Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hokej


78 odpowiedzi w tym temacie

#51 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 19 luty 2014 - 08:37

Rosja wczoraj zagrala tak by jak najmniej sil stracic, jednak ja niestety uwazam ze "Sborna" poradzi sobie z Finami. Co do meczu Czechy-USA nasi poludniowi sasiedzi beda zmeczeni a czolowa postac "pepikow" Jagr juz wczoraj w polowie meczu wg komentatorow opadl z sil a wydaje mi sie ze na dzis sie nie zregeneruje, dlatego stawiam na USA.

 

Pierwszy ćwierćfinał już za 23 minuty



#52 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 19 luty 2014 - 10:46

są już znane ewentualne godziny półfinałów.potrzebuje tego by w pracy się pozamieniać:)



#53 krzyzak

krzyzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 luty 2014 - 11:04

są już znane ewentualne godziny półfinałów.potrzebuje tego by w pracy się pozamieniać:)

 

półfinały:

21 luty godz 13.00 - TVP Sport

21 luty godz 18.00 - TVP  2



#54 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 19 luty 2014 - 15:59

No i moje przeiwdzenia sie sprawdzily sprzed ZIO, bo mowilem ze Rosja bedzie bez medalu, jednak liczylem ze przegraja mecz o braz dopiero. Teraz moga byc w polfinale derby Skandynawii i Ameryki Pln pod warunkiem ze ?USA wygra z Czechami



#55 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 19 luty 2014 - 18:19

CZE - CHY DO TOHO!!!

 

FUCK! FUCK! USA!


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#56 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 luty 2014 - 18:30

zas ty i twoje placze. Uspokoj dupe. Tez jestem za Czechami ale co ci Amerykanie sa temu winni, ze graja z Czechami to nie wiem.



#57 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 19 luty 2014 - 18:42

Mecz naprawdę niezły, nie ma co mówić. I co ważne już 4 brameczki, jeszcze jedna i kasa moja :) USA bardzo moce w tym turnieju, dziwi mnie tylko bardzo słaba forma Rosjan, którzy dziś polegli z Finlandią, myślałem że to faworyt do złota, ale wielkim fanem tego sportu nie jestem.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#58 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 luty 2014 - 18:53

dziwi mnie tylko bardzo słaba forma Rosjan, którzy dziś polegli z Finlandią

 

Najwyraźniej Ruscy - w swoim zwyczaju - dokonali złej analizy Finlandii i to o jakieś 40% za dużo.

 

:chamisko:



#59 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 19 luty 2014 - 23:56

zas ty i twoje placze. Uspokoj dupe. Tez jestem za Czechami ale co ci Amerykanie sa temu winni, ze graja z Czechami to nie wiem.

Ogólnie ich nie lubię za panoszenie się na świecie. Więc podwójnie kibicowałem; za Czechami i przeciwko USA. Niestety, w półfinałach 3 chujowe drużyny, czego można się było spodziewać. Pozostaje trzymać kciuki za Suomi.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#60 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2014 - 00:56

CZE - CHY DO TOHO!!!

 

FUCK! FUCK! USA!

Jak tak patrzę na Twoje zachowania i pomyślę czym się zajmujesz z profesji to jakoś przestaje mnie dziwić ilość debili produkowanych przez obecny system edukacji.


  • ziomek i resovia lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#61 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 20 luty 2014 - 08:22

 dziwi mnie tylko bardzo słaba forma Rosjan, którzy dziś polegli z Finlandią, myślałem że to faworyt do złota, ale wielkim fanem tego sportu nie jestem.

 

Rosjanie myśleli, że gwiazdy typu Owieczkin, Małkin, Datsiuk i Kowalczuk wygrają im indywidualnie cały turniej. Finlandia grała bardzo agresywnie szczególnie po stracie bramki. Przyniosło to szybko efekt, potem jeszcze trzecia i mogli spokojnie skupić się na obronie. Ruscy z każda minuta bardziej nerwowo, a gwiazdy zawodziły. Owieczkin chyba dwa razy wjeżdżając do tercji finów spalił na niebieskiej, co tej klasy hokeiście nie przystoi, no ale chyba za bardzo chciał i nie wychodziło.



#62 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 20 luty 2014 - 10:43

otóż to.same gwiazdy meczu nie wygrają.hokej to gra zespołowa.pokazali to Finowie.chociaż można się zastanawiać co było powodem aż tak słabego występu.

może potwierdziło się to,ze drużyna organizatora igrzysk nie radzi sobie z presja bo za bardzo chce.

myślę ze w finale zobaczymy Szwedów z USA.a góra będą ci pierwsi.



#63 kck

kck
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 20 luty 2014 - 11:17

Kanada w finale, to pewne:) i wydaje mi sie ze Finowie :)



#64 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 20 luty 2014 - 13:44

 wydaje mi sie ze Finowie :)

 

Miejmy nadzieję :) Z drugiego półfinału z dwojga złego wolałbym chyba jednak USA (tfu!), bo mają chyba większą szansę wdupić w finale.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#65 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 20 luty 2014 - 15:36

Mi wydaje sie ze final bedzie Szwecja-Kanada o braz Finlandia-USA.



#66 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 20 luty 2014 - 16:02

Jak tak patrzę na Twoje zachowania i pomyślę czym się zajmujesz z profesji to jakoś przestaje mnie dziwić ilość debili produkowanych przez obecny system edukacji.

Fjodor jest nauczycielem?

O ja p....


  • 19mózG64 lubi to

#67 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 21 luty 2014 - 06:57

wczoraj Kanadyjki troche ze szczeaciem obronily zloto. do 57 minuty przegrywaky 2-0 z amerykankami, jedna najpierw zdobyly goka na 2-1 sciagnely bramkarza i niewiele do szczescia zabraklo USA bo strzelajac do pustej bramki trafily w slupek a chwile pozniej bylo
2-2. decydujace trafienie padlo w dogrywce gdy kabadyjki graly w przewadze

#68 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 15:18

No i szkoda Finów, ale sami sobie winni. Kilka bardzo dobrych okazji niewykorzystanych, słaba gra w przewadze - tak się nie da wygrać.



#69 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 21 luty 2014 - 17:00

Finowie dobrze graja jak maja przewage min 2 bramek zamuruja dostep do wlasnej i madrze graja w defensywie, jednak jak jest wynik na styku to ciezko im utrzymac korzystny wynik. O Rosji moge napisac tyle, ze maja za duzo gwiazd ktore graja zbyt indywidualnie i dopoki nie zespola skladu beda mieli problemy z osiagnieciem jakiegokolwiek sukcesu. Kazdy ze skladu Rosji chce przechylic szale wygranej na wlasna korzysc jednak bez gry zespolowej nic nie osiagna. Uwazam ze mecz USA-Kanada bedzie takim malym finalem. Ja obstawiam nadal final Kanada-Szwecja o braz USA -Finlandia. Kolejnosc : Kanada Szwecja Usa Finlandia



#70 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 21 luty 2014 - 22:11

USA - Kanda mało bramek, ale meczyk w dechę...!



#71 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 22 luty 2014 - 06:15

Wg mnie USA-Kanada to narazie najlepszy mecz tych Igrzysk, lepszy nawet od meczu USA z Rosja, duzo plynnej gry, malo przerw, szybkie zwroty akcji i ladne popisy obu bramkarzy.



#72 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 22 luty 2014 - 09:26

Mecze o złoto i brąz też zapowiadają się ciekawie.

Pary zajebiste. Zastanawiam się który mecz bedzie bardziej pasjonujący, bo w Finale mogą być szachy.



#73 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 luty 2014 - 18:10

Jak tak patrzę na Twoje zachowania i pomyślę czym się zajmujesz z profesji to jakoś przestaje mnie dziwić ilość debili produkowanych przez obecny system edukacji.

Fjodor jest nauczycielem?

O ja p....

 

A pitejcie       :pijak: :hihi:

 

Suomi :szok: Szkoda, ze wczoraj nie awansowali, mieliby z taką grą dużą szansę wjebać Kanadzie...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#74 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 22 luty 2014 - 18:56

Fjodor jest nauczycielem?

O ja p....

 

Taaa? Ale lekcje chyba prowadzi w Eselschule.  :hihi:



#75 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 22 luty 2014 - 19:28

Dzis Finowie zagrali koncertowo. Pierwszy karny dla USA troche dla mnie z kapelusza drugi sluszny jedank ?USA nie potrafili tych okazjai wykorzystac, a Finowie jak zwykle madrze w obronie i z kontry. USA zmeczone po wczorajszym meczu z Kanada, nie dali rady sie zregenreować

 

Ciekawostka co do finalu : Czterech kanadyjskich sędziów poprowadzi finał hokejowego turnieju Igrzysk Olimpijskich w Soczi pomiędzy Kanadą a Szwecją. Jednym z nich będzie Brad Meier krytykowany przez rosyjskie media jako Amerykanin sędziujący mecz Rosji z USA. W rzeczywistości Meier jest Kanadyjczykiem urodzonym w USA. Drugim sędzią głównym finału będzie Kelly Sutherland, a na liniach pracować będą Derek Amell i Greg Devorski..

 

Takze moim zdaniem juz z tego miejsca wiadomo pod kogo bedzie sedziowanie i kto zloto zdobedzie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych