Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie 2015


  • Zamknięty To jest temat tylko z ankietą
512 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kandydaci na urząd Prezydenta RP (204 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Andrzej Duda (PIS) (28 głosów [82.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 82.35%

  2. Bronisław Komorowski (PO) (1 głosów [2.94%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 2.94%

  3. Nie wiem (5 głosów [14.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.71%

  4. Na zadnego z powyzszych (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 30 marzec 2015 - 22:02

Znamy nazwiska oficjalnych kandydatów więc można otworzyć temat. 


Crazy Boys!

#2 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 marzec 2015 - 22:11

Ja zagłosuję w pierwszej turze na Brauna.

 

Bardzo mnie cieszy, że jest aż sześciu niezależnych kandydatów na prezydenta. I nieprawda że lepiej jakby był jeden na którego głosowaliby wszyscy. Lepiej jest tak - większa okazja dotarcia z przekazem, różnorodność, a po zsumowaniu głosów to już wcale nie będzie taki plankton, a może 7-10%?


Przyjaźń jest wszystkim!


#3 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 30 marzec 2015 - 22:21

Moja opinia:

Braun - dla większości totalny no name, który jeśli już pojawi się w przekazie medialnym to będzie to na pewno negatywne przedstawienie. Nie zdobędzie więcej niż 1 %.

Duda - do tej pory dobra kampania ale na pewno będą mu robić (już robią) na wiele sposobów koło dupy. Na pewno ma realne szansę na wygraną ale będzie ciężko.

Jarubas - dla proformy trzeba kogoś wystawić w tych wyborach ;) 

KomoroWSkI - kurwa mać obawiam się, że ten burak wygra. Moim zdaniem najgorsza kandydatura abstrahując od tego, że po prostu gada nie trawię.

Korwin-Mikke - wydaje mi się, że pierwsze wybory prezydenckie, w których przekroczy 5 % co poskutkuje tym, że w październiku znajdzie się w Sejmie.

Kowalski - bezrobotny były instruktor fitness z poparciem nieprzekraczającym 1,5 %. Smutna prawda.

Kukiz - "czarny koń" wyborów i nie zdziwię się jak będzie miał lepszy wynik niż Korwin. Na ten moment mówi tylko o tym jaki system jest chujowy i że trzeba wprowadzić JOW-y. Czas patrzeć szerzej.

Ogórek - ładna buźka to nie wszystko, słaby kandydat.

Palikot - reanimacja trupa...

Tanajno - kto to kurwa jest?

Wilk - rozwód z Korwinem obojętnie kto w tym sporze ma rację na pewno na niekorzyść KNP i będzie tutaj mizerny wynik.



Dobre wyniki w pierwszej turze to Komor, Duda, Kukiz, Korwin i Ogórek. Reszta na granicy błędu statystycznego.


  • 19mózG64 i Scarface WNC lubią to
Crazy Boys!

#4 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 30 marzec 2015 - 22:32

Ja zagłosuję w pierwszej turze na Brauna.

 

Bardzo mnie cieszy, że jest aż sześciu niezależnych kandydatów na prezydenta. I nieprawda że lepiej jakby był jeden na którego głosowaliby wszyscy. Lepiej jest tak - większa okazja dotarcia z przekazem, różnorodność, a po zsumowaniu głosów to już wcale nie będzie taki plankton, a może 7-10%?

Rzeczywiście ilość imponująca. To samo w sobie już jest sukcesem. Moim zdaniem łączny wynik ponad 10 % to może zrobić sam Korwin z Kukizem. Wszystko zależy od frekwencji. Jeśli pójdzie chociażby 10 % tych co mają wszystko zawsze w dupie to raczej na "systemowców" nie zagłosują. Stała frekwencja na poziomie około 50 % + 10 % tych, którzy zawsze mają wyjebane da niezależnym kandydatom może nawet okolice 15 % a realny na pewno jest wynik około 12 %.

Ludzie w jakimś stopniu się budzą. Lecz niestety wśród lemingów też zrodził się swego rodzaju beton. "Antysystemowcy" moim zdaniem najbardziej przeszkadzają Dudzie bo niezadowolenie społeczne przerodzi się w głosy na nich. 

PS. Głosuję na Kukiza.

 


Użytkownik jajo1964 edytował ten post 30 marzec 2015 - 22:32

Crazy Boys!

#5 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2015 - 23:53

A gdzie punkt NIE GŁOSUJĘ?

 

Ja nie będę w ogóle głosował, nie ma za bardzo na kogo. Z jednej strony oportuniści i systemowe marionetki pokroju Palikota, Komorowskiego, Dudy a z drugiej krzykacze i szuria jak Kowalski, Korwin, Braun, Kukiz.

 

Braun to jest najlepszy agent, bardzo elokwentny, ale mega szur - wszędzie żydzi, socjaliści, stany wojenne, służby specjalne, prusacy, zdrajcy, no ogólnie jeden wielki SPISEG :D


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#6 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 31 marzec 2015 - 00:18

Skoro nie głosujesz, to po co chcesz w ankiecie opcję nie głosuję?


  • Pisar, ToJa i RAFIK lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#7 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 00:19

Aby wiedzieć jakie są wyniki.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#8 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 31 marzec 2015 - 00:20

Komorowski ma 55%, za nim Duda i Ogórek. Korwin czwarty.


Przyjaźń jest wszystkim!


#9 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 00:21

No dobra, ale to się będzie zmieniać :p

 

NIech będzie, zaznaczyłem tego tanajno, więc Demokracja Bezpośrednia -1 jak co  :D

 

ps: Kosa kłamca :p


Użytkownik terror edytował ten post 31 marzec 2015 - 00:24

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#10 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 31 marzec 2015 - 00:23

Pamiętajcie że ja widzę kto jak głosuję, więc jak ktoś odda głos na komorowskiego, to dostaje bana :D


Przyjaźń jest wszystkim!


#11 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 31 marzec 2015 - 01:19

Pamiętajcie że ja widzę kto jak głosuję, więc jak ktoś odda głos na komorowskiego, to dostaje bana :D

 

Z tego co widzę, nie tylko Ty  :hihi:


  • Michu lubi to

ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#12 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 06:57

Pierwsza tura Braun lub Korwin (Kukiz zbyt mocno spoufala się z policją), druga tura Duda.

 

Reszcie chuj w dupę. WSIokowi najbardziej.

 

Nie strasz Kosa banem za Komorowskiego, nie dowiemy się ilu ciuli mamy na forum :(


Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 31 marzec 2015 - 06:57

  • Benny i paulek lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#13 Tweety

Tweety
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 31 marzec 2015 - 07:07

Głosował ktoś kiedyś z innego kraju? Będę w Niemczech podczas wyborów i zastanawiam się jak to wygląda. Ponoć mieli wprowadzić głosowanie korespondencyjne?



#14 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 07:44

Kukiz zbyt mocno spoufala się z policją?

 

tzn?



#15 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 31 marzec 2015 - 10:30

Jajo tu masz coś więcej na temat poglądów Kukiza.

 

http://naszeblogi.pl...tycznych-kukiza



#16 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 31 marzec 2015 - 11:22

Głosował ktoś kiedyś z innego kraju? Będę w Niemczech podczas wyborów i zastanawiam się jak to wygląda. Ponoć mieli wprowadzić głosowanie korespondencyjne?

Musisz zarejestrować sie w najbliższym konsulacie i tam też będziesz mógł zagłosować.



#17 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 31 marzec 2015 - 11:24

http://niewygodne.in...elna-3-godz.htm

 

jak w tym razem będzie taki cyrk z tygodniowym liczeniem, gdzie wygra Bronek to nic innego jak spierdalać z tego kraju


  • Benny i Wilq lubią to

#18 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 11:33

Planuje zasiadanie w komisji wyborczej, więc mnie nawet nie wkurwiaj z tym tygodniem  :ph34r: 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#19 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Napisano 31 marzec 2015 - 12:42

Na razie się zastanawiam, na tę chwilę najbardziej mi odpowiada chyba Wilk. Szkoda, że Morawiecki nie uzbierał 100 tys. podpisów, bo chociaż kilka pomysłów ostatnio rzucił z kosmosu, to jednak jest to osoba odpowiednia do takiej (w dużej mierze) reprezentacyjnej funkcji. Spokojny, elokwentny, kulturalny, inteligentny. Tak czy inaczej będę głosował na któregoś z kandydatów nie mających szans na wygraną. Jeśli będzie druga tura Komorowski - Duda to w niej na Dudę.

Bardzo Ci się dziwię, Terror, że chcesz się przyczynić do wygranej Komorowskiego w pierwszej turze. Może jeszcze damy radę Cię przekonać :)



#20 melok

melok
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaImielin

Napisano 31 marzec 2015 - 12:55

Planuje zasiadanie w komisji wyborczej, więc mnie nawet nie wkurwiaj z tym tygodniem  :ph34r:

 

Przecież to nie Ty liczysz tylko już ci wyżej :chujamizrobisz: Ty tylko liczysz ze swojego okręgu i przekazujesz dane wyżej. Ja w listopadzie siedziałem to moja robota kończyła się ok. 1-2 w nocy. I więcej mnie tam nie było :)) Swoją drogą - ciekawe jak przygotują ten system informatyczny, skoro w listopadzie mimo tego, że dwukrotnie system nie przeszedł testów, a oni i tak go nakazali używać. Powinni sobie dać spokój, mniej chaosu by było bez niego.



#21 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 12:58

Powinni sobie dać spokój, mniej chaosu by było bez niego.

 

poprawka: powinni sobie dać spokój i pozwolić żeby kto inny to zamiast nich zrobił, mniej chaosu by bez nich było.


  • melok lubi to

#22 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 13:15

pkukiz wiele razy chwalił się "wieloma kolegami" w policji i w dobrych słowach wypowiadał się o ich służbie, choć też mocno krytykował górę (KGP) np. na ifp.pl

 

Co do wyborów, śmiech przez łzy.

10473577_824528360969415_823641023241075


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#23 hoops

hoops
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 31 marzec 2015 - 13:58

Tanajno -2


  • Krist VB lubi to

#24 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2015 - 14:07

Tanajno -2

 

ino te tęcze, hipsterzy itp... poza tym demokracja bezpośrednia w Polsce? w kraju w którym większość stanowią idioci, to byłby pierwszy krok do apokalipsy.



#25 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 31 marzec 2015 - 14:29

W pierwszej Braun, w drugiej Duda. Nie można dopuścić do tego, żeby ten żenujący ktoś był dalej prezydentem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych