Skocz do zawartości

Zdjęcie

GKS Katowice - Arka Gdynia, sobota 12 kwietnia, 15:30

398 odpowiedzi w tym temacie

#176 Gregg

Gregg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:13

Ja pierdole jeszcze Banik traci brame w 92 minucie...brak słów.a Górnik już 3 w plecy.Co sie kurwa dzieje.

#177 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:22

To jest NAJGORSZA RUNDA WIOSENNA od IV ligi, to jest najgorzej przygotowany przez zimę zespół JAKI PAMIĘTAM!!!

Nie ma szybkości, nie ma kondycji, nie ma pomysłu na grę, nie było dziś walki na boisku, nie było wyjść na pozycję. Jednym słowem - NIE MA DRUŻYNY!

Jest - gra na stojąco, bałagan na boisku, niedokładność, bezmyślność, wzajemne pretensje zawodników.

Możecie sobie Panowie wierzyć w "teorię mitycznej CZWÓRKI" (ciekawe, że dziś wchodzi na boisko Figiel i gra taki sam piach jak inni) oraz pałać jakąś dla mnie niewytłumaczalną miłością do Moskala, bo drużynę przygotował FATALNIE, ale prawda jest taka, że lecimy na ryj w przepaść II ligi, a trenerzy już tego nie ogarniają i nie mają ŻADNEGO pomysłu jak to zatrzymać. I nie wiem, czy znajdzie się taki trener, który mając TAK FATALNIE PRZYGOTOWANĄ DRUŻYNĘ, zdoła to opanować. Pozostaje tylko wierzyć, że przewaga wypracowana nad strefą spadkową na jesieni wystarczy.

Choć jak widzę tą zbieraninę, która MA CZELNOŚĆ reprezentować barwy GKS Katowice, to nie wiem czy nie lepiej byłoby spaść, WYP...LIĆ WSZYSTKICH, ABSOLUTNIE WSZYSTKICH i zacząć budować nowy klub!

I jeszcze jedna rzecz, dla mnie TOTALNIE, TOTALNIE, TOTALNIE przykra, bo całym sercem w chłopa wierzyłem i chciałbym nadal wierzyć, ale... zastanawiam się czy kierowanie klubem na poziomie I ligi nie przerosło także Wojtka Cygana?????

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#178 żywiec

żywiec

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:24

Jeszcze 2 miesiące temu wydawało się że mamy już wszystko by wracać tam gdzie nasze miejsce

A teraz nie mamy zespołu, nie mamy trenera( mam mieszane uczucia o co tu chodzi bo wydaje sie być na polskie warunki bardzo dobrym fachowcem ), zaczynam sie zastanawiać czy mamy prezesa ( ten tydzień no może dwa pokarze czy mamy )

Już wszystko jest jasne --- zaorać i od nowa ! tylko ile razy jeszcze ..........

#179 hajer72

hajer72
  • Lokalizacjaz gruby

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:26

To jest NAJGORSZA RUNDA WIOSENNA od IV ligi, to jest najgorzej przygotowany przez zimę zespół JAKI PAMIĘTAM!!!

Nie ma szybkości, nie ma kondycji, nie ma pomysłu na grę, nie było dziś walki na boisku, nie było wyjść na pozycję. Jednym słowem - NIE MA DRUŻYNY!

Jest - gra na stojąco, bałagan na boisku, niedokładność, bezmyślność, wzajemne pretensje zawodników.

Możecie sobie Panowie wierzyć w "teorię mitycznej CZWÓRKI" (ciekawe, że dziś wchodzi na boisko Figiel i gra taki sam piach jak inni) oraz pałać jakąś dla mnie niewytłumaczalną miłością do Moskala, bo drużynę przygotował FATALNIE, ale prawda jest taka, że lecimy na ryj w przepaść II ligi, a trenerzy już tego nie ogarniają i nie mają ŻADNEGO pomysłu jak to zatrzymać. I nie wiem, czy znajdzie się taki trener, który mając TAK FATALNIE PRZYGOTOWANĄ DRUŻYNĘ, zdoła to opanować. Pozostaje tylko wierzyć, że przewaga wypracowana nad strefą spadkową na jesieni wystarczy.

Choć jak widzę tą zbieraninę, która MA CZELNOŚĆ reprezentować barwy GKS Katowice, to nie wiem czy nie lepiej byłoby spaść, WYP...LIĆ WSZYSTKICH, ABSOLUTNIE WSZYSTKICH i zacząć budować nowy klub!

I jeszcze jedna rzecz, dla mnie TOTALNIE, TOTALNIE, TOTALNIE przykra, bo całym sercem w chłopa wierzyłem i chciałbym nadal wierzyć, ale... zastanawiam się czy kierowanie klubem na poziomie I ligi nie przerosło także Wojtka Cygana?????

trudno o lepsze podsumowanie,to co sie dzieje w naszych sercach nie pozwala na chłodna ocene,a jednak Tobie sie udało...

#180 Ulyssaeir

Ulyssaeir
  • SK1964
  • LokalizacjaDąbrówka Mała

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:35

Moskal nie przygotował dobrze drużyny - cóż, może myślał, że piłkarzy stać na więcej i że mają dobrze poukładane w głowach, mają właściwe motywacje i psychiczny komfort po rundzie jesiennej, że nikt nie musi ich prowadzić za rączkę i zachęcać do trenowania.

Popełnił błąd - ale to go nie skreśla. Nie chodzi o to, żeby nie popełniać błędów, ale brać z nich nauczkę i nie dopuszczać do tego, aby się powtarzały.  Na moje oko Moskal czuje bezsilność względem drużyny i ten "szok" po jego odejściu jest raczej dla Cygana, dopiero jego decyzje "wstrząsną" drużyną. 

A o odejściu Moskala ostrzegałem po Miedzi. 

Pro Patria Semper

#181 delaserna

delaserna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:36

Tak tylko sie teraz zastanawiam na co moze prezes...

Prezes do trenera
-co jest?co sie dzieje?
-pilkarze mnie nie lubia...

Prezes do pilkarzy
-dlaczego trenera nie lubicie?
-bo nie...

w kasie pusto
transferow nie mozna...

co ten prezes moze?

to tak do tego co napial irishman ny prezesa

bo co w takich warunkach mozna?
dac darmozjadom nowego trenera co im slodzic bedzie?

#182 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:39

Kurwa wychodzi jakiś NO NAME z Ruchu i wali taką bramę, że głowa boli:

http://www.90minut.p...era.php?id=8218

I tak właśnie uświadamiam sobie jak strasznie beznadziejni są piłkarze GieKSy. Niech ktoś wrzuci dzisiejsze uderzenia tego pajaca Fonfary, przecież to są trzy klasy różnicy w umiejętnościach. A kim do kurwy nędzy jest Bartłomiej Babiarz ?!

Był u nas na testach chyba za czasów Góraka, okazał się za słaby...

• Naujox i Dafcio64 lubią to

#183 kck

kck
  • LokalizacjaTychy

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:40

niestety, Moskal to nie to samo co Nawalka. Przypuszczam,ze to nie pierwszy raz pajacyki nie wykonuja zalozen taktycznych. Wychodzi ze cipek z niego. Trener, to musi byc chop z charyzma. Zreszta widac ze cos sie pierdoli(oni w goole przed poczatkowym gwizdkiem jakos specjalnie sie mobilizuja, jak robi to 99% druzyn na swiecie?). Coz chujowina. Ale wyszlo,ze pajacyi jebia w chuja. Ze dobrze ich przygotowal. Po prostu im sie nie chce. A pierwsze rozliczenia powinno sie wyciaganc wobec tych ktorzy, zaprzeczali w prasie, ze kibice szyja jakies brednie pt. "nie chca awanasowac".

INO GIEKSA!

#184 Picapao

Picapao

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:46

Pod koniec kariery Góraka grali piach. Przyszedł Moskal pod koniec rundy byliśmy jednym z faworytów do e-klasy. Minęła zima jesteśmy pośmiewiskiem. Powinniśmy zmieniać trenera co ok. miesiąc wtedy awansujemy.

Wydaje sie, że umiejętności są, ale brak chęci mają te skurwysyny.

Sorry, ale Ci co trenują młodzież też powinni wylecieć na zbity pysk. Skoro nie mamy zamienników na te kurwy hańbiące nasz klub.

Wogóle mi sie to chyba wszystko śni.

#185 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:47

Jak tak dalej będą sobie poczynać nasze dziewczyny, to nas Chojniczanka ze Stomilem w tabeli dogonią.

Myślałem że przyjdę po robocie i zobaczę fajny wynik i może grę , a tu nawet powtórki nie muszę oglądać bo wiem co było.

Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#186 Byku Brynów

Byku Brynów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:47

Broń boże nie bronie pilkarzy i Góraka ale powiedzcie mi czym Was tak ujął ten Moskal bo ja tego nie rozumie?? jak zawodnicy przez 5 kolejek grali slabo to jakos nikt nie mowil o jakims sabotażu tylko kazdy chcial wyjebania Góraka. teraz sytuacja jest jeszcze gorsza bo nawet 1 meczu nie wygralismy gramy mega piach ale ludzie go bronia?? czym Was ujął? przez te mecze nie widzialem ani jednej mysli szkoleniowej. zero taktyki, zero przygotowania jeszcze raz pisze nie bronie pilkarzy ani nigdy juz nie chce Góraka u Nas ale powiedzcie mi co takiego zrobil Moskal?? za innego trenera winny byl trener i jego trzeba wyjebac teraz winni wszyscy tylko nie przygotowanie druzyny przez Moskala... Bo wedlug mnie jesli jest takim dobrym trener i tak dobrze ich przygotowal to wypierdalam pol skladu jak graja piach i nie biagaja (wydupiam ich karnie do rezerw) i stawiam na juniorow - wtedy kibice na bank nie beda mieli do niego pretensji jesli to wprost powie -walili w chuja to ich wyjebalem - ale on ciagle na nich stawial, nic nie zmianial a tych ktorych wpuszczal byli tak samo zle przygotowani jak cala reszta!!!

• kagan_sk i szwedzik lubią to

#187 artek

artek

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:49

No i jesteś osoba która dala sie na to nabrać ze problemem jest przygotowanie fizyczne. Osobiście uważam że problem leży wewnątrz drużyny jest jakiś konflikt i to jest powód ze te cipy maja wyjebane na grę. Bo wytłumacz mi (nawet będąc źle przygotowanym jak twierdzisz) jak można grać na stojąco, chować się za przeciwnika, chodzić po tym boisku za karę po 20 MINUTACH GRY. To są osoby uprawiające sport od kilku czy kilkunastu lat i nawet jak są źle przygotowani to powinno to wyjść po 60, 70 minutach a nie w pierwszej połowie.

A co do Wojtka Cygana jakich widziałeś zimą kandydatów do gry biorąc pod uwagę nasz zakaz?

APELUJE DO WSZYSTKICH NIE SZUKAJCIE WINNYCH WSZĘDZIE DOOKOŁA BO WINNE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE TE KURWY BEZ HONORU DLA KTÓRYCH GIEKSA TO TYLKO KOLEJNE MIEJSCE KTÓRE TRZEBA WYDOIĆ.

#188 Suja

Suja

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:52

Ja bym chciał zobaczyć dzisiaj statystykę celności podań naszej drużyny. Kurwa oni nawet piłki nie umieją podać, same straty. To też wina Moskala? Jeżeli popełniono błędy w przygotowaniach, to raczej winny jest Bahr, bo on odpowiada za przygotowanie motoryczne i fizyczne. Ja bym dał Moskalowi jeszcze szansę. Nie wiem czy znajdziemy kogoś lepszego.

Jeżeli trener podtrzyma swoją decyzję to kto za niego? Ja nie widzę na rynku nikogo interesującego. Widziałbym u nas Podolińskiego z Dolcanu na lata, ale to raczej nierealne do zrealizowania :/ W takim razie brać jakiegoś czecha albo słowaka.

#189 Byku Brynów

Byku Brynów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:54

No i jesteś osoba która dala sie na to nabrać ze problemem jest przygotowanie fizyczne. Osobiście uważam że problem leży wewnątrz drużyny jest jakiś konflikt i to jest powód ze te cipy maja wyjebane na grę. Bo wytłumacz mi (nawet będąc źle przygotowanym jak twierdzisz) jak można grać na stojąco, chować się za przeciwnika, chodzić po tym boisku za karę po 20 MINUTACH GRY. To są osoby uprawiające sport od kilku czy kilkunastu lat i nawet jak są źle przygotowani to powinno to wyjść po 60, 70 minutach a nie w pierwszej połowie.

A co do Wojtka Cygana jakich widziałeś zimą kandydatów do gry biorąc pod uwagę nasz zakaz?

APELUJE DO WSZYSTKICH NIE SZUKAJCIE WINNYCH WSZĘDZIE DOOKOŁA BO WINNE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE TE KURWY BEZ HONORU DLA KTÓRYCH GIEKSA TO TYLKO KOLEJNE MIEJSCE KTÓRE TRZEBA WYDOIĆ.

zastanow sie co ty piszesz??? tam sie prawie kazdemu konczy kontrakt po sezonie - i myslisz ze po takim sezonie ktos ich zatrudni?? Ty tez jak chcesz znalezc prace albo przedluzyc umowe gowno robisz?? Ponadto sugerujesz ze 17 zawodnikow nic nie gra?? bo poza pierwsza 11 kazdy kto wchodzi gra takie samo gowno... zastanow sie

#190 lukste

lukste

Napisano 12 kwiecień 2014 - 18:59

Zalecilbym wstrzemiezliwosc ,przynajmniej do poniedzialku do konca dnia.
Tez zarzadzam spora grupa osob i powiem szczerze,ze nie zazdroszcze Cyganowi chwil ,ktore go czekaja.
Ma niewiele czasu ,zeby to wszystko ogarnac i wyciagnac wnioski.Malo tego potem te wnioski trzeba.ubrac w odpowiednie slowa zgodne z prawem.
To sie wydaje latwe przed monitorem.Ale jak masz podejmowac te decyzje ,to juz nie ma fajnie.
Pamietajmy,ze jak bardzo fajmy i kompetentny jest Cygan ,to w dalszym ciagu jego podstawowym zadaniem wzgledem pracodawcy(miasto) jest , to jakos ogarnac,,.
On tez wyzej dupy nie podskoczy.
Ci co pokazali niegolona cipe woedzieli o tym.
  • Dziki lubi to

#191 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:02

Ktos pyta czym urzekl nas Moskal. A ja pytam czym on zawinil? Jesli nie widzicie tego w co graja nasze pilkarzyki- emeryty to macie klapki na oczach.

Pitry, Fonfara, Wrobel to sa kurwa statysci. Oni decyduja o srodku pola i to oni ponosza odpowiedzialnosc za ta chujnie. Jesli sami sie nawzajem nie potrafia zmotywowac do zapierdalania to cos tu nie gra. Mam wrazenie, ze nawzajem sie wspieraja, stworzyli taka paczke nie do ruszenia. Przeciez i Wrobel i Fonfara wygladaja jakby mieli nadwage. Opierdalacze.
  • Michał1964 lubi to

fcw

#192 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:03

Jeżeli trener podtrzyma swoją decyzję to kto za niego? Ja nie widzę na rynku nikogo interesującego. Widziałbym u nas Podolińskiego z Dolcanu na lata, ale to raczej nierealne do zrealizowania :/ W takim razie brać jakiegoś czecha albo słowaka.

Z tego co czytam gdzie się da to on już zrezygnował.

Szkoda chłopa, ale w tej sytuacji nawet Jose Mourinho by nie pomógł.

Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#193 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:03

Moskal zrobil zajebisty wynik na jesien, grali zajebista pilke, pierwszy raz od dawna dalo sie ich ogladac, a teraz mamy go wyjebac?

Kurwa, pilkarze przejebali mecze, ktore mieli wygrac - nie chce juz myslec dlaczego - mysleli, ze pozniej sie nadrobi, ale teraz ich presja zjadla, brak profesjonalizmu i konsekwencji.

Moskal nie jest glupi i pewnie widzi co sie dzieje w szatni, ze cos lub ktos ja spierdolil... Ci ktorzy chca wyjebania Moskala zostali idealnie zmanipulowani przez tych amatorow. Jak mozna kurwa cisnac chopowi, ktory od dawien dawna na jesien idealnie to poukladal. Wszyscy wiedzielismy jakim trenerem byl Gorak, Moskal to calkiem inna jakosc, co widac bylo jesienie, w Termalice, nawet w codziennych kontaktach to calkiem inny chop niz jego poprzednik, i nie dajcie sie dalej manipulowac tym amatorom bez ambicji!!!

Trzeba mu zaufac i dac budowac druzyne, bo nawet jak sie go pozbedziemy to trzeba nastawic sie na pytania pt. "Kto za niego?".

Po drugie, jak oni sa niby zle przygotowani jak na Blechatowie potrafili zapierdalac? To sa przeciez "profesjonalni" zawodnicy, wiec mecz CO TYDZIEN to przeciez nie jest mega wysilek. Przeciez Moskal z Bahrem jakby widzieli, ze cos nie tak jest z przygotowaniem to przeciez takie braki da sie nadrobic w cyklu treningowym!

Jeszcze raz! Nie dacie sie kurwa omotac nieporadnoscia tych amatorow zwalajac wine na trenera! Przypomnijcie sobie runde jesienna! Przypomnijcie sobie "sumiennosc" naszych gwiazdorow - tutaj endorfina, walenie w chuja, rozpierdalanie szatni, i na finale "ustalenia" o braku awansu - bo przeciez w I lidze jest fajna, pewna robota.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#194 Byku Brynów

Byku Brynów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:04

Zalecilbym wstrzemiezliwosc ,przynajmniej do poniedzialku do konca dnia.
Tez zarzadzam spora grupa osob i powiem szczerze,ze nie zazdroszcze Cyganowi chwil ,ktore go czekaja.
Ma niewiele czasu ,zeby to wszystko ogarnac i wyciagnac wnioski.Malo tego potem te wnioski trzeba.ubrac w odpowiednie slowa zgodne z prawem.
To sie wydaje latwe przed monitorem.Ale jak masz podejmowac te decyzje ,to juz nie ma fajnie.
Pamietajmy,ze jak bardzo fajmy i kompetentny jest Cygan ,to w dalszym ciagu jego podstawowym zadaniem wzgledem pracodawcy(miasto) jest , to jakos ogarnac,,.
On tez wyzej dupy nie podskoczy.
Ci co pokazali niegolona cipe woedzieli o tym.

nie ma watpliwości ze jakieś glowy musza poleciec - jesli nie przyjmie rezygnacji Moskala musi kilku wydupic do rezerw i to z duzymi karami. najgorsze jest to ze przed nami naprawde bardzo wazne mecze i nie o awans a o utrzymanie a atmosfera jest tragiczna. Prezes musi jakos to teraz zlapac za pysk i doprowadzic do szczesliwego konca...

#195 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:05

zastanow sie co ty piszesz??? tam sie prawie kazdemu konczy kontrakt po sezonie - i myslisz ze po takim sezonie ktos ich zatrudni?? Ty tez jak chcesz znalezc prace albo przedluzyc umowe gowno robisz?? Ponadto sugerujesz ze 17 zawodnikow nic nie gra?? bo poza pierwsza 11 kazdy kto wchodzi gra takie samo gowno... zastanow sie

Jak 4 glownych zawodnikow Ci gra chujnie, to i reszta nie pociagnie. Niestety, ale mamy chujowych grajkow, ale ta 4-5 zawsze ciagnela do przodu i wychodzilo, ze reszta tez dobrze gra, bo skoro ktos Ci wychodzi do pilki, dobrze zagra, poda, odda etc. to tez wychodzisz na dobrego zawodnika. Zawodzi kregoslup od ktorego zaczyna sie budowa druzyny, dlatego cala 11 gra chujnie!

• Naujox i silny lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#196 Byku Brynów

Byku Brynów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:06

Moskal zrobil zajebisty wynik na jesien, grali zajebista pilke, pierwszy raz od dawna dalo sie ich ogladac, a teraz mamy go wyjebac?

Kurwa, pilkarze przejebali mecze, ktore mieli wygrac - nie chce juz myslec dlaczego - mysleli, ze pozniej sie nadrobi, ale teraz ich presja zjadla, brak profesjonalizmu i konsekwencji.

Moskal nie jest glupi i pewnie widzi co sie dzieje w szatni, ze cos lub ktos ja spierdolil... Ci ktorzy chca wyjebania Moskala zostali idealnie zmanipulowani przez tych amatorow. Jak mozna kurwa cisnac chopowi, ktory od dawien dawna na jesien idealnie to poukladal. Wszyscy wiedzielismy jakim trenerem byl Gorak, Moskal to calkiem inna jakosc, co widac bylo jesienie, w Termalice, nawet w codziennych kontaktach to calkiem inny chop niz jego poprzednik, i nie dajcie sie dalej manipulowac tym amatorom bez ambicji!!!

Trzeba mu zaufac i dac budowac druzyne, bo nawet jak sie go pozbedziemy to trzeba nastawic sie na pytania pt. "Kto za niego?".

Po drugie, jak oni sa niby zle przygotowani jak na Blechatowie potrafili zapierdalac? To sa przeciez "profesjonalni" zawodnicy, wiec mecz CO TYDZIEN to przeciez nie jest mega wysilek. Przeciez Moskal z Bahrem jakby widzieli, ze cos nie tak jest z przygotowaniem to przeciez takie braki da sie nadrobic w cyklu treningowym!

Jeszcze raz! Nie dacie sie kurwa omotac nieporadnoscia tych amatorow zwalajac wine na trenera! Przypomnijcie sobie runde jesienna! Przypomnijcie sobie "sumiennosc" naszych gwiazdorow - tutaj endorfina, walenie w chuja, rozpierdalanie szatni, i na finale "ustalenia" o braku awansu - bo przeciez w I lidze jest fajna, pewna robota.

Junior tylko na spokojnie odpowiedz skoro to pikarze grali przezciwko niemu dlaczego ich nie wyjebal??dlaczego gral ciagle tym samym skladem?? cala 17 zrobila go w chuja bo po dzsiaiejszym meczy i grze obrony chyba juz nie bedzie mowy tylko o 4???

#197 Byku Brynów

Byku Brynów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:08

Jak 4 glownych zawodnikow Ci gra chujnie, to i reszta nie pociagnie. Niestety, ale mamy chujowych grajkow, ale ta 4-5 zawsze ciagnela do przodu i wychodzilo, ze reszta tez dobrze gra, bo skoro ktos Ci wychodzi do pilki, dobrze zagra, poda, odda etc. to tez wychodzisz na dobrego zawodnika. Zawodzi kregoslup od ktorego zaczyna sie budowa druzyny, dlatego cala 11 gra chujnie!

ale piszemy ze ta cala 4 gra chujnie od pierwszego meczu-to dlaczego ich nie wyjebal? od tego jest trener!!!dlaczego dopeiro dzisaj Gonzo, dlaczego Figiel?? bo sa tak samo slabo przygotowani jak cala kadra...

#198 hajer72

hajer72
  • Lokalizacjaz gruby

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:09

gdyby tak było ze winni sa wylacznie grajki,PRAWDZIWY TRENER  po meczu w Legnicy wyjebałby nie 1 a min 4 piłkarzyków z kadry,

jesli Kazio tego nie zrobił ,mało tego w kozdym wywiadzie biere wine na siebie to o czym godka?

• Byku Brynów i szwedzik lubią to

#199 artek

artek

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:12

Nie widzisz analogii do sytuacji jesienią grali piach na forum twierdziliśmy że są źle przygotowani trener poleciał oni naglę zaczeli grać lepiej i upiekło im się za początek i teraz jest to samo przyjdzie nowy trener coś wygrają zagrają kilka razy dobrze i będą myśleli że zaś podpiszą kontrakt na rok ( jestem nawet pewny że wielu z was za tym będzie by podpisali nowy kontrakt)  i gramy w huja dalej, a zkąd też wiesz że Moskal już nie przyszykował listy nazwisk do wyjebania nawet w przypadku awansu i listę potencjalnych nowych zawodników.

Nikt mi nie wmówi że problem leży w przygotowaniu fizycznym!

• Więcek lubi to

#200 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:15

Gancarczyk-Pitry-Wróbel-Fonfara - przed sezonem marzenie każdej drużyny z I Iigi posiadać taką II linię. Na dziś nie wiem, czy ktoś by ich chciał za darmo.

• Scarface WNC lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych