Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sezon 2014/2015

473 odpowiedzi w tym temacie

#26 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2014 - 19:50

16:1

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#27 Naujox

Naujox

Napisano 26 wrzesień 2014 - 19:52

16:1 i koniec meczu.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

#28 multi

multi

Napisano 26 wrzesień 2014 - 20:15

szkoda chłopakow, zbierać takie cięgi też trzeba umieć tymbardziej, ze nie widać swiatełka w tunelu...

#29 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 26 wrzesień 2014 - 20:42

Nie widze innego wyjścia jak tłumnie walic do satelity by kasa chocby z biletów była.

• Shellu i Arte lubią to

#30 Gregg

Gregg
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 26 wrzesień 2014 - 21:02

Haha tlumnie walic po takim wyniku, mam nadzieje ze pisales to w zartach albo nie znasz specyfiki klimatu.... Jak dla mnie to jest tylko szarganie dobrego imienia GieKSy.
  • Naujox, Mayek i yataman lubią to

#31 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 26 wrzesień 2014 - 21:15

Akurat klimat ostatnich lat na hokeju znam bardzo dobrze.

Napisałem to nie w żarcie ale w nadziei choc wiem że to nie możliwe bo hokej traktowany jest po macoszemu nawet przez naszych kibiców mimo że to najbardziej utytułowany Katowicki klub sportowy.

• Bens lubi to

#32 Tommaso

Tommaso
  • SK1964
  • LokalizacjaStara Ligota

Napisano 26 wrzesień 2014 - 21:39

Haha tlumnie walic po takim wyniku, mam nadzieje ze pisales to w zartach albo nie znasz specyfiki klimatu.... Jak dla mnie to jest tylko szarganie dobrego imienia GieKSy.

Osobiście wolę 16:1 niż brak klubu i ja do satelity przyjdę. Jeżeli ktoś szarga dobre imię Klubu to na pewno nie te dwie piątki dzisiaj.

#33 hajer72

hajer72
  • Lokalizacjaz gruby

Napisano 26 wrzesień 2014 - 21:56

wynik zaskoczeniem nie jest,pewnie gdyby rywal chciał strzeliłby tych bramek i ze 30, ciekawe jakie ceny biletów ustali po takiej inauguracji pan dd?

#34 Krzycho62

Krzycho62
  • LokalizacjaEichenau

Napisano 26 wrzesień 2014 - 22:26

Osobiście wolę 16:1 niż brak klubu i ja do satelity przyjdę. Jeżeli ktoś szarga dobre imię Klubu to na pewno nie te dwie piątki dzisiaj.

Jak najbardziej popieram i nawet jak by 20 dostali do i tak na mecz przyjdę, a co do tego wyniku to nie tylko my taki wpierdol dostali bo Polonia dostała w Oświęcimiu 10 :1 a ma trochę więcej niż dwie piątki i normalny okres przygotowań ze sparingami.

• Branik_GT lubi to

#35 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2014 - 23:39

Tez czekam na ceny i kurwa karnet za 25-40 zl i od razu mu die hala wypelni wg mnie
GieKSa Banik

#36 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2014 - 23:45

koszty organizacji meczu znasz? Bo 25-40 to sie fajnie mowi ale na ile to jest meczow w domu? Czy to sie oplaci ochrone zatrudniac?

Niestety ta obecna wersja klubu to, tak jak mowili poprzednicy, szarganie imienia Gieksy. Ale jak ma kasa z janowa odplywac to dobrze, to wegetujmy.

Generalnie sei dziwie, ze w ogole w Polsce taka liga istnieje jak my gramy dwoma (?) piatkami a pb gra trzema (?), jaki to wszystko ma sens. W ogole jak patrze na Bytom i na zadania kiboli to mnie smiech ogarnia.

#37 Naujox

Naujox

Napisano 26 wrzesień 2014 - 23:46

Hokej w Polsce nie ma żadnego sensu, aż nie zostanie przejęty przez kompetentnych ludzi, którzy przeprowadzą kompletną restrukturyzację. 

Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 26 wrzesień 2014 - 23:47

• robercik lubi to

#38 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 wrzesień 2014 - 23:49

restrukturyzacja chuja da, jak ludzie sa biedni i nie chca wydawac kasy na taka rozrywke. Wiekszosc ludzi sie martwi, jak przezyc do pierwszego a nie w glowie im chopy co dla rozrywki po lodzie jezdza. Zreszta to samo sie ostatnio tyczy pilki. To co wyczyniali dzisiaj we wroclawiu utwierdza mnie w przekonaniu, ze ludzie slusznie robia majac takie rozrywki w dupie:

http://www.bksite.pl...u-slask-leczna/

Nawet ja sie zastanawiam, na chuj miasto finansuje zawodnikow, ktorzy zamiast do pracy isc cos zarobic i wytworzyc graja se dla zabawy w hokeja. Bo w obecnym ksztalcie to jest typowa zabawa. Nikt nie oglada a podatnik placi, zeby ktos se pogral w hokeja. Craxa nie gra w lidze mistrzow to mnie to 16:1 nie przekonuje. Wygrali ze studenciakami ale w europie i tak nic nie znacza i tak.

Użytkownik Mayek edytował ten post 26 wrzesień 2014 - 23:50

#39 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 00:15

To lepiej zeby poszlo na szpil 10 ludzi za 15 zl czy 50 za 5 zl
GieKSa Banik

#40 Krzycho62

Krzycho62
  • LokalizacjaEichenau

Napisano 27 wrzesień 2014 - 00:27

Jak piłkarze wdupiają z byle wiejskim klubem w dodatku w 1 lidze to to nie jest szarganie dobrego imienia Gieksy, ale na hokeistów to same hu...e lecą i od razu trzeba zlikwidować bo szkoda pieniędzy.

• Branik_GT i Bens lubią to

#41 Bens

Bens

Napisano 27 wrzesień 2014 - 09:12

Obojętnie czy bilety będą za 1zł czy za 10zł i tak przyjdą Ci sami kibice, których hokej kręci. A szarganiem imienia GieKSy można nazwać gre kopaczy tamtej jesieni, a nie tą garstke hokeistów którzy dają z siebie wszystko ino umiejętności brak

• KANIP lubi to

#42 GieKSiarze.pl

GieKSiarze.pl

Napisano 27 wrzesień 2014 - 10:17

gks_0001.jpg

gks_0025.jpg

Fotogaleria: http://www.foto.giek....php?album=1000

GieKSiarze.pl - Strona Kibiców GKS Katowice

#43 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 10:58

nawet nie ma jak rozkręcić marketingowo akcji pójścia do Satelity bo jest tylko garstka osób którą hokej interesuje w ogóle.

Wyniki plus DD plus organizacja jeszcze to dobijają.

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#44 KANIP

KANIP
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 27 wrzesień 2014 - 11:22

HC GKS KATOWICE WPISANE W NASZE ŻYCIE Wielu odejdzie - Najwierniejsi pozostaną aż po koniec! Nie pozostaje nam nic innego jak pokazać naszą wielką moc kibicowską i pojawić się w satelicie!

#45 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 11:26

Obojętnie czy bilety będą za 1zł czy za 10zł i tak przyjdą Ci sami kibice, których hokej kręci.

Bzdura.

#46 leodasilva

leodasilva

Napisano 27 wrzesień 2014 - 11:32

Panowie trzeba zawitac przez cały sezon do satelity nawet jak beda same takie wyniki, i głosno spiewac przez cały mecz i pokazac inwestora ze GIEKSY nie idze zniszczyc, juz za duzo GIEKSY umarło w roznych dyscyplinach....wiec jak bilet bedzie bo 15 to i tak bede chodził na mecz:)

• Branik_GT i KANIP lubią to

#47 Krzycho62

Krzycho62
  • LokalizacjaEichenau

Napisano 27 wrzesień 2014 - 12:02

Panowie trzeba zawitac przez cały sezon do satelity nawet jak beda same takie wyniki, i głosno spiewac przez cały mecz i pokazac inwestora ze GIEKSY nie idze zniszczyc, juz za duzo GIEKSY umarło w roznych dyscyplinach....wiec jak bilet bedzie bo 15 to i tak bede chodził na mecz:)

Brawo :)  Tak trzymać :)

#48 Naujox

Naujox

Napisano 27 wrzesień 2014 - 12:52

i głosno spiewac przez cały mecz i pokazac inwestora ze GIEKSY nie idze zniszczyc

Komu pokazać ? Inwestorom ?

Ile razy było na tym forum tłumaczone jaka jest definicja inwestora i dlaczego - zarówno w kontekście polskiej piłki nożnej jak i polskiego hokeja - nie powinno się nigdy używać tego słowa ? 

Strasznie mnie to wkurwia jak ktoś chce pouczać innych i się wymądrza pierdoląc przy tym niesamowite głupoty.

Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 27 wrzesień 2014 - 12:53

• 19mózG64 lubi to

#49 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 wrzesień 2014 - 12:59

po pierwsze kupno slownika wskazane, po drugie ci co pisza takie rzeczy nie prowadza wlasnego biznesu.

Inwestor to moze byc w NY Rangers a w HC GKS to musi byc "ciul co ma za duzo pieniedzy".

Nigdy sie tego nie nauczycie. Liga hokejowa nie powinna istniec bo nie ma zadnej przyszlosci. To jak granie w siate przez Senegal czy Kamerun. Wygraja seta jak im Ruscy dadza walka zrobic ale meczu nie maja szans. Tam to jeszcze ma wiekszy sens niz ten polski hokej, ktory nie daje nic i jeszcze go nikt nie oglada.

Użytkownik Mayek edytował ten post 27 wrzesień 2014 - 13:00

#50 Naujox

Naujox

Napisano 27 wrzesień 2014 - 13:20

Polityka "nie będzie niczego"  też nie jest dobrym pomysłem, chyba, że się nazywa Kononowicz.

Zbyt cienki jestem aby zaplanować jakiś skuteczny plan na polski hokej, ale powinno się zaorać wszystko za jednym zamachem, zatrudnić ludzi chcących się wykazać a zarówno czujących klimat sportu, ograniczyć do minimum liczbę obcokrajowców i pomyśleć nad jakimś rewolucyjną formą rozgrywek jak np. forma turniejowa z wykorzystaniem nowoczesnych obiektów takich jak Oliwa w Gdańsku, Spodek, Kraków Arena, to wszystko rozciągnięte w czasie tak aby miało ręce i nogi.

W takich stodołach jak nasza mała Satelita ta dyscyplina nie ma przyszłości, 1000 ludzi na meczu nigdy nie przyciągnie ani kibiców ani sponsorów do tej dyscypliny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych