Skocz do zawartości

Zdjęcie

GKS Katowice - Okocimski Brzesko sobota 15.03.2014 godz. 17:00

• Zamknięty Temat jest zamknięty
633 odpowiedzi w tym temacie

#501 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 17 marzec 2014 - 16:18

Ogolnie to chlopaki z gieksa.pl maja zapis calego meczu. Powinno sie paru kumatych zebrac i przeanalizowac kazdego grajka z osobna i ocenic zaangazowanie i znalezc winnych, bo nie wierze ze wszyscy w chuja walili.

fcw

#502 Dudi_1979

Dudi_1979
  • SK1964
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 17 marzec 2014 - 16:25

Biegać, walczyć, ZAPIERDALAĆ,
przez 90 minut,najlepiej na 2 strony (głosy )
  • Bart, Picapao i Zielu88 lubią to

#503 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 marzec 2014 - 17:18

Nie wiem po co ta rozkmina z dopingiem.

Doping w niedziele odbedzie sie bez zmian.

Moze i jestem glupi, ale tak mnie nauczono, ze trzeba drzec morde jak naglosniej, bo nie robie tego dla zawodnikow tylko dla klubu GKS KATOWICE! Po drugie moge wyjsc potem z twarza i jako kibic nie bede mial nic sobie do zarzucenia. Ja zrobilem swoje...

Jesli ktos chce protestowac to niech siedzi w domu, bo przeciez bilet zasila konto klubu, a co za tym idzie - wyplaty, po drugie bedzie mi i moim kolegom przeszkadzal w "robocie". Idac tym tropem to na wyjazdy tez nie jezdzijmy. Lepiej zostac w domu?

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#504 Marcin

Marcin
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 marzec 2014 - 17:32

Zapierdalamy z dopingiem na maxa  i tylko taka opcja powinna się liczyć.

Jeśli specjalnie podłożyli ten mecz z jakiś tam powodów to są ultra pedałami. Ja jednak myślę o tym w ten sposób, że gdyby to były mecze odbywające się w poprzedniej rundzie to byście gadali, że z Sandecją cisneliśmy i był niefart, a z Brzeskiem nie wyszedł pierwszy mecz od x czasu.

Ostateczny sprawdzian w niedziele z równie chujowym co my bełachtowem (bo w tej ogórkowej lidze każdy jest chujowy) - wygramy i doskakujemy ich na 1 pkt w tabeli, i wtedy co? dalej jakieś protesty? Dajcie spokój.

My róbmy swoje, a piłkarzy zacznijmy rozliczać w momencie, w którym szanse na sukces całkowicie zgasną.

• Carlos91 lubi to

#505 bud

bud
  • SK1964

Napisano 17 marzec 2014 - 17:40

W 100% popieram te 2 posty przede mną i więcej się nie wpisuje w tym temacie bo to bezsensu...Jest decyzja i tyle w temacie :)

#506 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 17 marzec 2014 - 17:50

Jesli ktos chce protestowac to niech siedzi w domu, bo przeciez bilet zasila konto klubu, a co za tym idzie - wyplaty, po drugie bedzie mi i moim kolegom przeszkadzal w "robocie". Idac tym tropem to na wyjazdy tez nie jezdzijmy. Lepiej zostac w domu?

Obowiązkiem jest być na spotkaniu GieKSy. Jednak nie beda dopingował na pewno . Nie potrafiłbym otworzyć ust,w ogóle robi mi sie niedobrze gdy o tym pomyślę.

Jestem wierny tym barwom dlatego bede na meczu ale doping dla mnie jest niedopuszczalny.

#507 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 17 marzec 2014 - 17:54

Kazdy ma swoje zdanie w jedna czy w druga, ale zdanie "obowiazkiem jest byc na meczu" jest kluczowe, reszta to jazda dowolna.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#508 rabin

rabin
  • SK1964
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 17 marzec 2014 - 18:02

dla mnie też ... 50-lecie ,ponad 2 tys sprzedanych karnetów ,kombinowanie ludzi którzy nie kupili wczesniej jak sie dostac na mecz z brzeskiem ...kumpel do mnie dzwoni i sie pyta czy moze kupic bilet na vipy za stówke ,bo on chce wspierac piłkarzy w walce o awans ! 

i co ? 

banda swochowanych pseudo-piłkarzyków puszcza mecz bo kurwa zabrakło na nową białą torebeczke ?? można wyrazic swoje niezadowolenie z pewnych aspektów w inny sposób ,można nawet wyjsc 15minut pozniej na znak protestu ...można marudzic i narzekac ,ale w momencie gdy rozbrzmiewa pierwszy gwizdek wszystkie problemy zostają w szatni ,a na boiska mają zapierdalac ! tak było zawsze ,nawet gdy problemy były większe ,te kurwy powinny zrozumiec że grają przede wszystkim dla siebie ...sprzedali i nas i siebie samych i chuj mnie obchodzi czy z Bełchatowem bedzie 3-0 czy 0-3 ... kurwa zawsze będzie kurwą 

• Bartek84 i silny lubią to

#509 jajo1964

jajo1964
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 17 marzec 2014 - 18:08

Może zamkniemy już ten temat? Wystarczająco już nam te pedały krwi napsuły a teraz psujemy ją sobie nawzajem.

• Jurek lubi to
"Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy"

#510 żywiec

żywiec

Napisano 17 marzec 2014 - 18:09

K...a my tu sie spieramy i wymyślamy co i jak a te p...y sie w twarz nam się śmieją !!!

Jak można tak zdeptać prace dziesiątek ludzi, wiarę i miłość w ten klub tysięcy !!!

Oni totalnie mają wyje....ne na to wszystko, tak naprawdę sie nic nie stało dla nich .

To nic nie zmieni czy będzie doping czy go nie będzie !!!

Oni ten mecz w niedziele wygrają i będą pokazywać jacy to są obrażeni na nas !!!

#511 Eric Cantona

Eric Cantona
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 marzec 2014 - 18:12

Doping musi być. My jesteśmy kibicami, to nasz etat na stadionie. Piłkarze są, nie ma. My jesteśmy od zawsze na zawsze. Ja dopinguję mój klub a piłkarzy rozlicza zarząd, czyli nieprzedłuża im kontraktu.

#512 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 marzec 2014 - 18:13

Smieszna analogia.

Pilkarze sie obrazaja i fochuja za pociski czy brak wyplat - cipy/pizdy

Wy chcecie sie obrazac za wynik - adekwatna postawa.

Smieszne to, bo robicie to samo co oni tylko w innej formie.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

#513 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 marzec 2014 - 18:15

zamknij ten temat najlepiej, już jest po meczu

#514 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 marzec 2014 - 18:16

Obowiązkiem jest być na spotkaniu GieKSy. Jednak nie beda dopingował na pewno . Nie potrafiłbym otworzyć ust,w ogóle robi mi sie niedobrze gdy o tym pomyślę.

Jestem wierny tym barwom dlatego bede na meczu ale doping dla mnie jest niedopuszczalny.

Niedobrze Ci sie robi na mysl zaspiewania "Moja jedyna milosc" czy "GKS klubem mym?"

Dziwne, bo ja zawsze myslalem, ze doping pokazuje sile kibicowska a nie ta na boisku.

Czyli Wy spiewajac na meczach typowo robicie to dla pilkarzy? Grubo.

• griszag i Zielu88 lubią to

#515 Naujox

Naujox

Napisano 17 marzec 2014 - 18:25

Niedobrze Ci sie robi na mysl zaspiewania "Moja jedyna milosc" czy "GKS klubem mym?"

Dziwne, bo ja zawsze myslalem, ze doping pokazuje sile kibicowska a nie ta na boisku.

Czyli Wy spiewajac na meczach typowo robicie to dla pilkarzy? Grubo.

Zgoda, ale jak ktoś już wcześniej zauważył, śpiewanie "Naprzód GieKSiarze" na następnym meczu było by już niezłą gafą. Zastąpić to gromkim "KURWA MAĆ GIEKSA GRAĆ" i pasuje.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#516 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 17 marzec 2014 - 18:29

Chcecie dopingować to ok.Ja nie potrafię i koniec.
Nie pisz takich rzeczy bo one sa ponizej pasa.Wiesz dobrze ,ze gdyby chodziło o grajkow to na meczach byłaby 1/5 ludzi tych co teraz chodzą,a na wyjazdy
jeździło by sie w10 osób.

Nie raz i nie dwa mnie jebali za to,ze bez podstaw wierze w zwyciestwo,ze to głupota i brak rozsądku.Nie raz i nie dwa jebalem młodych za to ,ze nie śpiewają na B.
Dalej wierze ,ze wygramy ten mecz,ze awansujemy,ze bedzie dobrze ale nie mogę dopingować .
  • gumibir lubi to

#517 Adam

Adam
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 17 marzec 2014 - 18:38

GieKSa To MY!

#518 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 17 marzec 2014 - 18:39

No i brawo Junior!!!

Ja już trochę po tych dwóch dobach w końcu ochłonąłem i widzę to tak.

Piłkarze grający w Polsce są tacy sami - umiejętności mają mierne za to wymagania finansowe ogromne. Pokazują to mecze w europejskich pucharach, czy reprezentacji. My kibice tego nie potrafimy ogarnąć, bo oceniamy to swoją miarą, swoim podejściem do GieKSy i dlatego wydaje nam się, że dla naszych piłkarzy ważna jest GieKSa, Jej 50-lecie, jakiś honor, jakiś gieksiarski charakter, doping kibiców, to że jeżdżą za nimi po całej Polsce itp. A tu DUPA!!! Dla nich liczy się tylko KASA. No, a w tym temacie jesteśmy gdzieś pewnie w środku I ligi, może nawet niżej. Tak więc możemy sobie analizować nasz potencjał sportowy do usranej śmierci ALE TAK NAPRAWDĘ LICZY SIĘ KASA, A TEJ NA AWANS NIE MAMY. No niestety taki mamy klimat w naszym, polskim fusbalu.

No więc rację ma prezes Cygan, że nie ściągnął kolejnych miernot na wysokie kontrakty, które żadnej gwarancji dobrej gry nie dadzą. Tu trzeba najpierw organizacyjnie postawić klub na nogi. Tylko też w takim razie nie wiem po co jeszcze trzymać te nasze "gwiazdy" na wysokich kontraktach? Pożegnać wszystkich w pizdu, a postawić na dublerów, którzy przynajmniej na ambicji będą się chcieli pokazać tak jak te chłopaki z Okocimskiego.

• gumibir lubi to

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#519 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 17 marzec 2014 - 18:50

Kiedyś neta nie było, a więc i takich rozkmin też nie.

Po przegranym meczu, raz z zaangażowaniem, bądź nie, po paru dniach jakoś rozchodziło sie pokościach i sie szło znów z nadziejami na stadion.

Myślicie, że ikony Jojki i Furtoki nie puszczali meczy?

Mnie też zabolał ostani mecz, ale ... nie można przyjść na mecz i brak dopingu. Zróbmy go może na innych zasadach.

• Eric Cantona lubi to

#520 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 17 marzec 2014 - 18:58

Kiedyś neta nie było, a więc i takich rozkmin też nie.

Po przegranym meczu, raz z zaangażowaniem, bądź nie, po paru dniach jakoś rozchodziło sie pokościach i sie szło znów z nadziejami na stadion.

Mnie też zabolał ostani mecz, ale ... nie można przyjść na mecz i brak dopingu. Zróbmy go może na innych zasadach.

Krzyś rozkminy to przecież zawsze były tylko na innych zasadach. Kupowało się pół litra (na początek) i debatowało do rana!

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#521 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 17 marzec 2014 - 19:07

były, wiem.

Na stadionie np. szło: do roboty, do roboty (wiadomo o co chodziło).

Tez i po meczu, jak piszesz, przy wódeczce.

Ja dalej jednak wierzę, że się to wszystko obróci, i będzie mega fajnie.

Wiem, naiwny może jestem.

Z drugiej strony między wierszami, prezes mowił, że za rok awans, nie teraz.

#522 Flame

Flame
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 17 marzec 2014 - 19:15

Jojko nigdy:

:lol:

• oskar lubi to

#523 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 17 marzec 2014 - 19:35

Jojko nigdy:

:lol:

Januszowi Jojce za tą bramkę należy się wieczna chwała i piszę to na 100% poważnie bez cienia sarkazmu. Dla mnie zawsze będzie bohaterem tylko dzięki tej jednej akcji :)

#524 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 17 marzec 2014 - 20:03

Wasza decyzja ale nie moze byc tak ze nie spotyka ich zadna kara po jawnym odpuszczeniu meczu.W dupach sie przewraca pilkarzom, postepuje sie z nimi jak z jajkami a oni jeszcze takie cos odpieradala upokarzajac Nas!Ja napewno spiewac nie bede dopoki nie zobacze walki i zaangazowania na 100% bo to jest kurwa klub GKS Katowice a nie jakies stroze czy nieciecza.

• silny lubi to

#525 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 17 marzec 2014 - 20:07

Marcin serio myślisz, że nasze możliwości oddziaływania ograniczają się jedynie do tego co robimy na trybunach?

• bari lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych