Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014


205 odpowiedzi w tym temacie

#201 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 21 wrzesień 2014 - 23:29

Piotr Solorz tak się nazywa dla znajomych i tak się do niego zwracają a wersja oficjalna Zygmunt solorz-zak

A nie Piotr Podgórski lub Krok...??


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 21 wrzesień 2014 - 23:30


#202 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 wrzesień 2014 - 23:53

Piękny wieczór. Znam kilku tych złotych chłopaków, tym milej było to oglądać. Wspomnienia pozostaną na lata.

 

Na samą myśl o jutrzejszym świętowaniu boli mnie już wątroba.

 

Dopiero złoty medal mistrzostw świata sprawił, że nie miałem odruchu wymiotnego patrząc na Komora. Ale ten oczywiście znów musiał otworzyć gębę, chciał dobrze a skończyło się jak zwykle. 


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#203 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:04

http://www.polsatspo...zace/index.html

jakby komus sie chcialo, to tu polsat sie tłumaczy dlaczego co i jak ;)

 

właśnie wszedłem żeby to wkleić ale widzę, że nie muszę. Warto przeczytać to oświadczenie Polsatu bo, przynajmniej dla mnie, wiele wyjaśnia.



#204 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:26

Jest gdzieś na necie powtórka całego meczu, bo prawie nic nie pamiętam z wczoraj :hihi:



#205 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:29

Na Youtube widziałem

#206 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:22

nie wiem, gdzie jest dyskusja o Czado-ciulu i jego biednym artykule, ale tak na spokojnie po tych MŚ mogę powiedzieć, że jako kibol fajnie było trochę popiknikować na tej siatkówce i zobaczyć na żywo jak siatkarze odprawiają w półfinale Niemców i w finale zdobywają drugie Mistrzostwo Świata w historii w naszym mieście pokonując wielką Brazylię.

 

Siatkówka ligowa nie jara mnie w żaden sposób (chyba, że pogram coś u buka), za to reprezentacyjną interesuje się od czasu jak poszedłem na finały LŚ w 2001 roku. I co by nie mówić, to bardzo się cieszę, że byłem na hali, kiedy Polska dokonała tego historycznego osiągnięcia. Ogółem o całym tym dniu nie tylko ze względu na sportowe osiągnięcia będzie można opowiedzieć kolejnym pokoleniom i myślę, że kilku kolegów ma podobnie :chamisko:

 

Nie kumam jak w ogóle można porównywać atmosferę na stadionie piłkarskim i w hali. Niech zostanie tak jak jest i myślę, że każdy będzie zadowolony. A na pierdolenie czemu nie jest tak samo na stadionach po prostu należy nie zwracać uwagi i robić swoje ;)


  • ToJa lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych