Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10194 odpowiedzi w tym temacie

#51 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 10 sierpień 2013 - 20:49

Jebac ich, razem z legią starą kurwą. Patrzmy na siebie.

#52 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2013 - 21:27

Frajerstwo Legii w tym meczu biło po oczach. Dossa Junior - ten zawodnik od samego początku gry w Legii jest bardzo elektryczny. Przez jego głupi błąd poszła akcja na 1:0. Kosecki odbija się od wszystkiego, wystarczy zwykły podmuch wiatru, żeby go powalić, Helio Pinto jak zwykle bezbarwny w środku pola. Legia praktycznie większość czasu gra z pominięciem drugiej linii - idioci. Tym większy wstyd, że lepiej grała druga linia ruchu z 60-letnimi Surmą, Malinowskim i Zieńczukiem.



#53 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2013 - 22:39

nie ma tego zlego, zabole liderem po tej kolejce hehe



#54 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2013 - 23:06

A propos Górnika. Czy ktoś teraz oglądał Ligę+Extra i analizę meczu Widzew - Górnik i zachowanie trenera Nawałki wobec Małkowskiego? Przez całą pierwszą połowę Nawałka opierdalał Małkowskiego, że nie wraca się po piłkę, nie biega, nie kryje. Jeszcze w 40 minucie informuje go, że ma 5 minut. Nie wytrzymał trzech i ryknął "Kurwa, to się w pale nie mieści! Dawaj Madeja!". Facet cały czas żyje meczem, nawet przy 3:0 w trakcie meczu można było zauważyć, że cały czas rugał swoich zawodników jak nie było coś po jego myśli.



#55 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2013 - 23:11

Ja ogólnie tej Legii nie ogarniam i coraz bardziej mi się wydaje, że to nie oni są lepsi a liga słabsza...Co do Lechii coraz lepiej wygląda, widać rękę Probierza w tym...mam nadzieję, że Lech jutro wtopi i Rumak pójdzie out - już nie chodzi o słabe umiejętności trenerskie, ale o całokształt...



#56 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 10 sierpień 2013 - 23:44

Aż tak bardzo zależy ci na dobrej grze Lecha? Niech prowadzi ich jak najdłużej :)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#57 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:16

Hołota ladna brama



#58 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:32

Pogoń - Śląsk 2:2

Z każdym kolejnym meczem w tej przedziwnej lidze można dojść do wniosku, że chęć zrozumienia polskiej piłki jest jak z kobietami - nie do ogarnięcia. W pierwszej połowie Pogoń zdecydowanie lepsza, prowadzenie 2:0, po przerwie Śląsk zaczyna grać to co w pucharach. W swoich ekipach najlepsi Takafumi Akahoshi i Przemysław Kaźmierczak. Ten drugi to chyba ma jakiś dar od Boga z tymi zagraniami albo ze zdobytymi bramkami.



#59 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 sierpień 2013 - 16:53

http://www.weszlo.co...dzial_zaladunku

 

Jestem w szoku :szok:



#60 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 14 sierpień 2013 - 19:51

Gol po zajebistej akcji!  :szok:


Crazy Boys!

#61 F64

F64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2013 - 20:24

kurwa jek patrze na Lewandowskiego to mnie chuj bierze, spacerowicz jebany

 

Jak dla mnie najlepszy Sobota i Błaszczykowski tez robi wiatr

Jędrzejczyk objezdzany jakby miał kory zalane betonem



#62 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2013 - 20:39

Od razu widać, że pochwały w Holandii dla Klicha nie są bezzasadne. Chłopak myśli w ataku, tak samo jak Sobota, wyróżniają się. Tylko trudno cokolwiek zdziałać, jeśli reszta reprezentantów gra słabo i ledwie 4 sytuacja stworzyli do przerwy.

Lewandowski potwierdza po raz kolejny, że w reprezentacji jest jebanym leserem. Na miejscu przyszłego selekcjonera (fornalik najpóźniej za parę miesięcy zostanie wypierdolony) szukałbym nowej "dziewiątki". Nie wiem czy już teraz Bartłomiej Pawłowski by się sprawdził, ale na pewno lepiej by się prezentował od gwiazdeczki.



#63 Guest_Ligota_*

Guest_Ligota_*
  • Anonimowi

Napisano 14 sierpień 2013 - 20:42

Dobrze też wprowadził się w zespół Klich, młody zawodnik, perspektywiczny. Lewandowski powinien grzać ławę nie od dziś, nie wiem tylko czy ten skład ustawia ten z ruchu czy może pzpn. Zawsze człowiek wierzy że te patałach coś pokażą, ale zawszę jest tak samo.



#64 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2013 - 20:49

Lewy to powinien dostać drugą żółtą (za celowe zagranie ręką) i... auf Wiedersehen.

Z kolei przyglądanie się Orłom w akcji ma ten plus, że bardzo mnie uspokaja. Ot takie déjà vu. A nawet lepiej, bo Duńczycy, w odróżnieniu od Piwoszy, zdążyli wyrównać i wyjść na prowadzenie nie czekając do 94-tej minuty.


MCMLXIV  :szpada:


#65 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2013 - 21:01

Trzymam kciuki za Duńczyków, im wcześniej ten pseudo-trener wyleci z kadry tym lepiej.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#66 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 14 sierpień 2013 - 21:08

tak jak wyżej piszecie Klich i Sobota robią różnice przy 3 golu każdy na miejscu Klicha by ciulał na wiwat a ten mądrze szedł do boku i zostawił piłkę Zielińskiemu.
Od razu widać różnice jak zaczęli ustawienie bardziej "ofensywnym"



#67 Guest_Ligota_*

Guest_Ligota_*
  • Anonimowi

Napisano 14 sierpień 2013 - 21:09

Co tam się stało że nasze gwiazdy zdobyły w 2 minuty 2 bramki, bo niestety nie mogę oglądać na żywo...



#68 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2013 - 21:16

Stało się to, że Dania to wybitnie słaba drużyna.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#69 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 14 sierpień 2013 - 22:05

I ta wybitnie słaba drużyna robiła co chciała w pierwszej połowie.

 

To był dramat, takiej żenady dawno nie widziałem.

 

Mają szczęście, że w drugiej zagrali trochę lepiej i że Sobota jest w gazie. Ale i tak kilku powinno za ten mecz dostać po ryju.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#70 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 14 sierpień 2013 - 22:05

Ja bym tego Lewandowskiego wyjebał z kadry bo to jest paranoja...

Jestem ciekaw jak zakończył by się mecz U-21 vs. główna reprezentacja. Wydaję mi się, że kadra A dostała by nieziemski wpierdol :D


Crazy Boys!

#71 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2013 - 19:26

można gdzieś zobaczyć całe spotkanie? Podrzućcie link, proszę. Niemożliwe że te sieroty wygrały z Duńczykami   :hihi:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#72 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2013 - 19:53

Co za mecz w Gdyni!



#73 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 sierpień 2013 - 18:59

Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0:1

 

Przed meczem wieczoru małe przetarcie. To będzie sztuka, jeśli Lubinianie z potężnymi zasobami miedzio-złotówkami zlecą z ekstraklasy - proszą się o to i na to zasługują. O ile GieKSa kiepskie mecze przeplata dobrymi, o tyle Zagłębie od początku sezonu gra nędznie i w ataku, i w obronie. A że w bramce Miedziowych stoi kolejny mój ulubieniec po Radoslavie Rybanskym z Podbeskidzia, czyli Michał "dziurawe ręce" Gliwa, to wiadomo było, że standardowo się skompromituje i stracony gol będzie obciążał jego konto. Słabe Zagłębie, ale Cracovia solidna. Posiadanie piłki 66% - 34% na korzyść Pasów (do przerwy było i 71% - 29%) musi robić wrażenie. W końcówce bardzo mądra gra, długie utrzymywanie się przy piłce. Wiele można mówić złego o Stawowym, ale w Krakowie "mała Barcelona" coraz lepiej funkcjonuje.



#74 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 sierpień 2013 - 21:38

Górnik - Ruch 2:2

 

Futbol bywa przewrotny, futbol bywa niesprawiedliwy, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Miłe złego początki.

Górnik Zabrze przed meczem derbowym chyba zobaczył najsłynniejszy film z Bruce'm Lee "Wejście Smoka", bo gra na początku obu połówek była taka jak się nie raz o tym mówi - przyczaić się i skutecznie zaatakować. W grze z kontry gra na 5. Długimi fragmentami spotkania Zabrzanie byli w posiadaniu piłki, rozsądne zagrania na skrzydła i z głębi w pola do Zachary, który wykonał dziś kapitalną robotę z przodu. Bez wątpienia najlepszy zawodnik meczu i zarazem najlepszy mecz w barwach Górnika.

Przy straconych bramkach o ile przy kolejnym genialnym uderzeniu Zieńczuka Witkowski nie miał nic do powiedzenia, to przy drugim zachował się jak Skorupski, który nie raz za szybko chciał złapać piłkę i wznowić grę.

Końcowy wynik nie zamarza ogólnej postawy trójkolorowej jedenastki i z taką postawą są w stanie powalczyć o podium na koniec sezonu, o ile nie będą takie przestoje w lidze jak ostatniej wiosny.



#75 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 sierpień 2013 - 21:58

Jagiellonia - Pogoń 2:3

 

Aktualnie najlepszy mecz w tym sezonie w Ekstraklasie. Mecz drużyn zupełnie odmienionych po wiośnie. Pogoń - po tym jak Akahoshi powrócił do swojego naturalnego koloru włosów, powróciły i umiejętności, gol i asysta + absolutnie rządzenie i dzielenie w środku pola. Ogółem w lidze - 5 meczy, 4 gole i 4 asysty na 8 goli Pogoni. Fenomenalnie. Jego japoński kompan - Murayama - też "czuje" to samo. Gol zdobyty w stylu rasowego napastnika, mimo że Takuya jest skrzydłowym. Z Robakiem w składzie Pogoń może wiele namieszać. Dlatego wolałem Zawiszę od Pogoni w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Jagiellonia także, zwłaszcza w drugiej połowie, pokazała że potrafi grać w przodzie. Mankamentem i jednych, i drugich to w dalszym ciągu niestabilna gra w obronie.

 

Legia - Lechia 0:1

 

Słaby mecz potencjalnego uczestnika najbardziej elitarnych rozgrywek pucharowych w Europie. Bez pomysłu w rozegraniu, w ataku nieskuteczni. Ojamaa i Mikita we dwójkę nie wygrają meczu. Na pocieszenie przed wtorkowym pojedynkiem ze Steauą - w polu zagrało dziesięciu nowych zawodników w porównaniu do pierwszego meczu w Bukareszcie. Jednak po dublerach, zwłaszcza Helio Pinto i Michała Żyry, widać że są bez formy od początku sezonu.

A Lechia wypunktowała kiedy trzeba było, a duet w obronie Bieniuk-Madera stanowi zaporę nie do przejścia.

 

 

Generalnie, po 5 kolejkach widać, że Górnik, Jagiellonia, Lechia i Pogoń to zupełnie inne zespoły niż te z wiosny, które były bezbarwne i ośmieszające się w obronie. Teraz role się zmieniły i widać, że letni okres przygotowawczy nie poszedł na marne. Z przyjemnością ogląda mecze w wykonaniu tych drużyn.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych