Skocz do zawartości


Zdjęcie

podróże/ wypoczynek


4159 odpowiedzi w tym temacie

#1801 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 16 styczeń 2017 - 22:27

o chorwacji, wszystkiego dowiecie się z forum tej strony: http://www.cro.pl

jeśli termin wyjazdu nie jest w szczycie sezonu 15.7-15.8 to warto jechać w ciemno.

 

kilka lat do tyłu, mój znajomy jechał do Chorwacji zabierając namiot. Od kilku lat, ceny poszły w górę i nocleg 2+2 wychodzi ok 50€, tyle co apartament.



#1802 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 22:58

Witam. Na poczatku lutego lecę do Anglii i chciałbym zwiedzić w jeden dzień Londyn. Możecie polecić jakąś trasę takiej wycieczki żeby było w miare tanio. Jest sens płacić za atrakcje typu London Eye czy muzeum figur woskowych ? Jak wygląda sprawa długości kolejek do tego typu atrakcji ? 



#1803 Wierzba

Wierzba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 23:12

Witam. Na poczatku lutego lecę do Anglii i chciałbym zwiedzić w jeden dzień Londyn. Możecie polecić jakąś trasę takiej wycieczki żeby było w miare tanio. Jest sens płacić za atrakcje typu London Eye czy muzeum figur woskowych ? Jak wygląda sprawa długości kolejek do tego typu atrakcji ? 

Kup sobie travel card na metro, w jeden dzień to Londyn tylko przelecisz, o London Eye słyszałem że przereklamowane i drogie sam nie byłem. Za to moge polecić kolejkę od Fly Emirates nad Tamizą koło O2 areny. 



#1804 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:01

Witam. Na poczatku lutego lecę do Anglii i chciałbym zwiedzić w jeden dzień Londyn. Możecie polecić jakąś trasę takiej wycieczki żeby było w miare tanio. Jest sens płacić za atrakcje typu London Eye czy muzeum figur woskowych ? Jak wygląda sprawa długości kolejek do tego typu atrakcji ? 

ja bym zaczął od sprawdzenia czy nie ma jakiegoś meczu - a kilka zespołów w Londynie jest



#1805 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:52

pomysł niezły ale nie sądzę żeby się udało kupić bilety



#1806 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:11

Bez problemu.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1807 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 17 styczeń 2017 - 16:06

Witam. Na poczatku lutego lecę do Anglii i chciałbym zwiedzić w jeden dzień Londyn. Możecie polecić jakąś trasę takiej wycieczki żeby było w miare tanio. Jest sens płacić za atrakcje typu London Eye czy muzeum figur woskowych ? Jak wygląda sprawa długości kolejek do tego typu atrakcji ? 

 

pewnie z lotniska wyladujesz na victorii ... jezeli tak to zalezy co Cie interesuje ... tak jak tam pisza mozesz kupic travelke i pojezdzic lub za free zrobic sobie dlugi spacer :) ... londoy eye i figurki (kolejki w zaleznosci od dnia ale mozesz nawet i z 3 godzinki stac) ... co do meczu to z biletem raczej nie bedzie problemu (choc na arsenal czy tottenham bym nie liczyl i na chelsea na lige w obecnej chwili rowniez ceny zaczynaja sie od okolo 35/40 funtow w gore ... puchary sa tansze) ... jezeli chcesz jakies dokladniejsze info pisz (odnosnie co chesz zobaczyc w ten jeden dzien to cos pokombinujemy)



#1808 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 17 styczeń 2017 - 17:45

London eye sobie odpusc - lipa fest
Tak jak posza - travelke na metro i podjezdzasz
Ja polecam cambden town, greenwich i covent garden ale w 1 dzien tego nie pochytasz

Edit: spoko jest ten horror dom, miedzy london eye a mostem (w drodze na BB)

Użytkownik delaserna edytował ten post 17 styczeń 2017 - 17:46


#1809 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 18 styczeń 2017 - 09:26

London eye sobie odpusc - lipa fest
Tak jak posza - travelke na metro i podjezdzasz
Ja polecam cambden town, greenwich i covent garden ale w 1 dzien tego nie pochytasz

Edit: spoko jest ten horror dom, miedzy london eye a mostem (w drodze na BB)

Camden ;)



#1810 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 styczeń 2017 - 16:31

Dzieki za podpowiedzi. Chyba zdecyduje sie na piesze zwiedzanie. W planie raczej najbardziej charakterystyczne punkty Londynu : pałac, big ben, most westminster i london bridge, być może science i natural history museum. Chciałem sie załapać na mecz WHU - Mc ale nie potrafie kupić biletów bo żeby sie zalogować trzeba mieć polecenie jakiegoś członka klubu kibica czy kogos takiego, byłem już nawet w stanie raz w zyciu odżałować te 40 funtów - ale niestety kapa :(. Oczywiście dalsze podpowiedzi i polecenia ciekawych miejsc mile widziane -z góry dzieki.


Użytkownik pekas edytował ten post 18 styczeń 2017 - 16:31


#1811 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 18 styczeń 2017 - 17:25

Napisz do Chudego NFG, mi ogarnął bilety na WHU jak jeszcze grali na Upton Park.



#1812 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:27

Dzieki za podpowiedzi. Chyba zdecyduje sie na piesze zwiedzanie. W planie raczej najbardziej charakterystyczne punkty Londynu : pałac, big ben, most westminster i london bridge, być może science i natural history museum. Chciałem sie załapać na mecz WHU - Mc ale nie potrafie kupić biletów bo żeby sie zalogować trzeba mieć polecenie jakiegoś członka klubu kibica czy kogos takiego, byłem już nawet w stanie raz w zyciu odżałować te 40 funtów - ale niestety kapa :(. Oczywiście dalsze podpowiedzi i polecenia ciekawych miejsc mile widziane -z góry dzieki.


Sold out ... trzeba było pisac wcześniej ... jak bedą jakieś zwroty dam znac

#1813 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:47

zgapiłem się......Potrzebuje 3 bilety - będę wdzięczny za info



#1814 Popkorn

Popkorn
  • SK1964
  • LokalizacjaSkoczów

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:15

Orientuje się ktoś jak teraz wygląda sytuacja na greckich wyspach (Kos) jeśli chodzi o "uchodźców"? Był ktoś może w maju? Jak tam jest z pogodą w tym czasie?



#1815 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:45

W zeszłym roku byłem na Kosie jeden dzień to uchodźcy siedzieli w namiotach w porcie . Na mieście juz ich tak nie było widać . Ogólnie spokojnie było

#1816 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:58

Nie są problemem ...pogoda w kratke

#1817 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2017 - 14:59

Rok temu, pod koniec stycznia byłem a Atenach - śmigaliśmy w podkoszulkach, w południe było około 20 stopni i cały czas słońce. Wieczorem temperatura na wiatrówkę. Biorąc pod uwagę, że ta wyspa jest niżej na południu, to w Maju powinien być żar tropików.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1818 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2017 - 15:53

Orientuje się ktoś jak teraz wygląda sytuacja na greckich wyspach (Kos) jeśli chodzi o "uchodźców"? Był ktoś może w maju? Jak tam jest z pogodą w tym czasie?

 

bylem na Kos pod koniec czerwca - upal masakryczny takze w maju moze byc przyjemnie.

wyspa malutka, bardzo przyjemna - bylismy promem w niedalekim tureckim Bodrum.



#1819 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 22 styczeń 2017 - 16:31

Niestety nudna z przecietnymi plazami i brakiem atrakcji pod małe dzieci

#1820 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2017 - 16:51

Niestety nudna z przecietnymi plazami i brakiem atrakcji pod małe dzieci

 

akurat mialem taki hotel ze dzieci sie nie nudzily - zjezdzalnie, sztuczna fala, boiska do kosza, pilki kopanej ze sztuczna trawa no i polskie animatorki opiekujace sie dziecmi kilka godzin dziennie ; )



#1821 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 22 styczeń 2017 - 17:07

Moim zdaniem sa ciekawsze miejsca z pewniejsza pogoda ...cypr,teneryfa

#1822 Mat64

Mat64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 styczeń 2017 - 21:27

Rabin a co polecasz na sierpień , 2 osoby cena tak do 3 tys/os ? Na tydzień ?
Myślę nad Czarnogóra ,dziewczyna mi coś o Albani marudzi , był tam ktoś ? ;)

#1823 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2017 - 21:33

dziewczyna mi coś o Albani marudzi , był tam ktoś ? ;)

 

ja z Popkiem ; )


  • Mateusz lubi to

#1824 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 22 styczeń 2017 - 21:48

Sunny sunny sunny fucking beach

#1825 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 22 styczeń 2017 - 23:55

Rabin a co polecasz na sierpień , 2 osoby cena tak do 3 tys/os ? Na tydzień ?
Myślę nad Czarnogóra ,dziewczyna mi coś o Albani marudzi , był tam ktoś ? ;)


Ja byłem w Albanii co chcesz wiedzieć ???




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych