Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam sportowy


1559 odpowiedzi w tym temacie

#651 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2016 - 18:53

Nie przesadzaj. Bardzo dobry zawodnik, pecha ma i tyle. Milik to klasa. Teraz sie zacznie hejtowanie Milika przez idiotow.

#652 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 04 wrzesień 2016 - 18:57

Ok, no to ławka.

 

Ile on już sytuacji zjebał ....

 

 

Pierwsze koty za płoty. Nie jeden faworyt w pierwszej kolejce się nie popisał.



#653 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:01

Milik to świetny zawodnik co do tego nie ma wątpliwości natomiast tak ja na Euro tak też dziś zmarnował chyba z trzy stuprocentowe sytuacje. Szczególnie w I połowie mógł podać partnerowi, który miałby przed sobą pustą bramkę to on wolał strzelać i walnął w słupek; trzeci gol i było by raczej po meczu.

 

Nie wiem co się dziś stało bo od końcówki I połowy jakby im ktoś odciął i zaczęli grać jak repra za czasów Smudy albo Fornalika - powoli, na stojąco i z prostymi błędami. Czemu Nawałka nie wpuścił pół godziny przed końcem kogoś na ofensywę (choćby Teodorczyka który świetnie gra ostatnio w klubie) to chyba tylko on wie.

 

Ten remis to nasza mega porażka. Oby nie zabrakło tych dwóch punktów na koniec.

Z drugiej strony tak jak patrzałem na tą kadrę przed meczem to trochę tam za dużo było luzu i pewności siebie. Chyba liczyli, że Kazachowie się położą i oddadzą mecz bez walki przed ćwierćfinalistami Euro.

Bardzo zimny prysznic !



#654 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:01

Nie macie pojęcia o Kazachstanie niestety. To nie sa Lipiny.

#655 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:04

To może nas oświeć.



#656 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:09

Armenia, Kazachstan, Azerowie poszli piłkarsko do przodu. To widać gołym okiem. Nie rozumiem takiego zdziwienia, że jedziemy do pastuchow i będzie łatwo.

#657 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:15

Może poszły do przodu, w tamtejszych klubach jest kasa, ale piłkarsko wciąż są jednak gorsi od nas.

Ich najlepszy dziś piłkarz na boisku, strzelec dwóch goli nie poradził sobie w Koronie Kielce. W poprzednich eliminacjach zdobyli 5 punktów w 10 meczach, strzelając przy tym 7 goli.

Piłkarsko jednak dwie klasy niżej od Polski. Pytanie tylko czy nasi nie za bardzo pewnie się poczuli przed tym meczem...


  • BadBoy i Zielu88 lubią to

#658 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:16

Łatwo nie, ale zjedli nas fantazją i agresją i końską wytrzymałością, a nie umiejętnościami. A nam ktoś odciął prąd w 35. minucie.

Inni też tam pogubią punkty, ale prowadząc 2:0 nie mamy prawa przegrać z tymi Mongołami.


  • kaos azul lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#659 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:18

A co do Milika to jest bardzo dobrym napastnikiem, ale te jego zmarnowane setki na Euro i teraz po prostu mega wkurwiają.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#660 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:22

Tylko dlaczego Nawałka nie wpuści Teodorczyka? Przecież widać było, że to nie jest spotkanie Milika.

 

Ktoś z faworytów do awansu (Polska, Dania, Rumunia) musiał stracić punkty z Kazachstanem i Armenią. Szczególnie na wyjeździe. Obyśmy to nie byli tylko my.

 

Dziś bardzo źle zagrał środek pola - niewidoczny Krychowiak, a Zieliński obudził się w samej końcówce. Rybus popełnił dwa katastrofalne błędy, ale Fabiański przy drugiej bramce też mógł się lepiej zachować. Zdziwiło mnie, że tak łatwo spękaliśmy przed rzeźnikami z Kazachstanu, np. zachowanie Glika. Po tej żółtej kartce grał już tylko słabo - tak jakby te gwizdy go zdeprymowały (np. bezsensowny strzał w samej końcówce i do tego mocno niecelny). 

 

Ogólnie teraz z Danią trzeba wygrać, bo inaczej mocno oddali nam się awans. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#661 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2016 - 19:52

Kazachstan, Gruzja, Armenia czy Azerbejdżan to są drużyny mocne u siebie i trzeba się mocno wysilić, aby zdobyć tam 3 punkty (na wyjeździe już dostają baty). Szkoci wiedzą coś o tym, bo tych trzech punktów straconych z Gruzją, brakowało im ostatnio do awansu na Euro. Szkoda, że straciliśmy punkty, szczególnie, że prowadziliśmy już 2-0. Oby nam tych dwóch punktów nie zabrakło do awansu. Trzeba się teraz sprężyć na Danię. Milik, to myślę, że ma ten sam okres, co kiedyś Lewandowski, gdy w lidze strzelał gole, a w reprezentacji nic nie wpadało.



#662 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 04 wrzesień 2016 - 21:44

Jaka dramaturgia w meczu Rumunii z Czarnogórą.

Wynik dobry dla nas.


  • ToJa lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#663 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:07

Shellu przestań. Drużyna ma grac swoje, a nie oglądać się na potęgę typu Rumunia. Co zawody ta sama gadka. Kiedy to się skończy? Taka grupa, trzeba ograć rumunow i dunczykow, bez kalkulacji.

#664 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:12

Tak, ale jeśli nie ogramy Rumunów i Duńczyków to wynik dobry.

Trudno będzie z oboma ekipami wywalczyć 12 punktów. Więc trzeba też liczyć na utraty punktów przez innych.

Koniec końców to, że ten Rumun walnął w 95. minucie z karnego jak Dudek może zadecydować o naszym awansie. Tak samo jak o braku awansu nasz remis z Kazachami.


  • kosa lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#665 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:44

rybus tragedia dzis,2 gole po jego stronie...milik,dobry napadzior ,ale to co sie dzieje z nim na kadrze to by musieli mulder i scully zbadac chyba...wygrany mecz to byl,do tego 2 slupki i poprzeczka...boli max

 

nie ma co plakac,trzeba ciulnoc dunow obowiazkowo,bo jak nie to sie zrobi cieplo


Użytkownik kaos azul edytował ten post 04 wrzesień 2016 - 22:45


#666 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2016 - 22:06

Co się stało w meczu Albania- Macedonia, że został przerwany?

Edit: oberwanie chmury.

Użytkownik Waldas edytował ten post 05 wrzesień 2016 - 22:40


#667 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 05 wrzesień 2016 - 22:48

Coś z pogodą.


Przyjaźń jest wszystkim!


#668 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 08 październik 2016 - 17:05

Wiem, ze dzisiaj repa gra, ale na rozgrzewke warto zobaczyc (teraz juz tylko druga polowe) mecz RPA-Nowa Zelandia w rugby. Z ciekawostek: trener Nowej Zelandii w swojej karierze z reprezentacja (ponad 50ciu maczach) ma 92% zwyciestw.



#669 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 13 październik 2016 - 12:52

Johaug na dopingu.

Już się tłumaczy, że to przez krem (ze sterydem). :lol: :lol: :lol:

 

On był dowcipny, czy jak?



#670 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 13 październik 2016 - 13:43

Pewnie z tej samej tubki korzystali ci bracia Zielinscy.
Te syfy na gębie se smarowali.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 13 październik 2016 - 13:44

  • 19mózG64 lubi to

#671 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 październik 2016 - 16:41

 

On był dowcipny, czy jak?

Dowcipny że kawały opowiadał i był zabawny czy masz na myśli docipny że sobie psioszke smarowała od wewnątrz? 


  • 19mózG64 i ZAWIErCIE lubią to

#672 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 13 październik 2016 - 16:48

Krem dopochwowy. Lepiej?:P
  • ZAWIErCIE i szwedzik lubią to

#673 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 13 październik 2016 - 19:14

Dowcipny że kawały opowiadał i był zabawny czy masz na myśli docipny że sobie psioszke smarowała od wewnątrz? 

Jaja se smarował(a).


  • ToJa lubi to

#674 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 13 październik 2016 - 19:35

Podobno lekarz nie wiedział, że  to środek dopingujący

 

CupyjTuWAAA6z1n.jpg



#675 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2016 - 23:12

Suarez i Messi na Haloween:

http://estaticos.spo...77941982613.jpg




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych