Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promocje bankowe


365 odpowiedzi w tym temacie

#26 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 11 sierpień 2015 - 14:41

Szaleństwo  :lol:  :lol:  :lol:

Jako element większe całości portfela 4 % na lokacie obecnie to bardzo dobra oferta.



#27 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2015 - 16:42

Pożyczanie komuś pieniędzy na 4% w skali roku to bezsens do potęgi. Te 4% nie są warte nawet samego ryzyka powierzania komuś swoich pieniędzy.

 

Znam majętnych ludzi z klubów sześcio i siedmio zerowych - nikt z nich nie korzysta z takich produktów.

 

Nigdy nie słyszałem aby produkty takie jak lokaty zostały komuś zaproponowane przez specjalistów od wealth management.

 

Zauważ też jak to działa kiedy zamienimy strony, czyli kiedy Ty chcesz pożyczyć pieniądze od banku, banki łupią wtedy powyżej 10%. Ktoś tu jest cwaniakiem i ktoś tu jest frajerem.


  • kosa, Foxu i paulek lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#28 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 11 sierpień 2015 - 16:55

No widzisz a ja znam ludzi z klubu 9 zer i jak najbardziej korzystają z tego typu produktów... Nie chcę CI przypominać jak zachwalałeś inwestycję w złoto gdy było na górce i co teraz masz w plecy jakieś 30 % ( oczywiście w długim terminie może odbijesz ) i kto tu jest wtedy frajerem ten co jest 30 % w plecy czy ten który jest 4 % rocznie do przodu  na lokacie nie obarczonej żadnym ryzykiem bo gwarantowanej przez BFG do 100 tys Euro.

Jak posłuchałbyś doradców to wielu przy inwestycjach portfelowych zaleca lokowanie na lokatach jako bardzo bezpieczną lokatę kapitału lepszą niż obligacje skarbowe , dla części posiadanego kapitału. 


Użytkownik Bart edytował ten post 11 sierpień 2015 - 16:56

  • wodnik lubi to

#29 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2015 - 17:01

Nigdy nie mówiłem o złocie jako inwestycji, tylko o długofalowym zabezpieczeniu kapitału.

 

Wierz dalej w takie bajki i dawaj się frajersko rąbać przez banksterów.

 

U mnie bilans od wielu lat się zgadza i z pewnością jest to dużo więcej niż 4% w skali roku  :chujamizrobisz: Więc bez obaw.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#30 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 11 sierpień 2015 - 17:07

wyluzuj hehehe



#31 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2015 - 17:16

Zapomniałem jeszcze o inflacji, której wprawdzie obecnie w Polsce nie ma, ale nie tak dawno wynosiła ona jeszcze 2-4% w skali roku. Co praktycznie wpierdala cały zysk z takiej lokaty. A tu jeszcze 19% dochodowego trzeba zapłacić. Zostaje realnego zysku mniej niż 1%. REAL DEAL  :lol:

 

link_dAprfCOfNsIlqQeZZZj227Z0Ppd30pLd,w3


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#32 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2015 - 18:34

Zapomniałem jeszcze o inflacji, której wprawdzie obecnie w Polsce nie ma, ale nie tak dawno wynosiła ona jeszcze 2-4% w skali roku. Co praktycznie wpierdala cały zysk z takiej lokaty.

 

 

Jak inflacja wynosiła 4% to lokaty były oprocentowane na 8-9% więc zysk jakiś był. Może mały, ale przynajmniej bardziej pewny niż różnego rodzaju fundusze, inwestycyjne złoto czy diamenty, albo same akcje. Dla emerytki co ma 20 tysięcy oszczędności chyba lepsze rozwiązanie niż trzymanie tego w skarpecie.

Jak ktoś ma milion to może się bawić w inwestowanie...


  • tommywie i Zielu88 lubią to

#33 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 07:28

Nigdy nie mówiłem o złocie jako inwestycji, tylko o długofalowym zabezpieczeniu kapitału.

 

Wierz dalej w takie bajki i dawaj się frajersko rąbać przez banksterów.

 

U mnie bilans od wielu lat się zgadza i z pewnością jest to dużo więcej niż 4% w skali roku  :chujamizrobisz: Więc bez obaw.

Sorry kurna ale nie jesteś dla mnie żadnym wyznacznikiem w sprawach inwestycji, jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem to pisałem o lokatach jako instrumencie finansowym będącym częścią całego portfela inwestycyjnego, i zapewniam Cię że z tego instrumentu korzystają właśnie bardzo bogaci ludzie bo najczęściej pozwala on na bezpieczne  lokowanie w krótkim terminie czasu. Jeżeli mówisz że żaden z zarządzających portfelami inwestycyjnymi nigdy nie proponuje takich instrumentów to masz o tym zerowe pojęcie. Praktycznie każdy portfel konserwatywny składa się z produktów o wysokim poziomie bezpieczeństwa i niskim poziomie zysku. Oczywiście że twoje portfele inwestycyjne mogą przynosić stopę zwrotu dużo wyższą niż 4 % ale prawdopodobnie akceptujesz dużo wyższy poziom ryzyka niż ktoś kto no. chce tylko w krótkim terminie ( do 12 miesięcy ) przetrzymać kapitał. 


  • donald i Zielu88 lubią to

#34 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 07:32

Pożyczanie komuś pieniędzy na 4% w skali roku to bezsens do potęgi. Te 4% nie są warte nawet samego ryzyka powierzania komuś swoich pieniędzy.

 

Znam majętnych ludzi z klubów sześcio i siedmio zerowych - nikt z nich nie korzysta z takich produktów.

 

Nigdy nie słyszałem aby produkty takie jak lokaty zostały komuś zaproponowane przez specjalistów od wealth management.

 

Zauważ też jak to działa kiedy zamienimy strony, czyli kiedy Ty chcesz pożyczyć pieniądze od banku, banki łupią wtedy powyżej 10%. Ktoś tu jest cwaniakiem i ktoś tu jest frajerem.

A mam jeszcze pytanie jakie jest ryzyko powierzenia pieniędzy na lokacie w banku w polskim systemie bankowym do kwoty 100 tys Euro ?



#35 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 12 sierpień 2015 - 07:57

ja również mam w dupie te lokaty :)

 

np dla 10 000 zł  to daje 400 zł na rok - belka  to jest jakieś 30 zeta na miesiąc?  sorry ale nie chciałoby mi się iść do banku i stać w kolejce żeby to zakładać.

 

Ogólnie zgadzam sie w tej kwestii z Jahhem, bankierzy to oszuści i nie wart im dawać kasy :)

 

Są inwestycje, które oczywiście są bardziej ryzykowne ale można na nich wyciągnąć np. 18% w skali roku (realnie), a gdyby nie jebane ambergold i afera z tym związana to do dzisiaj zarabiałbym 5% miesięcznie nie rocznie. Wystarczy poszperać po necie i popytać znajomych.  Ostatnio szło zarobić np na telebimach sporo, ale to już pomału wygasa chyba.



#36 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:49

ja również mam w dupie te lokaty :)

 

np dla 10 000 zł  to daje 400 zł na rok - belka  to jest jakieś 30 zeta na miesiąc?  sorry ale nie chciałoby mi się iść do banku i stać w kolejce żeby to zakładać.

 

Ogólnie zgadzam sie w tej kwestii z Jahhem, bankierzy to oszuści i nie wart im dawać kasy :)

 

Są inwestycje, które oczywiście są bardziej ryzykowne ale można na nich wyciągnąć np. 18% w skali roku (realnie), a gdyby nie jebane ambergold i afera z tym związana to do dzisiaj zarabiałbym 5% miesięcznie nie rocznie. Wystarczy poszperać po necie i popytać znajomych.  Ostatnio szło zarobić np na telebimach sporo, ale to już pomału wygasa chyba.

Artis po pierwsze nie trzeba chodzić do banków po drugie żaden z Was chyba nie przeczytał ze zrozumieniem tego co ja napisałem. 



#37 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:10

Zrozumiałem :)

 

Chodzi ci o to, że te marne 4% jest gwarantowane i najmniej ryzykowne :]

Ja po prostu uważam, że  mimo, iż to jest gwarantowane to jest to oszustwo bankowe i się kompletnie nie opłaca.

Nawet jak nie muszę stać w kolejce to nie chce mi się nawet  "enter" nacisnąć.

Poza tym, to nie takie łatwe bo te promocyjne mega 4% uwarunkowane są bodaj koniecznością otwarcia i kont lub  powiązane są z innymi produktami bankowymi, czyli jeszcze więcej zmarnowanego czasu na otwierania, a potem ew zamykanie.



#38 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:37

Zrozumiałem :)

 

Chodzi ci o to, że te marne 4% jest gwarantowane i najmniej ryzykowne :]

Ja po prostu uważam, że  mimo, iż to jest gwarantowane to jest to oszustwo bankowe i się kompletnie nie opłaca.

Nawet jak nie muszę stać w kolejce to nie chce mi się nawet  "enter" nacisnąć.

Poza tym, to nie takie łatwe bo te promocyjne mega 4% uwarunkowane są bodaj koniecznością otwarcia i kont lub  powiązane są z innymi produktami bankowymi, czyli jeszcze więcej zmarnowanego czasu na otwierania, a potem ew zamykanie.

No widizsz nie zrozumiałeś, chodzi o to że jest to instrument finansowy będący częścią portfela inwestycyjnego.



#39 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:29

No widizsz nie zrozumiałeś, chodzi o to że jest to instrument finansowy będący częścią portfela inwestycyjnego.

Jakbyś przestrzegał podstawowych zasad interpunkcji to pewnie by zrozumiał.

 

Sorry kurna ale nie jesteś dla mnie żadnym wyznacznikiem w sprawach inwestycji, jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem to pisałem o lokatach jako instrumencie finansowym będącym częścią całego portfela inwestycyjnego, i zapewniam Cię że z tego instrumentu korzystają właśnie bardzo bogaci ludzie bo najczęściej pozwala on na bezpieczne  lokowanie w krótkim terminie czasu. Jeżeli mówisz że żaden z zarządzających portfelami inwestycyjnymi nigdy nie proponuje takich instrumentów to masz o tym zerowe pojęcie. Praktycznie każdy portfel konserwatywny składa się z produktów o wysokim poziomie bezpieczeństwa i niskim poziomie zysku. Oczywiście że twoje portfele inwestycyjne mogą przynosić stopę zwrotu dużo wyższą niż 4 % ale prawdopodobnie akceptujesz dużo wyższy poziom ryzyka niż ktoś kto no. chce tylko w krótkim terminie ( do 12 miesięcy ) przetrzymać kapitał. 

Nie jestem wyznacznikiem, bo nie mam zamiaru. Piszę, że 4% to idiotyzm i nie znam żadnego majętnego człowieka korzystającego z lokat bankowych. 

 

Niech będzie: ja się nie znam, Ty wiesz wszystko, a 4% w skali roku to super deal. Taką wiedzę posiadasz w sprawach inwestycji, a ja nadal nie widzę Twojego nazwiska na liście sponsorów klubu :(

 

Życzę owocnych inwestycji :)


Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 12 sierpień 2015 - 10:30

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#40 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:37

Ja po prostu uważam, że  mimo, iż to jest gwarantowane to jest to oszustwo bankowe i się kompletnie nie opłaca.
 

 

No bez jaj, że to oszustwo - ja rozumiem, że to jest niski zysk, ale chyba każdy jest rozumnym człowiekiem i wie na co się zgadza.

 

Poza tym Ty i Gan posiadacie większe pieniądze i możecie sobie pozwolić na ryzykowniejsze inwestycje, ale ludzie którzy mają np. po 10, 20 czy 30 tys. zł oszczędności wolą sobie założyć lokate i nie muszą się stresować, że coś im nie pójdzie i stracą wszystkie oszczędności życia. Poza tym statystyczny Polak nie ma najmniejszego pojęcia w co inwestować a większść doradców woli Cie opierdolić na kasie, niż w rzeczywistości dobrze doradzić.

 

I Bart bardzo dobrze pisze o lokatach. Nie znam bogatych osób co nie mają części swoich pieniędzy na bezpiecznych i pewnych lokatach. Można ryzykować róźne inwestycje, ale nigdy nie wkładasz w to całości swoich pieniędzy bo to głupota.


Użytkownik Zielu88 edytował ten post 12 sierpień 2015 - 10:37

  • anetoshi lubi to

#41 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:22

Jakbyś przestrzegał podstawowych zasad interpunkcji to pewnie by zrozumiał.

 

Nie jestem wyznacznikiem, bo nie mam zamiaru. Piszę, że 4% to idiotyzm i nie znam żadnego majętnego człowieka korzystającego z lokat bankowych. 

 

Niech będzie: ja się nie znam, Ty wiesz wszystko, a 4% w skali roku to super deal. Taką wiedzę posiadasz w sprawach inwestycji, a ja nadal nie widzę Twojego nazwiska na liście sponsorów klubu :(

 

Życzę owocnych inwestycji :)

I nie zobaczysz... 


Użytkownik Bart edytował ten post 12 sierpień 2015 - 11:35


#42 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:24

Jakbyś przestrzegał podstawowych zasad interpunkcji to pewnie by zrozumiał.

 

 

Sorry kurna ale nie jesteś dla mnie żadnym wyznacznikiem w sprawach inwestycji, jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem to pisałem o lokatach jako instrumencie finansowym będącym częścią całego portfela inwestycyjnego, i zapewniam Cię że z tego instrumentu korzystają właśnie bardzo bogaci ludzie bo najczęściej pozwala on na bezpieczne  lokowanie w krótkim terminie czasu

 Czy to zdanie nie przekazuje jasno o co mi chodzi ?



#43 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:32

Jakbyś przestrzegał podstawowych zasad interpunkcji to pewnie by zrozumiał.

 

Nie jestem wyznacznikiem, bo nie mam zamiaru. Piszę, że 4% to idiotyzm i nie znam żadnego majętnego człowieka korzystającego z lokat bankowych. 

 

Niech będzie: ja się nie znam, Ty wiesz wszystko, a 4% w skali roku to super deal. Taką wiedzę posiadasz w sprawach inwestycji, a ja nadal nie widzę Twojego nazwiska na liście sponsorów klubu :(

 

Życzę owocnych inwestycji :)

Gdzie napisałem że wiem wszystko ??? Obserwuję działania kilku majętnych osób od środka i każda w swoim portfelu ma lokaty bankowe...



#44 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:34

Jakbyś przestrzegał podstawowych zasad interpunkcji to pewnie by zrozumiał.

 

Nie jestem wyznacznikiem, bo nie mam zamiaru. Piszę, że 4% to idiotyzm i nie znam żadnego majętnego człowieka korzystającego z lokat bankowych. 

 

Niech będzie: ja się nie znam, Ty wiesz wszystko, a 4% w skali roku to super deal. Taką wiedzę posiadasz w sprawach inwestycji, a ja nadal nie widzę Twojego nazwiska na liście sponsorów klubu :(

 

Życzę owocnych inwestycji :)

I jescze jedno skoro 4 % to jest idiotyzm to dlaczego inwestorzy kupują obligacje np niemieckie lub amerykańskie ???



#45 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 24 sierpień 2015 - 16:48

Sytuacje takie jak dzisiaj na giełdach pokazują , że lokaty bankowe mają uzasadnienie jako składnik portfela inwestycyjnego



#46 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 sierpień 2015 - 16:52

każdy produkt może mieć uzasadnienie, kluczową kwestią jest zachowanie odpowiednich proporcji 


  • Bart i wodnik lubią to

#47 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:54

panowie nie ma tematu inwestycje :)

Gdzie można obecnie dobrze ulokować 30-35 tys. bez ryzyka wtopienia? Coś a la lokata, obligacje. 


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 26 sierpień 2015 - 08:55

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#48 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:20

To zależy :))

Czy te pieniądze sa ci na coś potrzebę ( na coś zbierasz, kiedy chcesz je odzyskać - 6 miesięcy, 5 lat, 10 lat ?) 

Czy to jedyne pieniądze jakie chcesz zainwestować ( tzn czy będziesz coś dorzucał ?, a jak tak to w jakiej formie ? miesięcznie ? systematycznie w takich samych kwotach ? )

Czy masz chęć coś robić ? czy tylko "przekazać" komuś tą kasę i w zależność od okresu zapomnieć o niej ( długi okres inwestycji ).

Jaki zwrot cie interesuje ?

Musisz sobie odpowiedzieć na wiele pytań a wtedy kilka osób ci coś tu podpowie :)))



#49 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:26

kup akcje GieKSy :)



#50 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 sierpień 2015 - 13:56

okres: 12 miesięcy

zysk: 100 zł na miesiąc 

bez dokładania kapitału


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych