Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sezon 2014/2015

473 odpowiedzi w tym temacie

#51 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 13:26

ludzie nie przyjda ogladac takiej tragedii, bylem pare lat temu i jakby oni nie grali z herbem Gieksy to bym wyszedl, ledwo na lyzwach jezdzili.

#52 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 14:49

Gan to musi w każdym hokejowym temacie dorzucić swoje 3 grosze krytykując... jak masz za każdym razem tak komentować to po prostu odpuść.

#53 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 wrzesień 2014 - 14:51

Haha, dlaczego niby mam odpuszczać ? Wyrażam swoje zdanie, egzystencja pod tymi ludźmi w takiej formie jest chora i uważam, że cyrk powinno się zamknąć.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#54 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 27 wrzesień 2014 - 15:35

Gan masz bardzo niedobre podejście do tematu, mnie bardzo boli to co się w klubie działo ostatni sezon i wczorajszy mecz ale to przecież GieKSa... jak możesz mówic że to cyrk który powinno się zamknąc ? Piłka jest 100 razy bardziej pożądana i promowana ale to nie znaczy że nie ma ludzi dla których hokej jest mniej ważny. 

#55 Naujox

Naujox

Napisano 27 wrzesień 2014 - 15:46

Piłka jest 100 razy bardziej pożądana i promowana ale to nie znaczy że nie ma ludzi dla których hokej jest mniej ważny. 

To pokaż mi gdzie oni są.

Przecież nikt nie pisze, że nie ma miejsca dla hokeja w Katowicach. Chodzi o to, że w takiej formie jak teraz nie ma to żadnego sensu, a jedynie bije w honor i historię nazwy GKS.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

#56 Naujox

Naujox

Napisano 27 wrzesień 2014 - 15:50

Tylko niech mi nikt nie pisze, że to jest "walka o klub". Walką o klub było Ratujmy GieKSę, tutaj jest cyrk na kółkach jednego człowieka. Nie łudźcie się, że kadra zbudowana w 90% z obcokrajowców będzie walczyć o egzystencję hokeja w Katowicach. Jak tylko nadarzy się okazja to spierdolą w podskokach tak jak Samson.

#57 bbg

bbg

Napisano 27 wrzesień 2014 - 17:23

przykro mi to pisać, ale Gan ma rację

#58 ToJa

ToJa

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:25

Nie chcę się wtrącać ale dziwi mnie że niektórzy z taką niechęcią wypowiadają się o hokeju. Przecież to bardzo fajny przerywnik na przetrwanie długiej przerwy zimowej. Kiedyś mało mnie ten sport interesował dopóki nie poszłam pierwszy raz na mecz. I mimo że ciągle nie kumam wszystkich przepisów albo tak jak w ostatnim sezonie większość wyników była w plecy, to i tak fajnie się ogląda na żywo. Ja jestem tylko głupia baba ale będzie mi szkoda jeśli nie będzie hokeja w Katowicach.

• Branik_GT, Bens, Marian Koniuszko i 1 inna osoba lubią to

Idź przez życie i bądź egoistą, bo ci którym ufasz i na których ci zależy, prędzej czy później się na ciebie wypną, a kiedy się potkniesz jeszcze ci dokopią...

#59 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:38

jakby pilka dobrze stala to szloby sie martwic o hokej, pilka zle stoi to tematu hokeja nie ma. Interesuje to garstke ludzi a na granie potrzeba w ciul kasy. Lepiej, zeby ten klub gral jako HC Katowice niz jako GieKSa. Z dobrego hokeja pozostala tradycja i czasami nie ma sensu sie szmacic i zyc historia jak w Chorzowie.

#60 ToJa

ToJa

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:41

Interesuje to garstke ludzi 

No i właśnie to też mnie dziwi. Fajna sprawa na długie zimowe wieczory a tu pustki na hali. 

Idź przez życie i bądź egoistą, bo ci którym ufasz i na których ci zależy, prędzej czy później się na ciebie wypną, a kiedy się potkniesz jeszcze ci dokopią...

#61 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:52

ale co cie konkretnie dziwi? Ja pisze, ze ludzi to nie interesuje a ty ze ciebie dziwi. Dziwi cie to ze ludzie nie chca ogladac 1:16? Ze nie chca ogladac innych jak kalecza i wola w tym czasie cos innego porobic? Zycie jest za krotkie, zeby OGLADAC jak ktos nieudolnie jezdzi na lyzwach i dostaje w dupe. Tysiace ludzi wola wyjsc na piwo.
Ja sie dziwie, ze ludzie w Polsce ogladaja pilke nozna to co dopiero hokej na poziomie licealnych lig w usa.

#62 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 27 wrzesień 2014 - 20:13

Zacznijcie chodzic na hokej i się angażowac i skończcie walic te smuty bo to już nudne jest, sytuacja jest jaka jest zamiast się cieszyc że w ogóle są ludzie którzy chcą coś kręcic na hokeju w imię GieKSy to byście wszystko likwidowali, może warto by im pomóc i pochodzic na hokej, podopingowac a nie tylko nie i nie i nie...

Tak są tacy ludzie na hokeju, twarze te same ale są!

#63 Zielu88

Zielu88
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 27 wrzesień 2014 - 20:24

Zacznijcie chodzic na hokej i się angażowac i skończcie walic te smuty bo to już nudne jest, sytuacja jest jaka jest zamiast się cieszyc że w ogóle są ludzie którzy chcą coś kręcic na hokeju w imię GieKSy to byście wszystko likwidowali, może warto by im pomóc i pochodzic na hokej, podopingowac a nie tylko nie i nie i nie...

w zeszłym sezonie zdarzyło mi się kilka razy kupić bilet, ale na meczu nie byłem bo po prostu szkoda mi było nerwów na oglądanie porażek.... Po tym sezonie spodziewam się jeszcze gorszych meczy więc jak tu znaleźć mobilizację ?

na szybko kilka przyczyn dla których nie ma co liczyć żeby coś ruszyło w kwestii hokeja w Katowicach:

1. Hokej w Polsce to amatorstwo na bardzo niskim poziomie - jak ktoś się interesuje hokejem i ogląda np. NHL albo MŚ to przepaść jest jeszcze większa niż Liga Mistrzów a nasza ekstraklasa.

2. Ceny biletów na hokej są za drogie przy tak dużej ilości meczy.

3. Wyniki naszych hokeistów z ostatnich lat oprócz sezonu awansu i pierwszych meczy w ekstraklasie jak mieliśmy amerykanów to porażka. Ludzie mają dosyć porażek piłkarskiej GieKSy, żeby dołować się jeszcze hokejem.

4. Nie ma osób, którym się chce i mają możliwości działać i poprawić sytuację w klubie.

5. W tym sporcie bez zaplecza politycznego nie ma możliwości na porządnego sponsora.

• kosa i 19mózG64 lubią to

#64 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 21:30

Wszystko ładnie rozpisane.

Związek powinien płacić za ochronę, organizację na meczach i sędziów to może coś by ruszyło z cenami biletów u nas a tak są to astronomiczne kwoty jak dla mnie(pozdro Krzyś  :hihi: ). Kto ci pójdzie na hokej, piłkę i może jeszcze wszystkie wyjazdy w sezonie.

Oczywiście mówię o przeciętnej osobie mieszkającej w Katowicach wychowującej bądź też nie dziecko.

Zbyt drogi to sport a amatorką wieje i to bardzo w naszym kraju.

EDIT: Szkoda, że nie udało się utrzymać Amerykanów z pamiętnego sezonu i znaleźć sponsora na ich kontrakty. Ludziom to przynajmniej sprawiało radość jak tacy walczyli ostro o każdy krążek dla naszego Klubu.

Nie widzę w ogóle żadnego pozytywu z tego, że ktoś idzie się poślizgać a ja mam patrzeć jak on się wypierdala za przeproszeniem na tafli.

Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 27 wrzesień 2014 - 21:34

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#65 hajer72

hajer72
  • Lokalizacjaz gruby

Napisano 27 wrzesień 2014 - 21:40

był tu kiedys na forum wiceprezes "lejdisanddżenmtelmen" HC...do konca nos mamił obietnicami zapewnieniami,kaj jest teroski???

#66 Bens

Bens

Napisano 28 wrzesień 2014 - 00:19

Bzdura.

W 1 lidze bilety były za 5zł a z tego co pamiętam bywało po 50 osób na hali więc mi nie mów że cena biletu tu ma znaczenie. Ci co nie lubią hokeja choć by i za darmo to i tak nie przyjdą. Dopiero jak byśmy walczyli o majstra to by sie może i ruszyli takie realia.

#67 Bens

Bens

Napisano 28 wrzesień 2014 - 00:25

Jak sie chce to można się zaangażować i w hokej...

"Prezes piłkarskiej Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski zapowiedział, że dołoży sekcji hokeja brakującą kwotę.

Po dramatycznym apelu hokeistów Legii Warszawa, który pojawił się w czwartek, o sekcji zrobiło się głośno w mediach nie tylko na co dzień zajmujących się hokejem.

Do akcji ruszyli kibice, którzy do piątku, w ciągu jednego dnia, przelali na konto hokejowej Legii Warszawa kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Ponadto Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibicowskie ogłosiły zbiórkę koleżeńską przed sobotnim meczem piłkarskiej Legii Warszawa z Lechem Poznań.

Jak donosi portal Legia.net, w trakcie sobotniego spotkania Legii z Lechem spiker gospodarzy Wojciech Hadaj poinformował, że jeżeli zbiórka nie osiągnie założonej kwoty 80 tysięcy złotych - resztę dołoży prezes Bogusław Leśnodorski i piłkarska Legia." 

Użytkownik Bens edytował ten post 28 wrzesień 2014 - 00:25

#68 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2014 - 00:31

odpowiedz mi na takie pytania: widzisz roznice miedzy stolica Polski a marna stolica wojewdztwa slaskiego, widzisz roznice miedzy Gieksa a Legia? Bo jak nie widzisz to zadzwonie po panow i przyjada z kaftanem. Naprawde, nie badzcie debilami. To co prezentujesz w swoim poscie to jest nowy Stanislaw Lem w polaczeniu z Tolkienem. Litosci.

Użytkownik Mayek edytował ten post 28 wrzesień 2014 - 00:32

• Naujox lubi to

#69 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2014 - 01:06

Naprawde, nie badzcie debilami. To co prezentujesz w swoim poscie to jest nowy Stanislaw Lem w polaczeniu z Tolkienem. Litosci.
Kurwa weźże wyluzuj, bo co post to komuś sugerujesz, że jest głupszy od Ciebie.

#70 Bens

Bens

Napisano 28 wrzesień 2014 - 08:47

Te kurwa debili to se szukaj u siebie. Jak byś przeczytał dokładnie artykuł i nie był zaślepiony to byś zauważył tą część o którą mi głównie chodziło, czyli o zaangażowanie kibiców piłkarskiej Legii w ratowanie sekcji hokejowej. 

"Do akcji ruszyli kibice, którzy do piątku, w ciągu jednego dnia, przelali na konto hokejowej Legii Warszawa kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Ponadto Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibicowskie ogłosiły zbiórkę koleżeńską przed sobotnim meczem piłkarskiej Legii Warszawa z Lechem Poznań."

Specjalnie dla Ciebie na czerwono żebyś dostrzegł...

• KANIP i Edy lubią to

#71 KANIP

KANIP
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 28 wrzesień 2014 - 09:16

Te kurwa debili to se szukaj u siebie. Jak byś przeczytał dokładnie artykuł i nie był zaślepiony to byś zauważył tą część o którą mi głównie chodziło, czyli o zaangażowanie kibiców piłkarskiej Legii w ratowanie sekcji hokejowej. 

"Do akcji ruszyli kibice, którzy do piątku, w ciągu jednego dnia, przelali na konto hokejowej Legii Warszawa kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Ponadto Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibicowskie ogłosiły zbiórkę koleżeńską przed sobotnim meczem piłkarskiej Legii Warszawa z Lechem Poznań."

Specjalnie dla Ciebie na czerwono żebyś dostrzegł...

Mayek tego nie rozumie i troche widzę przesadza i sam z siebie widocznie robi debila
  • Branik_GT lubi to

#72 scorpio

scorpio

Napisano 28 wrzesień 2014 - 09:54

Panowie, prawda jest taka że klub ma zaległości finansowe za tamten sezon, a tu trzeba kasy na nowy. Ile? Nie mam pojęcia ale transport na mecze w innych miastach, sprzęt, ochrona, karetka z lekarzem, i koszt lodu oraz posiłki dla zawodników po meczach itd itp to raczej ogromny koszt. Nie ma w Katowicach klimatu dla hokeja ( patrz sponsorzy,  włodarze miasta) również dlatego, iż jest to sport niszowy. Tak jak ktoś tu wyżej wspomniał nie ma oszołoma sponsora , który z miłości do tego sportu wyda swą kasę na klub. Akcja kibiców jak najbardziej byłaby na miejscu ale ile pieniędzy zbierze i ile razy ma te akcje organizować ? Co tydzień? Prawda jest taka że chodząc na mecze GKS-u żyjemy w sferze marzeń, wbrew temu co wiemy i co oglądamy liczymy na to, że stanie się cud i hokej katowicki nagle odżyje i będzie dawać nam radość i powód do dumy. Niestety jest jak jest i na razie nie zapowiada się żeby miało być lepiej. Nie wiem co sądzić o panu D. bo z jednej strony oskarża się Go o przekręty, oszustwa itd. a z drugiej, jak już wspomniał ktoś wyżej , jego następcy nie widać. Nie mam nawet pojęcia jakim tworem jest klub HC GKS Katowice? To spółka z.o.o ? Stowarzyszenie? Czy miasto ma tam jakieś udziały? Kto to kontroluje? Kto ma moc sprawczą aby tam coś zmienić , na lepsze oczywiście? I pytanie może najważniejsze- Czy jest " Ktoś" kto może to zrobić ?

#73 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2014 - 12:02

mozesz i na fioletowo to zrobic ale fakt jest taki, ze dalej nie rozumiesz tego co napisalem. Legia to klub calego wojewodztwa, na mecze chodzi 30k ludzi, do tego to stolica i maja ciut wiecej siana i bogatszych kibicow na trybunach. Dlatego sa w stanie taka kase zebrac. Ja jestem zaslepiony a ty nie umiesz wyciagnac wnioskow z tekstu pisanego.

Gieksa pilkarska slabo ciagnie a godka o hokeju,.

Rulon, przestan kolekcjonowac like bo prywatnie mi piszesz, ze poziom forum dno a tutaj sie robisz gwiazda i szukasz na sile poklasku. Dej sie pokoj.

Użytkownik Mayek edytował ten post 28 wrzesień 2014 - 12:05

#74 ToJa

ToJa

Napisano 28 wrzesień 2014 - 13:57

ale co cie konkretnie dziwi? Ja pisze, ze ludzi to nie interesuje a ty ze ciebie dziwi. Dziwi cie to ze ludzie nie chca ogladac 1:16? Ze nie chca ogladac innych jak kalecza i wola w tym czasie cos innego porobic? Zycie jest za krotkie, zeby OGLADAC jak ktos nieudolnie jezdzi na lyzwach i dostaje w dupe. Tysiace ludzi wola wyjsc na piwo.
Ja sie dziwie, ze ludzie w Polsce ogladaja pilke nozna to co dopiero hokej na poziomie licealnych lig w usa.

Przecież Ci zaznaczyłam fragment Twojego cytatu, nie rób ze mnie idiotki. Dziwi mnie to że ludzie się nie interesują tym sportem bo jest fajny, szybkie akcje, dużo bramek itd (i nie wyskakuj mi zaraz z ironią 1:16 bo nie o to chodzi). Tak dziwi mnie łażenie non stop na piwsko, bo ileż tego można wychlać - nuuuda.
A z tym nieudolnym jeżdżeniem na łyżwach nie przesadzaj, bo akurat nawet najgorsi zawodnicy na łyżwach jeździć potrafią. 
Zachowujesz się jak rozpieszczony dzieciak - ja czegoś nie lubię więc inni też mają tego nie lubić.

• Perez1964 lubi to

#75 Miłosz1964

Miłosz1964
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 28 wrzesień 2014 - 14:31

mozesz i na fioletowo to zrobic ale fakt jest taki, ze dalej nie rozumiesz tego co napisalem. Legia to klub calego wojewodztwa, na mecze chodzi 30k ludzi, do tego to stolica i maja ciut wiecej siana i bogatszych kibicow na trybunach. Dlatego sa w stanie taka kase zebrac. Ja jestem zaslepiony a ty nie umiesz wyciagnac wnioskow z tekstu pisanego.

Gieksa pilkarska slabo ciagnie a godka o hokeju,.

Rulon, przestan kolekcjonowac like bo prywatnie mi piszesz, ze poziom forum dno a tutaj sie robisz gwiazda i szukasz na sile poklasku. Dej sie pokoj.

przynajmniej jedzie na wyjazd a nke pierdoli na forum sam ze soba albo napina sie jak to bylo za starych czasowu
  • Bart i Adi1k964 lubią to

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych