Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam film


2214 odpowiedzi w tym temacie

#476 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2014 - 18:40

To oczywiste ;)



#477 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 październik 2014 - 19:56

Nie żyje Anna Przybylska, tym razem niestety już chyba na serio (w lutym były wypuszczane podobne plotki).

 

http://aniaprzybylska.com/


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#478 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 październik 2014 - 20:00

Że jak? Chora była? Nie widzę nigdzie takiego infa.



#479 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 05 październik 2014 - 20:01

http://pl.wikipedia....Anna_Przybylska - Zmarła 5 października na raka trzustki.

http://www.fakt.pl/g...uly,493589.html



#480 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 październik 2014 - 20:01

chorowała na jakis nowotwór z tego co pamietam



#481 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2014 - 20:10

Jedna z najbardziej poukładanych osób ze świata celebrytów. Strasznie mi przykro, naprawdę szanowałem ją. Nie grała wielkich ról, ale strasznie sympatyczna aktorka. 



#482 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 październik 2014 - 20:15

Może nie grała wielkich ról, ale to jedna z niewielu aktorek co po usłyszeniu nazwiska wiem jak wyglądała...


  • Eric Cantona i ToJa lubią to

#483 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 październik 2014 - 20:17

To życie jest nic nie warte a rak, to kurwisko już wiele dobrych ludzi zabrał na drugą stronę...


  • Suchoparek lubi to

#484 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 05 październik 2014 - 20:18

Ja tez zawsze odbieralem ja jako bardzo normalna i porządna kobietę,ktora w tym zwariowanym i zludnym świecie aktorskim potrafiła pozostać normalna.Imponowalo,ze w momencie swijej największej sławy potrafiła wyjechać z mężem i poświęcić sie rodzinie.
Szkoda jej i rodziny.

#485 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2014 - 20:21

Dokladnie. Emanowala takim optymizmem, ze az zal, ze taka osoba odeszla. Moj ideal kobiety...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#486 Dżedik

Dżedik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMUrCKI

Napisano 05 październik 2014 - 23:07

Jako doktor Karinka w ''Daleko od noszy'' miażdżyła te inne pindy z telewizyjnych tasiemców. Szkoda bo odchodzi zbyt młodo :(


  • 19łysy64 lubi to

#487 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 06 październik 2014 - 11:29

ona nigdy nie byla celebrytka. Wydae mi sie ze przez to wszyscy ja polubili.

I jej rola w "SĘP", to tak troche o jej walce, szkoda ze przegrala. 

Andrut na FB wrzucil super cytat. 

Jak to media, chcieli Jarka i Anie wylansowac na "Polskich Beckhamow", ale oni zawsze z tylu.

 

Szkoda, wielka szkoda. 



#488 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 07 październik 2014 - 16:14

Odnoszę ogromne wrażenie,że to co się wyrabia wokół śmierci Ani Przybylskiej to jedna wielka farsa.W programach telewizyjnych lansują się "najlepsi przyjaciele" i znajomi.Portale internetowe prześcigają się w rozkminie na temat jej życia,śmierci,rodziny .Skurwiały swiat.Rzygać się chce tym wszystkim,tylko kasa się liczy.Następny raz o niej wspomną  w rocznicę jej smierci,a już jutro każdy będzie miał na to wyjebane.Idziemy dalej zarabiać hajs:(((



#489 Wygan

Wygan
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śl

Napisano 07 październik 2014 - 16:17

http://www.weszlo.co...f-stanowski-82/
Polecam przeczytać apropo postu Atesta.



#490 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 październik 2014 - 16:38

To niestety choroba polskiego narodu. Teraz zostanie zapewne pośmiertnie odznaczona, nie wspomnę o złotej - limitowanej edycji filmów i serialów, gdzie zagrała najlepiej. Prawdę powiedziawszy, to zagrała w małej ilości klasyków, ale dlatego, że wybierała częściej rodzinę, niż rolę życia, za co najbardziej ją cenię. Dalej ciężko mi zaakceptować śmierć Anny Przybylskiej, naprawdę fajna, poukładana aktorka to była. Teraz przyjaciele nagle się ujawniają, żeby zostać zaproszonym do TVN-u i opowiedzieć jakie miała ukryte sekrety i zainteresowania. Prawdziwy przyjaciel przez rok uszanuje jej śmierć.



#491 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 październik 2014 - 16:47

To nie choroba polskiego narodu, a pewnie calego cywilizowanego swiata. 

 

Z drugiej strony ciezko sie dziwic, ze wszyscy mowia o Ani Przybylskiej skoro to faktycznie byla mega sympatyczna kobieta, ktora ta cala otoczke, ktorej jej teraz tworza olala dla rodziny. Mnie np. nie przeszkadzaja wspominki w tv o niej, bo to wg. mnie mega sympatyczne i to, ze wypowiadaja sie koledzy z seriali czy filmow tez uwazam za normalne. Zreszta sami przeciez czesto w wlasnych kregach wspominamy naszych swietej pamieci kolegow - to zle? 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#492 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 październik 2014 - 16:49

Atestowi chodziło chyba bardziej o to, że różne wynalazki próbują się teraz na siłę lansować korzystając z ludzkiej tragedii.



#493 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 październik 2014 - 17:06

Mozliwe. Ja mowie tylko na podstawie wczorajszych serwisow informacyjnych. 

 

Atest zaczyna dzien od dzien dobry tvn :)


  • Jurek lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#494 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 październik 2014 - 22:10

a na fb już profil "zbierajmy lajki dla Ani Przybylskiej".

 

a za dwa tygodnie się go pogoni na allegro za piękne pieniądze.

to jest dopiero skurwysyństwo.


  • ToJa i Silence lubią to

#495 Kahan

Kahan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 październik 2014 - 09:00

Wracając jeszcze do Miasta'44 to właśnie najbardziej mi się podobało, że do jakiegoś bohatera się człowiek przyzwyczajał i nie jak w USA musiał on przeżyć albo chociaż zginąć jakoś heroicznie tylko wystarczyła jakaś jedna przypadkowa kula/wybuch i koniec. Pokazuje to właśnie dramat wojny. Oczywiście te kilka "efektów specjalnych" mogli pominąć.

 

Wczoraj byłem na "Bogowie" i ciężko mi sobie przypomnieć tak dobry Polski film. Szczerze polecam.

Tydzień po premierze, a sala pełna.



#496 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 październik 2014 - 19:45

Los człowieka

(1959)



#497 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 październik 2014 - 22:35

Ok, za ten dzień będziecie mi dziękować latami. Chcecie oglądać torrenty bez ściągania ?

 

Wchodzimy na: http://joker.org/

 

Wklejamy jakikolwiek magnet link, np. z thepiratebay.se

magnet:?xt=urn:btih:4c1cdae08a671e9cd528c429e8f3e4e3df2cba4d&dn=Sons+of+Anarchy+S07E06+WEB-DL+x264-FUM%5Bettv%5D&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

 

Oglądamy w real-time. Bez ściagania na dysk, bez czekania. Przednia jakość.

 

Kosmos.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#498 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 październik 2014 - 22:38

ty jestes autorem?



#499 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 październik 2014 - 22:40

Nie. On jest Bogiem i stworzył autora.


  • Toczmek89 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#500 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 październik 2014 - 22:43

rozpierdol. Whydack na prezydenta.
Najlepsze, ze film sie nie udostepnia wiec to legalna metoda;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych