Skocz do zawartości

Zdjęcie

GKS Katowice - Okocimski Brzesko sobota 15.03.2014 godz. 17:00

• Zamknięty Temat jest zamknięty
633 odpowiedzi w tym temacie

#226 Gregg

Gregg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 15 marzec 2014 - 22:10

Po tym wszystkim co sie stało ostatnio w klubie , ile ludzi sie poswięca,ilu kibiców zaufało widac po sprzedarzy karnetów to naprawde bardzo przykro że grajki tak poprostu zrobili nas w chuja....Nic sobie nie robiąc ani z kibiców ani z barw które reprezentują.Po takim meczu jak mielismy nieprzyjemnosci oglądać/słuchać to przychodzi na myśl tym wszystkim teraz jebnąc.Problem w tym ze my Kochamy ten klub a nie ciuli którzy statystują i robią pośmiewisko z barw klubowych.Powiem krótko ,to powinno zostać wyjasnione i ktos powinien za to beknąć.

#227 kattowitz

kattowitz
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 marzec 2014 - 22:11

DRAMAT!! Banda ciuli z naszych piłkarzy. Mecz, który mieli wygrać i to wysoko totalnie olali, nawet nie próbowali atakować. Dostali karnego, a i tak udało im sie go spartaczyć. Nawet w juniorach uczą, że tak się karnych nie strzela. Myślałem, że od początku meczu będą atakować, a tu ZERO akcji, przewracali się o własne nogi, podania nie wiadomo do kogo, brak przyjęcia piłki, wykonywanie rzutów rożnych beznadziejne itd. Jak dla mnie mecz specjalnie oddany bez walki i to z ostatnią drużyną w tabeli!. Za tydzień Bełchatów rozjedzie tych pajaców. Szkoda tylko, że z nas zrobili sobie dzisiaj jaja i w tym szczególnym roku gdy obchodzimy 50-lecie, popsuli nam taki fajny jubileusz. Jeżeli ktoś po blamażu w Nowym Sączu liczył jeszcze na awans to teraz może liczyć o walke przed spadkiem. Drużyna nic nie warta.

• kosa i irishman lubią to

#228 becks0203

becks0203
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 marzec 2014 - 22:14

Wiedziałem, że jestem przesadnie pierdolnięty na punkcie GieKSy, ale dziś cierpię w sposób niewyobrażalny.  Od dwóch godzin gapię się w monitor, czytam i nic kurwa nie rozumiem... Przez 20 lat wkurwiony po meczach GKS-u byłem wielokrotnie... Ale takiego zawodu, po takim oczekiwaniu sobie nie przypominam...  Co się kurwa stało?!

jak to co jednostka treningowa...

zostaliśmy wyruchani....

ale spoko wiara czyni cuda...jest awans

#229 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 15 marzec 2014 - 22:15

Oczywiście, że powinna. Ale wiele razy już się przekonaliśmy, że to że powinna nie przekłada się na rzeczywistość...

Shellu, no jasne, że Bayernowi czy Barcelonie też zdarzy się jakiś JEDEN na 20 słabszy mecz, gorszy wynik. No ale JEDEN!  A nasi piłkarze to na tle kelnerów I ligi to właśnie takie mega-gwiazdy. A już drugi raz z rzędu po prostu się OŚMIESZYLI. Tu nie ma co ich tłumaczyć, tylko wyp...ć do rezerw skoro mają w dupie nasze trójkolorowe barwy i dać szansę juniorom, którzy może przydadzą się w przyszłym sezonie, bo o awansie moim zdaniem możemy już zapomnieć. I tyle.

...no bo po co nam takie panienki, które się wypromują a w czerwcu dzięki temu odejdą gdzieś za konkretną kasę... TYLE, ŻE ZA KASĘ WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE!

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#230 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 22:27

@jajo: http://i.imgur.com/TGLriWd.png tu widzę, że jeszcze lepiej

Co do meczu to się zawiodłem, nie wiem co sądzić o tym co zobaczyłem. W sumie po każdej porażce mógłbym wkleić komentarz z poprzedniego przegranego meczu w stylu: Czerwiński totalne dno, Pitry nie potrafił przejść z piłką, Fonfara na stałym słabym poziomie, zmiana na Zielińskiego :hihi: to już w ogóle parodia.

Każdy z piłkarzy powinien sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie:

Czym dla was jest ten oto "znaczek": http://t1.gstatic.co...mahP62JeKIc8QrQ ?

Jeśli miejscem gdzie chcesz sobie dorobić do emeryturki to zmień miejsce pracy na inne bo nikt nie chce patrzeć na to co odpierdalasz, kibice też decydują o tym co się dzieje w tym klubie, jasne łatwo po zwycięstwie się chwalić jak to zajebiście się zagrało, że jest drużyna, pośmiać się itd. Ciekawe czy teraz Duda, Goncerz czy Pitry będą się śmiać do kamer GieKSa TV?

Znowu mógłbym zacytować jakieś stare komentarze typu "gdzie celne podania, gdzie strzały, po co te daremne wrzutki i gra skrzydłami" ... tylko który to już raz?

Naprawdę Panowie piłkarze zastanówcie się co Wy robicie w tym Klubie, czy szanujecie swoich kibiców. Czy w ogóle potrzebni wam kibice bo czy nas jest 50-500(wyjazdy) czy 500 - 5000 to i tak gracie w ten sam słaby sposób. Raz na jakiś czas wam mecz wyjdzie- staracie się, zapierdalacie na boisku, dbacie o pressing, o odbiór piłki na połowie rywala, czasem wyjdzie jakiś fartowny strzał albo rywal się podłoży(karne)- ale jesteście dorosłe chłopy!!! chyba trener nie musi Was szkolić co do celne podanie, czy gra na jeden kontakt.

Jak można poprosić to udostępnijcie składankę wszystkich wpadek z dzisiejszego spotkania, chciałbym przeżyć to jeszcze raz, tak jak piłkarze na pomeczowych analizach.

Oglądałem dziś zmagania dziewcząt na AMŚ w futsalu(tak, wiem że to inny sport, ale podobny) grały m.in Politechnika i AWF. Niebo a ziemia w porównaniu z tym co zobaczyłem na B1. 

Patrząc na tabelę utrzymanie też takie pewne teraz nie jest jak będziemy grali takie ogony jak do tej pory na wiosnę!

Do roboty.

Ludzie kupują karnety, nakręcany jest marketing, przychodzą do nas firmy, jest lepiej niż dawniej ale co z tego skoro efekt końcowy, który jest najważniejszy w firmie GKS Katowice tj. wynik meczowy jest do dupy?

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#231 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 15 marzec 2014 - 22:27

Macie niektórzy swoje "pewne" zwycięstwo i "zmiecenie z powierzchni ziemi" Okocimskiego... Mam nadzieję, że już przed żadnym meczem nie będzie takiego populistycznego pierdolenia...

Gra - dramat.

kurwa jego mać, właśnie takiego rozliczenia się obawiałem - rozlicza się się kibiców - pojebanych w swoim fanatycznym rozumieniu podejściu do szpilu, każdego szpilu, ale również kibiców realistów, którzy patrzą na tabelę i widzą, że drużyna GKS Katowice zajmuje 3 miejsce w tabeli a drużyna z Brzeska ostatnie, więc naturalnie wiadomo, że nasza GieKSa wygra!

do jasnej kurwy, jak nie teraz to kiedy - czemu oni nam odbierają tą nadzieje - czemu Wy kibice odbieracie innym kibicom tą nadzieje - przecież to jest ich jebany obowiązek przejść się na taki browar okocim, potem wziąść konsek wongla z bełachatowa i łecznej!!!!

kurwa ja nie wiem o co loto!

dla mnie era piłkarzy skończyła się na etapie trenera Łyski, reszta jest tylko milczeniem.

ale zostawcie w spokoju kibiców którzy pamiętają te czasy i chcą, żeby te czasy wróciły - to co się teraz dzieje - to kurwa jego mać - ktoś kto tego nie przeżył to nie zrozumie i chuj.

#232 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 22:30

Polecam kursy bukmacherów...

http://www.gieksa.pl...anym-faworytem/

@jajo: http://i.imgur.com/TGLriWd.png tu widzę, że jeszcze lepiej

Co do meczu to się zawiodłem, nie wiem co sądzić o tym co zobaczyłem. W sumie po każdej porażce mógłbym wkleić komentarz z poprzedniego przegranego meczu w stylu: Czerwiński totalne dno, Pitry nie potrafił przejść z piłką, Fonfara na stałym słabym poziomie, zmiana na Zielińskiego  :hihi: to już w ogóle parodia.

Każdy z piłkarzy powinien sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie:

Czym dla was jest ten oto "znaczek": http://t1.gstatic.co...mahP62JeKIc8QrQ ?

Jeśli miejscem gdzie chcesz sobie dorobić do emeryturki to zmień miejsce pracy na inne bo nikt nie chce patrzeć na to co odpierdalasz, kibice też decydują o tym co się dzieje w tym klubie, jasne łatwo po zwycięstwie się chwalić jak to zajebiście się zagrało, że jest drużyna, pośmiać się itd. Ciekawe czy teraz Duda, Goncerz czy Pitry będą się śmiać do kamer GieKSa TV?

Znowu mógłbym zacytować jakieś stare komentarze typu "gdzie celne podania, gdzie strzały, po co te daremne wrzutki i gra skrzydłami" ... tylko który to już raz?

Naprawdę Panowie piłkarze zastanówcie się co Wy robicie w tym Klubie, czy szanujecie swoich kibiców. Czy w ogóle potrzebni wam kibice bo czy nas jest 50-500(wyjazdy) czy 500 - 5000 to i tak gracie w ten sam słaby sposób. Raz na jakiś czas wam mecz wyjdzie- staracie się, zapierdalacie na boisku, dbacie o pressing, o odbiór piłki na połowie rywala, czasem wyjdzie jakiś fartowny strzał albo rywal się podłoży(karne)- ale jesteście dorosłe chłopy!!! chyba trener nie musi Was szkolić co do celne podanie, czy gra na jeden kontakt.

Jak można poprosić to udostępnijcie składankę wszystkich wpadek z dzisiejszego spotkania, chciałbym przeżyć to jeszcze raz, tak jak piłkarze na pomeczowych analizach.

Oglądałem dziś zmagania dziewcząt na AMŚ w futsalu(tak, wiem że to inny sport, ale podobny) grały m.in Politechnika i AWF. Niebo a ziemia w porównaniu z tym co zobaczyłem na B1. 

Patrząc na tabelę utrzymanie też takie pewne teraz nie jest jak będziemy grali takie ogony jak do tej pory na wiosnę!

Do roboty.

Ludzie kupują karnety, nakręcany jest marketing, przychodzą do nas firmy, jest lepiej niż dawniej ale co z tego skoro efekt końcowy, który jest najważniejszy w firmie GKS Katowice tj. wynik meczowy jest do dupy?

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#233 jajo1964

jajo1964
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 15 marzec 2014 - 22:39

Wy to kurwa niektórzy ze skrajności w skrajność. Jak nie gadka o pewnym awansie to teraz posty o walce... o utrzymanie. Ludzie opanujcie się.

"Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy"

#234 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 22:48

Przy takiej grze wcale nie są to dyrdymały, wystarczy chwilkę luknać w tabelę, jak potrafimy przegrać z okocimskim to z kim wygramy?! Zresztą mówi się "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" a ten ostatni mecz był żenujący.

Liczę, na ogromną poprawę gry w meczach następnych!

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#235 Tommaso

Tommaso
  • SK1964
  • LokalizacjaStara Ligota

Napisano 15 marzec 2014 - 23:10

Do trenera , zakaz krótkich rogali inno wciepy , przy podaniu na 16 metrze zakaz lamania akcji do boku inno strzal lub wejscie w pole karne. Kurwa gra sie do przodu nie w bok i do tylu,
!

#236 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 23:13

to licz na poprawę !!!

Ja tam wolę 3 pkt w grze w meczach następnych 

#237 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Jak się wykonuje stałe fragmenty to pokazał Okocimski, kilka takich mocnych wrzutek na 5-6 metr, to było coś czego nam brakowało. A krótkimi rogami to nic nie zdziałamy.

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#238 GieKSiarze.pl

GieKSiarze.pl

Trenerzy Piotr Stach i Kazimierz Moskal o meczu:

GieKSiarze.pl - Strona Kibiców GKS Katowice

#239 Krzychu_1977

Krzychu_1977

Napisano 15 marzec 2014 - 23:14

Obejrzałem na szybko konferencję po "meczu" i trener wypowiada się, że nie zasłużyliśmy nawet na remis (z czym w pełni się zgadzam) i że nie ma pojęcia co jest przyczyną takiej zjebanej gry - nieśmiało wspomina coś o presji awansu, odrzucając jednak poniekąd ten watek (też raczej słusznie).

Więc tak na szybko po obejrzeniu "widowiska" i lekturze forum narzucają się 3-4 kolejne możliwe przyczyny "cudownej gry naszych gwiazd":

1. Brak wypłat

2. Bukmacherka

3. Nie lubimy trenera i chcemy go zwolnić

4. Nie chcemy awansować bo to nie w naszym (kopaczy) interesie

Mam nadzieję że trener wespół z Zarządem Klubu postarają się wyjaśnić nam zagadkę tego gówna które nam dziś zaserwowali "piłkarze" - bo nam kibicom po prostu te wyjaśnienia się należą

• Edy lubi to

#240 bud

bud
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 23:15

Może się sam oszukiwałem po Sandencji i może to przez nadzieję, choć tam wyglądaliśmy o niebo lepiej, ale to co dziś widziałem to tego się kurwa opisać nie da - nieporadność totalna...karny tragedia - skurwiony na lighcie a la Murzyn (kiedyś temat poruszany w innym temacie, dziś to podejście idealnie pasuje)...może przez te facebooki, twittery i takie tam im się pierdoli w głowie, może przez to że czują się tak zajebiści, może przez imprezy nie wiem - ale powinni sobie zdawać sprawę z tego że nie grają w klubiku, który pasuje do tej ligi tylko grają w Klubie z wielkimi nadziejami i wielkimi tradycjami...dziś usłyszałem fajną opinię, że zaczną zapewne grać gdy będzie pozamiatane czyli o nic - życzę tego wszystkim aby tak nie było, nie wiem czy do Moskala można mieć pretensje - choć dzisiaj słyszałem około 10 Mourinho na Bukowej co i jak robić mają - a tak naprawdę prócz Janusza G. to tak chyba z walką nikt nic nie miał wspólnego...

#241 Miłosz1964

Miłosz1964
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 15 marzec 2014 - 23:16

Cisnąć tych pedałów wszędzie,kluby,spiże, ,żarcie w macdonaldzie itd.  wszędzie!

Nie potrafią zapierdalać to skończy się taryfa ulgowa. 

Dołączona grafika

#242 bud

bud
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 23:22

Obejrzałem na szybko konferencję po "meczu" i trener wypowiada się, że nie zasłużyliśmy nawet na remis (z czym w pełni się zgadzam) i że nie ma pojęcia co jest przyczyną takiej zjebanej gry - nieśmiało wspomina coś o presji awansu, odrzucając jednak poniekąd ten watek (też raczej słusznie).

Więc tak na szybko po obejrzeniu "widowiska" i lekturze forum narzucają się 3-4 kolejne możliwe przyczyny "cudownej gry naszych gwiazd":

1. Brak wypłat

2. Bukmacherka

Mam nadzieję że trener wespół z Zarządem Klubu postarają się wyjaśnić nam zagadkę tego gówna które nam dziś zaserwowali "piłkarze" - bo nam kibicom po prostu te wyjaśnienia się należą

1 argument - mam nadzieję, że nie - bywało gorzej a czasem inni zawodnicy walczyli z większym charakterem i sercem na całego

2 - kurs na pewno dobry, kiedyś już tacy grajkowie zostali chwyceni, więc ryzyko duże ale kto wie...ale teorii spiskowych nie chce narzucać

3 - po tym co dzisiaj widziałem to nie mam pojęcia co oni mają w głowie, 4 - tym bardziej....

Mam nadzieję, że się ogarną - oby...nic innego nam na dzień dzisiejszy nie zostało :(

#243 bud

bud
  • SK1964

Napisano 15 marzec 2014 - 23:22

1. Brak wypłat

2. Bukmacherka

1 argument - mam nadzieję, że nie - bywało gorzej a czasem inni zawodnicy walczyli z większym charakterem i sercem na całego

2 - kurs na pewno dobry, kiedyś już tacy grajkowie zostali chwyceni, więc ryzyko duże ale kto wie...ale teorii spiskowych nie chce narzucać

3 - po tym co dzisiaj widziałem to nie mam pojęcia co oni mają w głowie, 4 - tym bardziej....

Mam nadzieję, że się ogarną - oby...nic innego nam na dzień dzisiejszy nie zostało :(

#244 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 15 marzec 2014 - 23:36

.....dla mnie era piłkarzy skończyła się na etapie trenera Łyski, reszta jest tylko milczeniem.

ale zostawcie w spokoju kibiców którzy pamiętają te czasy i chcą, żeby te czasy wróciły - to co się teraz dzieje - to kurwa jego mać - ktoś kto tego nie przeżył to nie zrozumie i chuj.

No spokojnie, przed Łyską to była jeszcze era śp. trenera Nowoka, jak robiliśmy awans, a potem m.in. era Piekarczyka itp.

No ale dzisiejsze patałachy to za tamtymi piłkarzami nie mogliby nawet sprzętu nosić! Ale co najwyżej czyścić kible albo kosić trawniki. I tu nawet nie chodzi o umiejętności tylko o mentalność zwycięzców!

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#245 Nikko

Nikko

Napisano 15 marzec 2014 - 23:54

Trener Moskal musi postwic na młodziez w ataku Figiel plus Szoltys.

#246 Naujox

Naujox

Napisano 16 marzec 2014 - 01:09

Mi to się nawet nie chce pisać. Moim zdaniem w obecnej chwili nie są problemem piłkarze czy sprawy organizacyjne. Problemem są za to hiperoptymiści i ich brak realistycznego spojrzenia na to co się dzieje w klubie GKS Katowice.

Nie można klepać po plecach (czyt. dopingować do 90 minuty) nieudaczników, którzy papiery na granie to może i mają, ale przez cały mecz z największym słabeuszem ligi miotają się jak muchy w smole.

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#247 binn

binn

Napisano 16 marzec 2014 - 01:16

Wiara, nadzieja to jedno, realia to drugie. O awansie można zapomnieć, bo ci zawodnicy psychicznie już tego nie uciągną. Profesjonalnie fundamentalni pierwszoligowi regimentarze, a ambicja...  = praca u podstaw, budowa, nowa - normalna polityka transferowa (bez ogrywania graczy innych zespołów), kolejne x lat zadupia i wmawiania sobie, że to już jest TEN sezon.

Wszystkiego najlepszego z okazji 50-tych urodzin klubu drodzy kibice!

Że też zawsze znajdzie się powód by coś poszło nie tak  :huh:

#248 binn

binn

Napisano 16 marzec 2014 - 01:16

Wkleiło się 2x.

#249 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 marzec 2014 - 01:17

Niech dzisiejszy dzien bedzie nauczka dla wszystkich tych którzy pisali o jednostce treningowej, o intensywnym treningu strzeleckim i ile to goli strzelimy ogorkom z Brzeska.I moze do niektórych w końcu dojdzie że z tym składem personalnym mrzonki o awansie to tylko sfera zyczeń kibiców jednak z realizmem nie ma to nic wspólnego.

Jak to sie ma do tego meczu gdzie na przeciwko nas staje przeciwnik, ktory wygral 4 mecze?

BANDA CHUJA I TYLE.

Presja ich przerasta... To tak jak niektorzy napisali, w Niecieczy pewnie ich przyjma...

• kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#250 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 16 marzec 2014 - 01:18

Kurwa chopy mecz dramat ale kurwa nie ważne od razu po szpilu jechałem na porodówke i mom syna!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych