Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faza pucharowa

596 odpowiedzi w tym temacie

#26 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 czerwiec 2014 - 20:07

Fjodor1964.. pierdolnij się w łeb.. chociaż nie wiem czy to nawet pomoże. 

#27 griszag

griszag
  • SK1964

Drukarze z Brazylii mieli 5 karnych niesłusznie podyktowanych!!!!!

5 karnych dla Chile było ewidentne

• 19mózG64 i adikgisz lubią to

#28 Nash

Nash
  • SK1964
  • LokalizacjaZadole

mogła strzelać karne to by odpadli :)

10449945_10152536296109770_8501042810909

#29 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 28 czerwiec 2014 - 20:09

SKUR-WY-SYNY! SKUR-WY-SYNY! Jebać ich, mam nadzieję, że Kolumbia im wpierdol spuści!

Brazylia raus, Brazyila won, Brazylia wypierdalać stąd...

Żal Chile jak chuj.

Melise se weź.

Kolumbia jeszcze nie awansowała.

#30 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 28 czerwiec 2014 - 20:09

Mecz na remis i tak właśnie się skończył. Karne to loteria ale widać było, że Brazylia była lepiej przygotowana do jedenastek dlatego grają dalej.  Oby kolejne spotkania przyniosły tyle emocji mimo braku sympatii dla jakiejkolwiek drużyny.

#31 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 czerwiec 2014 - 20:15

Teraz priorytetem tego Mundialu jest wyeliminowanie Brazylii, Argentyny i Grecji.

Ehh, piłeś... nie pisz :)

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 09:35

#32 szwedzik

szwedzik

Napisano 28 czerwiec 2014 - 20:24

Najebany ok ale kurwa wez se jakas masc na bol dupy bo zachowujesz sie jak dzieciak, czarnuchu :)

#33 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 czerwiec 2014 - 20:27

Pitej :chujamizrobisz: jśli mnie chciałeś obrazić, to Ci się nie udało.

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 28 czerwiec 2014 - 20:31

#34 szwedzik

szwedzik

Napisano 28 czerwiec 2014 - 22:07

Oczywiscie ze nie chcialem.:)

#35 Mateusz

Mateusz
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 czerwiec 2014 - 22:11

Teraz priorytetem tego Mundialu jest wypierdolenie Brazylii, Argentyny i Grecji.

Sparafrazuję post Kolesia: Widać było, że Brazylia lepiej przygotowana do jedenastek, dlatego wielki murzyński człon im w zad.

Grisza, wiem, ale gryzoni i szczypiornistów też trzeba jebać i mam nadzieję, że zostaną wyjebani:)

Wybaczcie, najebany jestem z leksza, sobota :)

Jak jo jest najebany to nie umia komputera zalaczyc, a kaj tam uzywac przecinka.

Downo  nie bylo takiego czornego kompleksiarza jak Ty.

Użytkownik Mateusz edytował ten post 28 czerwiec 2014 - 22:13

#36 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 czerwiec 2014 - 22:11

Ha ha, szczypiorniści nie istnieją :)

Walić wszystko, co niebieskie, hej, hej!

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 09:36

#37 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 28 czerwiec 2014 - 22:30

w Urugwaju mieszka okolo 10 razy mniej ludzi niz w Polsce i Londynie razem wzietych haha a ty bedziesz ciagle o nich dupil. Szacunek, ze wyszli z grupy i szacunek, ze taka forme utrzymuja. Polskie kurwiorze reprezentacyjne by sie mogly uczyc. Najezdzac na nich to jest kompleks.

#38 Michu

Michu

Napisano 28 czerwiec 2014 - 22:54

Brazylia vs Kolumbia 

#39 kaos azul

kaos azul
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 28 czerwiec 2014 - 23:18

I tym sposobem brasil ma polfinal

#40 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 00:21

Kaos, co Ty bredzisz?

Kolumbia na ten moment to jedna z najlepszych drużyn na tych mistrzostwach, jeśli nie najlepsza. Nie grają może super efektownie, ale ładują masę bramek i z palcem w dupie wygrywają mecze. Mam nadzieję, że taką samą formę pokażą ze słabą Brazylią i w końcu fuks nie będzie sprzyjał gospodarzom (bo brak utraty bramki w 120. minucie był mega fuksiarski).

A Urugwaj? Słabo zagrali z Włochami i Kolumbią. Z Włochami udało im się wygrać, bo ci cofnęli się do swojej szesnastki. Bez Suareza ta drużyna nie istnieje. I dobrze, że jadą do domu, z Cavanim na czele, który na tym mundialu odstawił taką żenadę, że szkoda gadać. Taki Urugwaj to by nawet Brazylia pojechała ze 3:0...

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#41 Marek

Marek

Napisano 29 czerwiec 2014 - 08:40

Trzeba to powiedzieć, Kolumbia miała do tej pory 4 dobre mecze ale czterokrotnie grała ze słabymi rywalami, ale to jest jej atutem!
W żadnym meczu nie musieli zagrać na 100% i dzięki temu dopiero w meczu z Brazylią będą musieli dać z siebie wszystko. Brazylijczycy już się mocno wybiegali w meczach z Chile, Meksykiem a także i Chorwacją i liczę że na Kolumbię nie starczy im siły,

• guliwer lubi to

Brak.

#42 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 10:05

Fakt, że jak na 3-milionowy naród osiągnęli dużo i chwałą im za to, ale postać szczypiornisty i gryzonia w jednej osobie zniechęca mnie do nich. O ile bardzo zawsze ceniłem takiego Forlana (niestety, biologii się już nie oszuka), to do tego drugiego chyba się nigdy nie przekonam.

BTW. Kostarykan jest niewiele więcej niż Urugwajczyków (4,3 mln), wiec może małe państewka będą miały jednak swojego reprezentanta w 1/4, czego im serdecznie życzę :)

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 11:19

#43 guliwer

guliwer

Napisano 29 czerwiec 2014 - 10:22

Ciśnięcie gospodarza mistrzostw do przodu jest mega słabe a oglądamy to już nie pierwszy raz( chociaż w tym meczu Webb sędziował dobrze) Ludzie się wkurwiają wałkami i nic dziwnego , że kibicują przeciwko, ja też mocno trzymałem za Chile a jeszcze mocniej będę trzymał za Kolumbią. Wielka szkoda , że to nie wpadło na sam koniec dogrywki, chciałbym ich ryje zobaczyć zdziwione. Jedno jest pewne, nie graja nic wielkiego i nie wygrają tego mundialu!!! Co do drugiego meczu to bramki dla Kolumbii :szok:  Pierwsza mistrz ale druga po jakiej akcji i to zgranie głową! Oby Kolumbia pocisła gospodarzy!!!

#44 kaos azul

kaos azul
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 29 czerwiec 2014 - 10:33

Tez chcialem awansu chile, ale zobaczycie sami, ze brazylia zagra w polfinale tych mistrzostw, z pomoca sedziego lub bez.
Kolumbia zagra wreszcie slabszy mecz, nigdy nie byli tak wysoko, wg.mnie spuchna.

#45 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 10:58

Jedyny problem Kolumbii jaki widzę na tą chwilę to słaby środek obrony. Słaby w sensie 38 letni Yepes oraz niepewny zawsze Zapata przy Neymarze, Oscarze to może nie wystarczyć. Ciekawy jestem jak zareagują jakby musieli przegrywać.

o do Urugwaju to Cavani już w PSG jakoś mniej błyszczał, widać ile znaczy tam Suarez bo i Cavani wtedy inaczej grał. Ciężko wygrywać gdy oni praktycznie składu od ostatnich MŚ nie zmienili. Przykład spadku formy u Forlana pokazuje, że w piłce świeża krew jest mocno potrzebna drużynom.

#46 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 12:26

Siłą Kolumbii jest to, że grają równo, pewnie i solidnie, a nie jakoś mega nie wiadomo jak.

Holandia na Euro 2008 wygrała z Włochami 3:0 i Francją 4:1 na początku i była wielka podnieta, że Holandia wygra Euro. Właśnie takie drużyny puchną, które zaczynają z mega grubej rury. Rusy ich pociśli w 1/4.

Błażej "słaby w sensie stary", no błagam :)

Oczywiście masz rację z tymi obrońcami, jak by się zachowali jak zacznie ich kręcić Oscar czy Neymar. Ale najpierw to oni muszą być w formie, znaczy on - Oscar, bo gra słabiutko. Nie mówię o beznadziejnych napastnikach. Jedynie Neymar trzyma poziom, ale on sam może zostać zneutralizowany.

Ogólnie mam nadzieję, że Kolumbia to wygra, bo tak słabej Brazylii, to ja dawno nie widziałem. Nawet Kamerun ich cisnął w pierwszej połowie.

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#47 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 29 czerwiec 2014 - 13:43

A mnie się wydaje, że Brazylia odpali właśnie z Kolumbią.

Też i mnie ich gra nie zachwyca, ale kiedyś muszą zagrać dobry mecz.

Obym się mylił i Kolumbia wygra.

• Adi1k964 lubi to

#48 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 13:44

neymar pokazal ile jest wart w Barcelonie i we wczorajszym meczu, kilka okazji mial, nic nie pokazal. Co z tego ze szybko biega jak potem lipnie strzela. Mam nadzieje, ze Kolumbia ich pocisnie bo maja na to argumenty.

Grecy dzisiaj powinni ograc Kostaryke doswiadczeniem.

#49 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2014 - 14:15

Chile wczoraj po pierwszej połowie cisło ale Brazylia też miała swoje dobre sytuacje w tym meczu. Jak na przykład 4 akcje Neymara, które totalnie spieprzył czy gol po zagraniu ręką-nie wiem czy tam ręka była. Sędzia dobrze sędziował choć miałem wrażenie na samym początku, że nie chciał Brazylii utrudniać życia. Gra faul za faul niezbyt mi się podobała. Widać było, że niektóre zagrania są celowe(nakładki, kopanie po kostkach) a sędzia na nie pozwala. W Neymara chyba 3 czy 4 ataki poszły i potem synek bał się strzelić na bramkę. :lol:  Pod koniec meczu kuśtykał w polu karnym. Szkoda że mecz rozstrzygnęły karne bo jednak to jest loteria.

Brawo dla Julio Cezara za obronione jedenastki.

Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 14:16

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#50 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 29 czerwiec 2014 - 14:27

Ogólnie jednak Chile mnie lekko zawiodło. Bo mając słabą Brazylię na widelcu (znaczy tak 50/50), to de facto w dużej części drugiej połowy i dogrywce skupili się tylko na obronie. Nawet wyprowadzając kontry wyprowadzali 2-3 zawodnikami, po czym zaraz wracali się i czekali, co zrobi Brazylia.

Mimo, że Brazylia chuja grała, to lepiej wytrzymała trudy meczu i to ona mogła strzelić bramkę, a ze strony Chilijczyków takiego zagrożenia prawie nie było - byli coś jak Atletico z Realem w dogrywce, tylko lepiej się bronili. Ostatnia akcja meczu i strzał w poprzeczkę był dla mnie mega zaskakujący w tym wszystkim.

Chyba spuchli Chilijczycy za bardzo, albo po prostu się posrali lekko bali się atakować. Ale jednak raczej to pierwsze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych