Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faza pucharowa

599 odpowiedzi w tym temacie

#101 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:09

Kolega Norbi chyba mo recht, sędzia chyba raczej po prostu ślepy.

Jak nie pękną w dogrywce, mają jeszcze szanse w elwrach, psychikę im to wzmocni...

Szwedzik, a co Ty, gorol jesteś, że nie kumasz? :)

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 23:13

#102 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:10

Brawo grecy, determinacja I gra do konca, patrzec I uczyc sie, nasze gwiazdy z Bukowej.
Zycze im cwiercfinalu.

#103 Waldas

Waldas

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:13

Dziwną taktykę mają Latynosi. Mają dobry wynik, to zamiast dobić rywala, to bronią wyniku, aż tracą bramkę. Tylko Kolumbia dobiła rywala. I o ile Meksyk i Chile miało na papierze mocniejszych rywali, to Kostaryka po wyeliminowaniu Anglików i Włochów, a także wygranej z Urugwajem, powinna zjeść Greków i spytać, "gdzie gramy z Holandią?" Chyba, że pozycja faworyta meczu (wg buków) ich przerosła.

P.S. Szwedzik jest prawdziwym Szwedem :hihi:

• Shellu lubi to

#104 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:40

Dawać, Costa Rica!!! Już i tak dla nich szacun, że nie pękli!

#105 PRT

PRT
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:41

no, dali radę, ale ten Campbell to walczak konkretny, tyle mają dzisiaj w nogach, ja życzę awansu Kostaryce...

A i zapomniałem napisać o Navasie, co ten gość wybronił w tym szpilu, może wybronić im awans.

Użytkownik PRT edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 23:45

#106 wojciech1964

wojciech1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:56

uffff Grecy za burta

• ToJa i Shellu lubią to

#107 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:56

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!

Grecja raus!!! Teraz jeszcze ino Brazylia i Argentyna!

Sędziemu nie udało się wypaczyć wyniku meczu :)

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 23:58

#108 Waldas

Waldas

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:57

Brawo Kostaryka!!! A Grecy to ciule. Grając z przewagą jednego zawodnika, mając w dogrywce akcję 5 na 2, oddać strzał z pięciu metrów i nie wygrać to jak inaczej to nazwać?

#109 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:03

Mayek, jak nazwiesz grę Greków (stracona bramka, sytuacja 5 na 2 etc.) w dzisiejszym szpilu, skoro cały czas piszesz, ze Afrykanie to głupki? Mayek kibic głupków, bez napinki :piwo:

#110 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:10

Twoje preferencje co do krajow przypominaja mi takiego mojego kolege co lubi sie zadawac z brzydkimi kobietami bo ma tak zjebany gust. Wypisz wymaluj jak ty. Grecy grali do przodu i chcieli cos ugrac. Amerykanie autobus. Mozna nie lubic grekow ale po takim fartownym meczu sie spinac to bieda i macham reka na ciebie. Najpierw murzyny. Teraz antyfutbol. Bida. 3 ekipy z Europy zostaly wiec do boju!

#111 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:14

No i pięknie. Przynajmniej jest szansa, że Kostaryka powalczy ofensywnie na żywioł (nawet jak spuchną po 40 minutach), a nie będziemy oglądali obronę Częstochowy Greków przez cały mecz.

Choc i tak zadziwiającą ofensywnie zagrali z WKS i Kostaryką.

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#112 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:20

kurwa, juz widze ktorys taki post. Czy ja ogladalem inny mecz? Co wskazuje na to, ze Kostaryka nei zagra tak samo jak z Grecja? Skad nagle wam sie wzielo to, ze Kostaryka bedzie grala ofensywny futbol? Przeciez dzisiaj zagrali gorzej niz Grecja w czasach swojej najwiekszej obrony! Ja pierdole. Shellu ogladasz te pierdyliard meczow a gadasz jak gimnazjalista jakis co 1 raz oglada wielka impreze.

Grecja grala dzisiaj mega ofenwysnie jak na siebie, od poczatku chcieli strzelic gola. W poprzednich meczach zreszta to samo (oprocz Kolumbii bo tam wiedzieli jak to wyglada). Ludzie, rozumiem miec rozny poglad na sprawe ael wierzyc, ze Kostaryka zagra ofensywnie to naiwnosc... a w perspektywie dzisiejszego meczu to juz glupota.

#113 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:22

Mayek, tak jak Ty się spinałeś po fartownym szpilu Grecja - WKS. Dokładnie tak samo. A żeby powiedzieć, że taka Ghana grała brzydko, czy właśnie WKS z Kolumbią, to trzeba być albo ślepym, albo nieobiektywnym rasistą.

#114 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:29

nie powiedzialem ze grali brzydko.

Ja sie nei spinalem po meczu Grecja - WKS tylko pisalem, ze murzyny to banda debili bo dali grecji wygrac mecz z niczego. Podarowali im 1 gola a potem podarowali im karnego. Sa debilami i tyle. Wielka mi spina. Komentuje rzeczywistosc. Przegrali sami ze soba i to wiele osob podzieli a ty masz jakas slabosc do tych murzynkow, chuj wie czemu. Tu szczypiornisci, tu ma ten wypierdalac a tu ten. Wszedzie tych rasistow widzisz. Sa glupie murzyny z WKS? Sa. Dali Grecji za darmo wygrac. Dali. Kaj tu rasizm? Mi sie wydaje, ze ty sie nadajesz do kibicowania Sankt Pauli bo jestes taki multi-kulti och ach haha. Ja jestem white power i sie tego nie wstydze. Maja wygrywac biali (mimo, ze obecnie to ciezko o biala druzyne). Jutro pewnie jestes za Algieria i Nigeria. Powodzenia hahaha. Lepiej ale zacznij myslec o tym, czy bambusowo-muzulmanskie druzyny pokonaja Brazylie czy Argentyne.

Użytkownik Mayek edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 00:30

• 19mózG64, DML i bud lubią to

#115 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:30

A widziałeś mecz z Japonią?

Nie wiem, jak będzie grała Grecja, ale to Kostaryka zasłużyła w pełni by być w tym miejscu, co jest. Dlaczego?

Bo wygrała z Urugwajem, będąc drużyną lepszą. Bo wygrała z Włochami na pewno nie będąc drużyną gorszą, ale neutralizując ich. Bo zremisowali z Anglią, która może mocna nie jest, ale dla Kostaryki to wartościowy wynik. Bo strzelili pięć karnych z Grecją. Bo mimo, że w chuj minut grali w osłabieniu, dostali bramkę w doliczonym czasie gry, to słaniając się na nogach doprowadzili do karnych.

A dlaczego Grecja nie zasłużyła na ćwierćfinał?

Bo dostali wpierdol od Kolumbii. Bo odstawili mega żenadę z Japonią. Bo na farcie wygrali z beznadziejnym WKS po karnym w ostatniej minucie. Bo grając z przewagą jednego zawodnika przez 60 minut nie potrafili wbić gola zmęczonej Kostaryce, nawet w sytuacji 5 na 2.

Widzisz różnicę w zasługach na tych mistrzostwach Kostaryki i chujni Grecji?

Jebie mnie, że przez kilkadziesiąt minut pograli ofensywnie. Są słabi i cufalem prześliznęli się ze słabej grupy, a Kostaryka zajęła pierwsze miejsce w gupie śmierci.

Kostaryka po świetnych meczach w fazie grupowej miała prawo do trochę słabszego meczu. Prawie wygrała normalnie, ale jak nie, to wygrała w karnych. Daj Boże takie słabsze mecze. Oni i tak już zrobili 200% normy.

Ale ciągle będzie pierdolenie, że Kostaryka słaba i nie zasługuje. To jest dopiero mentalność gimnazjalisty...

Użytkownik Shellu edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 00:32

• PRT i ToJa lubią to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#116 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:33

Kostaryka na pewno ma większe szanse na awans niż miałaby Grecja, ale i tak Holandia powinna sobie poradzić.

Grecy to fenomen, bo nie mają super piłkarzy, a w ostatnich lata robią niezłe wyniki. 

Przyjaźń jest wszystkim!

#117 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:36

jest slaba i nie zasluguje ale gra dalej bo to jest pilka nozna. A grali jak ciule, postawili autobus, upierdolila im sie brama z niczego. Na pewno w kwestii zaslug to Grecy zrobili wszystko, zeby grac do przodu. Ale niektorzy to zyja historia. Nei spodziewalem sie nigdy, ze bede bronil Grekow ale akurat teraz to oni grali do przodu i chcieli. I to nie, ze chcieli po bramce tylko chcieli od poczatku wygrac ten mecz i cisneli. Dobrze sie ich ogladalo. Za to ta Kostarykanska biede sie zle ogladalo. A wygrali ta grupe bo weszla im kontra z Urugwajem i to pozamiatalo. Meczu z Wlochami nie widzialem a ze spakowanymi angolami to juz znaczenia nie mialo. Holandia ich pozamiata z handicapem.

Grecja mialaby wieksze szanse z Holandia bo lepiej graja w obronie. Dzisiaj Kostaryka miala takie szczescie, ze taki cymbal Mitroglu w Pireusie pakowal takie akcje z zamknietymi oczami a tutaj ciulal w tormana. Wygral underdog bo w koncu jakis musial (buk zle ustawil kursy ale na live juz skorygowal).

#118 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:39

Nie no jak Ty pierdolisz to się czytać nie da. Jak twierdzisz że wygrali grupę śmierci bo wyszła im jedna kontra z Urugwajem, to jesteś śmieszny. 

A tego parcia Greków do wygranej to nie widziałem aż do straty bramki.

Swoją drogą nie wydaje się Wam, że przy dwóch karnych Grecy ustawili piłkę bliżej niż 11 metrów od bramki?

Użytkownik kosa edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 00:41

Przyjaźń jest wszystkim!

#119 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:42

A wygrali ta grupe bo weszla im kontra z Urugwajem i to pozamiatalo. Meczu z Wlochami nie widzialem a ze spakowanymi angolami to juz znaczenia nie mialo.

Ja pierdolę, myślałem, że jednak jesteś mądrzejszy. "Ładnie" zanalizowałeś postawę Kostaryki w grupie.

Mi coś gadasz o gimnazjalistach, a ta argumentacja, którą podałeś jest gorsza od poziomu żłobka.

Koniec dyskusji, bo to naprawdę sensu nie ma.

PS. I tak jak Kosa piszę. Przy stanie 0:0 to chuj był Grecji a nie ofensywa.

Użytkownik Shellu edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 00:43

• PRT lubi to

#120 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:46

A i jak się tak licytować to Grecja zagrała jeden dobry mecz (względnie) z WKS, a Kostaryka co najmniej dwa (Włochy i Urugwaj). 

Przyjaźń jest wszystkim!

#121 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:49

a) analizy sa zbedne, kazdy wie swoje

b) ale to jest turniej to jaki to ma sens kto co zagral wczesniej. Turniej to nie suma dobrych meczow tylko wygrywanie. Mnie chodzi o ten konkretny mecz. Wygrala slabsza druzyna bo miala duzo szczescia i w miare walczyli. Grecy bez wirtuozerii a w karnych wjebali bo Kostaryka strzelala podrecznikowo. Moglyby sie te polskie kopacze uczyc jak sie strzela karne.

#122 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 czerwiec 2014 - 00:57

Więcej szczęścia, to miała Grecja, bo powinien być karny i 2:0 dla Kostaryki by było.

A poprzednie mecze wypisałem Ci, bo napisałeś głupotę z tym uzasadnieniem awansu Kostaryki. To własnie Grecja była najsłabszą drużyną w szesnastce najlepszych. No może przedostatnią, bo najsłabszą to jest chyba Algieria.

A co do wykonywania karnych to się zgodzę - kapitalnie je strzelała Kostaryka. Zresztą Grecy też nieźle.

Użytkownik kosa edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 01:00

Przyjaźń jest wszystkim!

#123 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 01:04

te karne też jakieś takie z dupy były panowie. Kto normalny strzela w środek bramki jak może w okienko zaatakować mocno i celnie?  :szok: 

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"

#124 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 30 czerwiec 2014 - 06:53

a ja zasnąłem tak w 25 minucie meczu i dopiero dziś rano obejrzałem skrót :)
  • 19mózG64 lubi to

#125 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 czerwiec 2014 - 07:08

Mayek, i tu się mylisz. Za Nigerią tak (chociaż i tu mam obiekcje, ze względu na sposób, w jaki awansowali), za Algierią nie.

BTW. Francja jest tak samo kolorowa jak Nigeria.

A czy się nie spinałeś, to rzecz względna ("Fjodor sympatyk głupków ha ha ha"). Napisałeś to samo, co ja, z tym, ze ja Cię tylko cytowałem.

No, ale to jest właśnie mentalność rasisty, czy tam white power, jak Ty to nazywasz: Grecja z niczego wygrywa z WKS -> WKS to banda frajerów i głupków. Kostaryka z niczego wygrywa z Grecją -> Kostaryka to banda słabych farciarzy, która nie zasługuje na ćwierćfinał. Kali ukraść: dobrze, Kalemu ukraść: źle.

Jeśli WKS są debilami, to Grecja co najmniej takimi samymi, też dali Kostaryce wygrać z niczego, a powinno być w regulaminowym czasie, bo jeszcze elwra sędzia nie dał. Narzekasz, że autobus postawili, a ciekawe jak Ty byś kazał grać na miejscu trenera, grając w 10 w hicy 40 stopni. Przecież taki Cambpell już oddychał rękawami, a Ruiz nie mógł biegać, bo utykał. A oni nie dość, że nie pękli w dogrywce, to jeszcze swoje okazje mieli. Za to dla nich szacun.

No i nie posrali się przy karnych, jak większość słabszych drużyn tutaj.

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 17:54

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych