Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróże/ wypoczynek


4159 odpowiedzi w tym temacie

#2076 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 15 czerwiec 2017 - 14:51

Ras al khaimah z innych cypr poludniowy i kanary pogoda idealna
  • Baudolino i Z Trojkata Bermudzkiego lubią to

#2077 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:56

Europa przełom października i listopada.
Opłaca się jeszcze gdzieś za słońcem jechać, czy inne kierunki szukać.


Francja.
  • Assmodeo lubi to

#2078 19paweł64

19paweł64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:21

Podróżował ktoś po USA i może polecić jakąś kartę do dzwonienia i internetu? Ja przeglądałem i najkorzystniej wychodzi lycamobile 23$ miesięcznie nielimitowane rozmowy i SMS do polski, internet 1gb na 4g potem nielimitowany 3G.
Jest coś tańszego?

#2079 Z Trojkata Bermudzkiego

Z Trojkata Bermudzkiego
  • SK1964

Napisano 15 czerwiec 2017 - 22:38

Francja.

Zdupcej na ten swój przodek  :hihi:

A nie zabieraj głosu jak starsi rozmawiają.


  • Mateusz lubi to

#2080 Marcin

Marcin
  • SK1964

Napisano 16 czerwiec 2017 - 16:56

Chopy szukam jakiegos apartamentu nad polskim morzem z widokiem na morze. Ma byc zajebisty standard. Ktos cos poleci???

Ewentualnie cos w gorach ale musi byc w chuj zajebista miejscowa.

 

http://www.wdrzewach.pl/


  • ToJa lubi to

#2081 mekoz

mekoz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 czerwiec 2017 - 12:35

Siema takie mam pytanko 2dorosłe osoby +dziecko 7 lat. Budżet 5tyś Chorwacja co polecacie i gdzie? Hotel czy kwatera prywatna? Pytam bo pierwszy wyjazd za granicę z dzieckiem . Dzięki za odpowiedzi

#2082 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 18 czerwiec 2017 - 19:50

Też się ostatnio rozgladam za Chorwacja ale we wrześniu i znalazłem całkiem fajna kwaterę na Airnbn za 130 zł za 2 osoby na 10 dni więc cena mega niska

#2083 Przewóz

Przewóz
  • SK1964
  • LokalizacjaOchojec

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:29

Może ktoś polecić jakiś nie drogi hostel w Warszawie na jedną noc?



#2084 Pacior

Pacior
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 23 czerwiec 2017 - 20:18

Siema takie mam pytanko 2dorosłe osoby +dziecko 7 lat. Budżet 5tyś Chorwacja co polecacie i gdzie? Hotel czy kwatera prywatna? Pytam bo pierwszy wyjazd za granicę z dzieckiem . Dzięki za odpowiedzi

 

Jak z dzieckiem to szukaj małej miejscowości lub miasteczka, wybierz Istrie lub Kvarner jeśli chodzi o regiony ze względu na najkrótszy czas dojazdu z Polski. Ja w tym roku planuje jechać na wyspe Krka, poczytaj o niej na cro.pl, jest kilka ciekawych miejscowośći. Nie polecam Makarskiej, jeśli chodzi o wyjazd z dzieckiem, dużo ludzi i bardzo imprezowa, spokojniejsza jest Baśka Voda.



#2085 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 23 czerwiec 2017 - 22:52

.

Użytkownik 19CHUDY64 edytował ten post 23 czerwiec 2017 - 22:55


#2086 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 23 czerwiec 2017 - 22:52

Jak z dzieckiem to szukaj małej miejscowości lub miasteczka, wybierz Istrie lub Kvarner jeśli chodzi o regiony ze względu na najkrótszy czas dojazdu z Polski. Ja w tym roku planuje jechać na wyspe Krka, poczytaj o niej na cro.pl, jest kilka ciekawych miejscowośći. Nie polecam Makarskiej, jeśli chodzi o wyjazd z dzieckiem, dużo ludzi i bardzo imprezowa, spokojniejsza jest Baśka Voda.

Czemu z dzieckiem ma szukać małej miejscowości z jak najkrótszym czasem dojazdu?

Użytkownik 19CHUDY64 edytował ten post 23 czerwiec 2017 - 22:55


#2087 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 08:56

Bo mało który 3-6 latek lubi chodzić na imprezy po 22 i jeździć wbity w fotelik 14 godzin.

#2088 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 10:00

Co to znaczy wyspa Krka? Wczoraj byłem w parku narodowym Krka. Polecam w huj. Jak ktoś potrzebuje pomocy to zapraszam na priv. Jestem mega zadowolony z urlopu, a wszystko organizuje na własną rękę.

#2089 Mariuszz79

Mariuszz79
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 10:08

Wyspa Krk to co innego niż park Krka.Przejezyczyl sie 😉

Użytkownik Mariuszz79 edytował ten post 24 czerwiec 2017 - 10:09


#2090 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 24 czerwiec 2017 - 10:20

Mam dzieci i jak słyszę takie gadanie to śmiać mi się chce ja też nie lubię siedzieć w aucie tyle godzin, jedziesz na noc dzieci idą spać ewentualnie można puścić jakaś bajkę z DVD itd.nie jedziesz tam codziennie.
Na imprezy z dzieckiem Ci też nikt nie karze chodzić, co nie znaczy że musi siedzieć w małej mieścinie każdy bierze według swoich upodobań. Ja osobiście polecam Omis bo w różnych częściach każdy znajdzie coś dla siebie. Makarskiej też bym nie polecił bo dla mnie już ludzi tam za dużo ale moi znajomi znowu lubią tam jeździć . W tym roku jestem w Orebic i tu np taka nuda jak dla mnie za spokojnie do tego przeprawa promem, 3 godziny drogi więcej, a plażę się niczym nie różnią woda tak samo.

#2091 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 25 czerwiec 2017 - 17:21

Jak kogos interesuja dalsze kierunku daleka azja i dalej ... to linia southern china ma teraz bardzo dobre ceny na pazdziernik listopad ... w razie stopera powyzej 8 godzin daja hotel transfer i wize na 72 godziny za free

#2092 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 25 czerwiec 2017 - 17:32

To te co ostatnio dwa razy awaryjnie schodzily?

#2093 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 25 czerwiec 2017 - 17:36

To te co ostatnio dwa razy awaryjnie schodzily?

china eastern to byla z tego co wiem ... southern ma w miare nowe samoloty (w zeszlym roku mialem przyjemnosc nimi podrozowac) i w tym roku tez ich wybralem ;)


  • rabin lubi to

#2094 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:59

Mam dzieci i jak słyszę takie gadanie to śmiać mi się chce ja też nie lubię siedzieć w aucie tyle godzin, jedziesz na noc dzieci idą spać ewentualnie można puścić jakaś bajkę z DVD itd.nie jedziesz tam codziennie.
Na imprezy z dzieckiem Ci też nikt nie karze chodzić, co nie znaczy że musi siedzieć w małej mieścinie każdy bierze według swoich upodobań. Ja osobiście polecam Omis bo w różnych częściach każdy znajdzie coś dla siebie. Makarskiej też bym nie polecił bo dla mnie już ludzi tam za dużo ale moi znajomi znowu lubią tam jeździć . W tym roku jestem w Orebic i tu np taka nuda jak dla mnie za spokojnie do tego przeprawa promem, 3 godziny drogi więcej, a plażę się niczym nie różnią woda tak samo.

To polecam wyspy typu Čiovo lub Murter na które wjeżdżasz mostami, a nie promem. Do tego ich lokalizacja pozwala na szybkie i sprawne wypady do takich miejsc jak Split, Dubrownik,Šibenik, wodospady Krka, Plitvickie Jezera.....

#2095 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:35

Co to znaczy wyspa Krka? Wczoraj byłem w parku narodowym Krka. Polecam w huj. Jak ktoś potrzebuje pomocy to zapraszam na priv. Jestem mega zadowolony z urlopu, a wszystko organizuje na własną rękę.


Kurwa, też byłem 23 w Krka.
:D
Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej, jebłoby się jakieś Karlovacko :D

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#2096 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:51

Nic nie straciles :chamisko:


  • Mateusz, Mayek i Jacenty lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2097 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:43

Dostałem 2 privy to napisze tutaj.

Wyjazd autem 7 rano. 4h do Bratysławy, winieta na Czechy 310 koron, winieta na Słowację płatna online chyba 10 euro.
Opisy miejsc na Google po wpisaniu "CO zwiedzić w Bratysławie (Budapeszcie)
Najpierw Hrad Devin. Potem do centrum do niebieskiego kościoła. Następnie parking za 1.5 euro za godzinę i piechota do centrum. Wszystko w centrum, potem zamek w Bratysławie, opcjonalnie park na południu za rzeka. Wyjazd do Budapesztu. Autostrada płatna online. 50zl około. Tam check-in do hotelu. Wyjazd do centrum i tam parlament i okolice. Pomnik Reagana,katedra św Stefana (absolutny rozpierdol, nie byłem w środku bo do 19 wejście, ale polecam Budapeszt po zmroku!). Most Szechida (? Tam kaj lwy na moście). Powrót do hotelu. Rano plac bohaterów na północy miasta i okolice z zamkiem Vajda... ;) parking bezpłatny koło parku, trzeba poszukać. Wyjazd do chorwacji autobana koło Balatonu. Autobany w Chorwacji 200zl, pobiera się listek na bramce i płaci na wyjeździe dopiero. Cała trasa 160-170 km. Nie spotkałem żadnej psiarni ani fotoradarów. Miejscowi też cisną, nawet w tunelu jada 40 ponad limit.
Hotel the admiral zaton. Nie jest tani ale zajebisty! Wypady do parku narodowego krka (120zl za osoba z wyjazdem łódka, polecam krótsza wersję do wyspy viso coś tam). Autem do vodice, sybenik i jadrija. Wszędzie fajne plaże ino kamienie.
Jak ktoś ma dodatkowe pytania to zapraszam. Uważam, że moja trasa prawie optymalna. Można coś przeoczyłem, ale jestem w huj zadowolony. Świetne wakacje.
Warto wejść na płatny zamek w Sybeniku.

#2098 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:46

Wszedzie fajne plaże ino kamienie mamy fajny zespół ino nie awansował

#2099 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 czerwiec 2017 - 13:28

Jest bardzo czysto. Są przebieralnie, prysznice. Są miejsca gdzie można zejść z minimolo po drabince na głębsza wodę lub poskakac. I szybko jest głęboko oraz nie ma pierdolonych fal czyli idzie popływać (byłem w miejscu gdzie nie ma bezpośredniego kontaktu z pełnym morzem). Kamienie to jedyny minus :)

#2100 Rapid

Rapid
  • SK1964

Napisano 28 czerwiec 2017 - 16:18

Mayek a które piwo smakowało lepiej Oźujsko czy Karlovačko




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)