Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015 - II tura


331 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na kogo oddasz głos? (136 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Głosowano Andrzej Duda (PIS) (106 głosów [77.94%])

    Procent z głosów: 77.94%

  2. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (6 głosów [4.41%])

    Procent z głosów: 4.41%

  3. Nie wiem (3 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  4. Na zadnego z powyzszych (21 głosów [15.44%])

    Procent z głosów: 15.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 maj 2015 - 16:31

JWT.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 maj 2015 - 16:41

Na żadnego. Oddam głos na opcje A. Duda jako przyczynek do rozkurwienia tego syfu pod nazwą PO i lepszej pozycji startowej innych kandydatów w wyborach parlamentarnych.

 

Tak radze też podejść do sprawy wszystkim co mówią "na pis nie zagłosuje". Nie głosujecie "za" tylko "przeciw"!

Na głosowanie "za" przyjdzie, mam taką głęboka nadzieje, czas...


  • Bartek84, Bart i Scarface WNC lubią to

#3 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 maj 2015 - 16:54

ja glosuje przeciwko boratowi. Jak ktos zostaje w domu, to tak jakby zaglosowal na to co jest teraz.



#4 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 16 maj 2015 - 18:32

Niestety też chyba zagłosuję na Dudę, bo nie mam innego wyboru.
Pierwszy raz zagłosuję na hujstwo spod znaku PiS.
Co prawda nie wierze, że za Dudy będzie lepiej ale to co odpierdala PO to już przechodzi wszystko więc trzeba to przerwać.
A czy coś się zmieni?hymm

Od dawien dawna powtarzam Donald czy Kaczor jedna kurwa!! ( PO - PiS )
 


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 16 maj 2015 - 18:58

  • szwedzik lubi to

#5 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 maj 2015 - 20:25

http://slaskie.nasze...al,t,id,tm.html


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 maj 2015 - 21:20

ja glosuje przeciwko boratowi. Jak ktos zostaje w domu, to tak jakby zaglosowal na to co jest teraz.


A ja za tydzień zostaje w domu:)ale jutro za to mnie nie bedzie:)
  • Junior i PRT lubią to

#7 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 17 maj 2015 - 14:58

tępa dzida z PO:

 

http://www.rp.pl/artykul/1014916.html


  • FC OLKUSZ, Jurek i Michał1964 lubią to

#8 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 17 maj 2015 - 16:38

:lol:



#9 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 17 maj 2015 - 18:40

Świetny odcinek o przebierańcach w rządzie.

 



#10 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 17 maj 2015 - 20:44

Szkoda gadac ale niestety Duda zawiodł z jego strony zero zaakcentowania hipokryzji i obłudy Bronka.dla mnie niestety remis ze wskazaniem ne bredzisława.



#11 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 20:45

PiS wyciąga grube działa na jutro.

 

 

 

 

Trep musiał znać pytania przed debatą, sztabowi Dudy były znajome tylko kategorie. Jak tylko przeszli na pytania bezpośrednie to trep złapał za kartki.

 

---

 

Zróbcie coś z tym forum  bo kurwa się go nie da używać.


  • tomzkat i rabin lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#12 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 21:05

Socjologicznie cytowanie a to robił z kartki było dobrym posunięciem. Dodaje to wiarygodności mówcy, natomiast cytowanie z głowy dawało by odbiorcom sygnał nadmiernej agresji.--> to tak do postu powyżej, skomentował tak kartki ekspert po debacie

#13 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 21:08

P8dh6Cy.png


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#14 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 21:08

Ogólnie to obecny prezydent wyszedł dobrze, zaskakująco dobrze jak na dotychczasowe wypowiedzi. Wypadł lepiej niż kandydat PiS

#15 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 21:11

Ogólnie to obecny prezydent wyszedł dobrze, zaskakująco dobrze jak na dotychczasowe wypowiedzi. Wypadł lepiej niż kandydat PiS

#16 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 17 maj 2015 - 21:34

PiS wyciąga grube działa na jutro.

 

 

 

 

Trep musiał znać pytania przed debatą, sztabowi Dudy były znajome tylko kategorie. Jak tylko przeszli na pytania bezpośrednie to trep złapał za kartki.

 

---

 

Zróbcie coś z tym forum  bo kurwa się go nie da używać.

Ze tak sie zapytam co to sa ciulstwa wklejane?powazny jest temat a 99% ludzi ma na to wyjebane (lacznie ze mna ktory bedzie za Duda).nie lepiej sie skupic na dzisiejszej debacie w ktorej dude ma w plecy?no i kwestia najwazniejsza co jest z tym forum bo chodzi bardzo slabo.panie Gan.



#17 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 21:37

Socjologicznie cytowanie a to robił z kartki było dobrym posunięciem. Dodaje to wiarygodności mówcy, natomiast cytowanie z głowy dawało by odbiorcom sygnał nadmiernej agresji.--> to tak do postu powyżej, skomentował tak kartki ekspert po debacie

A po polsku ? :)


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#18 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 21:43

Ze tak sie zapytam co to sa ciulstwa wklejane?powazny jest temat a 99% ludzi ma na to wyjebane (lacznie ze mna ktory bedzie za Duda).nie lepiej sie skupic na dzisiejszej debacie w ktorej dude ma w plecy?no i kwestia najwazniejsza co jest z tym forum bo chodzi bardzo slabo.panie Gan.

Śmieszny jesteś jeśli nie widzisz korelacji pomiędzy materiałem Do Rzeczy a kampanią. 
 
I wcale ciulstwo to nie jest, bo chodzi o sprawę która dużym rykoszetem odbiła się na Marszu Niepodległości. Kibicu ;)
 
Forum nie zajmuję się od przeszło miesiąca, więc nie do mnie pytanie.

  • Przemosz i Suchoparek lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#19 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 17 maj 2015 - 21:47


Crazy Boys!

#20 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 maj 2015 - 21:48

co by sie nie dzialo, to jest spora grupa ludzi, ktora ciagle gada, ze Duda to Kaczynski a Kaczynski to zlo. Co by ten borat nie zrobil, nawet jakby sie potwierdzilo, ze te budke podpalila platforma, to i tak lepszy komorowski. To jest dramat, ludzie to sa debile.


  • Bartek84, Suchoparek i SKalpel lubią to

#21 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 17 maj 2015 - 21:51

Kumpel wkleił link z gówna - * 
Był to link z quziem i testem psychologicznym. 

Duda czy Komorowski? Sprawdź w naszym teście, na kogo powinieneś/powinnaś głosować w II turze
Na kogo powinieneś głosować w II turze? Sprawdź swoje poglądy z poglądami Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego.

Jak zobaczyłem że to z portalu niejakiej gazety wyborczej od razu miałem swoje zdanie na ten temat.
Ale, żeby potwierdzić to że mam racje w moich przekonaniach klikłem i obawy postanowiłem go wypełnić po swojemu...
Specjalnie w każdym z 11 pytań dawałem odpowiedz  NIE WIEM, NIE MAM ZDANIA.
Wiecie co na koniec wyszło że zdobyłem 18pkt
I zgadnijcie na kogo według tego portalu mam zagłosować w II turze ; Komorowski 


Twój wynik punktowy wskazuje, że w II turze wyborów raczej powinieneś/powinnaś zagłosować na Bronisława Komorowskiego. Masz z nim więcej wspólnych poglądów niż z Andrzejem Dudą.

Czyli odpowiedzi nie wiem , nie mam zdania odpowiadają temu że mam więcej wspólnych poglądów z Komorowskim i  powinienem na niego zagłosować. hahahahaha...!!

Ciekaw jestem ile ludzi uda się im zmanipulować, w sumie nie pierwszy raz przez Gówno Wyborcze


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 17 maj 2015 - 22:06


#22 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 maj 2015 - 22:28

Tragedia debata. Jeszcze kilak dni temu chodziły mi po głowie myśli, aby jednak zagłosować na Dudę.Moje wątpliwości zostały rozwiane.

 

"Dość już prezydentury!"


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#23 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 17 maj 2015 - 23:18

Najlepsze jest to że w zeszłym tygodniu najpierw na radiu TOK FM usłyszałem informację że Urząd Prezydenta w Polsce jest masakrycznie drogi w utrzymaniu ( nie pamiętam ile to rocznie było ) wymieniali miedzy innymi zarobek prezydenta oraz to że średnia płac pracowników tego urzędu wynosi 9tys, wymieniali że na utrzymaniu są ten ośrodek wczasowy w Juracie. Itd
Ale podsumowanie było takie że koszt utrzymania  tego jest taki że zajmujemy 4 pozycje w unii europejskiej.
Ze tylko droższe w utrzymaniu są Urzad Prezydencki we Włoszech, Francji i Urząd Brytyjskiej Królowej  :szok:  :szok:  :szok: 

Nastepnie dzień czy dwa pózniej już na RMF FM była kolejna informacja jakie to jest drogie utrzymanie jest naszego Prezydenta i porównali to że koszt jest taki jak Urząd Królewski Norwegii i Szwecji razem, oraz Urząd Prezydencki Czech, Słowacji i Węgier również razem wziętych   :szok:  :szok:  :szok: 


Niech jeszcze kurwa kiedyś usłyszę od jaśnie panujących że Polska jest biednym krajem i nie ma na to czy na tamto

Albo że zaciskamy dalej pasa bo...
To mnie chyba rozkurwi!


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 18 maj 2015 - 10:40

  • wodnik lubi to

#24 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 05:07

A po polsku ? :)

A po polsku to zrozumiałam to tak, że to było dobre zagranie. Jeśli przytaczamy W własnej wypowiedzi cudze słowa to aby dobrze wtedy wypaść powinniśmy je odczytać np z kartki jak zrobił to prezydent. Jest to wiarygodne ponieważ nie przekręcamy słów innej osoby i sprawiamy dobre wrażenie, osoby merytorycznej, profesjonalnie przygotowanej. Natomiast przytaczanie słów z pamięci oznaczało by dla odbiorców, że można wtedy manipulować przez niedokładne przytoczenie, byłoby to odebrane zbyt agresywnie, zamiast prezentowanie innej sylwetki w sposób negatywny po prostu jak atak, który odbiorcy odebrali by jako przesade W wystąpieniu. I to niby jakoś wpływa bardzo, tzn taki sposób prezentacji na odbiorców, ich podświadomość czy coś?
Nie wiem ile w tym prawdy nie jestem socjologiem tak to było mniej więcej. O ironio pisze z pamięci co obniża wiarygodność :lol:

Tak czy inaczej eksperci są zgodni ze prezydent może zyskać na tej debacie.

#25 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 18 maj 2015 - 08:29

Właśnie w tej chwili oglądam na moim ulubionym tefałenie dwadzieścia cztery jak kierowca rajdowy Rafał Sonik zwycięzca Dakaru wspiera i popiera Komora... kolejny gośc który jest odrealniony kompletnie. Według niego dobra postawa to taka która zakłada że praca to przywilej w której człowiek powinien się realizowac i spełniac i dopuki zdrowie pozwala powinien pracowac i pracowac a nie czekac na emeryture i zebrac o wcześniejsze przywileje emerytalne....
I tacy ludzie popierają Komora. Jeździ se na quadziku po świecie i kase za to zbiera a nie widzi tych tysiecy ludzi na kasach w marketach, na taśmach w fabrykach czy przy łopacie jak on myśli jak ci ludzie mają sie kurwa w pracy spełniac ?
 


  • SKalpel lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych