Jump to content


Photo

Spam sportowy


1559 replies to this topic

#26 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 12 September 2013 - 18:39

http://eurosport.one...-arsenalu/zhpv7

 

predzej Gieksa awansuje niz Arsenal cos wygra.



#27 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 12 September 2013 - 19:00

http://eurosport.one...-arsenalu/zhpv7

 

predzej Gieksa awansuje niz Arsenal cos wygra.

 

Mayek w tym sezonie szansa jest...na pewno większa niż w ostatnich...ja się zapatruje dobrze na ten sezon...i mam nadzieję, że nie zdobędą jakiegoś pucharu ligi tylko coś więcej choć nawet bym tym nie pogardził po ostatnich sezonach posuchy.



#28 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 12 September 2013 - 19:11

puchar ligi to gora na co stac Arsenal. Sadze ze sa w stanie pograc o top3 bo widac tam w koncu jakies rozsadne transfery. Ale lawke maja za krotka, zeby walczyc o wyzsze cele a i pierwszy sklad nie powala. Ogolnie to ich lubie, wyjebali paru murzynow, nie graja juz jakies wynalazki typu frimpong to moze cos ugraja.



#29 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 12 September 2013 - 19:51

Wenger to geniusz.

 

Jeszcze w niedzielę wszyscy domagali się co najmniej kilku transferów a on jedym transferem spowodował, że dla wielu z miejsca są kandydatem do wygrania ligi



#30 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 12 September 2013 - 20:49

Ogólnie skład dobry mają nie ma co narzekać, jeśli potwierdzą się spekulacje i zimą ściągną napastnika klasowego to może być ciekawie...jak widziałem derby Londynu to ogólnie momentami krótkimi grali jak za dawnych lat...zależy dużo od kontuzji to fakt, ale skład dobrze wygląda...nie ma co gdybać początek dobry i dopiero po jakiś 12 meczach będzie można powiedzieć kto tak naprawdę może o co grać...



#31 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Posted 12 September 2013 - 20:53

Wenger to geniusz.

 

Jeszcze w niedzielę wszyscy domagali się co najmniej kilku transferów a on jedym transferem spowodował, że dla wielu z miejsca są kandydatem do wygrania ligi

 

Żarty se stroisz? Jeden zawodnik nie zmieni niczego.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#32 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 12 September 2013 - 20:57

Shellu, to jest ironia ze strony Pablito:)



#33 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Posted 12 September 2013 - 21:13

No może :D


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#34 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Posted 13 September 2013 - 00:09

Akurat Frimpong dalej jest w Arsenalu. W meczu z Fulham byl na lawce rezerwowych.



#35 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 13 September 2013 - 00:37

chodzilo mi o to, ze nie gra juz teraz regularnie (chyba ze sie myle, nie ogladam kazdego ich meczu), napisalem, ze nie graja juz.

Arsenal musi jebnac Liverpool bo mam zaklad z kumplem ze liverpool gora 5 w tym sezonie haha, na razie na farcie 3 mecz wygrali, robi sie nerwowo wiec licze, ze arsenal ich wyciepnie z top4.



#36 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 September 2013 - 04:33

Żarty se stroisz? Jeden zawodnik nie zmieni niczego.

 

Oj Shellu, Shellu :szydera:

 

 

Dobry wywiad Mazura...



#37 pooceq

pooceq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMyslowice/Kent

Posted 14 September 2013 - 08:52

Frimpong nigdy nie gral regularnie... 6 meczow od 2011 roku to chyba nie jest regularna gra.
Mayek, zanim zaczniesz pierdoly wypisywac, to moze sprawdz, czy nie jest to kompletna glupota

Co do szans Arsenalu, to zajebiscie, ze w koncu sciagneli zastepstwo za Fabregasa, w dodatku o klase lepsze zastepstwo. Zobaczymy, czy Ozil sie sprawdzi w PL. Zeby tylko Giroud nie doznal kontuzji, bo jest obecnie jedynym napstnikiem w klubie (nie liczac Bendtnera, ale to oczywiste, ze jego sie nie liczy)



#38 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 14 September 2013 - 10:22

Frimpong nigdy nie gral regularnie... 6 meczow od 2011 roku to chyba nie jest regularna gra.
Mayek, zanim zaczniesz pierdoly wypisywac, to moze sprawdz, czy nie jest to kompletna glupota
 

 

ty musisz sprwadzic czy sie nei zalogowales przypadkiem na niewlasciwe forum zanim bedziesz mial taka mega spine o jakichs ciuli z anglii. Frimpong nie gral regualrnie ale chodzi o to ze on w ogole nie powienien grac w druzynie, ktora aspiruje do top3 w najlepszej lidze na swiecie.



#39 pooceq

pooceq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMyslowice/Kent

Posted 14 September 2013 - 10:36

Nie mam spiny o klub, tylko o glupoty, ktore wypisujesz gdzie popadnie. Jakbys sprawdzil to, co masz zamiar stwierdzic tonem specjalisty, to bys pisal duzo mniej postow (ale tez nie bylo by zadnej spiny)

 

No i chyba kazdy klub ma takich chujowych pilkarzy, ktorzy zagaraja sobie kilka meczy przez przypadek.



#40 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 14 September 2013 - 19:06

bla bla

 

 

To co Borussia gra to jest poezja. Piekne gole, zajebiste akcje. Cud miod. Ciekawe jak dlugo utrzymaja taka forme, porobili 2 transfery a graja lepiej, niz ci co wyjebali miliardy ojro na sciaganie co sezon 5 nowych ludzi.



#41 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 September 2013 - 19:19

Zaraz zacznie sie napierdalanie na Lewego że słabo gra w kadrze a tam strzela.



#42 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 September 2013 - 19:22

I bardzo dobrze, niech w BVB sobie strzela :) 

a wy dalej spinajcie na tą "kadrę Polską" 



#43 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 September 2013 - 19:30

ty nie spinasz bo jestes Niemcem... (avator)



#44 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 September 2013 - 19:36

Mosz recht 



#45 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 September 2013 - 19:45

Piatki z Turkami juz przybiles ?


  • Naujox, Krzychu, Pisar and 4 others like this

#46 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 21 September 2013 - 20:12

ME siatkarzy: nasi mają 0:2 w setach i zaczynają grać. Mam wrażenie, że mają za krótką rozgrzewką :hihi:


GKS KATOWICE

#47 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 24 September 2013 - 18:39

A ja z uporem maniaka o tych ME w siatce chopów ( chyba tylko ja to oglądam :szok: - a gdzie Liisa ? ).

 

W mediach z dzisiejszego meczu ( to dopiero mecz o AWANS DO ĆWIERĆFINAŁU ) robią mecz conajmniej o medal.

Jak przegrają to Anastasi poleci: a szkoda bo wprowadził paru fajnych, perspektywicznych siatkarzy do kadry...

Wyniki też miał.


GKS KATOWICE

#48 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 September 2013 - 09:26

Kogo wprowadził? Zawiódł na całej linii. Nie potrafił dogadać się z Zagumnym i Wlazłym a niepowołanie Bartmana i Ignaczaka to kpina. Kilka ważnych piłek Zatorski spierdolił niemiłosiernie. Jak ważny jest libero, to wystarczy spojrzeć na Bułgarów - Sałparow. Teraz czas na kogoś nowego, kogoś z nazwiskiem i charyzmą. Marzy mi się Rezende, ale on raczej nieosiągalny. Ale można też pójść drogą Rosjan i zostawić trenera, ale wątpie by PZPS rozważał taki scenariusz.



#49 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 03 October 2013 - 16:40

Rugby w PL :)


  • Czapla likes this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#50 zaua

zaua
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Posted 07 October 2013 - 20:05

http://itvm.pl/index...asku&Itemid=237



Chłopak od nas :) od zawsze zagorzały kibic GieKSy :)

nie jeden pewnie go kojarzy.


pzdr.
  • Naujox, jajo1964 and pooceq like this




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users