Skocz do zawartości

Zdjęcie

Góry

57 odpowiedzi w tym temacie

#51 Kohinio

Kohinio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 styczeń 2017 - 17:19

i co wtedy sie dzieje?

Z informacji które wówczas mieliśmy (to był 2009 rok) to transport do Lwowa i powrót przez granicę z jakimiś karami finansowymi. Ale zaznaczam to nie moje doświadczenia. Ale straż graniczną po stronie Ukraińskiej na szlaku prowadzącego na Kremenaros widziałem. 

#52 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 04 styczeń 2017 - 19:20

Edit: nie ten temat

#53 bolec

bolec
  • LokalizacjaKatowice/Helmstedt

Napisano 24 maj 2017 - 13:38

chopy, będę w lipcu, w Szklarskiej Porębie. Poleć ktoś jakiś ciekawy szczyt w okolicach tej oto miejscowości. 

#54 ZigiLaBlasta

ZigiLaBlasta

Napisano 26 maj 2017 - 11:40

Szrenica ,a ciut dalej Śnieżka.

#55 Duch

Duch

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:50

chopy, będę w lipcu, w Szklarskiej Porębie. Poleć ktoś jakiś ciekawy szczyt w okolicach tej oto miejscowości. 

Może nie szczyt, ale Wodospad Kamieńczyka, Śnieżne Kotły. Dalej ku Karpaczowi warto odwiedzić Samotnie. To chyba najstarsze schronisko w polskich górach. Western City bardziej dla dzieciaków.

#56 Simao

Simao
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 07 sierpień 2017 - 21:45

W zeszłym roku obszedłem Bieszczady, w tym wstępnie przymierzam się na Gorgany lub dalej. Czy ktoś był w tamtych terenach?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#57 Duch

Duch

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:07

W zeszłym roku obszedłem Bieszczady, w tym wstępnie przymierzam się na Gorgany lub dalej. Czy ktoś był w tamtych terenach?

Jak będziesz po wyjeździe zdaj krótką relacje na pewno się przyda - celuję w Gorgany na wiosnę następnego roku.

Co z mojej strony mogę polecić to jeżeli szlaki, drogi, ścieżki wyglądają tak jak we wschodniej stronie Bieszczad ( a zapewne tak wyglądają lub gorzej) to polecam mapy WIGu, bo idzie się dość szybko potracić, a nie ma zbytnio żadnych aktualnych map Bieszczad, ani Gorganów czy tego terenu. Powodzenia.

• Simao lubi to

#58 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 12 sierpień 2017 - 00:47

http://www.rosjapl.info/forum/

najlepsze forum na Ukrainę i kraje byłego ZSRR.

Przyjaźń jest wszystkim!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych