Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faza pucharowa

596 odpowiedzi w tym temacie

#51 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2014 - 16:57

Ochoa miał mecz życia z Brazylią. Ciekaw jestem jak sobie poradzi z Holendrami. Lubię oba zespoły, ale jednak jak zwykle kibicuję Holendrom :-)

#52 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 czerwiec 2014 - 17:52

Karny ewidentny, a komentatorzy mówią że może mógłby być. No masakra. Na czym oni się znają?

Przyjaźń jest wszystkim!

#53 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 17:58

Karny do Meksyku za podniesiona wysoko noge czy dla Holandii za kopeniecie Robbena?

#54 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 17:58

Świetny mecz, szkoda, że obie drużyny muszą się wycinać na tym etapie (przed drukarzy w grupie). Meksykanie lepsi w pierwszej połowie, ale z drugiej strony karny dla Holendrów ewidentny. Inna sprawa, czy by go wykorzystali, bo w przeszłości różnie z tym bywało...

#55 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 czerwiec 2014 - 17:59

Dla Holandii. Tej akcji z podniesioną nogą nie widziałem, bo była chyba na początku?

Przyjaźń jest wszystkim!

#56 Waldas

Waldas

Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:01

Ja bym nawet dał 2 karne (za wysoko uniesiona noga Holendra). Co do ostatniej sytuacji, to Robben za często chce wymusić faul, więc sędzia woli nie gwizdać jak nie jest pewien (nie jestem wiem, czy sędzia główny był tak blisko sytuacji, aby mieć 100% pewności- chyba, że liniowy).

#57 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:04

Za wysoko uniesioną nogę powinien być wolny pośredni.

Faul na Robbenie ewidentny i tak jak Kosa pisze - te barany komentatorskie się ładnie ośmieszają mówiąc, że "sędzia by się wybronił, gdyby podyktował karnego".

Ale nie wymagajmy od Jasiny i Kosowskiego, który takie rzeczy pierdoli, że głowa mała.

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#58 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:51

szkoda Meksykańców, oby poradzili sobie w dogrywce bo raczej już nikt gola nie strzeli.

EDIT: co za barany. Na Holendrów był jż kurs @15

Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 18:53

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#59 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 18:59

Pierdolę takie mistrzostwa.

Kurwa frajerzy z Chile się cofają, a później zdupią karne, Meksyk, który jest lepszy od Holendrów cofa się, gra jak pizdy, doprowadza do 15 rożnych, z których oczywiście musi paść gol, a potem jeszcze drugi.

Słabszy nie może wygrać, kurwa nie może, zawsze faworyt wdupi tę bramkę w końcówce...

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#60 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:02

No ale Shellu to jest wina przecież nie lepszych, a tych słabszych że pękają. Dziś Holandia była lepsza albo lepiej napisać "bardziej zdeterminowana" i w sumie zasłużenie wygrała. Choć w dramatycznych okolicznościach. Teraz jestem ciekawy tej Kostaryki, choć Grecji nie skreślam.

Przyjaźń jest wszystkim!

#61 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:05

Słabszy nie może wygrać, kurwa nie może, zawsze faworyt wdupi tę bramkę w końcówce...

Holandia tak na dobrą spawe powinna otrzymać 2 rzuty karne już w pierwszej połowie. Meksyk sam jest sobie winny, tym że zamiast dobić Holendrów to cofa się i broni bramki całym zespołem.

A teraz szpil na który czekam z niecierpliwością, Kostaryka-Grecja.

Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#62 paulek

paulek
  • LokalizacjaTychy

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:11

Za wysoko uniesioną nogę powinien być wolny pośredni.

Faul na Robbenie ewidentny i tak jak Kosa pisze - te barany komentatorskie się ładnie ośmieszają mówiąc, że "sędzia by się wybronił, gdyby podyktował karnego".

Ale nie wymagajmy od Jasiny i Kosowskiego, który takie rzeczy pierdoli, że głowa mała.

Shellu, lepiej ich sluchać niżeli Ulatowskiego, Szpakowskiego. Poziom komentarza TVP to kurwa dno i 19 metrów mułu.

Mogli wypozyczyć chopków z C+ na czas MŚ :)

brawo Oranje, zwyciestwo dzieki frajerstwu Meksyku:)

teraz go go Grecja i wpadnie pare groszy :)

INO GIEKSA!

Użytkownik paulek edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 19:11

#63 PRT

PRT
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:11

Ależ determinacja, genialna walka do końca, karny Huntelaara też bardzo dobrze wykonany, mocno w róg...

Robben to jest niemożliwy człowiek, jak on zapierdziela, 90 minuta a ten ciśnie na pełnej, prowadzenie piłki też konkretne.

#64 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:14

Ja tylko mówię, że mnie to wkurwia, że piłka tak wygląda.

Nie winię Holendrów, ale ganię Meksykanów. Nie winię Brazylijczyków, ale ganię Chile.

Holandia i Brazylia w jakiś sposób udowodniły swoją klasę (zwłaszcza Holandia), ale fajnie by było, jakby jakieś sensacje miały miejsce.

A tak przeczołgają się wszyscy mocni, choćby fartem.

Aha i Chicharito to ciul i niech idzie grać do jakiejś drugiej ligi włoskiej.

#65 Chrmik

Chrmik

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:19

ale Shellu, Brazylia szału nie zagrała, ale ewidentnie lepiej przetrwała mecz, zwłaszcza w dogrywce Chile ledwo latało, skurcze, kontuzje, wszystko się nawarstwiło. Szkoda, ale to też jest element gry. A dzisiaj, mam wrażenie, że za szybko się Meksyk wycofał, ale to się tak dobrze sra, jak się tam nie gra ;) brawa dla Holandii, że cisnęli do końca, taki Sneider dla mnie mecz daremny, ale jak było trzeba to się znalazł kapitalnie.

• Shellu lubi to

#66 PRT

PRT
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:24

jestem ciekaw z jaką prędkością leciała piłka po strzale Sneijdera :o

• Bhoy lubi to

#67 kaos azul

kaos azul
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:26

Mexyk na wlasne zyczenie wpierdol, trener tez niezly ciul sciaga napastnikow jak im dobrze szlo, dostali nauczke I dobrze.
Teraz miejmy nadzieje grecy zmiela latynosow :)

#68 Waldas

Waldas

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:29

Moim zdaniem Ajaccio może już zacząć szukać nowego bramkarza. Ochoa raczej już tam nie zostanie.

Podziwiam decyzję Van Galla, za ściągnięcie Van Persiego (nie mówię, że Huntelaar zagrał lepiej). Sneijder super bramka, choć wkurzały mnie te rożne Robbena. Robben chyba pójdzie dziś na komisję antydopingową, bo zapierdalanie w tej hicy w takim tempie w 90 minucie może być podejrzane :hihi:

Szkoda Meksyku, ale Holandia pokazała niezłą determinację i walkę do ostatniego gwizdka.

#69 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:34

Robben to jest klasa sama w sobie na tym mundialu.

Osobiście mnie to cieszy, bo kibicuję temu zawodnikowi (choć wolałem, żeby Meksyk awansował).

• Wygan lubi to

#70 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 29 czerwiec 2014 - 19:55

Shellu, lepiej ich sluchać niżeli Ulatowskiego, Szpakowskiego. Poziom komentarza TVP to kurwa dno i 19 metrów mułu.

Mogli wypozyczyć chopków z C+ na czas MŚ :)

Zawszę można głos wyłączyć.

Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#71 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:00

Na sport.tvp.pl chyba idzie oglądać mecz bez komentarza?

#72 bud

bud
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:02

Oranje lepsze mimo wszystko, wynikało to z błędu Meksyku czyli cofnięcia ale to już ich problem...dobrze, że przechodzi drużyna z Europy (w końcu Oranje się kibicuje) i mam nadzieję, że reszta też dojdzie jak najdalej i mistrzostwo będzie dla Europy, najlepiej dla Oranje...Holandia półfinał raczej już ma, czy z Grecją czy z Kostaryką powinna sobie poradzić, a później najprawdopodobniej Argentyna ale tego nie wiadomo...podoba mi się że zaakceptowali pomysł przerwy na napoje bo inaczej by chyba odwodnienia na boisku były...Robben klasa światowa - można go nie lubić ale szanować się powinno...no nic zaraz Grecy...

co do meczów bez komentarza - mimo, że komentarz ciulaty na maksa, to wg mnie ciężko się ogląda - kiedyś jak była żałoba w Polsce to puszczali mecz na C+ bodajże Real - Barca bez komentarza z głosem stadionu i dziwnie mi się to oglądało...co nie zmienia faktu że komentatorów z C+ nawet nie ma co porównywać do 1 czy dwójki...

Użytkownik bud edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 20:06

#73 bud

bud
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:26

http://www.sportfan....acz-ktory-52700

Ciekawa sprawa - wiadomo portal w stylu faktu - ale ogólnie nie zdziwiłbym się gdyby Murzyni sprzedali....

#74 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:35

W tvp jest retoryka "CHYBA byl karny". To sa cioty. Nie da sie tego słuchać. Te durnie nie umieja powiedziec: sluszny rzut karny. Ciagle te chyba albo wydaje aie ze byl.

#75 Wygan

Wygan
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 29 czerwiec 2014 - 21:03

Nie mowicie,ze w TVP same ciule komentuja bo Jacka Laskowskiego slucha sie bardzo przyjemnie,zawsze bardzo dobrze przygotowany,duzo ciekawostek podaje,jak dla mnie to jest ten sam poziom komentowania co na C+ i szkoda,ze stamtad odszedł.

Użytkownik Wygan edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 21:04

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych