Skocz do zawartości

Zdjęcie

GieKSa vs. naprzód janów 2.12 (wtorek), 5.12 (piątek) g.18:30

76 odpowiedzi w tym temacie

#51 Dudi_1979

Dudi_1979
  • SK1964
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 03 grudzień 2014 - 19:16

To co tam kurwa grala lady gaga abo maryla rodowicz?

Rulon z zespołem :lol:

gaga jest tańsza

• Zychu64, Branik_GT i majster1964 lubią to

#52 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 19:22

Dajcie mu 2 dni bana - biedny żart i nie na temat.

#53 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 21:59

Ciekawe że jak graliśmy w piłkę źle albo jak zawisło na nami widmo Króla który chciał sobie zrobic z kluby prywatny folwark wszyscy murem staneliśmy za naszą GieKSą a jak źle się dzieje w hokeju to chcesz i nie tylko Ty odpruwac herby z koszulek...
Jak ci nie wstyd tak napisac w ogóle ? Mi by to przez gardło nie przeszło a przez myśl już tym prędzej nie.

A nasi pilkarze graja fajna pilke ze az chce sie chodzic faktycznie.na a wyjazd do niecieczy to tez szczyt rozrywki.a jakos jezdzimy na takie cos i nikt nie pisze ze to nie GieKSa. Jak ty mayek nie widzisz roznicy miedzy sekcja gana a 6krotnym mistrzem to nie mam pytan

Otóż to.

Na meczach ledwo 3k ludzi a my sie bedziemy skupiac na tym, zeby lazic na erasmus Katowice. Poprawmy najpierw pilke a potem mozna isc na hokej, o ile ktos lubi masochizm.

Jest tragicznie, ale w bali pod względem sportowym jest dokładnie tak samo! Ino, że tamci zarabiają takie kwoty za swoją niekompetentność, których hokeiści w życiu nie widzieli. Jak dla Ciebie ważniejsza jest piłkarska GieKSa, a nie GieKSa (nie zważając na dyscyplinę) to najlepiej by było jakbyś kompletnie zamilkł w tym temacie.

Użytkownik 1964Wojtek1964 edytował ten post 03 grudzień 2014 - 22:00

• Branik_GT lubi to

#54 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 grudzień 2014 - 13:35

Dla 95% ludzi z tego forum GieKSa pilkarska jest numerem jeden i nigdy sie to nie zmieni. Nie ma parcia na hokej i watpie zeby one bylo w przeciagu 10lat.

Najlepiej wbijac na Mayka mimo, ze pisze prawde.

#55 Tommaso

Tommaso
  • SK1964
  • LokalizacjaStara Ligota

Napisano 04 grudzień 2014 - 18:28

Dla 95% ludzi z tego forum GieKSa pilkarska jest numerem jeden i nigdy sie to nie zmieni. Nie ma parcia na hokej i watpie zeby one bylo w przeciagu 10lat.

Myślę, że przesadziłeś z tą liczbą, fakt że hokej nie elektryzuje większości ale myślę że jednak jest ważny dla wielu z Nas. Muzykę poważna ma w dupie z 95% mieszkańców a pomimo tego ładujemy kasę. Procent procentem ale GieKSa to GieKsa. Mayek pisze prawdę? Może według ciebie, reprezentujemy inny punkt myślenie ale coś nas łączy barwy, herb więc proszę zrozum hokej to coś ważnego dla paru z nas.
  • słomka i loki266666 lubią to

#56 słomka

słomka

Napisano 04 grudzień 2014 - 18:32

Tak mogą pisać tylko Ci którzy nie pamiętają jak kiedyś hala pękała w szwach jak z B1 do Spodka ciągnęły  tłumy ludzi :) Czy przez 10 lat nie będzie parcia ?? nie wiem to wszystko zależy od kasy sponsorów patrz 2 sezony do tyłu w Spodku była porównywalna liczba ludzi na niektórych meczach z obecną frekwencją na Bukowej. Są wyniki jest frekwencja i tak niestety jest i na B1 i w Satelicie

#57 Bamski

Bamski
  • LokalizacjaCentrum/Plymouth

Napisano 04 grudzień 2014 - 18:36

Nikt z nas nie chce oglądać, naprzod janow w Katowicach, upadnie HC GKS zaczną oni sie afiszować z Katowicami a oni chuja mają do naszego Miasta 

#58 borg

borg
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:02

jak czytam kto jest vice-prezesem Naprzodu to dziwie się ze w ogóle miasto siada z nimi do rozmów i daje im jakaś kasę.

#59 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:55

jak czytam kto jest vice-prezesem Naprzodu to dziwie się ze w ogóle miasto siada z nimi do rozmów i daje im jakaś kasę.

kto zacz i z czego słynie?

#60 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 04 grudzień 2014 - 21:42

WIELE OSÓB PISZE DO MNIE NA PW WIADOMOŚCI Z POPARCIEM DLA MNIE I CHĘCIĄ WSPOMAGANIA HOKEJOWEJ GIEKSY NA TYLE NA ILE TO JEST MOŻLIWE DLATEGO WSZYSTKICH  CHĘTNYCH Z POMYSŁAMI ZAPRASZAM DO ROZMÓW NA MECZU BĘDĘ TAM GDZIE ZAWSZE A ROZPOZNACIE MNIE NA PEWNO BO BĘDĘ NA CZERWONO :D

• KANIP lubi to

#61 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 04 grudzień 2014 - 21:43

Jaką kasą wsparło miasto hokejową GieKSę jak dobrze graliśmy (za czasów Amerykanów)? I dlaczego Miasto Katowice miałoby wspierać ten gówniany twór z janowa bardziej niż wtedy nas?

hokej to coś ważnego dla paru z nas. 

Widziałem zdjęcia z trybun i faktycznie jest to garstka osób bo kto chciałby wspierać pana D.
Popieram słowa Gana, nie może być mowy o klubie GKS Katowice gdy zatrudniani są w nim jacyś kabareciarze, prezes też od x lat jest nieudolny i przez to że nie ma nikogo na jego miejsce to to się ciągnie.

Dlaczego tyle ludzi stoi pod UM, jeździ pod mieszkanie Króla, organizuje wszystko(trybuny, oprawa) jeśli chodzi o piłkarską GieKSę a w temacie hokeja cisza? Może warto panowie się zmobilizować i pokazać swoją siłę w mieście?

"Hokej Club"  :hihi:  <-- może warto zacząć od tego tematu

• Naujox lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#62 TWARDZIEL 64

TWARDZIEL 64
  • SK1964

Napisano 05 grudzień 2014 - 12:18

Przyjscie na mecz chuja zmieni (choc pomaga). Tutaj potrzeba dzialan, spotkan, zaangazowania. Biletami, ryczeniem nie poprawisz sytuacji klubu.

Ale pełna hala chyba będzie najlepszym argumentem podczas "działań, spotkań"?

95% kibiców nie ma pojęcia jak "fachowo" pomóc klubowi. A pustki na trybunach zawsze będą na rękę decydentom, bo niby z jakiej racji sypać kasą skoro tam chodzi garstka ludzi.

A swoją drogą chodzi tylko o brak kasy czy też jakieś chore układy i niekompetentni ludzie?

#63 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 05 grudzień 2014 - 12:34

ale jak ma być pełna hala skoro każdy mecz dostajemy w pizde minimum dychę?

jak widać fanatyków hokeja jest niewielu, a halę wypełnia jednak piknikowa część widowni, więc gdzie znajdziesz tylu masochistów, którzy zapłacą dychę żeby oglądać ślizgawkę studentów?

z resztą o jakich rozmowach ze sponsorami my mówimy jak HC funkcjonuje na zasadzie "panda" czyli czekanie na litość i łaskę miasta + zero własnej inicjatywy, zobaczcie ile pracy ludzi kosztowało zbudowanie klubu biznesu GieKSy w piłce, to nie są tylko rozmowy w stylu "potrzebujemy X, prosimy" tylko trzeba indywidualnie przygotować ofertę pod partnera, cos zaoferować, pójsc na kompromis, stworzyć pod to klimat, a skoro w HC pracują dwie (?) osoby, z czego z jedną nikt nie chce gadać to co tu się da zbudować? chyba tylko campus dla kolejnych studentów...

• Mayek i bbg lubią to

#64 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 05 grudzień 2014 - 14:22

tak jak już pisałem wcześniej trzeba zacząć od tego ze lodowisko ma być dostępne dla druzyny od sierpnia do końca kwietnia minimum. W obecnej sytuacji lod mamy od grudnia do marca i to jest za mało chociażby jeśli chodzi o sponsorów a o aspektach sportowych nawet nie wspominając...
  • KANIP lubi to

#65 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 grudzień 2014 - 16:25

Jaką kasą wsparło miasto hokejową GieKSę jak dobrze graliśmy (za czasów Amerykanów)? I dlaczego Miasto Katowice miałoby wspierać ten gówniany twór z janowa bardziej niż wtedy nas?

hokej to coś ważnego dla paru z nas. 

Widziałem zdjęcia z trybun i faktycznie jest to garstka osób bo kto chciałby wspierać pana D.
Popieram słowa Gana, nie może być mowy o klubie GKS Katowice gdy zatrudniani są w nim jacyś kabareciarze, prezes też od x lat jest nieudolny i przez to że nie ma nikogo na jego miejsce to to się ciągnie.

Dlaczego tyle ludzi stoi pod UM, jeździ pod mieszkanie Króla, organizuje wszystko(trybuny, oprawa) jeśli chodzi o piłkarską GieKSę a w temacie hokeja cisza? Może warto panowie się zmobilizować i pokazać swoją siłę w mieście?

"Hokej Club"  :hihi:  <-- może warto zacząć od tego tematu

Z tego co pamiętam to oficjalnie wsparło kwota coś koło 450 tysięcy. Sumarycznie ze spółkami miejskimi było sporo więcej.

#66 Bens

Bens

Napisano 05 grudzień 2014 - 16:36

Z tego co pamiętam wtedy budżet wynosił ok. 2 mln zł Miato + Wodociągi + TVS z głównych sponsorów

#67 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 05 grudzień 2014 - 18:24

niezła kasa, tylko co z tego jak się zjebało?

Dlaczego teraz jest tak źle? Zawodnicy pitali, a skład mieliśmy naprawdę dobry.

#68 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 grudzień 2014 - 19:14

Zjebało się, bo było źle zarządzane. Prosta sprawa.

#69 Miłosz1964

Miłosz1964
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 grudzień 2014 - 20:12

Wszystko padło odkąd wyjebał grubas Ayera

Dołączona grafika

#70 Krzycho62

Krzycho62
  • LokalizacjaEichenau

Napisano 05 grudzień 2014 - 20:54

Wszystko padło odkąd wyjebał grubas Ayera

Bzdura. Wszystko zaczęło się sypać po aferze i odejściu Matusiewicza. Skończył się Matusiewicz i skończyła się kasa, a tak się składa że akurat nasi główni sponsorzy byli wmieszani w ta afera która zresztą chyba do dziś nie jest wyjaśniona tylko jak to u nas w zwyczaju pod dywan zamieciona.

• kosa i 1964Wojtek1964 lubią to

#71 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 05 grudzień 2014 - 21:00

no i wtedy nie zrobiono nic żeby pozyskać kolejnych sponsorów, nie zadbano o ówczesnych partnerów, była dobra koniunktura żeby następni chcieli dać kasę na klub, były wyniki, była frekwencja, niestety widać, że zarządzający tym klubem nie mają pojęcia o prowadzeniu BIZNESU, dlatego jest chuj dupa i kamieni kupa, co mnie osobiście boli bo fater na hokej prowadził mnie za czasów meczów z Unią o majstra czyli...stosunkowo niedawno

tutaj trzeba dobrego managera, paru ludzi na start, którzy pomogą to rozkręcić i mają rozeznanie w temacie, widzicie kogoś takiego? ja nie widzę, potencjalnego Filipiaka tym bardziej

• kosa i Toczmek89 lubią to

#72 borg

borg
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 05 grudzień 2014 - 21:04

kto zacz i z czego słynie?

taki jeden z Gisza.a słynie z braku mózgu.

#73 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 05 grudzień 2014 - 21:19

2-3 dzisiaj. Walka zajebista, do końca. Szacun dla chłopaków. Było bardzo blisko wyrównania pod koniec, ale zabrakło odrobiny szczęścia. Bramkarz czołowa postać dzisiaj, super mecz.

Brakuje ludzi, oni są masakrycznie zmęczeni już, a mimo to pod koniec meczu wydawało się jakby to janów grał na dwie piątki.

Użytkownik 1964Wojtek1964 edytował ten post 05 grudzień 2014 - 21:19

#74 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 grudzień 2014 - 21:46

no i wtedy nie zrobiono nic żeby pozyskać kolejnych sponsorów, nie zadbano o ówczesnych partnerów, była dobra koniunktura żeby następni chcieli dać kasę na klub, były wyniki, była frekwencja, niestety widać, że zarządzający tym klubem nie mają pojęcia o prowadzeniu BIZNESU, dlatego jest chuj dupa i kamieni kupa, co mnie osobiście boli bo fater na hokej prowadził mnie za czasów meczów z Unią o majstra czyli...stosunkowo niedawno

tutaj trzeba dobrego managera, paru ludzi na start, którzy pomogą to rozkręcić i mają rozeznanie w temacie, widzicie kogoś takiego? ja nie widzę, potencjalnego Filipiaka tym bardziej

Tak jak zima zaskoczyła drogowców, tak za czasów Matusiewicza sukces i pieniądze zaskoczyły działaczy.

Przyjaźń jest wszystkim!

#75 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 05 grudzień 2014 - 22:55

Super mecz dzisiaj - widac postep w obronie/bramce...

janow sie dzis musial w  h nameczyc ; ))

• 1964Wojtek1964 i KANIP lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych