Jump to content

Photo

Faza pucharowa

599 replies to this topic

#1 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 May 2014 - 16:29

l8TNQfE.png

• 19mózG64 likes this

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#2 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 27 June 2014 - 10:44

no to Holandia ma bardzo ładną drogę do półfinału, Argentyna w sumie tak samo ale myślę, że Messi im już meczu nie wygra na tym etapie, mamy 2 pary południowoamerykańskie, Francuzi i Niemcy gwarantowany awans i interesujące spotkanie w 1/4 finału:

kR4DaVK.png

Edited by 19mózG64, 27 June 2014 - 10:45.

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"

#3 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 27 June 2014 - 13:46

Europie sie upierdolilo. 6 druzyn, zadna nie gra ze soba. Holandia nie ma latwo. Meksyk jest dobry.

#4 Marek

Marek

Posted 27 June 2014 - 14:21

Dolna drabinka dużo łatwiejsza, szczególnie Argentyna ma łatwą drogę do półfinału. Francja - Niemcy w ćwierć finale szkoda bo obie drużyny widział bym w finale.

Brak.

#5 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 27 June 2014 - 14:41

Argentyna na razie nic nie zagrala. Zdanie, ze maja latwo jest dziwne. Ja bym mowil, ze Szwajcaria trafila ma druzyne do ogrania.

#6 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Posted 27 June 2014 - 17:40

Teraz się zacznie granie. Jak do teraz zajebiste.

Ja licze na Kolumbię. Fajny byłby mecz potem z Brazylią.

Jeśli bedzie mecz w 1/4 finału pomiędzy Francją a Niemcami, to ci pierwsi WIN:)

Faworyt? Kibicuje Holandi (u mnie zawsze byli plus Dania) i Szwajcarii.

Mimo wszystko Brazylia. Wiem, że nie zachwycają, ale są u siebie. Czy Francja w 1998 zachwycała? Mecz np.  z Paragwajem.

Do tego mega dziwny finał z Brazylią.

#7 Marek

Marek

Posted 27 June 2014 - 17:46

Argentyna na razie nic nie zagrala.

Przed półfinałem będzie można o nich powiedzieć to samo.

Brak.

#8 Waldas

Waldas

Posted 27 June 2014 - 20:56

Według mnie Brazylia- Chile, Kolumbia- Urugwaj i Holandia- Meksyk zapowiadają się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o najbliższą rundę.

#9 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 28 June 2014 - 13:37

Zacytujmy klasyka: "Chi chi chi, le le le!" :) Nie przepadam za drużynami z Ameryki Płd., ale mam nadzieję, że drukarze z Brazylii odpadną.

#10 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 15:45

spiseg, wszędzie spiseg  :dead:

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"

#11 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 15:47

nie pierdol, Fjodor ma racje. Brazylia by juz dawno nie grala jakby nie pierdolone walki. Mam nadzieje, ze Chile ich jebnie i sie skonczy walenie konia do typa co siatki brazylijskim obroncom zakladal a w europie jest cieciem. Porobka Messiego niech juz wypierdala. (zauwazylem, ze ostatnio duzo przeklinam, bede musial jezyk literacki to tych postow wprowadzic)

Edited by Mayek, 28 June 2014 - 15:47.

#12 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 16:00

Mayek, wszystko wszystkim ale ten kolo wszędzie widzi jakieś spiski, nigdy nie wiadomo co by było gdyby nie było karnego z kapelusza w pierwszym meczu. Ale no cóż taka już jest piłka, że te pipy z gwizdkami są omylne, i to nie ich wina. Też zdarza nam się z różnych kamer widzieć faul i go nie widzieć. 

Brazylia tak czy tak by połamała Chorwację a że zrobili to w taki sposób. No cóż. Na pewno grali lepiej niż mistrzowie Hiszpanie.

Brazylia jest w stanie pokonać wszystkich ze swojego kontynentu nawet bez pomocy sędziego.

Dla mnie faworytem do mistrzostwa jest ktoś z dwójki Niemcy / Holandia; Niemcy bo mają swój oryginalny styl i wiedzą jak do każdego rywala podejść. Czasami niepotrzebnie odpuszczają ale grają ciągle swoją ofensywną piłkę. Holandia przez to, że aż do meczu prawdopodobnie z Argentyną nie uświadczy większej zapory.

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#13 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 16:06

Na pewno to wszyscy umrzemy a to czy brazylia by i tak wygrala jest wysoce watpliwe. Nic ciekawego nie grali, z Meksykiem tez.

#14 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 16:09

Zobaczymy dziś. Trzeba odpocząć żeby nie zasnąć przed TV.

Na Urugwaj tak wysoki kurs? Aż szkoda przejść koło tego  :hihi:

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#15 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 28 June 2014 - 16:18

Mózg, nie mówię, żeby odpadli, ale bardzo prawdopodobne, że zajęliby max drugi plac. Pamiętaj, że pierwsze miejsce dały im dwa druki: Brazylia - Chorwacja i Kamerun - Meksyk. A Holandia podejrzewam pozamiatałaby nimi murawę. Szkoda, że zamiast tego muszę wycinać się wzajemnie z Meksykanami.

Do Urugwaju nabierałem powoli sympatii, dopóki szczypiornista nie pokazał swojego drugiego oblicza, a raczej zębów. Dodatkowo reakcja Tabareza i władz Urugwaju żenująca. Nie mówiąc o tym, że awans Urugwajowi dał też druk - gryzoń powinien wylecieć bardziej niż Marchisio i piszę to mimo swojej niechęci do makaroniarzy. Jedyne, co może mnie skłaniać do kibicowania Urugwajowi to chyba jednak większe prawdopodobieństwo wykoszenia Brazylii w następnej rundzie.

Edited by Fjodor1964, 28 June 2014 - 16:26.

#16 Waldas

Waldas

Posted 28 June 2014 - 16:44

Patrząc na statystyki, to Chile ma takie szanse jak Polska pokonać Niemców. Do tej pory 3 razy w fazie pucharowej na MŚ, Chile grało z Brazylią i odpadało z rywalizacji. A na terenie Brazylii, 6 remisów i 20 porażek. No, ale każda seria się kiedyś kończy. Nie wiem kto wygra, ale liczę na wymianę ciosów :-)

#17 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 28 June 2014 - 17:56

Dobre spotkanie na razie. Neymar jest mega szybki, ale za dużo kombinuje pod bramką Chile. Szkoda że Chile zjebało tą akcję w samej końcówce, ale i tak czeka nas ciekawa druga połowa.

Przyjaźń jest wszystkim!

#18 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 17:57

Neymar mógł spokojnie pyknąć 3-4 bramki. Jak mnie to irytuje bo pograłem go jako króla strzelców. Raz odbił od głowy i poszło przy słupku 2 razy miał akcję w polu karnym i se robił jakieś zwody, raz pociągnął krzywe podanie na skrzydło zamiast puścić strzał  :dead:

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#19 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 28 June 2014 - 19:23

Chi-chi-chi! Le-le-le! Dawać!!!

#20 griszag

griszag
  • SK1964

Posted 28 June 2014 - 19:26

Do Urugwaju nabierałem powoli sympatii, dopóki szczypiornista nie pokazał swojego drugiego oblicza, a raczej zębów. Dodatkowo reakcja Tabareza i władz Urugwaju żenująca. Nie mówiąc o tym, że awans Urugwajowi dał też druk - gryzoń powinien wylecieć bardziej niż Marchisio i piszę to mimo swojej niechęci do makaroniarzy. Jedyne, co może mnie skłaniać do kibicowania Urugwajowi to chyba jednak większe prawdopodobieństwo wykoszenia Brazylii w następnej rundzie.

Jak Ty pierdolisz! Komisja FIFA się zastanawiała 2 dni czy ugryzł czy nie a sędzia miał w czasie meczu stojąc ileś tam metrów zauważyć to.

Edited by griszag, 28 June 2014 - 19:26.

#21 wojciech1964

wojciech1964

Posted 28 June 2014 - 19:56

szkoda Chile

#22 szwedzik

szwedzik

Posted 28 June 2014 - 20:01

Strasznie szkoda. Gdyby nie ta poprzeczka w ostatniej minucie to cala Brazylia by w szoku. Dzis fajnie sedziowal Webb,nie pod Brazylie

#23 Homer

Homer

Posted 28 June 2014 - 20:01

Bardzo szkoda Chile.Z przekroju całego meczu byli lepsi, w dogrywce opadli już sił.

Brazylia awansowała, ale według mnie nie zasługują więcej niż ten ćwierćfinał patrząc na ich grę. Drabinka im jednak sprzyja i dopiero w półfinale trafią na rywala, który im może wpakuje nawet cztery gole.

Świetny mecz !

• ToJa likes this

#24 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 28 June 2014 - 20:03

Brazylia raus, Brazyila won, Brazylia wyp.... stąd...

Żal Chile jak chuj.

Edited by Fjodor1964, 28 June 2014 - 20:29.

• marekl likes this

#25 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 28 June 2014 - 20:03

Dobre spotkanie - szkoda Chile.

Przyjaźń jest wszystkim!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users