Skocz do zawartości

Zdjęcie

MS Dywizji 1A oraz elity

239 odpowiedzi w tym temacie

#1 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 19 kwiecień 2015 - 07:50

W tym temacie wszystko o MS dywizji 1A z udziałem Polaków w Krakowie oraz MS elity, które odbędą się w Pradze i Ostrawie, żeby nie zakładać dwóch osobnych tematów.

Komentować mecze będą na antenie TVP Sport Snopek i Laskowski a w studiu prowadzącym będzie Szpakowski a ekspertem Czerkawski

#2 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 kwiecień 2015 - 07:54

To jak są rozreklamowane te MŚ, to jest jakiś jeden wielki dramat...

PZHL to jest taki beton, że Grzegorz Lato byłby tam promykiem renesansu. 

PS. Ja się jutro wybieram na POL-JAP.  :gacek:

#3 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 19 kwiecień 2015 - 12:00

Mnie skreca jak slysze Laskowskiego jako komentatora.....

Ja wybieram się na mecz POL-UKR i POL -KAZ

#4 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 kwiecień 2015 - 13:32

Laskowski daje radę. Szpak przy nim to leszcz.

#5 TedeGKS

TedeGKS
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 20 kwiecień 2015 - 08:45

Trzeba stwierdzić ze KRK nie daje rady,może organizacyjnie ok,ale mistrzostwa bez klimatu,na hali cisza,Węgry prowadzą doping na meczu Polski,lekkie kino,przejeżdżając przez Kraków 0 informacji o tej imprezie,promocja prawie zerowa.Jak na debiut to te 9500 nie robi wrażenia.W Spodku było dużo lepiej na ostatnich MŚ,i to w wielu aspektach.

#6 rabin

rabin
  • SK1964
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:03

awansuje jedna?

#7 Artis

Artis
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice/Ducha

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:08

Dwie

Kazachstan i ktoś jeszcze :)

Użytkownik Artis edytował ten post 20 kwiecień 2015 - 09:09

#8 roland

roland
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:47

Miałem okazję być na wczorajszym meczu i tak jak pisze Tede, ta cisza na trybunach  przez długie fragmenty meczu, przeplatana buczeniem trąbek sprawiała dosyć przygnebiające wrażenie. W trakcie meczu też pomyślałem sobie o mistrzostwach z 1997 i 2000 roku rozgrywanych w Spodku i całkiem inne, żyjące meczem trybuny.

#9 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:52

Ogólnie po pierwszym dniu poziom nie można uznać za wysoki. Polacy jakby spięci i bez pomysłu na grę (brakuję Droni i Borzęckiego), Włosi też nic nie pokazali, mimo to przegraliśmy w słabym stylu tracąc bramkę w osłabieniu. Węgrzy fajnie kibicowsko, ale sportowo również nie za ciekawie, ale pewnie to 1 dzień turnieju, więc pewnie nikt nie chciał pokazać 100% swoich umiejętności. Na 1 dzień to Kazachstan i Włochy. 

Swoją drogą to gdyby nie grupka kibiców Unii, którzy próbowali rozkręcić doping to rzeczywiście byłaby żenada.

Węgry-Japonia 4:2

Kazachstan-Ukraina 5:2

Polska-Włochy 1:2

1.Kazachstan

2.Węgry

3.Włochy

4.Polska

5.Japonia

6.Ukraina

Użytkownik 1964Wojtek1964 edytował ten post 20 kwiecień 2015 - 09:55

#10 paulek

paulek
  • LokalizacjaTychy

Napisano 20 kwiecień 2015 - 10:11

gra, to tragedia. nie dalo sie tego ogladac. a to jak grali w przewadze, to juz w ogole. mam nadzieje ze sie utrzymamy.

Az kusi dzis zagrac na Japonie. Dramat.

#11 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:26

Dwie bramki obciążają konto Dutki, ciekawe czy zawieszą Radzika czy będzie mógł kontynuować grę. Obaj bramkarze jak dla mnie na + Malasiński coś próbował ale brakowało mu wsparcia. Ciekaw jestem jakby wyglądała gra z Kuzikiem i Kapicą w składzie...

#12 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2015 - 13:29

Dokładnie. Brak Guzika i Kapicy wydaję się błędem, ale wynik końcowy to zweryfikuję. Obaj to młodzi 21 i 22 letni zawodnicy, i byli jednym z najskuteczniejszych zawodników w sezonie  z Polaków. Szybcy, dynamiczni mogliby to pociągnąć, zwłaszcza,że Kapica w większości meczów kadry ostatnio punktował.

#13 krzyzak

krzyzak

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:00

Ludzie, niech się utrzymają na tym poziomie rozgrywek. Co nam by dał awans? Promocję hokeja na krótką metę?? ilu polskich zawodników gra w najlepszych ligach europy? khl, czeskiej, szwedzkiej, fińskiej, niemieckiej, szwajcarskiej, EBEL??? jeden. Aron Chmielewski, który gra ogony w Trzyńcu. Starsi - pamiętacie ostatni występ repry na igrzyskach w Albertville? Porażki bodajże 1-9 czy 1-8 ze Szwecją i Finlandią. Wyobrażacie sobie dzisiaj wyniki na MŚ  z tymi drużynami? średnia Łotwa czy Słowacja tak by z nami pojechała. Ze słabymi też przegralibyśmy różnicą  co najmniej kilku bramek. Na odbudowę polskiego hokeja są tylko dwie drogi:

1. Stworzenie  systemu szkolenia młodzieży w Polsce (klubach?) na wzór innych państw np.  zamiast płacić miesięcznie Bykowowi i Zacharkinowi sto tysięcy euro, trzeba było ściągnąć do Polski kilku trenerów - chodźby młodych absolwentów akademii czy uczelni sportowych z zachodu, którzy stworzyliby plan szkolenia i wdrażali go w życie w klubach.

2. Ściągnięcie do reprezentacji kanadziorów polskiego pochodzenia - np. taki Kalemba, Chwedoruk, Pietrus czy Kostuch przydaliby się tej kadrze, wprowadziliby inną mentalność i kulturę gry. Ciekawe, czy ktoś z nimi o tym rozmawiał podczas ich występów w polskich klubach. 

Pozdrawiam

#14 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:13

Z 1  punktem trzeba się zgodzić, ale drugi to błąd. Nie róbmy na siłę jak reszta, naturalizowanie zawodników w końcu powinni zabronić, bo w kadrze powinni grać tylko i wyłącznie rodowici Polacy itd. 

Co nie zmienia faktu, że awans tak czy siak by się przydał, bo mógłby pomóc w zachęceniu młodzieży do trenowania tego sportu.

#15 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 kwiecień 2015 - 17:53

Kadra dziś bez Radziszewskiego, kara. Co nie dziwne za kretyńskie zachowanie i to bez powodu.

Najlepsze było wczoraj to, że nikt z dwójki komentujących przewinienia nie widział:)

Acha i pełna zgoda co do atmosfery. W Spodku (2000 r.) było zgoła inaczej, lepiej.

#16 Bens

Bens

Napisano 20 kwiecień 2015 - 23:49

Małasiński Bagiński i Odrobny na plus. 4. formacja ciekawa, troche mało strzałów ale ogólnie nie ma źle. Wg. naszego byłego trenera 4 miejsce będzie sukcesem. Najważniejsze żeby się utrzymać bo mamy potencjał np. w Guziku czy Kogucie. Ta reprezentacja może się jeszcze rozwinąć

#17 paulek

paulek
  • LokalizacjaTychy

Napisano 21 kwiecień 2015 - 10:18

tak, tylko kurwa dlaczego oni teraz nie graja?????????

Widac, ze Płachta to przereklamowany trener. 

#18 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:53

Dziś najważniejszy mecz turnieju. Jak zgarniemy komplet punktów to myśle ze na 95% sie utrzymaja

#19 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 22 kwiecień 2015 - 12:05

Ma ktoś plac w aucie na ten szpil??

GieKSa Banik

#20 SM1964

SM1964

Napisano 22 kwiecień 2015 - 17:20

Na MŚ elity do Ostrawy ktoś się wybiera?

Np. 03.05 na Dania - Finlandia?

#21 roland

roland
  • SK1964

Napisano 22 kwiecień 2015 - 18:43

Ja się wybieram do Czech. W Ostrawie będę 7 maja na meczach Białoruś- USA i wieczorem na deser na Finlandia-Słowenia. Wcześniej bo 3 maja wybieram sie do Pragi na mecz Szwecja- Austria.

#22 Krzychu

Krzychu
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 kwiecień 2015 - 22:02

Idzie jeszcze w ogóle gdzieś kupić bilety na mecze w Ostrawie?

#23 roland

roland
  • SK1964

Napisano 22 kwiecień 2015 - 22:54

Tak, bilety są dalej w sprzedaży, znajdziesz na: sazkaticket.cz

#24 Muerte

Muerte

Napisano 23 kwiecień 2015 - 08:27

Jak kupie bilet na tym sazaticket to później musze go gdzieś odebrać osobiście jak za pomoca ticketportal, czy drukuje sam gotowy bilet ?

#25 SM1964

SM1964

Napisano 23 kwiecień 2015 - 13:12

Z tego co widziałem to jest opcja 'eticket', więc powinno. Zasymuluj sobie kupno biletu i wycofaj się podczas płatności, to zobaczysz jakie będą dostępne opcje odbioru biletu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych