Duża, bardzo duża wzianka o Adamie Ledwoniu, jak np. jego wkurwienie dogadania się w 1996 roku z Legią Warszawa, że oni nam odpuszczą ostatnią kolejkę i awansujemy do Pucharu UEFA, My (GKS Katowice) zaś im finał Pucharu Polski, jednak Legia nas wydymała dwukrotnie.

 

Przewija się bardzo dużo osobowości co w książce Wojciecha Kowalczyka, ale anegdot o tych samych osobach jest wiele innych. Janusz Wójcik to i tak mistrzów akcji, które są tam przedstawiane. No ryje mi dekiel ze śmiechu!

 

Książka kosztuje 39 zł, ale spłaca się po pierwszym rozdziale.

 

PS: Wracając jeszcze do Adama Ledwonia, to Grzegorz Szamotulski był jego bliskim przyjacielem, ale sam też wtąpi w samobójstwo Ledka. Po prostu nie pasuje mu, że pił tylko whisky a gdy wisiał, to obok niego stała butelka wódki. Podobno wódki nigdy nie pił a baletów z nim zaliczył mnóstwo.


  • ejr lubi to

#40 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 24 listopad 2013 - 23:34

Potwierdzam słowa Erica Cantony i dodatkowo powiem, że w Empiku ta książka jest 25 % tańsza.



#41 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 26 listopad 2013 - 22:57

qrwa, przez was nie wyrobie na te książki. dopiero co przyszedł pakiet, a już trzeba nowe zamawiać. Jeszcze tylko czasu na czytanie nie ma ;)  jestem teraz przy "spalonym" Iwana i qrwa nie dowierzam.



#42 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 listopad 2013 - 09:54

"Spalony" najlepsza piłkarska biografia jaką czytałem. Kowal się chowa. Zobaczymy czy Szamo go przebije.
  • Naujox i ejr lubią to

#43 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 27 listopad 2013 - 10:50

Szamo to zupełnie inny typ książki niż Spalony ;)



#44 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 27 listopad 2013 - 11:04

http://capitalbook.pl/

 

zamawiał ktoś z tej księgarni? wydaje się, że jest kilka ciekawych pozycji.



#45 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 29 listopad 2013 - 22:29

Potwierdzam słowa Erica Cantony i dodatkowo powiem, że w Empiku ta książka jest 25 % tańsza.

 

U mnie w Empiku już nie ma. Babki, gdy zapytałem o "Szamo", się tylko zaśmiały i zgodnie potwierdziły, że szybko się sprzedała.

Za to promocja była dzisiaj 2+1 i mam już "gracza" i "gangstera".



#46 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 30 listopad 2013 - 09:18

Szamo do załatwienia jak chcecie



#47 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 01 grudzień 2013 - 19:46

Czytał ktoś "Guvnors"? Jakieś opinie?


Crazy Boys!

#48 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 01 grudzień 2013 - 23:23

czytał moze ktos  ''Zakazane Imperium''?

zastanawiam się czy kupić bo serial,który oglądałem na podstawie tej książki bardzo dobry.



#49 yorkers

yorkers
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2013 - 20:12

Spalony Iwana, Kowal, Szamo, Merson, Domenech, biografia Ibry przeczytane. Jest jeszcze jakaś dobra książka w temacie futbolu?



#50 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2013 - 14:24

Czytał ktoś "Guvnors"? Jakieś opinie?

 

Ja nie dawno skończyłem i mogę polecić, jeśli czytałeś inne tego typu angielskie książki i Ci pasowały to śmiało bierz.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych