Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faza pucharowa

599 odpowiedzi w tym temacie

#551 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:09

a co Messi osiagnal? To samo co Cristiano w sumie tyle, ze Cristiano wyraznie ciagnal druzyny w ktorych gra. Messi bez Xaviego i Iniesty jest dobry ale nie tak dobry jak Cristiano.

• Czapla lubi to

#552 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:12

Nie rozśmieszaj mnie. Co on takiego osiągnął?

A z drugiej strony co osiągnął Messi żeby być TOP1 wszech czasów ? Chyba głownie sympatie mediów i federacji.

#553 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:27

W piłce reprezentacyjnej to CR7 chyba ino orgazm osiągnął, patrząc w lustro i podziwiając zmienioną w przerwie szpilu fryzurę  :hihi:

Mayek, w fazie grupowej to Argentynę ciągnął ino Messi, bo reszta nic nie grała... A Krystyna z gazowni Portugalii jakoś nie uciągnęła :)

Co nie zmienia faktu, że najlepszym piłkarzem mundialu nie był ani jeden, ani tym bardziej drugi.

Messi: wicemistrzostwo świata, 2x wicemistrzostwo Ameryki Płd.

Ronaldo: 1x wicemistrzostwo Europy.

W wydaniu reprezentacyjnym Messi wciąga go nosem.

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 15 lipiec 2014 - 19:39

#554 Wojtas

Wojtas

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:49

Jeden gra w Argentynie zawsze mającej topowy potencjał a drugi w Portugalii grając z miernotami. Bo skoro Nani teoretycznie drugi najlepszy pilkarz w poprzednim sezonie gra w 7 meczach to pozdro szejset.
  • Bhoy lubi to

#555 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:56

Jak ja sie zgadzam z Wojtasem to tylko znaczy ze pierdolicie haha
Wicemistrzostwo ameryki poludniowej no wdupie lacie hahaha!

Chodzi o kluby. Ronaldo ciagnal United i ciagnie Real. Pare meczow sam wygral. Messi nie istnieje bez pomocnikow. Nie ma sie co spierac. Messi jest swietny ale to nie Ronaldo.
  • szwedzik lubi to

#556 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 lipiec 2014 - 20:08

Zapomniałeś dodać, że Ronaldo nic nie gra z silnymi rywalami. Z Niemcami go nie było, nawet z Ghaną mecz Portugalii wygrali inni. Jedyne genialne zagranie miał w doliczonym czasie w USA. Może w szpilach o największej oglądalności boi się, ze zmierzwi mu się w blasku ka mer jego nienaganna fryzura? :hihi:

A co do ciągnięcia klubów, zobacz, jak Barca prezentuje się bez Messiego.

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 15 lipiec 2014 - 20:10

#557 Wojtas

Wojtas

Napisano 15 lipiec 2014 - 20:12

Ja raczej nie staram sie ich porównywać jeżeli chodzi o poziom. Sa inni, jeden ma za soba media i jest tak zwanym dobrym chlopcem (blatter pięknie swego czasu na ten temat zaliczył wtopę) drugi to pożywka dla zakompleksionych i nieszczęśliwych ludzi i napewno ma mocniej pod górkę. Bardziej mnie zainteresowala wypowiedz Kosy. Nie uważam też że cr7 jest wszech kozak. Ale jest na dobrej drodze. Tylko narodowość mu nie pomaga bo są słabi.

#558 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 lipiec 2014 - 20:22

Wojtas, ja bym ich nie porównywał, gdyby nie Wasze wpisy, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem wszech czasów :lol: Opinie mediów o Messim i Ronaldo nie wzięły się z niczego. Jeden (przynajmniej moim zdaniem) jest skromnym człowiekiem, a drugi zniewieściałym lansiarzem, oczywiście abstrahując od umiejętności stricte piłkarskich.

A co do własnego szczęścia, to dziękuję, nie narzekam :hihi: Nie wiem, co ma wytykanie lalusiostwa i lansowania się Krystynie do leczenia kompleksów i przegranego życia. Czepiamy się torebeczki Cholerzyńskiego albo niektórych kibiców/kibicek na blasze (słusznie), a lansiarstwo Krystyny jest cacy... dziwne.

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 15 lipiec 2014 - 20:31

#559 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 20:28

widziales jakie kosy dostaje Ronaldo? Widziales filmik, kaj ma dziure w puszczelu po korku? Kurwa, tego Cholerzynskiego to se wsadz w dupe, ten synek by plakal jakby ode mnie na boisku dostac cialo. Brrrr, brzydze sie jak Korwin lewakiem ru-ru-rurkowcem.

Ronaldo ma ciuli w reprezentacji a i tak dociagneli na mundial. Wykonczyl mecz ze Szwecja w pojedynke. Fakt, dostawal dobre pilki chyba od Moutinho ale i tak kurwa, sam Szwecje zalatwil! Ile tych przykladow mozna dawac? Wygral lige mistrzow dla United swoja zajebista postawa. Gdzie jest Messi? Zawsze jak ciezki mecz to go nie ma. Ktory wazny mecz wygral Messi? Jako sympatyk Barcelony zawsze dostaje kurwicy bo co przychodzi ciezki mecz to Messi daje dupy zawsze.

• Bhoy lubi to

#560 Bhoy

Bhoy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 15 lipiec 2014 - 20:35

Dodam tylko, że CR7 grał na tym Mundialu z kontuzją, a Portugalia jest zdecydowanie słabsza od Argentyny. Nie zmienia to faktu, że obaj są najlepsi na świecie, a dopiero po nich są ci bardzo dobrzy.

• LTS lubi to

#561 szwedzik

szwedzik

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:05

Fjodor człowieku jesli Ty piszesz o kompleksach kogos to jest niesamowite. Od miesiecy Tylko Ty i wylącznie Ty pokazujesz kto ma kompleksy swoimi głupimi,bardzo głupimi postami na temat Ronaldo,murzynów,Niemców,Brazylii i wielu innych druzyn (zawodników tez) .

Mam gdzies statystyki który piłkarz co zdobył bo to jest gra zespołowa i jesli koledzy nie pomagają to za chuja sie nic nie wygra. Jesli chodzi o gre to Messi i Ronaldo to fenomeny w swoim fachu ale jak dla mnie to Ronaldo jest lepszym zawodnikiem.

• kosa lubi to

#562 bud

bud

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:47

Ani Barcelonie nie kibicuję ani Realowi tak na wstępie, ogólnie jebie mnie ta liga...nagroda dla Messiego za turniej - parodia, parodia, parodia....czy Ronaldo lepszy ogółem - uważam że tak...w United dawał radę, wręcz rządził, zmienił na Real też rządzi...przez mistrzostwa nie ma co oceniać obu graczy...co z tego że Messi trafił do finału skoro Argentyna ma 3x bardziej mocniejszą pakę niż Portugalia...ogółem ciężko ich porównywać, ale Ronaldo dla mnie prędzej jest z niczego coś zrobić niż Messi...co do lansiarstwa Ronaldo - większość ludzi go nie lubiących pisze o torebkach i o innych - ok ma swój styl, może to ludzi razić, ale chłop też udziela się w sprawach, w których by nie musiał i najprawdopodobniej nie robi tego na pokaz...szkoda że nie rozdają nagród ciota roku - nie trzeba by było głosować - Neymar by w końcu jakiś puchar miał :D

• Norbi_GKS lubi to

#563 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:54

co do lansiarstwa Ronaldo - większość ludzi go nie lubiących pisze o torebkach i o innych - ok ma swój styl, może to ludzi razić, ale chłop też udziela się w sprawach, w których by nie musiał i najprawdopodobniej nie robi tego na pokaz...

Jego fryzura na początku mundialu? O tym piszesz? Jeśli tak to za to ma u mnie ogromny szacunek, nie chciał aby o tym mówić, ale rodzina tego chłopca to nagłośniła. Za to szacunek.

Użytkownik Norbi_GKS edytował ten post 15 lipiec 2014 - 21:56

• Bhoy lubi to
Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#564 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 22:17

nie jest do konca pewne, ze ten zygzak na glowie ma oznaczac operacje tego chlopaka. Takie rzeczy sie robia popularne bo ktos na kwejku, 9gagu czy innych tego typu stronach wdupi grafike. Takich farmazonow jest duzo i nie mozna wierzyc wszystkiemu co sie czyta na necie. Jezeli tak bylo to ok ale nie robcie z tego miejskiej legendy bo to nie jest potwierdzone info. Legendy glosza ze polonai warszawa to nie prostytutka i tez rozne kwejki robili;)

#565 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 15 lipiec 2014 - 23:31

Kurwa no Messi w chuj więcej osiągnał w Barcelonie niż CR7 w Realu.

Nie rozśmieszajcie mnie...

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#566 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2014 - 00:02

chodzi o wplyw na gre druzyny. Wiecej osiagnal bo Iniesta I Xavi zdominowali te glowne mecze, kaj Real dostawal w ryj. To jest taka godka. Poprownaj wklad poszczegolnych zawodnikow w wygrywanie waznych meczow. Nie chce mi sie analizowac wszystkich sezonow ale ciezko mi jest teraz wydobyc z zakamarkow pamieci mecze, gdzie Messi mial pokazac klase i ja pokazal. Kiedy Messi wyciagnal Barce z dupy np: z przegrywania, z odrabiania strat czy kiedy pociagnal ich do wygranej?

Liga mistrzow 2009 Messi chuja, Iniesta strzelil gola, Messi tam nie blyszczal. We wczesniejszych meczach tez nie strzelal przelomywch goli bo wszystkich tam lali jak chcieli.

2011 tez cudow nie gral. Strzelal gole, wiadomo, byl najlepszym strzelcem ale caly czas chodzi o to, ile on znaczy sam bez pomocnikow i bez tego systemu gry specyficznego.

Rolando ciagnal ataki Manchesteru United. Messi czlapie i czeka na finalowe kiwki, on nie ciagnie druzyny, Barce za lat swietnosci ciagnal Xavi z Iniesta!

#567 wojciech1964

wojciech1964

Napisano 16 lipiec 2014 - 00:06

ktora to dyskusja na temat kto jest lepszy 'karzel' czy 'krystyna' ?

#568 TedeGKS

TedeGKS
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 16 lipiec 2014 - 04:43

A pomyśleć że post Gan-a miał zamknąć temat (Real-Barca,Ronaldo-Messi,lepszy-gorszy,żeluś-pedał)

:))))))))))

Można dyskutować o grze,walorach piłkarskich,reprezentacyjnych ale jak ktoś wchodzi w polemikę i używa argumentów z fryzem to można zamknąć temat MŚ,

#569 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:26

Norbi, właśnie chodzi o tej irytujący styl Ronaldo. Jest jednym z najlepszych piłkarzy niewątpliwie, ale też jednym z największych lansiarzy, co mnie irytuje i razi. Nie chodzi tu o żadne kompleksy, tylko o stosunek to takich typów.

A co do fryzury, nie miałem na myśli jego zygzaka na mundialu (jeśli chodziło faktycznie o tego chłopca, to szacun za to, niezależnie od jego lalusiowatego stylu bycia), tylko wyjście w dwóch różnych fryzurach na dwie połówki szpilu. Poprawiać uczesanie zamiast słuchać trenera w przerwie, no żesz ja cię proszę...

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 16 lipiec 2014 - 07:30

#570 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:31

Kurwa no Messi w chuj więcej osiągnał w Barcelonie niż CR7 w Realu.

Nie rozśmieszajcie mnie...

Messi gra w Barcy od 2004 roku, CR7 w Realu od 2009.

Norbi, właśnie chodzi o tej irytujący styl Ronaldo. Jest jednym z najlepszych piłkarzy niewątpliwie, ale też jednym z największych lansiarzy, co mnie irytuje i razi. Nie chodzi tu o żadne kompleksy, tylko o stosunek to takich typów.

A co do fryzury, nie miałem na myśli jego zygzaka na mundialu (jeśli chodziło faktycznie o tego chłopca, to szacun za to, niezależnie od jego lalusiowatego stylu bycia), tylko wyjście w dwóch różnych fryzurach na dwie połówki szpilu. Poprawiać uczesanie zamiast słuchać trenera w przerwie, no żesz ja cię proszę...

Ty też ludzi irytujesz i razisz, zacznij poprawę od siebie.

#571 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:38

Szybciej rozkminicie co było pierwsze jajko czy kura,niż to,który z nich jest lepszy.

#572 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:41

Muller ma rację, a że wyraził to w taki sposób? Może jest po prostu burakiem, ale zawsze to lepsze niż być płaczkiem jak Neymar. 

Messi ma przejebane, bo jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej, ale przez takie zagrania FIFA dużo ludzi go zaczyna nie znosić. Jest tak genialny, że nie trzeba go wszędzie ciągać za uszy, ale niestety władze piłkarskie wyświadczają mu niedźwiedzią przysługę. 

A jeszcze się odniosę do postu Bennego:

Niemcy grali cały czas równo, ale bez przesady że dobrze zagrali tylko z Portugalią i Brazylią. Oni w każdym meczu grali to samo, tylko  w niektórych rywale agresywniej się bronili (Algieria) lub finezyjnie atakowali (Ghana). 

Neuer obronił w kurwę strzałów, w tym też trudne (choćby w meczu z Francją). Zresztą jego interwencje poza "16" (chyba w jednym meczu miał ich kilkanaście) także powodowały, to że Niemcy nie tracili bramek. Obecnie najlepszy bramkarz na świecie.

Kosa całkowicie się z Tobą zgodzę jeśli chodzi o formę Naszych zachodnich sąsiadów. Patrząc nacały ten komercyjny turniej oni niewątpliwie jak nikt inni zasłużyli na ten tytuł. Ja raczej na myśli miałem to, że dupy poza dwoma meczami nie urywało bo ich przeciwnicy porpsotu bardzo dobrze rozszyfrowali ich taktycznie. Na tą drużynę jest prosta lecz ciężka do zrealizowania taktyka a mianowicie twardy presing w środku pola i wtedy mają naprawde ciepło.

Jeszcze pare słów na temat Ronaldo i Messiego - obaj zawodnicy to klasa światowa ale oni pokazują zupełnie odmienny styl gry. i nie pszcie że Messi nie gra drużynowo bo on chyba więcej pił dogrywa do kolegów niż właśnie Ronaldo. i też pierdolenie że Argentyna ma lepsza pake - no śmiech na sali. Drużyny po nazwiskach i grach w europejskich klubach mają bardzo zbliżone, więc nie pierdolcie jaka to Argentyna ma pake w stosunku do Portugali.

#573 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:54

Zbliżone drużyny powiadasz ?

Zobacz sobie może drużyne Argentyny 

-Sergio Aguero

-Rodrigo Palacio 

-Ezequiel Lavezzi 

-Gonzalo Higuain 

-Lionel Messi 

- Enzo Perez 

-Angel Di Maria 

- Javier Mascherano  

Do tego chociażby Zabaleta + Garay. Ci wszyscy piłkarze są kluczowi w swoich klubach, żaden szrot

A co ma Portugalia poza CR7 ? Wąsatego Almeide albo mojego ulubieńca, czarnego Edera w ataku, totalni amatorzy.

Polska też podobno ma dobrych piłkarzy w Europie.....

Użytkownik Wojtas edytował ten post 16 lipiec 2014 - 07:54

#574 Benny

Benny

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:08

Zbliżone drużyny powiadasz ?

Zobacz sobie może drużyne Argentyny 

-Sergio Aguero

-Rodrigo Palacio 

-Ezequiel Lavezzi 

-Gonzalo Higuain 

-Lionel Messi 

- Enzo Perez 

-Angel Di Maria 

- Javier Mascherano  

Do tego chociażby Zabaleta + Garay. Ci wszyscy piłkarze są kluczowi w swoich klubach, żaden szrot

A co ma Portugalia poza CR7 ? Wąsatego Almeide albo mojego ulubieńca, czarnego Edera w ataku, totalni amatorzy.

Polska też podobno ma dobrych piłkarzy w Europie.....

-Sergio Aguero -  czy jest kluczowym zawodnikiem bym się kłócił, jeden z wielu

-Rodrigo Palacio - dupy nie urywa

-Ezequiel Lavezzi - zgadzam się robi robote

-Gonzalo Higuain - przeciętny napastnik, w Napoli się nawet sprawda

-Lionel Messi - kluczowy

- Enzo Perez - gra tam gdzie duża ilość Portugalczyków

-Angel Di Maria - kluczowy, ale nie to co Ronaldo

- Javier Mascherano  - zgadzam się

Portugalia:

- Ronaldo

- Pepe

- Nani

- Meireles

- Coentrao

- Moutinho

- Alves

- Varela

- Costa

Wszyscy powyżej grają w podobnych klubach, więc nie opowiadaj że Portugalia ma słabą pake i że amatorzy. już się czytac nie da tego pierdolenia.

#575 Wojtas

Wojtas

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:13

Jeżeli dla Ciebie przy tych drużynach jest znak równości to ja nie mam pytań, po prostu odpuszczam.

Wystarczyło zobaczyć 3 mecze fazy grupowej, nic więcej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych