Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam sportowy


1559 odpowiedzi w tym temacie

#76 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 24 listopad 2013 - 18:01

To zaraz jak nic zacznie się wysyp jebanych januszy i będziemy znów mieli 40 mln ekspertów od skoków...

 

To się jeszcze nie dzieje, a już mnie wkurwia, bo dokładnie wiem, jak to będzie wyglądać...

 

Oczywiście swoją droga sukcesy jak najbardziej cieszą.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#77 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 listopad 2013 - 18:10

Mnie wkurwia znowu to,ze teraz( jak co roku) bedzie wszędzie pełno tych cymbalow z reprezentacji.Oni powinni mieć zakaz (może oprocz Stocha) wypowiadania sie w mediach.
Ten debil co tylko sie śmieje to wkurwia mnie juz maksymalnie.Kurwa on zdania nie potrafi z sensem sklecic ale w telewizji zawsze w czolowkach i każdej reklamie.
  • Przemosz lubi to

#78 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 listopad 2013 - 18:12

hehehe, masz rację, że będzie wysyp "znawców".

Ja ogłądam skoki od czasów Fijasa i Kowala z komentem śp. Mrzygoda.

Mamy fajny team. Warto było czekać. A Kruczek to ... dalsza rodzina. Fajnie, co>:)))



#79 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 listopad 2013 - 18:15

Atest: o co Tobie chodzi? Adam się na początku tez miał problemy z mową.

To są prości ludzie. Mają skakać, a nie gadać. To samo kopacze.

 

Ale się dopierdoliłeś.



#80 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 listopad 2013 - 18:17



A Kruczek to ... dalsza rodzina. Fajnie, co>:)))


Wątpię zeby Kruczek był zachwycony.
  • Lars lubi to

#81 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 listopad 2013 - 18:23

ha, ha, ha ...

 

:)))



#82 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 24 listopad 2013 - 18:54

Atest, oni mają skakać, nie muszą dobrze gadać.

 

Z drugiej strony jak dziennikarz ich prosi do wywiadu, to przecież nie mogą odmówić.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#83 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 listopad 2013 - 18:58

Yno,ze ten typ robi za celebryte,a kurwa nic sensownego nigdy nie powiedział.
Mam wrażenie ,ze ma parcie na szkło.

#84 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 24 listopad 2013 - 19:00

Atest, nie ma parcia na szkło, jest prosty synek, a hieny to wykorzystują, a on zwyczajnie nie potrafi odmówić.



#85 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 24 listopad 2013 - 19:01

przy okazji, możemy przypomnieć, że nazwisko Biegun zapisało u nas bardzo przyzwoitą historię. Marek Biegun - Diabeł :)

http://www.zaglebie....lne.php?id=2229



#86 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 listopad 2013 - 19:05

Atest, nie ma parcia na szkło, jest prosty synek, a hieny to wykorzystują, a on zwyczajnie nie potrafi odmówić.


No ale w takim wypadku ktos mu powinien podpowiedziec,ze robi z siebie debila.Ma przecież trenera,kolegów,rodzine.
Niech on skacze jak najlepiej ale do telewizji raczej niech sie nie pcha.
  • grzber lubi to

#87 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 24 listopad 2013 - 19:12

No on raczej jest powszechnie lubiany.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#88 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 listopad 2013 - 19:16

Ludzie go lubią ale to nie znaczy ,ze szanują.

#89 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 24 listopad 2013 - 19:19

Do tego bardzo czesto nie puszczaja jego pelnych wypowiedzi tylko akurat fragment z glupim tekstem i "hehe".

 

Kiedys widzialem taki wlasnie material w jednych z wiadomosci czyli cos w stylu "zamknalem oczy, skoczylem i jakos wyszlo hehe". W innym materiale okazalo sie ze zaraz dodał "Niee no, zartuje. Tak naprawde to trenowalismy...." ale tego juz nie puscili



#90 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 06 grudzień 2013 - 19:11

Jak oceniacie losowanie MŚ?

Brazylia lajcik. Bez problemu powinna wyjść z 1. miejsca. O drugie będzie wyrówanana walka.

Dla mnie bardzo ciekawa grupa z Holandią, Hiszpanią i Chile. Wietrzę, że Chile może namieszać i może się skończyć nawet tak, że mistrzowie świata nie wyjdą z grupy.

W grupie C również wyrównanie - każda z ekip ma szanse wyjść, ale chyba obecnie najlepsza jest Kolumbia. WKS znów będzie musiało się napocić, ale przynajmniej nie mają już grupy śmierci.

Bardzo ciekawa grupa D, gdzie Angole mają naprawdę gorąco. Na tę chwilę są słabsi i od Urugwaju i Włochów i jeśli wyjdą będzie to mała niespodzianka. Ciekaw jestem Kostaryki widziałem ich w eliminacjach i grali ciekawie. Ale losowanie mało szczęśliwe dla nich.

Grupa E - powalczyk Szwajcaria, Francja i Ekwador. Każda z tych ekip ma w miarę równe szanse, Ekwador gra też u siebie na kontynencie. Honduras raczej wiele nie zdziała.

Argnetynie trafiła się mega grupa. Wiadomo, nie wiadomo jak zagra Bośnia, ale chyba Argentyna pierwsze miejsce. Drugie właśnie chyba zajmą debiutanci. Nie wiem jak gra Iran, ale Nigeria to chyba chuja ugra, na Pucharze Konfederacji beznadzieja, a w barażach z Etiopią słabiutko.

Ciekawie będzie też w grupie G, znów Portugalia będzie miała gorąco, bo USA i Ghana to nie ułomki i spokojnie powalczą o awans. Oczywiście wiele zależy od CR7 i jego formy. Niemcy to dla mnie obok Brazylii główny faworyt mistrzostw.

W grupie H będą się bić Belgia, Rosja i Korea. Algieria raczej ciężko.

Ogólnie sporo wyrównanych grup, gdzie co najmniej 3 drużyny mogą spokojnie wyjść. Najłatwiej na wstępie będą miały Brazylia i Argentyna.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#91 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 06 grudzień 2013 - 19:27

gdzieś czytałem, że przeciwnik w grupie nie jest aż tak bardzo istotny, lecz w której grupie się będzie grało a dokładniej w miejscowości. Nie znam konkretów ale podobno między jednym meczem w grupie a kolejnym trzeba pokonać ponad 2tys km a później na kolejny mecz ok 4tys km. Za każdym razem zmienia się do tego jeszcze strefa czasowa.

 

Jakiś idiota to zaakceptował.



#92 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 07 grudzień 2013 - 00:55

gdzieś czytałem, że przeciwnik w grupie nie jest aż tak bardzo istotny, lecz w której grupie się będzie grało a dokładniej w miejscowości. Nie znam konkretów ale podobno między jednym meczem w grupie a kolejnym trzeba pokonać ponad 2tys km a później na kolejny mecz ok 4tys km. Za każdym razem zmienia się do tego jeszcze strefa czasowa.

 

Jakiś idiota to zaakceptował.

Jankesom przytrafiła się możliwie najtrudniejsza grupa, bo pomiędzy Natal, Manus a Recife czekają ich podróże na 8600 mil (wg Weszlo).
Masakra w tak krotkim okresie podrozowac tak daleko! 8600 mil to 13840km. 


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#93 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 12 grudzień 2013 - 19:47

Pół biedy ze strefą czasową, gorzej ze strefami klimatycznymi.



#94 hajer72

hajer72
  • Zbanowani
  • Lokalizacjaz gruby

Napisano 15 grudzień 2013 - 21:47

fantastyczny mecz naszych piłkarek:) grały jak nie Polki-caly mecz goniły wynik a potem 10 minut które wstrzasneły Rumunia,7 bramek z rzedu! oby to były narodziny wielkiej druzyny brawo:))



#95 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2013 - 21:56

Polki wielkie wielkie brawo !!!z meczu przegranego zrobiły wygrany...przypomniały mi czasy kardy Wenty i ich mecze...oby tak dalej :) z taką walką powinno być dobrze...



#96 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2013 - 22:14

Emocje niesamowite. Piękny mecz, fajnie bylo oglądac ich radość



#97 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2013 - 22:18

Teraz Francuzki - ktoś orientujący się w tym sporcie u kobiet wypowie się jakie szanse??wiem, że kiedyś były dobre ale ostatnio chyba bez znacznych sukcesów??



#98 yataman

yataman
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 grudzień 2013 - 22:53

ciężko powiedzieć jak to z tymi Francuzkami. Jeszcze nie przegrały meczu na mistrzostwach - wygrały między innymi z Czarnogórkami, ale męczyły się z przeciętną Holandią. Kiedyś muszą przegrać i miejmy nadzieję, że będzie to środa  :D



#99 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 21 grudzień 2013 - 14:34

Czterech polakow w pierwszej osemce po pierwszej rundzie i wszyscy sie w trzydziestce zalapali. A kiedys to sie tylko na Malysza czekalo.



#100 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 grudzień 2013 - 14:50

Czterech polakow w pierwszej osemce po pierwszej rundzie i wszyscy sie w trzydziestce zalapali. A kiedys to sie tylko na Malysza czekalo.

 

 

ale ładnie to sie ogląda:)

 

Oby tak w II rundzie.

Może podium będzie nawet opanowane.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych