Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat seriali - dyskusja bez spoilerów


1339 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 26 lipiec 2013 - 11:14

Oglada ktos z Was Hannibala?

 

Konczy sie Dexter,zastapilbym go czyms w tym samym stylu,a serial powyzej na taki sie zapowiedzial.

 

Ktos poleci czy raczej odradzi?



#2 GzR

GzR
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 26 lipiec 2013 - 11:27

Oglada ktos z Was Hannibala?

 

Konczy sie Dexter,zastapilbym go czyms w tym samym stylu,a serial powyzej na taki sie zapowiedzial.

 

Ktos poleci czy raczej odradzi?

 

Ten serial jest całkiem dobry, choć niektórym pewnie się nie spodoba. Przeczytaj sobie recenzje: http://www.filmweb.p... Kanibala-14268, będziesz wiedział czego się spodziewać.



#3 LOHEN

LOHEN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 02 sierpień 2013 - 09:59

Dobre seriale w mojej opinii:

House of Cars http://www.filmweb.p...rds-2013-620036

Person of Interest http://www.filmweb.p...ani-2011-618075

Mentalist http://www.filmweb.p...sta-2008-477417

Alcatraz http://www.filmweb.p...raz-2012-597666

Graceland http://www.filmweb.p...and-2013-659252

White Collar http://www.filmweb.p...yki-2009-500917



#4 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 02 sierpień 2013 - 10:12

Nie dokończyłem jeszcze ale oglądałem Black Mirror. Serial pokazuje nieco przesadnie jak będzie wyglądać nasz świat za niedługo, a w sumie jak już wygląda mentalnie. 

 

Z akcji wciągnął mnie UNIT - jednostka. Zajebiście wymieszana akcja wojskowych z życiem w domu. Akcje często "amerykańskie" jeżeli chodzi o wyjście z opresji, ale przyznam, że serial łyknąłem bez popity.



#5 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 październik 2013 - 07:43

skończył się dexter ,polecicie cos dobrego ino niy żeby miało najwyżyj 8 sezonów bo co za dużo to chujowo



#6 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 październik 2013 - 08:39

Breaking Bad jak nie oglądałeś.



#7 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 01 październik 2013 - 15:16

Dokładnie, Breaking Bad!

 

(jestem świeżo po zamknięciu ostatniego sezonu, za całokształt bdb+)
Doradzcie za co warto się teraz zabrać, co jest w stanie dorownac BB - Dexter ?



#8 GOLDMAN

GOLDMAN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2013 - 05:54

Mentaliste



#9 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2013 - 11:16

Breaking Bad!

Dla mnie ten serial mega muli, niby fabuła OK, ale brakuje tego jebnięcia, jakiegoś zwrotu akcji, kulminacji, ciągle te same tempo.

Całe serial opiera się tylko i wyłącznie na Walterze, jednościeżkowa fabuła... jedynie przemiana Waltera jest kozacka i z przyjemnością ją sie obserwuje, ale to trochę za mało.

 

House Of cards polecam, serial mega, w chuj dobry poziom pod każdym względem. Monologi Francisa miażdzą.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#10 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 02 październik 2013 - 14:36

the walking dead ??

 

ogląda ktos ? jakies opinie ?



#11 Basu

Basu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 październik 2013 - 17:23

Fajny pomysł, wykonanie średnie według mnie. Obejrzałem dwa sezony (jest więcej?), ale raczej siłą rozpędu, niż wiedziony ciekawością, co będzie dalej.



#12 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2013 - 18:27

the walking dead ??

Idealny serial na relaks, nic nie trzeba myśleć. Przyjemny dla oka.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#13 GOLDMAN

GOLDMAN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 październik 2013 - 08:49

the walking dead ??

 

ogląda ktos ? jakies opinie ?

 

dla mnie bardzo wpozadku, juz czekam na kolejne odc, godne polecenia



#14 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 03 październik 2013 - 09:09

Kurwa  jak widzę ten temat to zawsze za pierwszym razem  czytam go -"świat śmierdzieli". Te skojarzenia:(



#15 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 październik 2013 - 12:23

Zajebiście skończył się ten Dexter, ale temat seriali dodaję do ignorowanych. Za dużo czasu na to schodzi.


Przyjaźń jest wszystkim!


#16 tobiasz

tobiasz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 07 październik 2013 - 19:07

the walking dead ??

 

ogląda ktos ? jakies opinie ?

 

Jak najbardziej też polecam mnie osobiście też przypadł do gustu



#17 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 październik 2013 - 19:53

Nie oglądałem nigdy Dextera ale ostatnio zaciekawiło mnie to że tak wielu znajomych wkurwia się na jego zakończenie, może ktoś w skrócie wyjaśnić o co chodzi ?



#18 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 październik 2013 - 07:02

Nie bo bedzie spojler, a niektórzy nie oglądali jeszcze.Jak nie oglądałeśw ogóle to raczej nic Ci opis nieda

#19 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 10 październik 2013 - 13:28

w skrocie:szkoda czasu na Dextera od serii po Trojkowym (chyba 4 ), zrobila sie z tego mexykanska telenowela,dno.

mogli zrobic tak jak z Breking Bad ,czyli zakonczyc w momencie najwiekszego topu,ale widac kaske trzeba bylo nabijac do 8 serii,a moze i wiecej bedzie?



#20 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 październik 2013 - 09:36

Ja po serialu dziwnie się czuję. W ostatnim odcinku nie podobało mi się po prostu, że połowa uczestników serialu wiedziała, że jest mordercą, Debrze sumienie zjechało, Dr. Vogel i ten Saxon, który zginął w pożarze a Dexter doszedł, że żyje. Kij, że Vogel w wydziale kryminalnym latami i szybko syna przestała szukać. No i co mnie wkurzało, to fakt, że wszystko mu płazem aż za łatwo uchodziło. Np. Quinn go spotkał w przebraniu niecodziennym i kazał dalej mu Zacha szukać a on nieprzytomny zza śmietnikiem. No na wyrost niektóre sceny.

 

Nie zmienia to faktu, że był to mój najlepszy serial ale scena z Alaski sprawiła, że chciałbym kontynuację za 4 lata Dextera. Taki come back, bo ciekawe jak Debra, Hannah z Harrisonem itd.



#21 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 14 październik 2013 - 12:21

The Walking Dead z napisami juz jest.



#22 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 październik 2013 - 12:47

Ja po serialu dziwnie się czuję. W ostatnim odcinku nie podobało mi się po prostu, że połowa uczestników serialu wiedziała, że jest mordercą, Debrze sumienie zjechało, Dr. Vogel i ten Saxon, który zginął w pożarze a Dexter doszedł, że żyje. Kij, że Vogel w wydziale kryminalnym latami i szybko syna przestała szukać. No i co mnie wkurzało, to fakt, że wszystko mu płazem aż za łatwo uchodziło. Np. Quinn go spotkał w przebraniu niecodziennym i kazał dalej mu Zacha szukać a on nieprzytomny zza śmietnikiem. No na wyrost niektóre sceny.

 

Nie zmienia to faktu, że był to mój najlepszy serial ale scena z Alaski sprawiła, że chciałbym kontynuację za 4 lata Dextera. Taki come back, bo ciekawe jak Debra, Hannah z Harrisonem itd.

 

 

Taki serialowiec powinien chyba wiedzieć, że takie posty poprzedza się "uwaga spoiler". Rozjebałeś mi cały serial :)



#23 kubisiemce

kubisiemce
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2013 - 15:31

"Arrow" poleca ktoś? Ciekawe reklamy w TV były to może zaczne oglądać od 1 sezonu


  • szwedzik lubi to

#24 GOLDMAN

GOLDMAN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2013 - 05:08

"Arrow" poleca ktoś? Ciekawe reklamy w TV były to może zaczne oglądać od 1 sezonu

 

wlaaasnie tez cos mi tam miglo przed oczami i sie zastanawialem, jesli wezmiesz sie za to, to jesli moglbys napisac czy godne polecenia czy co.



#25 kubisiemce

kubisiemce
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2013 - 10:45

Obejrzałem ze 2 odcinki i kąsek trzeciego. Powiem Ci że można łyknąć i będę kontynuował.

Trochę jak Batman, bogaty dziedzic wraca po 5 latach z bezludnej wyspy gdzie zginął jego ojciec.

Ma kupę siana, przebranie, umiejętności i złoczyńców w mieście, których zabija, oczywiście też jest piękna kobieta.

Od imprezowicza, poprzez tragedię rodzinną do bohatera. Obcykany temat, ale serial można łyknąć.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych