Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szrot (dawniej: Transfery) wiosna 2014/2015

994 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2014 - 23:14

Przychodzą:

Odchodzą:

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#2 Mader

Mader
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2014 - 23:21

dubel

Użytkownik Mader edytował ten post 30 listopad 2014 - 23:23

#3 Mader

Mader
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2014 - 23:22

Zagłębie L. nieźle się panoszy na naszym podwórku - kolejny testowany grajek z okolic:

http://www.90minut.p...Adama-Zaka.html

Można się zastanawiać, dlaczego nikt od nas go nie zaprosił...

Pewnie kasa decyduje, Rozwój go za grosze nie puści...

Użytkownik Mader edytował ten post 30 listopad 2014 - 23:23

#4 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 listopad 2014 - 23:25

chcialem to pisac, ze kurwa z takim podejsciem klubu to ja szerokim lukiem omijam temat transferow i czekam na 1 mecz w 2015 bo to nie ma sensu, czlowiek sie tylko wkurwi a po co to komu. Matematyka pokazala, ze nie awansujemy, za duza strata. Trzebaby budowac druzyne na 2015/2016 ale na drodze stoi tutaj kasa ZL. Pojebane, kurwicy mozna dostac, Rozwoj to powinna byc filia Gieksy, to samo Gornik Myslowice.

#5 Mader

Mader
  • SK1964

Napisano 01 grudzień 2014 - 09:01

Kwestia scountingu, pozyskiwania nowych graczy u nas to dramat. Zresztą na ten temat oraz na temat pracy Janusza B. zostało już wszystko powiedziane.
Tylko jedno okienko nam wyszło w ostatnich latach – to zimą 2012/2013.
Nasza polityka transferowa opiera się na totalnym przypadku. Był Stawowy – byli jego pupilkowie (Dziedzice, Karwany, Mazurkiewicze), był Górak – był zaciąg radzionkowski, był Moskal – był zaciąg z Niecieczy. Nasz nalepszy transfer ostatnich lat – Budziłek – polecony przez Fonfarę. Braliśmy Figla z Zielonej Góry – to weźmy jeszcze bramkarza, wysoki jest. Ciekawe, kogo faktycznie załatwił nam Janusz B.?
Czyli polityka transferowa jest taka, jak od wielu lat. Z tym, że wcześniej nie mieliśmy „zawodowego” skauta (I tak udawało się, czasem wyłowić jakąś perełkę, jak np. Olkowski). A jak nie ma różnicy, to po co przepłacać?

A co do tego Żaka – w sumie oczywiste wydaje się, że jak jest nastoletni grajek w II lidze, w zespole grającym za miedzą, strzelający sporo bramek – to powinno się go odpowiednio wcześniej wyłowić...

Dyrektor sportowy i scout z prawdziwego zdarzenia potrzebny od zaraz. Tylko gdzie ich znaleźć – bo w Polsce nawet w Ex nie widzę zbyt wielu dobrych dyrektorów sportowych.

• lukste i SKalpel lubią to

#6 Sir Bobby

Sir Bobby

Napisano 01 grudzień 2014 - 09:15

kogo oprocz Fonfary w Rybniku mamy na wypozyczeniach?

#7 tomzkat

tomzkat
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 grudzień 2014 - 09:17

Zieliński, Widuch, Mazurek.

#8 artek

artek

Napisano 01 grudzień 2014 - 09:34

U nas wystarczyłoby jakby bodzioch wszedł na forum i przejrzał by padające tu nazwiska. O zaku i szyminskim akurat ja pisałem rok temu.

#9 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:28

Zagłębie bawi się za państwową kasę, ale jak mi mój znajomy sypie nazwiskami piłkarzy z Rozwoju, Stadionu Śląskiego i innych drużyn z regionu z roczników 97' i młodsi to za każdym razem zbieram szczękę z ziemi. 

Użytkownik kosa edytował ten post 01 grudzień 2014 - 13:28

Przyjaźń jest wszystkim!

#10 Naujox

Naujox

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:35

Temat dyr. sportowego zapewne czeka na nowego prezydenta miasta, a co za tym idzie nową radę nadzorczą. 

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

#11 Naujox

Naujox

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:35

Janusz B. powinien być dożywotnio odsunięty od tematów decyzyjnych w dziale sportu.

#12 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 grudzień 2014 - 04:08

Temat dyr. sportowego zapewne czeka na nowego prezydenta miasta, a co za tym idzie nową radę nadzorczą. 

Nie wydaje mi się by Rada Nadzorcza ingerowała w takie kwestie. To są kompetencje zarządu.

Przyjaźń jest wszystkim!

#13 Naujox

Naujox

Napisano 02 grudzień 2014 - 09:36

Zobaczymy :)

#14 rabin

rabin
  • SK1964
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 03 grudzień 2014 - 20:26

Maciej Małkowski widziany w silesi :) jesli chop mieszka gdzies blisko to sory za zaśmiecanie 

#15 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 20:28

nic nie chce sugerowac, ale widzialem ostatnio Mariana Janoszke w Tesco.

• lukste i Marian Koniuszko lubią to

#16 artek

artek

Napisano 03 grudzień 2014 - 20:30

No ja widziałem w piątek w leclercu na ochojcu Seweryna Gancarczyka ma taką dojebana Q7 ale raczej nic to nie znaczy
  • 19mózG64 lubi to

#17 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 20:52

Dziś Madej  widziany w silesi!

#18 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 03 grudzień 2014 - 22:00

Jak ostatnio wracałem z imprezy to widziałem w tramwaju Elvisa Presleya!

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#19 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 03 grudzień 2014 - 22:14

duża część grajków Górnika mieszka w Katowicach, a Silesia to przeciez centrum kultury i rozrywki ;)

#20 Zbig

Zbig

Napisano 03 grudzień 2014 - 23:16

To jak dzisiaj Choleżyńskiego nie było w Silesii tzn., ze nie bedzei grał juz w GieKSie?

#21 szwedzik

szwedzik

Napisano 03 grudzień 2014 - 23:40

Ale Holeszynski byl w Silesii i on zagra na pewno.

#22 HANSS

HANSS
  • SK1964
  • LokalizacjaMIKOŁÓW

Napisano 04 grudzień 2014 - 01:21

W Mikołowie widziany Tomasz Iwan, zaczyna się dziać

#23 RAFIK

RAFIK
  • SK1964

Napisano 04 grudzień 2014 - 01:27

http://www.sport.pl/...cow__lejac.html

Jak tam leją piwo kibicom za chujową gre to nasi piłkarze powinni wszystkie auta myć upierdolone błotem z tego zajebistego parkingu i przy okazji mogli by też buty wyczyścić :)

#24 jarocin81

jarocin81
  • LokalizacjaGardawice

Napisano 04 grudzień 2014 - 06:50

Sebastian Siwek z Górnika Wesoła ma być testowany w piątkowym sparingu z Puszczą, chłopak miał byc do dzisiaj na testach w Zagłębiu Lubin a na koniec zagrać w sparingu GieKSy, trochę dziwne.

#25 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 04 grudzień 2014 - 13:49

Sebastian Siwek z Górnika Wesoła ma być testowany w piątkowym sparingu z Puszczą, chłopak miał byc do dzisiaj na testach w Zagłębiu Lubin a na koniec zagrać w sparingu GieKSy, trochę dziwne.

A był widziany w Silesii?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych