Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowery


683 odpowiedzi w tym temacie

#1 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:35

Ktoś poleci dobry serwis, gdzie zrobię przegląd rowerowy ? (najlepiej Katowice)

Mam do zrobienia hamulce (linki), regulacja przerzutek, smarowanie, centrowanie kół. 



#2 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:33

Mogę Ci polecić ale w Mysłowicach na Bytomskiej.

 

Sklep Rowerowy JBike

Oddałem w tamtym miesiącu na serwis rowerek to zapłaciłem 60zł za regulację hamulców, przerzutek, centrowanie felgi i jeszcze jakieś tam peirdoły dodatkowe; prostowanie haka itd.

 

polecam



#3 DML

DML
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 lipiec 2013 - 06:33

peklo mi siodlo wiec poszukuje czegos nowego,

czy w granicach 50 PLN mozna dostac cos sensownego, czy trzeba poswiecic wieksza kwote?

 

rower MTB, ale celowalbym raczej w trekkingowe (zdarzaja sie trasy po 100 km)

 

http://allegro.pl/si...3398569669.html

 

http://allegro.pl/si...3415616630.html

 

http://allegro.pl/si...3407427166.html

 

http://allegro.pl/si...3413510300.html



#4 Mathew

Mathew
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 lipiec 2013 - 15:03

Pochylona sylwetka którą przybierasz na rowerze mtb nie bardzo odpowiada szerokim siedzeniom (pomijając już aspekt wizualny) -to o czym mówię masz pokazane w ostatnim linku który podałeś. Pomimo że jest mięciutko, raz dwa obetrzesz sobie tyłek przy takiej trasie. Jeździsz z 'pampersem' czy po cywilnemu?



#5 DML

DML
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 lipiec 2013 - 18:25

Pochylona sylwetka którą przybierasz na rowerze mtb nie bardzo odpowiada szerokim siedzeniom (pomijając już aspekt wizualny) -to o czym mówię masz pokazane w ostatnim linku który podałeś. Pomimo że jest mięciutko, raz dwa obetrzesz sobie tyłek przy takiej trasie. Jeździsz z 'pampersem' czy po cywilnemu?

rower jest MTB, ale taki styl jazdy zalicza coraz rzadziej jak uzytkownik dziadzieje, pozycja "przeksztalca sie" powoli w moderate 60',

dorzucilem bagaznik pod sakwy, opony tez moze z czasem beda odchudzane, po poradzie ortopedy ustawilem rogi wygiete w swoja strone zeby troche czesciej wyprostowac pozycje, wiec aspekt wizualny to kwestia drugorzedna, 

 

tak sobie niby wymyslilem to trekkingowe siodlo ale nawet po 120 km (jezdze bez pampersa) nie bylo problemu na dotychczasowym MTB (275 mm x 160 mm)

 

co w takim przypadku? :huh:



#6 Mathew

Mathew
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 lipiec 2013 - 20:58

W takim przypadku na początek trzeba sobie uzmysłowić, że zmiana siodła może boleć na początku. Tyłek musi na nowo dopasować się do odpowiedniego kształtu. Przejdź się do intersportu, bo te accenty wydają się dobrymi propozycjami:

 

http://esklep.inters...derry-610-08-09

 

http://esklep.inters...nza-w-610-08-10

 

Wyglądają całkiem zgrabnie i nie straszą wagą.



#7 DML

DML
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 lipiec 2013 - 23:36

dzieki Mathew, wzialem Derry (Monza podobno damska),

na pierwszych 5 km wydawalo sie sporo twardsze od poprzednika, potem przestalem to odczczuwac,

wczoraj nawet 63 km bezbolesnie



#8 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:31

jakie polecacie w miarę dobre i tanie oświetlenie do roweru (zależy mi bardziej na przednim)? znajdę coś dobrego na allegro czy muszę poszukać po sklepach?


Rudzka GieKSa

#9 Pacior

Pacior
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:14

http://twojamerida.p...A-HL-MD017/1903

 

Posiadam tą lampkę, jestem zadowolony, kupiłem w sklepie rowerowym.



#10 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 10 sierpień 2013 - 22:05

Poleci ktos jakis dobry sklep rowerowy w Katowicach ew. okolice? Chce kupic rower i fajnie jakby mi go dopasowali itp



#11 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 16 sierpień 2013 - 15:50

1098425_10201642184807561_782064038_n.jp


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#12 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 18 sierpień 2013 - 12:56

niestety m.in. fatalna organizacja wyścigu, kolizja drogowa na trasie i wiele wykroczeń w ruchu drogowym przez uczestników sprawiły że "najlepszy Katowicka impreza kolarska" została przerwana i wyścig nie dojechał do końca...


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#13 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:57

Jasne?

 

Daj jakiś link do relacji.


Przyjaźń jest wszystkim!


#14 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:01

Dziękujemy za liczne przybycie ma II Mistrzostwa Świata IC.
Niestety nie wyłoniliśmy zwycięzców ze względu na wybryk dwóch zawodników z klubu UKS Sokół Kęty tj. przejście pod zamkniętą zaporą kolejową. Po tym incydencie Katowicka policja odmówiła dalszego zabezpieczenia trasy w związku z czym musieliśmy zakończyć imprezę.
Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie kolejna tego typu impreza i nie zraziliśmy tym do siebie władz miasta.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, OSP oraz innym zaangażowanym w imprezę.

 

 

Z FanPage organizatorów. Ogólni kino z psiarnią - powinny być mandaty, a nie foch i odmówienie zabezpieczania imprezy. Policja jest od wykonywania, a nie od stanowienia prawa. Mały skandal.


Przyjaźń jest wszystkim!


#15 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 19 sierpień 2013 - 09:26

Poleci ktos jakis dobry sklep rowerowy w Katowicach ew. okolice? Chce kupic rower i fajnie jakby mi go dopasowali itp

 

mój znajomy ma sklep rowerowy na ul. Ludwika ( przedłużenie markiefki na północ ) zaraz naprzeciwko kościoła. Możesz podjechać i zobaczyć. 



#16 Robal

Robal
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSW/SK

Napisano 10 wrzesień 2013 - 17:24

Miśki poleccie jakiś serwis w miare w możliwych cenach, do orboty mam wymiana linek,regulacje i niwelacja luzów..

Dzięki


"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie...

#17 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 wrzesień 2013 - 19:10

Rowerowy na Rolnej.



#18 Robal

Robal
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSW/SK

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:29

Dzięki


"...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie...

#19 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:21

serwis rowerowy masz też w RTV AGD na Goduli  :)


Rudzka GieKSa

#20 matthew

matthew
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 grudzień 2013 - 11:29

poleci ktos rower gorski tak za 1,5tys? planuje zakup w styczniu ale nie wiem na co sie zdecydowac, firma kross to dobry wybor?



#21 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 09 grudzień 2013 - 13:31

kross, merida, giant, author(?)



#22 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 07 luty 2014 - 17:37

Za 1,5 tys można kupić w miarę dobry rower? Może być ciut droższy. Macie jakiś sklep godny polecenia? Dobrze kminie, że teraz są tańsze niż w sezonie?

#23 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 07 luty 2014 - 22:40

Dołóż pare zł i kup Scott aspect

Tobie powinien wystarczyć :)



#24 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 07 luty 2014 - 23:11

a co do ceny to raczej nie przed a po sezonie...

Chyba najlepiej pazdziernik, zejdą pare zł bo wyprzedaży modeli. (na bank dadzą rabat )

Teraz to raczej już ludzie powoli zaczynają szukać, do tego nowe modele wychodzą, poza tym święta, komunie się zbliżają itp.



#25 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 20 marzec 2014 - 10:47

Zastanawiam się w tym roku nad Specialized Rockhopper Pro Evo 29 lub coś podobnego, poleci ktoś coś godnego uwagi do jazdy po górach? W przedziale cenowym 4-5,5tys.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych