Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki meczowe


167 odpowiedzi w tym temacie

#76 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2015 - 18:22

a co chciałbyś jakiegoś szmatławca za 80zł?

 

Nie, ale nie rozumiem co to ma do rzeczy?

Za 80pln to przy dobrej woli producenta kupisz takich koszulek kilka, kwestia kto ustalił takie, a nie inne marże :huh: .

 

 

 

Po dzisiejszych (wielu) komentarzach Twoja jest totalnie odosobniona. 

 

Był bym szcześliwy, gdyby połowa Blaszoka i głównej nosiła te zajebiste koszulki. Na prawde!

 

 

 

Dla mnie koszulka super  ;) 

 

Dla mnie również rewelacja!

 

Wiadomo bylo, ze to nie bedzie kosztowalo takie grosze jak za miedza, w koncu "my som Gieksa"

 

Takie pierdolenie lubię najbardziej.

 

 

 

Ja właśnie myślę że będzie bardzo dużo chętnych choćby z powodu firmy... nie jeden kupi sobie dla szpanu itp. Koszulki według mnie robią duże wrażenie :)

 

 

Aha, to już rozumiem plan marketingowy, w końcu Gieksa na Śląsku to samotny kibicowski lider.

 

 

 

PS: Kto ustala ceny? Jest to cena Adidasa, z której mamy ewentuanie jakiś procent czy inne korzyści, czy klub dołożył swoje?


Użytkownik mac edytował ten post 21 lipiec 2015 - 20:58


#77 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 lipiec 2015 - 18:26

no jasne, ze klub ma procent. Przeciez jak jest herb na klacie, to klub ma procent. Poza tym, najwazniejsze jest to, zeby ustalic dlugoterminowa wspolprace, gdzie adidas ubiera cala Giekse, czyli wszystkie druzyny, od bajtli do 1 druzyny. Ma byc taka opcja, ze gowniarz 7 letni gra w tym, w czym jego idole z pierwszej druzyny (no, zeby to byli idole, to by musieli cos grac, ale to juz inna sprawa). I zasadniczo o to w tym wszystkim chodzi. Hajs z tych koszulek to i tak sprawa groszowa. Maja byc fajne stroje, gdzie przychodzi sponsor do klubu a klub mu mowi "panie, placisz pan hajs i masz reklame na strojach z ADIDASA, a nie z kokotta czy innej nizszej polki.

Slabi mnie, ze tu gadasz "Takie pierdolenie lubię najbardziej.", a sam de facto pierdolisz, nie rozumiejac podstawowej przewagi gdy w markowych, dedykowanych strojach.


  • kosa lubi to

#78 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2015 - 18:26

Kurwa 10lat temu koszulki z dospelem były chyba po 169 zł i były mega chujowe.

Teraz są zajebistego i lament, pewnie do nike tez nie wchodzisz? Tak jak Mayek napisał. Nie stać Cię to nie kupujesz proste.
  • dawid1964 i bart_wnc lubią to

#79 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 21 lipiec 2015 - 18:31

No i chuj, zawsze musi być coś spierdolone...
200 pln za koszulke? Serio?

Rozumiem że target to elita finansowa Gieksiarzy?
Kto te ceny ustala? Czasem nie rozumiem takich działań po prostu...To trochę tak, jakby np. Korwin-Mikke, po takim wizerunku na jaki pracował 100 lat i udanej kampanii, powiedział nagle: 1000 zł dla każdego bezrobotnego! Jedna głupia decyzja potrafi zmarnować 10 dobrych. Nie rozumiem...

Setka pęknie? Obstawiamy? Ja bym złotówki nie zaryzykował...

A ile Ty myslales ze ta koszulka bedzie kosztowala 20/50 no max 100 zl ... zejdz na ziemie
Wszyscy tu pisza jakie ciuchy ma lech legia ... ale jakosc rowna sie cena ... sadzisz ze te 200 zl to duzo ??? Za koszulke ktora nie jest katalogowa to gratuluje patrzenia na swiat ... Powiem szczerze ze myslalem ze cena bedzie blizej tej koszulki leglej ... a tu mile zaskoczenie ;)
PS co do ustalenia ceny przelec sobie zagraniczne kluby i zobacz tam ceny koszulek i wikszosc klubow europejskich ma ceny zblizone do tej naszej ;)
PS 2 dla placzacych o cene koszulki czasami wieksza kase przejebiesz w weekend w pubie niz dasz za ta koszulke EOT

Użytkownik Chudy NFG edytował ten post 21 lipiec 2015 - 18:33

  • rabin lubi to

#80 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2015 - 18:41

mac polecasz macbooki gdzie lwi procent ceny to znaczek ugryzionego jablka, a nie potrafisz zrozumiec prostej zasady dzialania rynku.


  • Foxu i 19mózG64 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#81 Strefa GieKSy

Strefa GieKSy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjaul. Bukowa 1

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:09

to o czym pisał Foxu wynika z jakiegoś problemu technicznego w przypadku logowania się spoza Polski, już nad tym pracujemy.

 

z tego też względu póki co możliwa wysyłka tylko i wyłącznie na terenie Polski.


  • Foxu lubi to

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO "STREFY GIEKSY"

 

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10-18!

 

Zapraszamy na www.strefagieksy.pl


#82 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:09

Po drugie to "tylko" koszulka, a nie karnet czy bilet (dobro najwazniejsze) gdzie my jako SK1964, czyli Wasi reprezentanci czesto spotykamy sie kilku lub nawet kilkunastokrotnie, by byly jak najnizsze :)

 

O to trzeba walczyc, bo to dotyczy wszystkich, a koszulka... Stac Cie to kupujesz oryginal, nie stac Cie to kupujesz zolta koszulke w strefie GieKSy za 35zl i tez masz koszulke.

 

Klub z roku na rok idzie do przodu, wiec za rok, dwa bedziemy sie dopierdalac do koloru czcionki na karcie kibica :) 


  • dawid1964, p1964 i Patryk64 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#83 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:47

nie mówiąc o tym co pisałem w innym temacie, połowa z tych co marudzą na cenę niech zajrzy do szafy i policzy ile kosztowały koszulki Realów, Barcelony, Bayernów i innych Chelsea.

 

Sam mam koszulki Milanu więc teraz gdy jest fajna koszulka z herbem, który nadaje jej jakości dla mnie to obowiązek by ją kupić.



#84 Florek

Florek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2015 - 19:49

mac, zorientuj się ile kosztują meczówki dedykowane Adidasa w sklepach innych klubów.

Za niecałe 200 zł dostajesz koszulkę z pełnym brandingiem, praktycznie identyczną z tymi, w których biegają grajki.

Jeśli myślisz, że ktoś Ci na forum opisze szczegóły umowy (cenę produkcji, brandingu itd) to chyba jesteś niepoważny :)))

Dla kogoś, kto nie jest w stanie załacić dwóch krzyży za koszulkę meczową od piątku będą dostępne w Strefie koszulki wyjazdowe - znacznie tańsze od domowych, bo z katalogu.


  • kosa, monk i Olga lubią to

#85 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 21 lipiec 2015 - 20:30

nie mówiąc o tym co pisałem w innym temacie, połowa z tych co marudzą na cenę niech zajrzy do szafy i policzy ile kosztowały koszulki Realów, Barcelony, Bayernów i innych Chelsea.

 

Sam mam koszulki Milanu więc teraz gdy jest fajna koszulka z herbem, który nadaje jej jakości dla mnie to obowiązek by ją kupić.

Koszulka z Barcy zakupiona  w botidze 3 lata temu, ze wszystkimi naszywkami 104 euro, po zniżce 5% dla Socios. Nie marudzić zapierdalać do sklepiku!



#86 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2015 - 20:56

Dziękuje za opinie koledzy, cieszę się, że jednak koszulki będą schodzić!

 

Widocznie nie mam racji.

 

 

Co do odrealnienia, to handluje od 2003r. Także znam ceny produkcji, hurtowe i sprzedaży;) 

 

Aha. To prawda. Nie stać mnie to nie kupuje. Nie wiem czy o taki przekaz marketingowy chodzi klubowi, ale ok, koniec pierdolenia.


Użytkownik mac edytował ten post 21 lipiec 2015 - 21:03


#87 CarlosRuiz

CarlosRuiz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:02

Będzie dostępna lista sklepów, tego przedstawiciela Adidasa, gdzie można będzie kupić koszulki ?


23.08.1994 GKS KATOWICE - Inter Cardiff 6:0


#88 Strefa GieKSy

Strefa GieKSy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjaul. Bukowa 1

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:06

Nie wydaje nam się, żeby udało im się gdzieś wrzucić koszulki teraz. Na pewno nie do większych sklepów czy galerii, jeśli w ogóle będą się tym zajmowali.

 

Mac, zeszła nam dziś niespodziewana chyba przez nikogo ilość koszulek. Obawiam się, że do piątkowej prezentacji drużyny nie zostanie nic z pierwszego zamówienia.

 

Jutro rano leci kolejne.


ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO "STREFY GIEKSY"

 

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10-18!

 

Zapraszamy na www.strefagieksy.pl


#89 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:13

Mac, zeszła nam dziś niespodziewana chyba przez nikogo ilość koszulek. Obawiam się, że do piątkowej prezentacji drużyny nie zostanie nic z pierwszego zamówienia.
 

 

Tym bardziej cieszy mnie, że nie mam racji, oby tak dalej! 



#90 CarlosRuiz

CarlosRuiz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:14

Nie wydaje nam się, żeby udało im się gdzieś wrzucić koszulki teraz. Na pewno nie do większych sklepów czy galerii, jeśli w ogóle będą się tym zajmowali.

Pytam, bo na konferencji przy prezentacji Adidasa facet od przedstawiciela, mówił o takim rozwiązaniu.


23.08.1994 GKS KATOWICE - Inter Cardiff 6:0


#91 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:15

Trzymcie mi tam sztukę w rozmiarze L jutro znajoma podejdzie mi po nią ;) tylko żeby nie brakło ;)

#92 Strefa GieKSy

Strefa GieKSy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjaul. Bukowa 1

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:18

Pytam, bo na konferencji przy prezentacji Adidasa facet od przedstawiciela, mówił o takim rozwiązaniu.

Z tego co wiemy, to docelowo szukają miejsca w Katowicach na sklep Vitasport, w którym można byłoby się w taką koszulkę zaopatrzyć.

 

W galeriach czy w dużych sklepach będzie problem, żeby się przebić z pomysłem, a druga sprawa nie sprzedajemy takich ilości, by gra była warta świeczki.

 

Do końca tygodnia u nas w sklepie pojawią się zielone koszulki wyjazdowe męskie i dziecięce, polówki, oraz bluzy treningowe z Adidasa.


ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO "STREFY GIEKSY"

 

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10-18!

 

Zapraszamy na www.strefagieksy.pl


#93 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:43

co to za blad?
http://www.tinypic.pl/4oy1k2ldpxtv


Użytkownik MisiekLedziny edytował ten post 22 lipiec 2015 - 09:44


#94 CarlosRuiz

CarlosRuiz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:44

Gdzie znajdę rozmiarówkę?


23.08.1994 GKS KATOWICE - Inter Cardiff 6:0


#95 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:59

Już nie ma błędu, akceptacja regulaminu.



#96 MisiekLedziny

MisiekLedziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 lipiec 2015 - 10:27

dzieki, zamówione :) 



#97 Rawicz

Rawicz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGotham

Napisano 22 lipiec 2015 - 15:34

Mam pytanie - co to za podatek przy zakupie  koszulki??? 39,53? Przeciez ceny w PL sa podawane z podatkiem wliczonym - to jest VAT?



#98 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 22 lipiec 2015 - 16:36

Podatek od towaru i usług, tak jak na fakturze lub paragonie. Nie wiem co tu można nie rozumieć jeśli wyżej jest napisana kwota brutto.

2rxg1QC.png



#99 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 22 lipiec 2015 - 21:11

Dodam jeszcze, ze po dodaniu do koszyka dodaje koszt przesylki (12zl?) i calosc do zaplaty pokazuje cos kolo 171pln.

już nie powinno być ceny netto.



#100 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 22 lipiec 2015 - 21:17

już nie powinno być ceny netto.

Zgadza sie teraz






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych