Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faza pucharowa

599 odpowiedzi w tym temacie

#526 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 lipiec 2014 - 20:53

no, w chuj szkoda Meksyku, Chile i Kolumbii. Te zespoly byly "lepsze" niz Argentyna i Brazylia a moze takze niz Holandia. Z tym, ze ci ostatni grali bardzo specyficznie i totalnie innym stylem wiec ciezko porownac.

Generalnie Brazylia musi cos wymyslic bo powolywanie Freda czy Jo to kompromitacja trenera. Jak mozna takich drewniakow powolac to nie kapuje. Juz chyba lepiej bylo dac na szpice Hulka.. albo wyczarowac kogos innego. Rolandinho chyba by tam lepiej gral, mimo ze to nie ta pozycja.

#527 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 14 lipiec 2014 - 20:59

Shellu ja bym poszedł nawet dalej i zrobił:

1. vacat

2. Niemcy

3. vacat

4. vacat

5. Holandia

6. Argentyna

Niemcy są mocni i zdecydowanie najlepsi na świecie, ale przegraliby z poprzednimi mistrzami świata.

Użytkownik kosa edytował ten post 14 lipiec 2014 - 20:59

Przyjaźń jest wszystkim!

#528 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:16

Czy ja wiem? Hiszpania wzniosła się na poziom wcześniej nieosiągalny i wygrała trzy turnieje z rzędu. Niemcy mogą to zacząć. Zalążek był już w RPA i na Euro i sensacją dla mnie było ich odpadnięcie z Włochami.

Poza tym, że z fantazyjną Ghaną mieli problem (ale jednak doprowadzili do remisu) i niezbyt im wychodziło z Algierią, to uważam, że zdominowali ten Mundial w zupełności. Dlatego zdecydowanie 1. miejsce dla nich bez vacatu.

Tak jak pisałem, dla mnie zdecydowanymi faworytami - ale takimi nr 1 i nr 2 była Brazylia i Niemcy, żadna inna Holandia, Hiszpania, Włochy czy Argentyna. Z Niemcami trafiłem, z Brazylią się mocno pomyliłem.

A czy przegraliby z poprzednimi mistrzami? Trudno porównać. Dwa totalnie różnce style gry. Hiszpania to była taka trochę Barcelona w najlepszym wydaniu, Niemcy - taki Bayern. Na każdego jest sposób :)

Użytkownik Shellu edytował ten post 14 lipiec 2014 - 21:17

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#529 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:23

Zobaczymy jak dadzą sobie radę we Francji będąc zdecydowanym faworytem. 

Przyjaźń jest wszystkim!

#530 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:24

jeśli był faul Neuera to jak podchodzicie do faulu na Kramerze- ten co zszedł z boiska jako pierwszy- po wrzucie z autu w okolicy linii końcowej?

• Bhoy lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"

#531 Benny

Benny

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:19

Tak wszedłem w ten temat i mam troche odmienne zdanie na temat mistrzostw. Tak naprawde nie było ani jednego zespołu grającego równo i pewnie (nawet uwielbiani Niemcy przez niektórych mieli słabsze mecze i poza dwoma świetnie zagranymi z Portugalią i Brazylią tak naprawde dupy nie urwało).

temat Messiego hmmm nie żebym był jakimś jego fanem ale z piłkarzami na tym mundialu też nie było jakoś rewelacyjnie, owszem był ten Rodrigez ale on też nie wszystkie mecze miał jakieś świetne i poza naprawde dobrymi strzałami też jakiś wirtuozem nie był. I tu przewaga Messiego bo jak na pasywnie grającą Argentyne to synek próbował i brał ciężar na siebie, on chyba jako jeden z niewielu piłkarzy na tych mistrzostwach troche obrońcami/pomocnikami drużyn przeciwnych kręcił. Uważam że jeśli chodzi o top 10 zawdoników na mundialu (bo nikt z nich nie zasłużył na najlepszego) to: Rodriguez, Messi, Lahm, Mascherano, Schweinsteiger, Robben, Benzema, Shaqiri, Hummels, Kroos.

Najlepszy bramkarz?? no niby Neuer, ale powiedzcie co on też miał za interwencję?? pare strzałów na krzyż w ciągu całego mundialu z czego jakiś fenomenalnych interwencji nie było, co prawda gra na przedpolu niczym ostatni obrońca naprawde świetna. Lecz jednak na lini bramkowej i sam na sam cisza. Z resztą jakoś w finale nawet jak Argentyna miała 3 sam na sam to nawet nie próbował interweniować (na jego szczęscie nie szło w światło bramki), dlatego uważam że w grze sam na sam jest bardzo słaby dlatego też tak wiele gra na przedpolu, żeby nie dochodziło do takich sytuacji.

Użytkownik Benny edytował ten post 15 lipiec 2014 - 07:22

#532 Benny

Benny

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:24

jeśli był faul Neuera to jak podchodzicie do faulu na Kramerze- ten co zszedł z boiska jako pierwszy- po wrzucie z autu w okolicy linii końcowej?

Fauł Neuera był, faulu na kremerze nie było - zawodnik biegł i w niego wpadł, nawet barkiem nie ruszył jak go staranował więc nie można mówić o faulu.

Użytkownik Benny edytował ten post 15 lipiec 2014 - 07:25

#533 paulek

paulek
  • LokalizacjaTychy

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:22

Zobaczymy jak dadzą sobie radę we Francji będąc zdecydowanym faworytem. 

Jeśli awansują  :hihi:

#534 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:26

Fauł Neuera był, faulu na kremerze nie było - zawodnik biegł i w niego wpadł, nawet barkiem nie ruszył jak go staranował więc nie można mówić o faulu.

daj pan spokoj, typowa demonstracja sil i darmowe wyczajenie czy sedzia gwizdze czy nie. Chcieli mu wpierdolic i to zrobili. Sedzia nie zareagowal to Mascherano potem mogl odstawiac cyrk i nie dostac czerwonej.

Jak ktos gra w pilke to wie o co chodzi z takimi ostrzejszymi zagraniami.

#535 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:46

http://www.sportowef...mistrzem-swiata

Thomas Mueller rozjebał system...

Użytkownik Norbi_GKS edytował ten post 15 lipiec 2014 - 10:47

Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#536 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 15 lipiec 2014 - 11:31

Ta wypowiedz jest jeszcze bardziej zalosna niz przyznanie nagrody Messiemu.

Typowy zacietrzewiony szwab. Zreszta wystarczy na niego spojrzec.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#537 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 11:40

a tam kurwa, dobrze. Nie, lepiej miec kolczyki w obu uszach, popierdalac w rybaczkach, przyjsc w mycce na wywiad i plakac? Mnie sie podoba. Niech se wsadza w dupe trofeum, ktore dali Messiemu za nazwisko, Muller mistrzem swiata. Jest pierdolonym bayerokiem ale lepiej byc takim zarozumialym niz pedalskim gogusiem.

#538 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 15 lipiec 2014 - 11:48

On nie jest zarozumialy. Ma po prostu bol dupy ze nie dostal indywidualnej nagrody i jak widac nawet tytul mistrza swiata tego nie przeslania.

#539 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:08

Jest pierdolonym bayerokiem ale lepiej byc takim zarozumialym niz pedalskim gogusiem.

Lepiej być normalnym.

• Johny lubi to

#540 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:32

Lepiej, ale z dwojga zlego lepiej burak niz pedal. Niewiescieje nam spoleczenstwo wiec wole sportowa (?) złość ze nie dali mu nagrody niz plakanie bo mam zakodowane w glupim łbie, ze my som brazylia i nam sie nalezy, mimo, ze na ataku mamu freda albo jo haha

Użytkownik Mayek edytował ten post 15 lipiec 2014 - 12:33

#541 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:39

Jest roznica pomiedzy sportowa zloscia, a buractwem.

Taki Xavi czy Iniesta akurat pedalkami nie sa, ale na pewno nie posluzyliby sie w mediach takim prymitywnym jezykiem.

Nie mogl powiedziec "mnie indywidualne nagrody nie interesuja, jestem mistrzem swiata"?

Dla mnie uzywanie takiego slownictwa swiadczy o tym, ze liczyl na nagrode i sie srogo zawiodl wiec teraz mydli oczy gownem.

Ale posluze sie teraz niemerytorycznym, choc czuje ze trafnym argumentem :D patrzac na jego ryj a zwlaszcza jak gada i sie usmiecha nie dziwi mnie ze i w slowach jest takim burakiem :D

#542 Wojtas

Wojtas

Napisano 15 lipiec 2014 - 13:29

Ale beka.

Nie wzięliście pod uwagę, że mogło to zostać podkoloryzowane? Biorę pod uwagę, że koleś w ogole nic takiego nie powiedział.

Sami płaczecie jak media kłamią i oczerniają kibiców a jak dotyczy to innej tematyki to nagle w to głęboko wierzycie.

• kosa lubi to

#543 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 15 lipiec 2014 - 13:35

Ale beka.

Nie wzięliście pod uwagę, że mogło to zostać podkoloryzowane? Biorę pod uwagę, że koleś w ogole nic takiego nie powiedział.

Sami płaczecie jak media kłamią i oczerniają kibiców a jak dotyczy to innej tematyki to nagle w to głęboko wierzycie.

Powiedzieć, powiedział bo i szwabskich mediach o tym huczy. Ale moim zdaniem (choć szwabów nie lubię) to powiedział dobrze. Bo z jakiej racji Messi dostał ta nagrodę? I to nie jest tylko nasza opinia jako kibiców, ale i w świecie sportu dużo się o tym mówi. A Mueller powiedział prawdę co go obchodzi taka nagroda, jak on jest na dzień dzisiejszy mistrzem świata.

Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#544 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 15 lipiec 2014 - 13:53

O ile wiem to powiedział to na zywo na wizji

#545 Wojtas

Wojtas

Napisano 15 lipiec 2014 - 14:13

Jeżeli tak to faktycznie słabo. 

#546 Naujox

Naujox

Napisano 15 lipiec 2014 - 14:45

Ilość nic nie ważnych gówien o jakich potraficie dyskutować tygodniami jest porażająca. 

Messi dostał nagrodę z powodów KOMERCYJNYCH. Dziś się dowiedzieliście, że FIFA = KASA ? Mało tam jest afer z korupcją ?

Ileż można się spierać na temat nagrody bardziej ustawionej niż wybory Miss Polonia czy Eurowizja ?

• kosa i Scarface WNC lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#547 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 lipiec 2014 - 18:33

Muller ma rację, a że wyraził to w taki sposób? Może jest po prostu burakiem, ale zawsze to lepsze niż być płaczkiem jak Neymar. 

Messi ma przejebane, bo jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej, ale przez takie zagrania FIFA dużo ludzi go zaczyna nie znosić. Jest tak genialny, że nie trzeba go wszędzie ciągać za uszy, ale niestety władze piłkarskie wyświadczają mu niedźwiedzią przysługę. 

A jeszcze się odniosę do postu Bennego:

Niemcy grali cały czas równo, ale bez przesady że dobrze zagrali tylko z Portugalią i Brazylią. Oni w każdym meczu grali to samo, tylko  w niektórych rywale agresywniej się bronili (Algieria) lub finezyjnie atakowali (Ghana). 

Neuer obronił w kurwę strzałów, w tym też trudne (choćby w meczu z Francją). Zresztą jego interwencje poza "16" (chyba w jednym meczu miał ich kilkanaście) także powodowały, to że Niemcy nie tracili bramek. Obecnie najlepszy bramkarz na świecie.

Użytkownik kosa edytował ten post 15 lipiec 2014 - 18:34

• Shellu i Benny lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!

#548 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 lipiec 2014 - 18:59

najlepszym pilkarzem w historii jest Cristiano Ronaldo.

#549 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 lipiec 2014 - 18:59

Nie rozśmieszaj mnie. Co on takiego osiągnął?

• Shellu lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!

#550 LTS

LTS

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:01

Nie zgadzam się.

Najlepszym piłkarzem w histori  jest Mayek :)

Użytkownik LTS edytował ten post 15 lipiec 2014 - 19:01

• Shellu lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych