Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sezon 2014/2015

473 odpowiedzi w tym temacie

#451 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 16 luty 2015 - 14:26

Kolego czy ty jesteś normalny??Ile masz lat 15,że piszesz takie głupoty.Nie ważne skąd jest ten trener,podejście do dzieci ma wzorowe,a takie teksty to zachowaj sobie do domu lub na mecz prostaku!!To są dzieci i dla nich sport ma się kojarzyć z przyjemnością,a nie z mordobiciem kiboli.Mam nadzieję,że ty nie będziesz miał potomstwa bo co by z tego wyrosło przy takim ojcu? Pewnie stadionowy bandyta i ksenofob.

szpajderman zjedz snickersa

• Joker64, SM1964 i Malgola74 lubią to
GieKSa Banik

#452 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 16 luty 2015 - 14:33

Mam nadzieję,że ty nie będziesz miał potomstwa bo co by z tego wyrosło przy takim ojcu? Pewnie stadionowy bandyta i ksenofob.

:lol:

dwie sprawy są dosyć istotne:

1. każdy szanujący się kibic GieKSy podziela zdanie Welura

2. nikt z powyższych nie uznaje tego za ujmę

#453 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 16 luty 2015 - 14:43

Spyderman przeczytaj 100 razy to co napisałeś, potem skasuj to, klupnij się w łeb i nie pisz już więcej.

• welur lubi to

#454 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 16 luty 2015 - 14:56

Spyderman przeczytaj 100 razy to co napisałeś, potem skasuj to, klupnij się w łeb i nie pisz już więcej.

ej, bo Ty chyba też za bardzo tolerancją nie grzeszysz! uważaj bo doniesiemy na Ciebie do rady parafialnej!

#455 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 16 luty 2015 - 15:10

.Nie ważne skąd jest ten trener,podejście do dzieci ma wzorowe,a takie teksty to zachowaj sobie do domu lub na mecz prostaku!!To są dzieci i dla nich sport ma się kojarzyć z przyjemnością,a nie z mordobiciem kiboli.Mam nadzieję,że ty nie będziesz miał potomstwa bo co by z tego wyrosło przy takim ojcu? Pewnie stadionowy bandyta i ksenofob.
Proszę pana, pragnę zauważyć, że kolega welur wyraził swoją opinię nikogo przy tym nie obrażając, natomiast pan pozwolił sobie w jednej wiadomości na kilkukrotną pogardę wyrażoną odpowiednimi epitetami. Bandyta, prostak, kibol. Czy pan będzie swoje dziecko uczył takich odpowiedzi jeżeli ktoś pozwoli się nie zgodzić z jego zdaniem? Proszę sobie to przemyśleć następnym razem zanim wyleje pan wiadro pomyj na kogoś kto tylko wyraził swoją opinię proszę pana.
  • Adi1k964, welur, Marian Koniuszko i 1 inna osoba lubią to

#456 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 16 luty 2015 - 15:26

Ja pierdole Tomus co Ty pierdolisz?

• Lars lubi to

#457 Branik_GT

Branik_GT
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 16 luty 2015 - 15:52

uważaj bo doniesiemy na Ciebie do rady parafialnej!

Wyrzucili mnie, powiedzieli że z czubkami nie chcą mieć nic do czynienia  :huh:

#458 Spyderman

Spyderman
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 16 luty 2015 - 15:59

Dobrze,że moje dziecko nie będzie obracać się w takim towarzystwie,Panowie tylko utwierdziliście mnie z przekonaniu,że dobrze zrobiłem zabierając dziecko do HUKS.

• Atest i Jurek lubią to

#459 kaos azul

kaos azul
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 16 luty 2015 - 16:17

no  i dobrze ,dziecko na HUKS a ty na HKS i gra muzyka

• KANIP, Lars i Malgola74 lubią to

#460 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 luty 2015 - 16:18

ŚmieRdzi mi z daleka ten użytkownik  :hihi:

• m1964 i KANIP lubią to

#461 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 16 luty 2015 - 16:52

zaraz na GW będzie płacz, że biedny rodzic musiał z dzieckiem do innego klubu uciekać, bo wściekli kibole chcieli go na necie napiętnować :lol:

• Lars lubi to

#462 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 16 luty 2015 - 17:14

w zasadzie koledzy napisali wszystko co sam bym napisał :)

A  Ty kolego Spyderman jak masz o nas takie (pogardliwe) zdanie to po co tutaj sie udzielasz? Lepiej napisz cos na forum GW.

#463 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 16 luty 2015 - 17:27

i jeszcze jedno zeby byla jasnosc , jestem dumny z faktu ze moj syn nienawidzi smierdzieli. I tak bylo, jest i bedzie...

#464 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 luty 2015 - 17:51

Dobrze,że moje dziecko nie będzie obracać się w takim towarzystwie,Panowie tylko utwierdziliście mnie z przekonaniu,że dobrze zrobiłem zabierając dziecko do HUKS.

To przekaż od razu wszystkim "rządzącym" w tym HUKS, że prędzej czy później karma wraca. To że komuś się wydaje, że może kraść nasz herb, odwracać koszulki na lewą stronę, robić koło dupy w urzędach i nie dostał jeszcze nagany, to nie znaczy że nikt tego nie widzi. Nie w tym mieście i nie z nami takie numery.

Użytkownik kosa edytował ten post 16 luty 2015 - 17:51

Przyjaźń jest wszystkim!

#465 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 16 luty 2015 - 20:30

zebym specjalnie nie pozwalal dziecku isc na mecz jego druzyny by ta dostala walkowera - praktyki "kibicow" GKS Katowice, ktorym wydawalo sie ze beda sobie prowadzic jakis kwa huks poprzez rozne akcje sabotazowe...

hokejowy "dzialaczu", vlepkowy aferowiczu - jestes ta sama osoba ?

; ))

Użytkownik m1964 edytował ten post 16 luty 2015 - 23:13

#466 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 luty 2015 - 21:10

Dzięki za walkę dla tej garstki chłopaków!!

Wygraliśmy trzecią tercję, jest pozytyw ;)

PS. Fajnie by było w nowym sezonie zobaczyć Komarcheva, Bezuglyego i Gogę. Do tego Burdę wypożyczyć, bo i tak w Tychach nie pogra :)

#467 GieKSiarze.pl

GieKSiarze.pl

Napisano 24 luty 2015 - 22:20

Zdjęcia z meczu: http://www.foto.giek....php?album=1032

• ToJa i Marian Koniuszko lubią to

GieKSiarze.pl - Strona Kibiców GKS Katowice

#468 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 25 luty 2015 - 15:25

Wielki szacun dla tej garstki zawodników, a jeszcze większy dla ekipy z Tauzena i nie tylko za to, że na każdym spotkaniu wspierali klub, mimo tego syfu. :) Oby w następnym sezonie było już normalnie...

• ToJa, KANIP i clansman lubią to

#469 McOgon

McOgon

Napisano 27 luty 2015 - 22:32

Koniec sezonu... dograli, szacun za to ;] był szampan od kibiców, maskotki z szalikami GieKSy oraz krata piwa w szatni ;) a nawet szaliko komin dla kapitana;] , ale co dalej ??? jak na razie to janów dostał z nowy rokiem większe dofinansowanie niż my, choć podobno w kuluarach mówiło się inaczej... z resztą co to za kasa, jak i my i janów w sumie dostali 200 tyś zł. Dwa jedyne kluby z Katowic w ekstralidze, to kpina jak na miasto wojewódzkie ;D więc moim skromnym zdaniem tym razem każdy zada sobie pytanie czy warto ? bo w tym, przyszłym sezonie będą już spadki, więc jeszcze raz czy będzie sens ? ... ja osobiście bardzo jestem za, ale... sponsoringu, nie ma i raczej nie będzie... miasto daje kasę na poziomie drużyn amatorskich w pink ponga, więc co myślicie, będzie jeszcze hokej w satelicie ???

#470 Naujox

Naujox

Napisano 28 luty 2015 - 08:52

Lepszym pytaniem jest czy będzie jeszcze Satelita ?

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#471 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 28 luty 2015 - 10:25

wczoraj poszlo info z mosir ze lodowisko po 15 marca bedzie odpoczywac : (

farsy z dziadkiem w tle cd...

Użytkownik m1964 edytował ten post 28 luty 2015 - 10:25

#472 Naujox

Naujox

Napisano 28 luty 2015 - 12:31

Przymiarki pod mauzoleum Wąsali...

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

#473 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 28 luty 2015 - 16:22

Jakby Ci się nudziło to zrób meksykańca mówiącego o staszku. Hit Internetów większy niż to o stadionie.

Przyjaźń jest wszystkim!

#474 Naujox

Naujox

Napisano 28 luty 2015 - 16:56

Nie, bo nie polubiłeś :(

Zresztą, dlaczego zakładasz, że to mojego autorstwa ? Link przysłał życzliwy internauta.

• m1964 i Suchoparek lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych