Skocz do zawartości

Zdjęcie

MS Dywizji 1A oraz elity

239 odpowiedzi w tym temacie

#51 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 25 kwiecień 2015 - 21:37

sorry, ale pieprzysz.

Nic nie zajebali! Utrzymali się, to jest zajebisty sukces!

Brawo Węgrzy!

kurwa z takiM podejściem, to dobrze ze GieKSa się utrzyma. Wielki sukces.

Minimalizm.

Zgadzam się ze kibicowsko do duo i ogólnie medialnie.

#52 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 25 kwiecień 2015 - 21:48

na 5 spotkań, 3 porażki ciężko nazwać dobrym turniejem. To, że liczyliśmy się w walce o awans po dwóch porażkach jest naprawdę sporym szczęściem, że każdy rywal grał jakby pod nas. Celem był awans, więc pieprzenie jak Czerkawski, że jest to turniej udany jest sporym błędem. Owszem zagrali ambitnie, mieli naprawdę fajne momenty w meczach, ale nie można powiedzieć, że zagraliśmy dobry turniej.

#53 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 25 kwiecień 2015 - 22:27

Ja spodziewałem się batów od Kazachów a patrząc przez pryzmat turnieju wszystkie mecze były na styku albo wygrywaliśmy albo przegrywaliśmy 1 bramką poza meczem z Japonią. Moim zdaniem kadra zrobiła krok naprzód nie łapią głupich kar grają mądrze nie klapki na oczy i do przodu i dopóki Zacharkin będzie konsultantem można liczyć na progres oby tylko więcej młodych szło śladami Chmielewskiego i nie bało sie próbować sił za granicą kraju a to może owocować. Można gdybać co by było gdyby był Borzęcki i Dronia w obronie albo zamiast Kalinowskiego Kapica lub Guzik, jednak ja się cieszę że pokazali charakter dojrzałość gry i utrzymali się w elicie i podejrzewam ze jakis awans w rankingu hokejowym zanotuja

#54 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 26 kwiecień 2015 - 00:02

Jeszcze jedno spostrzeżenie co do kadry, która sie starzeje czy nie warto postawić na jedną piątkę młodzieży która będzie sie ogrywała w kadrze a na przyszłość to zaowocuje. Nie chodzi mi o to by utworzyc jedna piatke ale dolaczyc do stalej kadry vy w roznych formacjach sie ogrywali.... jakby dodac do kazdej formacji po jednym mlodym to mamy ogranych na lata 4 zawodnikow

• Marian Koniuszko lubi to

#55 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 28 kwiecień 2015 - 23:31

Jedzie ktoś w piątek na USA-Finlandia do Ostravy?

#56 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 12 maj 2015 - 05:27

To za rok zmierzymy się w walce o awans ze Słowenią oraz najprawdopodobniej Francją

#57 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 12 maj 2015 - 17:44

no i "pięknie" Łotwa z Francją wyjebali austriaków.

#58 TedeGKS

TedeGKS
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 12 maj 2015 - 21:04

zajebista wyjeba!!!

ogólnie z perspektywy TV zajebiste mecze,na razie to wygląda na 1-2 (KANADA - RUSY)

za każdym razem jak się ogląda mecze w Pradze człowiek jest pod wrażeniem tego obiektu,niby tyle ale jednak aż tyle...

Użytkownik TedeGKS edytował ten post 12 maj 2015 - 21:05

#59 TedeGKS

TedeGKS
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 14 maj 2015 - 21:25

Atmosfera w 02 Arenia i Jaromir Jarg totalny rozjeb. :gacek:  :gacek:  :gacek:

#60 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna

Napisano 15 maj 2015 - 10:15

w przyszlym roku MS 1A [najprawdopodobniej] znowu w Polsce, niestety znowu w Krk.

jestem ciekaw czy te betony z PZHL wyciagna jakakolwiek lekcje z tego wszystkiego co [organizacyjnie i marketingowo] spierdolili w tym roku.

#61 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 15 maj 2015 - 10:19

niski, na pewno w Polsce, nie koniecznie Kraków:)

Oby wybrali coś bliżej naszego podwórka. Lepsza atmosfera, niz w Karkowie.

Ostatecznie zarząd IIHF i delegaci w praskim hotelu Clarion jednoznacznie wskazali na Polskę jako organizatora mistrzostw zaplecza Elity. Turniej odbędzie się od 23 do 29 kwietnia 2016 roku najprawdopodobniej w Krakowie. Chęć organizacji zgłosiły w ostatnich tygodniach do PZHL także inne miasta. Wszystko w temacie miejsca zmagań ma wyjaśnić się w najbliższych dniach.

#62 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna

Napisano 15 maj 2015 - 10:33

niski, na pewno w Polsce, nie koniecznie Kraków:)

The IIHF Ice Hockey World Championship Division I Group A with the second-tier countries of men’s hockey will again be held in Krakow, Poland, where up to 12,632 fans were at games at Tauron Arena Krakow. Total attendance was 66,651.

ze strony http://www.iihfworld...nt-allocations/

:huh:

#63 niski

niski
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna

Napisano 15 maj 2015 - 17:24

nie ujebie z tymi baranami

jestem ciekaw czy te betony z PZHL wyciagna jakakolwiek lekcje z tego wszystkiego co [organizacyjnie i marketingowo] spierdolili w tym roku.

i pare godzin pozniej

Komplikuje się sprawa organizacji hokejowych mistrzostw świata w Tauron Arenie Kraków w 2016 r.

Polski Związek Hokeja na Lodzie otrzymał prawo ich organizacji w terminie 23-29 kwietnia. Szkopuł w tym, że nie sprawdził, czy w tych dniach hala będzie dostępna.

- Polski Związek Hokeja na Lodzie nie zgłaszał się do nas z zapytaniem o dostępność Tauron Areny Kraków, a na niektóre z tych dni hala jest już wstępnie zarezerwowana - podkreśla Katarzyna Fiedorowicz-Razmus, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Miasta.

ale z drugiej strony:

Dawid Chwałka, prezes związku: - Wiem o tym, ale ten termin był warunkiem otrzymania organizacji imprezy. Będziemy jeszcze rozmawiali z władzami miasta. Kraków jest dla nas priorytetem, bo nie wycofujemy się z tego, że ma być domem polskiego hokeja. Jednak w sprawie przyszłorocznych MŚ kontaktowaliśmy się też z innymi miastami.

Z naszych informacji wynika, że w grę wchodzą Gliwice, Sopot i Katowice.

#64 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 15 maj 2015 - 18:06

Polski Związek Hokeja na Lodzie otrzymał prawo ich organizacji w terminie 23-29 kwietnia. Szkopuł w tym, że nie sprawdził, czy w tych dniach hala będzie dostępna.

- Polski Związek Hokeja na Lodzie nie zgłaszał się do nas z zapytaniem o dostępność Tauron Areny Kraków, a na niektóre z tych dni hala jest już wstępnie zarezerwowana - podkreśla Katarzyna Fiedorowicz-Razmus, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Miasta.

Dawid Chwałka, prezes związku: - Wiem o tym, ale ten termin był warunkiem otrzymania organizacji imprezy. Będziemy jeszcze rozmawiali z władzami miasta. Kraków jest dla nas priorytetem, bo nie wycofujemy się z tego, że ma być domem polskiego hokeja. Jednak w sprawie przyszłorocznych MŚ kontaktowaliśmy się też z innymi miastami.

Z naszych informacji wynika, że w grę wchodzą Gliwice, Sopot i Katowice.

Poprzednie hokejowe MŚ także odbyły się w Tauron Arenie Kraków. Polacy do końca walczyli o awans, a decydujące spotkanie z Węgrami obejrzał komplet kibiców (ponad 13 tys. osób). Biało-czerwoni przegrali 1:2 i zajęli trzecie miejsce.

O organizację MŚ w 2016 r. Polacy rywalizowali ze Słoweńcami, którzy wycofali kandydaturę w zamian za prawo organizacji MŚ kobiet. W 2016 r. o awans do hokejowej elity Polacy zagrają z Japończykami, Włochami, Słoweńcami, Austriakami i Koreańczykami. Awansują dwie najlepsze ekipy.

#65 Bens

Bens

Napisano 15 maj 2015 - 23:19

Jesteśmy opcją rezerwową. Ponoć jest ich więcej ale ze względu na bazę hotelową lotnisko i lodowiska jesteśmy w czołówce...ale znając życie MŚ będą jednak w Krakowie

#66 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 16 maj 2015 - 07:48

Polska dostała też organizację dwóch turniejów EIHC. W pierwszym rywalami będzie Austria Słowenia i Korea Południowa a w drugim Francja, Włochy i Kazachstan.

http://hokej.net/pl/...c-w-polsce.html

#67 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 16 maj 2015 - 11:59

No Katowice idealnym miejscem, wszędzie blisko, nie wiem co to za pomysł z Gliwicami i ... Sopotem ;)

#68 SM1964

SM1964

Napisano 16 maj 2015 - 20:36

Jak udało nam się dowiedzieć wstępnie głównym kandydatem do organizacji listopadowego turnieju EIHC z udziałem Polski, Austrii, Korei Południowej i Słowenii jest katowicki Spodek.

hokej.net

#69 jarek1983sk

jarek1983sk
  • SK1964
  • Lokalizacjaa kto pyta?

Napisano 06 sierpień 2015 - 20:38

No to mamy MŚ w Katowicach:)
http://www.dziennikz...arena,id,t.html

#70 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 06 sierpień 2015 - 20:48

No to mamy MŚ w Katowicach:)
http://www.dziennikz...arena,id,t.html

trzeba sie cieszyć, choć decyzja jest skandaliczna.

#71 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 sierpień 2015 - 06:43

trzeba sie cieszyć, choć decyzja jest skandaliczna.

Skandaliczna?

Widziałeś ilu tam ludzi chodziło?

#72 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 07 sierpień 2015 - 08:54

Skandaliczna?

Widziałeś ilu tam ludzi chodziło?

wina zaangażowania pzhl, słaba akcja promocyjna - ale to jest beton

warunki pod każdym względem lepsze są w Krakowie.

ale tak jak pisałem, trzeba się z tego cieszyć i WYKORZYSTAĆ tą szansę, zapełnić spodek i zrobić zajebistą promocję hokeja pod kątem GieKSy.

• CarlosRuiz lubi to

#73 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 07 sierpień 2015 - 11:28

Byłem na MŚ w Kraowie i dla mnie skandalem był parking pod lodowiskiem płatny 30 zł.... Miałem kupione bilety na dwa mecze więc 60 zł poszło w błoto....Koło spodka sa osiedla parkingi i co najważniejsze z każdego zakątka miasta dojedziesz komunikacją miejska czy to tramwajem na rondo czy busem na katowicka i zejdzie się kawałek.

#74 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 07 sierpień 2015 - 11:36

Byłem na MŚ w Kraowie i dla mnie skandalem był parking pod lodowiskiem płatny 30 zł.... Miałem kupione bilety na dwa mecze więc 60 zł poszło w błoto....Koło spodka sa osiedla parkingi i co najważniejsze z każdego zakątka miasta dojedziesz komunikacją miejska czy to tramwajem na rondo czy busem na katowicka i zejdzie się kawałek.

zgoda to skandal ale to kwestie organizacyjne i winien jest tego pzhl.

Przekazując organizacje krakowowi powinien od razu ustalić warunki na jakich ma odbyć sie promocja tego wydarzenia, darmowe parkingi przewozy itd. Wracając do porównania samego spodka i areną krakowską to spodek nie ma szans.

#75 DziEs

DziEs
  • SK1964

Napisano 07 sierpień 2015 - 11:55

zgoda to skandal ale to kwestie organizacyjne i winien jest tego pzhl.

Przekazując organizacje krakowowi powinien od razu ustalić warunki na jakich ma odbyć sie promocja tego wydarzenia, darmowe parkingi przewozy itd. Wracając do porównania samego spodka i areną krakowską to spodek nie ma szans.

A czemuż to ?

Pomijając różnicę wieku Spodka i Kraków Arena - dla mnie jako uczestnika imprez nic nie brakuje w Spodku.

• 1964Wojtek1964 i ToJa lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych