Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faza pucharowa

599 odpowiedzi w tym temacie

#576 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:16

Tak zgadzam się. wystarczyło zobaczyć jaką lipe grała Argentyna i gdyby nie ten Messi po którym jedziecie to by Argentyna nie wyszła.

Ronaldo nie umiał wziąść cieżaru na siebie i dostali łomot, Messi umiał i wyszli z grupy.

Krótko i na temat.

#577 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:20

Żeby wziąść ciężar gdy na siebie trzeba mieć partnerów, którzy ci pomogą.

Jeden ich ma, drugi nie. 

Krótko i na temat.

#578 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:22

Ma takich jak Ronaldo. i raczej on sam strzelał bramki i nie po podaniach, widziałes jego gole?? nikt mu nie zagrywał.

kończe tą polemike bo jest zbędna, mógł tak CR7 3 - 4 gości kiwnąć i strzelać, ale on w Realu większość bramek strzela po podaniach kolegów na wolne pole. więc skończcie fandzolić bo najbardziej uzależnionym od podań innych jest Ronaldo.

#579 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2014 - 10:01

Iran, Bosnia i grajaca o damski chuj Nigeria
Kontra
USA, Ghana i mistrz swiata.
Nie porownuj. Na papierze nazwiska ok ale jak sie ma pepe czerwona karte w druzynie czy naniego, ktory jest od 2 sezonow biedny to jak mozna wygrac. Do tego gral z kontuzja. Nie ma sensu tego ciagnac ale musicie dobrze fakty ustalic przed porownywaniem. Coentrao tez nie zawsze byl podstawowym chopem nie? Eder np to synek co gra w Portugalii. Moutinho zwiodl. Samemu nie wygrasz przeciwko walecznym czarnym i dobrze poukladanym amerykanom. Bosnia debiutant, Iran raczkuje w Azji. Swietne eliminacje a na drugi mecz na poważnej imprezie dostali Arg.

#580 PRT

PRT
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 16 lipiec 2014 - 10:06

Mam wyjebane na te Barcelony i Reale, ale jak dla mnie Messi nie ma polotu do Ronaldo. Przecież Krystyna to robot, w reprze mu nie wychodzi. Messi uratował fazę grupową na MŚ Argentynie, w pucharowej nie pokazał nic specjalnego. 

Użytkownik PRT edytował ten post 16 lipiec 2014 - 10:06

#581 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 10:33

Ktoś chyba wspomniał ale jest jeszcze kluczowa kwestia, która w zasadzie zamyka wątpliwości.

Ronaldo grał z kontuzją kolana i mięśnia czworogłowego, każdy kto chociaż troche się interesuje wie, że końcówke sezonu rozegrał na pół gwizdka a jak grał to na maxymalnym ryzyku, to samo na mundialu. 

#582 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 11:58

To mógł nie jechać.

Ludzie Messi też miał kontuzję jeszcze nie dawno i nie płakał.

Wojtas nie tłumacz ich że nie mieli formy bo ryra, więc nie wiem po co chcesz na siłe teraz mi udowadniac że tak im poszło, ja nie tłumacze Aguero i Palacio i reszty Argentyńczyków że byli kompletnie bez formy, że Di Maria miał kontuzje.

Ta gadka schodzi na psy bo widze że łapiesz się każdej brzytwy:).

Prawda jest jedna i dobrze znana Ronaldo dziewczyna wytapetowana:) oczywiście w formie żartów;)

Bo tak naprawde mam wyjebane na nich oboje.

PRT - Ronaldo maszyna ok:) jak mu dobrze podasz;)

i teraz zerknijcie se na bramki Messiego z turnieju i Wojtas napisz mi wtedy co drużyna tam zrobiła i czy asystowała. i na tym zkończmy tą głupią gadke, you tube Ci wszystko pokaże:).

Hehe i jeszcze ich bronisz za czerwona kartkę Pepe, no śmiech na sali - co dostał ją przed mundialem.

Teraz Ci coś powiem, miałem w top 3 Portugalie przed tym mundialem. ale wyszło im jak wyszło i nie próbuję teraz ni siłe udowadniać ich wyższości czy poszczególnych modelek w świecie piłki. Ta gadka nie ma sensu.

jeśli chcesz ze mną pogadać o takiej piłce to lata mi ona ale możemy porozmawiać na PW:)

Użytkownik Benny edytował ten post 16 lipiec 2014 - 12:04

#583 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:02

Apropo tego, że niby maszyna jak mu tylko dobrze podasz.

• 19mózG64 lubi to

#584 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:03

0 bramek w fazie pucharowej. Spocilem sie z wrazenia jak te gole na YT ogladalem:)

#585 PRT

PRT
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:04

:szok:  

#586 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:06

Kurwa wyście są udani:) zaraz też poszukam Bóg wie ile bramek Messiego. Boże ogarnijcie się.

#587 Zielu88

Zielu88
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:18

ok, Messi może nie grał zajebiście na tym mundialu, ale Ronaldo zagrał jeszcze słabiej. Różnica taka, że Messi jest wicemistrzem świata a Ronaldo nie wyszedł z grupy. Patrząc na ostatnie lata to mi osobiście ciężko byłoby wybrać który jest lepszy.

I nie piszcie, że Portugalia ma słaby skład i Ronaldo nie ma z kim tam grać :dead:  bo to akurat jest śmieszny argument.

Użytkownik Zielu88 edytował ten post 16 lipiec 2014 - 12:20

#588 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:30

0 bramek w fazie pucharowej. Spocilem sie z wrazenia jak te gole na YT ogladalem:

hahaha

Przynajmniej w niej był:)

Tak bronicie herosa Ronaldo że nie macie nic w odpowiedzi na jego grę w tych Mistrzostwach. Ja tylko chce Wam udowodnić że w tych mistrzostwach zagrał słabo i w porównaniu do Messiego był cieniem.

I nie bronie Messiego ale pierdolenie że krystyna mocniejsza od laysa na mundialu to śmiech...

Ps ja się nawet nie spociłem oglądając bramek Ronaldo z tego mundialu:)

#589 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:37

P.S proponuję temat zakończyć. zawsze możemy porozmawiać przy piwku jadąc do Legnicy, bo zapewne tam się każdy z Nas winien spotkać :rebacz:

• Miłosz1964, PRT i BGC64 lubią to

#590 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:02

Tak bronicie herosa Ronaldo że nie macie nic w odpowiedzi na jego grę w tych Mistrzostwach. 

Kilka odpowiedzi dostałeś, ale chyba nie czytałeś.

• szwedzik lubi to

#591 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:16

...

Użytkownik Benny edytował ten post 16 lipiec 2014 - 13:20

#592 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:45

Nie zgodzę, się że Portugalia ma słaby skład. Ten skład jest niezły, a na przestrzeni poprzednich lat zespół kadrowo był bardzo mocny.

Z tym, że właśnie od lat są tam same nazwiska, a nie potrafią zrobić drużyny na miarę ich możliwości i grają piach.

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#593 bud

bud

Napisano 16 lipiec 2014 - 16:04

Obecnie nie ma co porównywać składów Portugalii i Argentyny - wystarczy na atak spojrzeć, czy pomoc i już wszystko wiadomo...ktoś pisał, że Aguero nie jest kluczowym zawodnikiem - chyba ktoś ligi angielskiej nie widział na oczy - może na mistrzostwach nic nie pokazał (w końcu kontuzja, to samo co Ronaldo) ale w City to on sam mecze wygrywa czasem i jest mega dobry, cała Europa by go w składzie chciała mieć więc stwiedzenie, że nie jest kluczowym zawodnikiem to totalna pomyłka...Hiquaina przeciętnym napastnikiem też raczej bym nie nazwał...ogólnie Potugalia to dziś inny poziom niż Argentyna kadrowo i ogólnie...gdyby Messi był w Portugalii zamiast Ronaldo to i tak by to innego efektu nie przyniosło...

#594 LTS

LTS

Napisano 16 lipiec 2014 - 16:41

Żeby wziąść ciężar gdy na siebie trzeba mieć partnerów, którzy ci pomogą.

Jeden ich ma, drugi nie. 

Krótko i na temat.

gdyby miał partnerów, nie musialby brać ciężaru gry na siebie....

zgadzam się z Shellem i innymi, że Portugali wcale słabego składu nie ma.

#595 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 17:36

Teraz będziemy rozkminiać dokładne znaczenie pojęcia "brania ciężaru gry na siebie" :lol:

Ale ma skład słabszy od Argentyny i to znacząco.

#596 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 lipiec 2014 - 20:15

Zajebiste - finał jako LEGO

http://pawelki.com/obrazek,4814.html

• Waldas lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!

#597 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 07 wrzesień 2016 - 19:31

No, Polacy mogą mieć cieżko z Niemcami w eliminacjach ME 2016 :(

A jednak nie mieli :)

• ToJa i Marcin lubią to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#598 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 11 maj 2017 - 12:17

Bo szkopy to ciule zwykle.

#599 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 maj 2017 - 15:07

Sandecja nie chce awansowac.

#600 Marek