Skocz do zawartości

Zdjęcie

GieKSa vs. naprzód janów 2.12 (wtorek), 5.12 (piątek) g.18:30

76 odpowiedzi w tym temacie

#26 Johan

Johan
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice-Janów

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:42

Nikt nie jest w stanie tutaj konkretnie powiedzieć ,co by było gdyby GieKSy już nie było... Cięzko wywnioskować  jakie decyzje wtedy podejmie miasto i czy na tym fest zyskałyby smrody z Naprzodu

Ale...różnie sie może skończyć upadek.Ciężko sie reaktywować w dyscyplinie która jest olewana.

Kuzyn który chodzi na Naprzód, w okresie letnim, gdy nie było wiadomo czy wystartujemy , opowiadał o natrojach jakie panują u smrodów. Ogólnie to była u nich pełna euforia że upadniemy, a miasto wtedy zainwestuje tylko w nich, bez jakiegokolwiek dzielenia sie.

Jest u nich cisnienie by stać sie nr 1 w hokeja w  katowicach.

Marka Pohla pchali do Rady Miasta, na szczeście mu sie nie udało.

Pare osób w Radzie Dzielnicy równiez chce jak najwiecej ugrać dla Naprzodu, na szczeście jest również pare osób , które te zapędy torpeduje

Tak wogóle ile GieKSa dostała w tym roku od miasta? Naprzód podobno około 1.4mln

Nie wiem co jest lepsze w tym momencie dla nas... Te patologiczne wyniki i liczenie na cud, czy też upadek.Po upadku wiele osób odetchnie, że nie trzeba oglądać tych upokarzających wyników, ale co dalej? Czy nie bedzie tak , że wtedy większośc zapomni o tej dyscyplinie i umrze hokej w katowicach, a urośnie w siłe dzielnicowy klubik??

I żeby nie było sytuacji jaka miała miejsce pare lat temu po reaktywacji Naprzodu, gdzie smrody ze wschodnich dzielnic znalazły swoje miejsce gdzie mogą sie organizować...

#27 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:42

Na meczach ledwo 3k ludzi a my sie bedziemy skupiac na tym, zeby lazic na erasmus Katowice. Poprawmy najpierw pilke a potem mozna isc na hokej, o ile ktos lubi masochizm.

#28 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:51

Gan, rob ta sekcje zapasow, tez tak ludzie beda pierdolili. Co sie sekcja otworzy to trza wspierac bo herb na klacie. Bezsensowne gadanie.

TY robisz bezsensowne gadanie!!! HC GKS Katowice to najbardziej utytułowany katowicki klub sportowy 6-krotny mistrz polski i jedyna GieKSa która od czasu występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Oprzytomnij. Jak cie nie interesuje hokej i nie chodzisz na niego to twoja sprawa nie musisz się tym chwalic ale też nie wypisuje się w temacie który Cię nie dotyczy. 

#29 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:55

interesuje mnie to, ze przegrywamy z gory na dol grajac jako GKS Katowice.

#30 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:58

Ale Was to interesuje tylko i wylacznie na forum.

Nikt z Was tak naprawde nie interesuje sie losami klubu skoro jedyna Wasza aktywnosc to forum. Gdyby Wam zalezalo tak na 100% to wykazalibyscie jakiekolwiek dzialania. Tak to jestescie tylko od tego by ponarzekac na kogos i czyjas dzialalnosc. 

• Naujox, welur i tzn64 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#31 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

(do Mayka) No dobrze ale to nie oznacza ze trzeba od razu likwidowac drużyne albo likwidowac herb. 

Mnie tym bardziej boli to co sie dzieje wierz mi. Ale jestem z tego pokolenia że jak się coś psuje to się to naprawia a nie wyrzuca.

Użytkownik Branik_GT edytował ten post 03 grudzień 2014 - 16:59

#32 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

PS. Sekcja zapasow GKS Katowice juz istnieje.

• kosa i Sówka lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

#33 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:15

my nie potrafimy od tylu lat przymusic wladz miasta, zeby stadion powstal, to co dopiero miec jakakolwiek sile przebicia w kwestii hokeja. Gdzie mam isc? Co mam zrobic? Dobrze wiecie, ze kibole gowno znacza. Cos tam pomanifestujemy i nam wladza sypnie obietnicami. Najpierw trzeba kwestie stadionu doprowadzic do konca. Musza byc jakies priorytety.

#34 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:20

Jak mi na czyms zalezy to ide z tematem do danej osoby i probuje jakos zadzialac.

Wladza to nam przejela klub, akcja stadion w trakcie realizacji, a w kwestii hokeja tez kilka osob dzialalo. Kibole (jak sie okazuje) jednak "gowno" nie znacza. 

A kwestie hokeja i stadionu moga isc w parze.

• welur lubi to

#35 paulek

paulek
  • LokalizacjaTychy

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:25

mysle, tak.

Gdyby byly mega sukcesy w hokeja to i uzbieraloby sie w zimowe wieczory ok tysiaca osob. Ale na to sklada sie wiele innych roznych rzeczy

#36 Albin

Albin

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:47

tylko hokej w Polsce nie jest opłacalny można się tym zająć ale to już jest amatorka. Jeśli trzeba coś ratować to trzeba zbudować od podstaw hokej.

#37 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:49

Ale i również koniecznośc wspomagania klubu w trudnych sytuacjach, uczestnictwa w życiu kibicowskim a nie wbijania mu kolejnego gwoździa...

Ja pierdolę, jak do idiotów normalnie.

Ja (i pewnie kilku innych też) chętnie bym wspomógł hokej (i nie mam tu na myśli wspierania w Twoim wydaniu, czyli browar i na halę), ale nie w przypadku gdy zarządzają tym ludzie o wątpliwej reputacji. Mam wrażenie, że wielu z was stało by murem za Piotrem Dziurowiczem - zamiast wspomagać Ratujmy GieKSę.

Słabo mi się kurwa robi jak znowu mnie zmuszacie do tłumaczenia SPRAW OCZYWISTYCH.

Bo pierdolić o "wspomaganiu", "darciu ryja" i "GieKSa to my" może każdy. Kosztuje to nie wiele, ale żadnego klubu jeszcze takie coś nie uratowało. Ja pytam o KONKRETY.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#38 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:50

Gdyby Wam zalezalo tak na 100% to wykazalibyscie jakiekolwiek dzialania. Tak to jestescie tylko od tego by ponarzekac na kogos i czyjas dzialalnosc. 

Otóż kurwa to. Jakoś po dziś dzień nie słyszałem choć nawet o JEDNYM spotkaniu zaaranżowanym przez tych jakże przejętych obrońców katowickiego hokeja, gdzie można by pomówić o jego przyszłości.

Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 03 grudzień 2014 - 17:52

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

#39 McOgon

McOgon

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:51

Tak czytając posty to tylko widać jak ludziska są podzielni. Jedni, zamykać, wypruć herb, jak chcą grać to niech grają pod inną nazwą, nie jako 6 krotny Mistrz Polski. A inni rozumieją że są tłuste lata i chude, jak by tak każdy pierdolił coś co się sypie to już by nic na tym świecie nie było. Ogólnie kiepsko wyglądają te wyniki, i patrzeć się na to za bardzo nie da, ale w pierwszym sezonie po awansie jakoś nikt nie pisał że wstyd itp. bo chłopaki prawie wszystko wygrywali u siebie, a i z Mistrzem Polski potrafili wygrać przy jak pamiętam zajebistej oprawie.

Ogółem jak kibice są podzieleni to tym bardziej trudniej będzie podnieść ten hokej z kolan... a szkoda bo tradycję mamy dobre.

Użytkownik McOgon edytował ten post 03 grudzień 2014 - 17:59

• BGC64 lubi to

#40 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:51

i ja tez sie wpisuje w ten ton wypowiedzi Gana. Bo takie gadanie "przyjdz na mecz to wspomozesz klub" to mozna gadac do ludzi, co nie maja o tym pojecia. Jeszcze nikt z biletow klubu nie uratowal. Jak jest zle zarzadzany, jak liga jest ogolnie chujowa i nie przyciaga sponsorow to nawet tysiac ludzi co mecz nic nie da. Jezeli pilka jest w Polsce nierentowna to jak hokej ma byc? Najlatwiej jest mi teraz wbijac i gadac, ze nie wspieram. Ale zrozumiec jak to wszystko dziala i to, ze jak przyjde na mecz to chuja to da to juz malo kto potrafi.

• 19mózG64 lubi to

#41 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:52

Ogólnie to była u nich pełna euforia że upadniemy, a miasto wtedy zainwestuje tylko w nich, bez jakiegokolwiek dzielenia sie.

Biorąc pod uwagę ich iloraz inteligencji można być spokojnym, że tak akurat jak piszesz się nie stanie. Więc to akurat dobre wieści.

#42 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:53

Przyjscie na mecz chuja zmieni (choc pomaga). Tutaj potrzeba dzialan, spotkan, zaangazowania. Biletami, ryczeniem nie poprawisz sytuacji klubu.

#43 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 17:56

A tak na marginesie to też śmiesznym jest gadanie, że Domagała to prowadzi "bo musi". Już widzę jak Duży Miś dobrowolnie oddaje HC w ręce nowej ekipy (zakładając, że taka by się znalazła)  :lol:

#44 Tommaso

Tommaso
  • SK1964
  • LokalizacjaStara Ligota

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:23

Przyjscie na mecz chuja zmieni (choc pomaga). Tutaj potrzeba dzialan, spotkan, zaangazowania. Biletami, ryczeniem nie poprawisz sytuacji klubu.

Pewnie, klub docelowo uratuje tylko miasto plus poważny sponsor a następnie uczynienie rubego honorowym prezesem bez prawa głosu i mieszania się w klub. Jednak nieprzychodzenie na mecze też nie poprawi sytuacji. Jeżeli ma się w Klubie ktoś pojawić to musi widzieć, że jest dla kogo. Pełna satelita to ok. 10 koła to przynajmniej starczy dla sędziów i na mineralkę . W ogóle chodzenie na hokej jest zajebiste wtedy idę na piwo dopiero po meczu i chleje od 21 a nie od 19. Sport to zdrowie .
  • ToJa lubi to

#45 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:30

jak sciagnac sponsorów jak na mecze chodzi 200 osób, Wasala robi co chce, lod w grudniu(sic!) gdzie w normalnych miastach lod jest w sierpniu, sciagnij sponsora a reklamę będzie miał tylko przez 3 miesiące... itd., itp., a brak frekwencji jest argumentem dla naszych przeciwnikow ze nie ma dla kogo tego robic.
Niech MOSIR w przyszłym sezonie zrobi na Jantorze lod w grudniu a u nas w sierpniu, zobaczymy co się będzie dzialo z mlodzieza, z seniorami itd.
Mój syn gra w hokeja i rozpierdolila się nam polowa druzyny bo rodzice nie chcą wozic dzieci do Janowa...
Ale potem na fb co niektórzy pisza ze u nas to nie ma szkolenia dzieci... a dlaczego tak pisza? , bo przeczytali w gazecie w artykulach inspirowanych przez śmierdzieli...

#46 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:32

Z zewnątrz nikt się nie pojawi. Chyba, że jest wśród nas jakiś profesor Filipiak z pieniędzmi do wyrzucenia.

#47 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:36

wystarczy lod od sierpnia do końca kwietnia a mysle ze na spokojne funkcjonowanie starczy, nie wiem czy wiecie ale kiedyś klub utrzymywal się ze ślizgawek, kto zabral ślizgawki? Oczywiście Wasala i przy organizacji zatrudnia polowe rodziny... Naprawde nie wszystko jest widoczne golym okiem...

Użytkownik welur edytował ten post 03 grudzień 2014 - 19:09

#48 Mozz

Mozz
  • LokalizacjaJanów

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:37

Co do dotacji na Naprzód. Napiszę to co usłyszałem od osób będący blisko klubu, blisko miasta. Naprzód dostał podobno 1,4 mln dotacji z miasta. 400 tyś zł przeznaczyli na festyn, który odbył się w sierpniu/wrześniu. I tutaj zaczynają się różne ciekawe historie. Podobno były ogromne pretensje do władz klubu o to, że tyle kasy poszło na taką imprezę. Na festynie wystąpiły "zaprzyjaźnione" grupy muzyczne, które miały być po kosztach. Zgarnęli kasę jak za normalny występ i coś sobie gdzieś tam każdy w zamian odstrzelił. Później pojawiły się pierwsze zaległości finansowe i ciągłe wypominanie tej imprezy. W ten oto sposób ich prezes ...kiedyś porównywany do ścierwa, potem wychwalany i gloryfikowany - teraz znowu kręci za pomocą klubu swoje wałki. Patrząc przez pryzmat całej Polski - w takich warunkach z marazmu w hokeju nie wyjdziemy nigdy.

#49 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 18:50

Ten festyn co byl na borkach?on kosztowal 400 tysiakow? To co tam kurwa grala lady gaga abo maryla rodowicz?
  • Lars lubi to
GieKSa Banik

#50 Johan

Johan
  • LokalizacjaKatowice-Janów

Napisano 03 grudzień 2014 - 19:07

Chodzi o festyn na Bolinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych