Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015


  • Zamknięty To jest temat tylko z ankietą
512 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kandydaci na urząd Prezydenta RP (204 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Andrzej Duda (PIS) (28 głosów [82.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Bronisław Komorowski (PO) (1 głosów [2.94%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 2.94%

  3. Nie wiem (5 głosów [14.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.71%

  4. Na zadnego z powyzszych (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#51 katowicer

katowicer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2015 - 14:21

Z ciekawostek może dla kogoś ważnych, pan duda jest radykalnym przeciwnikiem in vitro.

#52 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 10 kwiecień 2015 - 16:35

taki mały żarcik :lol:



#53 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 kwiecień 2015 - 00:44

Jest przeciwnikiem in vitro czy płacenia za nie z pieniędzy publicznych? Wyczuwam lewaka.
  • kosa lubi to

#54 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2015 - 10:31

bo może jest lewakiem i co z tego?

 

różne zabiegi są finansowane przez NFZ, czemu nie sfinansować takiego dzięki któremu będą mogli mieć potomstwo, gówniarz przyłoży się w przyszłości do PKB i inwestycja zwróci się z nawiązką.

 

natomiast Duda jest przeciwnikiem (podobnie jak PiS) samego in vitro jako takiego z powodów światopoglądowych. Samego finansowania pewnie by nie negował, bo to najbardziej socjalne ugrupowanie na scenie i to lewactwo jakoś widać nie razi po oczach :hihi:


  • borg lubi to

#55 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 11 kwiecień 2015 - 10:35

bo może jest lewakiem i co z tego?

 

różne zabiegi są finansowane przez NFZ, czemu nie sfinansować takiego dzięki któremu będą mogli mieć potomstwo, gówniarz przyłoży się w przyszłości do PKB i inwestycja zwróci się z nawiązką.

 

natomiast Duda jest przeciwnikiem (podobnie jak PiS) samego in vitro jako takiego z powodów światopoglądowych. Samego finansowania pewnie by nie negował, bo to najbardziej socjalne ugrupowanie na scenie i to lewactwo jakoś widać nie razi po oczach :hihi:

 

Dobra, Jurek pierdol to, chodź do innego tematu. goł goł goł  :hihi:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#56 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2015 - 10:40

Dobra, Jurek pierdol to, chodź do innego tematu. goł goł goł  :hihi:

 

info już jest ;)


  • Bojar lubi to

#57 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 11 kwiecień 2015 - 10:44

Widziałem :)


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#58 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 15 kwiecień 2015 - 19:54


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 15 kwiecień 2015 - 19:55


#59 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 15 kwiecień 2015 - 19:55



#60 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:03

https://m.facebook.c...105021910587288

#61 Jata

Jata
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:20

Wywiad z J K-M:

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

 

Obniżenie podatków to postulat, który może się Polakom podobać, ale zniesienie zasiłków dla bezrobotnych, już nie.
 

Zasiłki dla bezrobotnych trzeba koniecznie znieść. Wtedy wszyscy pójdą do roboty Janusz Korwin-Mikke
- Zasiłki dla bezrobotnych trzeba koniecznie znieść. Wtedy wszyscy pójdą do roboty. Oczywiście: po zniesieniu jednocześnie podatków dochodowych i płacy minimalnej - bo wtedy robota dla nich będzie.

   
Raczej wyjdą na ulice.

- No to niech sobie demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko.
Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania Janusz Korwin-Mikke
 
Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania.
 

 

hmmm chce do mnie strzelać..... ciekawy pogląd


Użytkownik Rijkaard edytował ten post 15 kwiecień 2015 - 20:20

Pierdoli mnie opinia prostaków


#62 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2015 - 20:59

To jest totalny populizm dla gimbazy. Zasiłki obowiązują jakiś mały procent bezrobotnych i raczej nie są to jakieś patusy. Sugerowanie, że w takiej sytuacji zasiłki są jakimś czynnikiem degenerującym społeczeństwo za sprawą nadmiernego rozdawnictwa jest turbo populizmem.


  • ruby01 lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#63 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 15 kwiecień 2015 - 21:46

W piątek o 18 w oku miasta będzie spotkanie z Braunem.


  • kosa lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#64 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 kwiecień 2015 - 22:37

I zaś mnie kurwa nie będzie.


Przyjaźń jest wszystkim!


#65 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2015 - 08:10

Jego wystąpienia są w necie, wątpie aby one się czymś różniły - iluminati, rosyjsko-niemieckie kondominium, socjalizm etc. ;-)

 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#66 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 16 kwiecień 2015 - 10:28

terror, jaka Ty opcje polityczną popierasz? lub jakiego kandydata na prezydenta?



#67 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 16 kwiecień 2015 - 10:36

terror, jaka Ty opcje polityczną popierasz? 

 

Opcję-terror!


  • terror i paulek lubią to

#68 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:22

Nie będę głosował. Żaden z kandydatów nie spełnia moich oczekiwać na tyle, aby było warto się plugawić legitymizując obecnym demokratyczny system oddając na niego głos.  Oczywiście, nie przeczę przy tym, że są warci uwagi kandydaci jak Braun który z pozycji filozofii politycznej jest interesującym kandydatem, czy JKM jako teoretyk myśli politycznej. Dla mnie tylko te dwie osoby są warte jakiejkolwiek uwagi, reszta to jakieś pajace, marionetki systemu, oportuniści, krzykacze etc. nie warci oddania jakiegokolwiek głosu, a co dopiero ubiegania się o stanowisko prezydenta.

 

Co do moich preferencji politycznych - darzę sympatią wszystkie antyliberalne i antymainstreamowe radykalne ruchy polityczne wpisujące się w schemat trzeciopozycjonizmu/3 i 4 teorii politycznej - od Rewolucji boliwariańskiej po Donbas, od Palestyny po Francję i tamtejszą Nową Prawicę itd. W Polsce nie ma żadnych środowisk negujących status quo, ale też na tyle silnych, aby mogły chociaż pokazać się na arenie walki wyborczej - istnieją jakie grupki które są zapowiedzią przetasowania Polskiej sceny politycznej jak ZMIANA Piskorskiego, czy Partia RAZEM, ale to czas pokażę co z tego wyrośnie, bo na razie to się dopiero organizują.


Użytkownik terror edytował ten post 16 kwiecień 2015 - 11:24

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#69 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:51

Zmiana mi od zawsze do ciebie pasowała :D


  • kosa i Kajut lubią to

#70 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 16 kwiecień 2015 - 13:04

Wywiad z J K-M:

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

 

hmmm chce do mnie strzelać..... ciekawy pogląd

Najlepsze jest to ze znaczny procent ludzi popiera te idiotyzmy w wykonaniu JKM.



#71 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 kwiecień 2015 - 13:05

Jak JKM prawi idiotyzmy, to co robi Bronek? I jak dużo bardziej znaczny procent ludzi go popiera?

 

Śmieszne że ludzie oburzają się na słowa JKM, który mówi o strzelaniu do rabusiów, za jakich uważa związkowców (a nie górników), a nie wkurwia ich ciągła kompromitacja Bronka.

 

I tu nie chodzi o to, że popieram każdą wypowiedź JKM (bo daleki jestem od tego), ale Bronek pod względem debilizmów pobija wszystkich kandydatów (no może Palikot jest jeszcze głupszy). Jednak jakoś dziwnym trafem ludzie wkurwiają się o pojedyncze wypowiedzi kandydatów kilkuprocentowych zamiast wkurwiać się, że kilkadziesiąt procent ludzi chce dalej głosować na tego debila Bronka.


Użytkownik kosa edytował ten post 16 kwiecień 2015 - 13:08

Przyjaźń jest wszystkim!


#72 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:00

Kosa, ale Korwin nie sprecyzował, że chodzi właśnie o związkowców, powiedział wprost - górników. Poza tym dawno, dawno temu w podobnym tonie wypowiadał się o górnikach. Dla mnie za tą jedną jedyną wypowiedź jest już skreślony na starcie, bo jak można chcieć strzelać do swoich rodaków? 
A o poparciu dla Bredzisława to już szkoda gadać, jakie społeczeństwo taki prezydent... Ludzie przez te jego wpadki uważają go za jakiegoś zwykłego, szarego, bliższego im człowieka, bo przecież każdemu może zdarzyć się wpadka. Dla mnie to argument za przeproszeniem z dupy ale ludzie na to idą niestety.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#73 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:34

wczoraj Wipler sprostowal ze chodzi o zwiazkwcow. 

Zreszta, jak Wy opieracie, tylko i wylacznie swoje zdanie na artykule z WP.PL, to gratulacje.



#74 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 16 kwiecień 2015 - 17:17

Nie brońcie już tak tego Korwina. Ma niewyparzony ozor i tyle.


  • ToJa lubi to
Crazy Boys!

#75 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2015 - 19:00

wczoraj Wipler sprostowal ze chodzi o zwiazkwcow. 

Zreszta, jak Wy opieracie, tylko i wylacznie swoje zdanie na artykule z WP.PL, to gratulacje.

No właśnie nie tylko na artykule na wp. Pisałam już, że to nie pierwszy raz w wywiadzie powiedział że strzelałby do górników. I nie ważne czy górnicy czy związkowcy. Następny będzie kto? Kibice? Jak się startuje na publiczne stanowisko to trzeba myśleć co się mówi, a nie później niby prostować. Do PE dostał się ze Śląska, a teraz do swoich wyborców by kazał strzelać. Dla mnie facet nie jest poważny.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych