Skocz do zawartości

Zdjęcie

GieKSa vs. naprzód janów 2.12 (wtorek), 5.12 (piątek) g.18:30

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 29 listopad 2014 - 22:11

Idealny moment na przełamanie.

DErBY dla GieKSy!

#2 KANIP

KANIP
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 30 listopad 2014 - 09:12

Co więcej można napisać do zobaczenia w Satelicie :)

#3 Joker64

Joker64
  • LokalizacjaLigota

Napisano 30 listopad 2014 - 17:58

FfBhML5.jpg

• ToJa i Marian Koniuszko lubią to

Dołączona grafika

#4 hunter

hunter

Napisano 30 listopad 2014 - 21:05

mało tego każdy z nas powinien udowodnić sobie oraz mobilizować reszte kolegów by pokazać który z katowickich klubów ma więcej kibiców , każdy z nas powinien drzeć ryja BEZ WZGLĘDU NA WYNIK gdyż to czyni nas mianem kibica ,kibicem jest się na dobre i złe z klubem nie tylko w tych radosnych chwilach gdzie hala była wypełniona do ostatniego miejsca a potem przeciąg miedzy krzesełkami to są sympatycy kibice sukcesu niegodni mianowania siebie kibicem, we wtorek musimy pokazać wole wsparcia  gdyż przychodzimy dla klubu, barw z którymi sie utożsamiamy oraz zawodników którzy ten klub tworzą z nalezytym szacunkiem dla nich, zawodnicy wykazują walke mimo tylu kompromitacji teraz we wtorek mamy im do udowodnienia że mają kibiców dla których warto grać. a jeżeli nie dla nich to jak wspomniałem wyżej dla udowodnienia sobie który klub w katowicach zasługuje na pierwszeństwo.

• Bamski i McOgon lubią to

#5 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 grudzień 2014 - 16:59

Ysz...kurwa mać! Ale zainteresowanie!  :lol:  :dead:

#6 słomka

słomka

Napisano 02 grudzień 2014 - 18:36

1 minuta i prowadzimy 1-0 :)

Już w plecy 1-2 :(

Użytkownik słomka edytował ten post 02 grudzień 2014 - 18:41

#7 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 02 grudzień 2014 - 21:19

szarganie dobrego imienia GKS-u Katowice trwa w najlepsze

• Naujox, tomzkat i 19mózG64 lubią to

#8 GieKSiarze.pl

GieKSiarze.pl

Napisano 02 grudzień 2014 - 22:33

gks_0029.jpg

Fotogaleria z meczu: http://www.foto.giek....php?album=1020

GieKSiarze.pl - Strona Kibiców GKS Katowice

#9 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:25

Atak czasem coś tam sobie radził, natomiast bramkarz i obrona to tragedia...

• KANIP i Marian Koniuszko lubią to

#10 paulek

paulek
  • LokalizacjaTychy

Napisano 03 grudzień 2014 - 11:14

heh nawet widze, ze janów ma z tylu naszywke KATOWICE

#11 Tommaso

Tommaso
  • SK1964
  • LokalizacjaStara Ligota

Napisano 03 grudzień 2014 - 12:53

heh nawet widze, ze janów ma z tylu naszywke KATOWICE

Z tyłu na pewnej części ciała jasno mówiącej gdzie mają tą nazwę.

Dla mnie ten klub powinni przenieść na ślizgawkę pod AKS a na Jantorze otworzyć skup kradzionego węgla.

#12 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:23

szarganie dobrego imienia GKS-u Katowice trwa w najlepsze

I to jest sedno sprawy. 

Czy ja też mogę teraz reaktywować sekcje zapasów z literami GKS w nazwie i ubierać w klubowe barwy ludzi, którzy nie mają ze sportem nic wspólnego ? Mogę wtedy liczyć na podobną przychylność jaką ma D. u swoich obrońców ? Zatrudnię na wietnamskim targu dziesięciu zapaśniczych Najmanów i będę jeździł po Polsce, a nawet bezczelnie poproszę miasto o pieniądze.

Każdego sezonu jest w PLH jakaś drużyna "do bicia", ale to co prezentuje HC GKS jest sytuacją bez precedensu w historii hokeja w Polsce.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#13 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:38

Rozumiem wasze rozgoryczenie, przez te wyniki sam mam ochotę walic łebem o ścianę ale zrozumcie tylko jedną rzecz, jakbyśmy nie wystartowali w tym sezonie to miasto konkretnie by wsparło janów w hokeja i doprowadziło to by do tego że oni by urośli w siłę.
Mam nadzieję że tą prostą sprawę zrozumiecie. Albo kiepska gra w tym sezonie i przełknięcie tego dramatu albo janów który jest w czołówce hokeja a co za tym idzie jego "kibice" ...

Jest szansa ze się poprawi. Mam taką nadzieję słysząc to co się planuje. 

#14 Zielu88

Zielu88
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:54

Rozumiem wasze rozgoryczenie, przez te wyniki sam mam ochotę walic łebem o ścianę ale zrozumcie tylko jedną rzecz, jakbyśmy nie wystartowali w tym sezonie to miasto konkretnie by wsparło janów w hokeja i doprowadziło to by do tego że oni by urośli w siłę.
Mam nadzieję że tą prostą sprawę zrozumiecie. Albo kiepska gra w tym sezonie i przełknięcie tego dramatu albo janów który jest w czołówce hokeja a co za tym idzie jego "kibice" ...

no nie żartuj, UM ma tak samo w dupie Naprzód Janów jak nas. To, że rzucili jakiś mały ochłap na Naprzód to nie znaczy, że jak przestaniemy istnieć to nagle Krupa rzuci jeszcze większym hajsem. Hokej w Polsce to tak niszowo-amatorski sport, że zawsze znajdzie się milion innych ważniejszych wydatków. Frekwencja na hokeju to 500 osób na mecz.

Oczywiście super gdyby pojawiła się jakaś opcja poprawy sytuacji finansowo-organizacyjnej, ale raczej wątpię żeby to nastąpiło.

Użytkownik Zielu88 edytował ten post 03 grudzień 2014 - 13:55

#15 Dobrzyk

Dobrzyk
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:55

Jeśli startujemy to nie jako chłopcy do bicia. Wystartować tylko po to, żeby być w lidze, mogą wynalazki, a nie klub z Katowic... "sportowcy, menadżerowie, biznesmeni, sztaby szkoleniowe" muszą zrozumieć, że podejmując się działania w sferze sportu w Katowicach podejmują się 100% zaangażowania w te kluby. Robić coś, tylko po to, żeby zapchać dziurę mogą w Niecieczy, czy na innych wioskach. To jest GieKSa - Tu jest presja! 

#16 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:56

niech daja kase na klub HC Katowice i tyle. Wypruc z koszulek herb Gieksy i niech graja. Jedno sie z drugim nie kloci, tylko ktos musi chciec.

W ogole nazwa HC to jakas farsa no ale trudno. KH Katowice by bylo ok.

Użytkownik Mayek edytował ten post 03 grudzień 2014 - 13:56

#17 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 03 grudzień 2014 - 15:04

a może zamiast marudzić trzeba pomoc klubowi dobrą frekwencją?

#18 Tommaso

Tommaso
  • SK1964
  • LokalizacjaStara Ligota

Napisano 03 grudzień 2014 - 15:26

I to jest sedno sprawy. 

Czy ja też mogę teraz reaktywować sekcje zapasów z literami GKS w nazwie i ubierać w klubowe barwy ludzi, którzy nie mają ze sportem nic wspólnego ? Mogę wtedy liczyć na podobną przychylność jaką ma D. u swoich obrońców ? Zatrudnię na wietnamskim targu dziesięciu zapaśniczych Najmanów i będę jeździł po Polsce, a nawet bezczelnie poproszę miasto o pieniądze.

Każdego sezonu jest w PLH jakaś drużyna "do bicia", ale to co prezentuje HC GKS jest sytuacją bez precedensu w historii hokeja w Polsce.

Generalnie masz racje , to co się dzieje jest bez precedensu Klub jest zarzynany i niestety do tego przykładają ręce też Kibice , świadczy o tym frekwencja. Moim zdaniem naszym obowiązkiem jest trwać i mieć nadzieje, oczywiście w granicach rozsądku, że coś się zmieni. Za jakiś czas piszący historie powiedzą , że Klub padł bo nie miał Kibiców a nie dlatego , że miasto czy ludzie decyzyjni go olali . 

• 1964Wojtek1964 lubi to

#19 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 15:58

Nadal czekam na konkrety co do zwiększenia finansowania Janowa w przypadku wycofania się HC.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

#20 Branik_GT

Branik_GT

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:09

niech daja kase na klub HC Katowice i tyle. Wypruc z koszulek herb Gieksy i niech graja. Jedno sie z drugim nie kloci, tylko ktos musi chciec.

W ogole nazwa HC to jakas farsa no ale trudno. KH Katowice by bylo ok.

Ciekawe że jak graliśmy w piłkę źle albo jak zawisło na nami widmo Króla który chciał sobie zrobic z kluby prywatny folwark wszyscy murem staneliśmy za naszą GieKSą a jak źle się dzieje w hokeju to chcesz i nie tylko Ty odpruwac herby z koszulek...
Jak ci nie wstyd tak napisac w ogóle ? Mi by to przez gardło nie przeszło a przez myśl już tym prędzej nie.

Nadal czekam na konkrety co do zwiększenia finansowania Janowa w przypadku wycofania się HC.

Ja nie jestem kompetentna osobą ani reprezentantem klubu tylko kibicem i pisze co usłyszałem proszę isc do klubu i się samemu dowiedziec. 

W ogóle jak czytam niektóre posty mam wrażenie że piszą tu jakieś osoby z onetu ale nie z GieKSy.

Proszę chodzic na hokej i wspomagac klub a nie narzekac na forum. Ja znam większosc osób które przez ostatnie 3 sezony uczestniczyły w życiu kibicowskim w Satelicie i jakoś one tutaj nie wylewają smutów. A reszta skąd się wzięła nagle ?

• Krzyś, ToJa i tzn64 lubią to

#21 Naujox

Naujox

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:11

Do czasu aż w nazwie widnieje człon GKS każdy ma prawo wyrażania swojej opinii na ten temat tutaj.

Posiadanie tej nazwy to nie tylko przywileje ale również odpowiedzialność.

Idąc tym tokiem rozmowania czekam na tych "chodzących i wspomagających" moją sekcję zapasów z Najmanami w składzie.

• 19mózG64 lubi to

#22 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:17

Tu chodzi o tradycje,a nie o nazwe. Na hokeju sie wychowalo w chuj ludzi z GKSw tym ja,a tutaj jakies teksty o wycinaniu herbu...GieKSa to my!
  • KANIP, tzn64 i kivan lubią to
GieKSa Banik

#23 Branik_GT

Branik_GT

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:23

Do czasu aż w nazwie widnieje człon GKS każdy ma prawo wyrażania swojej opinii na ten temat tutaj.

Posiadanie tej nazwy to nie tylko przywileje ale również odpowiedzialność.

Ale i również koniecznośc wspomagania klubu w trudnych sytuacjach, uczestnictwa w życiu kibicowskim a nie wbijania mu kolejnego gwoździa...

• KANIP lubi to

#24 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:26

to nie jest GKS Katowice tylko z tego co tu ludzie pisali Erasmus Katowice. A graja z herbem GieKSy. Ja na to nie mam wplywu co na tym hokeju sie dzieje, dyscyplina to nudna (na takim poziomie). A jak zwykle pierdolenie, ze mam chodzic. Nie. Nie chodze bo do dupy jest to w takim ksztalcie. Jest tak w Polsce jak jest, liga jest chujowa, nie bede poswiecal czasu na ogladanie jak se studenciaki z Kanady graja dla zabawy w hokeja.

Gan, rob ta sekcje zapasow, tez tak ludzie beda pierdolili. Co sie sekcja otworzy to trza wspierac bo herb na klacie. Bezsensowne gadanie.

#25 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:33

A nasi pilkarze graja fajna pilke ze az chce sie chodzic faktycznie.na a wyjazd do niecieczy to tez szczyt rozrywki.a jakos jezdzimy na takie cos i nikt nie pisze ze to nie GieKSa. Jak ty mayek nie widzisz roznicy miedzy sekcja gana a 6krotnym mistrzem to nie mam pytan
  • 1964Wojtek1964, wojtaskatowice, KANIP i 1 inna osoba lubią to
GieKSa Banik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych