Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biegi Narciarskie


39 odpowiedzi w tym temacie

#26 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 luty 2014 - 14:25

Dziennikarze to są szmaty jakich mało, zero rzetelności, tylko szukanie sensacji. Ostatnio bardzo chwaliłem wypowiedź Justyny, dziś pokazała, że ma nie tylko charakter w wywiadach. Ciekawe czy Korzeniowski kurwa przeprosi ! Co do Stocha, to widać, że ma dystans do dziennikarzy. Ja się dziwię niekiedy, że konkretniej nie dopierdalają. Widziałem wywiad po zdobyciu medalu przez Stocha, dzwoni mu telefon, a dziennikarz : "KTO DZWONI?" no kurwa po takim pytaniu poszedłbym w chuj, no ale nigdzie nie poszedłem, bo siedziałem przed kompem i z telemarkiem ląduję jedynie w sytuacji, gdy wysiadam z autobusu po imprezie :lol:



#27 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 13 luty 2014 - 14:36

telemarkiem ląduję jedynie w sytuacji, gdy wysiadam z autobusu po imprezie
 

 

Ćwiczysz nieustannie,jeszcze tylko wiatr pod narty o sile huraganu z Filipin i masz szanse na medal na IO.


  • PRT lubi to

#28 bercik

bercik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 luty 2014 - 15:33

Panowie spokojnie nie chodzi mi o żadne wypowiedzi związane ze startami w Soczi bo tutaj ma racje że jebie ekspertów etc. Moje słowa odnoszą się do Justyny Kowalczyk prywatnie poza kamerą i jej podejście ( pewnie wielu sportowców tak ma ). Opieram to na kilku rozmowach z dziennikarzami, którzy widzą więcej niż my. Dzisiaj nie jest dzień aby pisać o tych zarzutach bo to co zrobiła Kowalczyk to miazga. Bjoergen nie istniała dzisiaj . Zobaczymy czy Kowalczyk wystartuje jeszcze w innych konkurencjach, może nie chcieć ryzykować a cel na Soczi został osiągnięty.

no tak, skoro dziennikarze 'widza'... :lol:



#29 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 13 luty 2014 - 16:18

???



#30 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Napisano 13 luty 2014 - 18:29

Jakby ktoś trafił na cały bieg w internecie to zapodajcie linkiem.

Edit: nieaktualne, jest powtórka na TVP Sport o 20:30, jakby kogoś interesowało :)



#31 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 13 luty 2014 - 20:26

Na sport.tvp.pl jest gdzieś wideo, oglądałem, tylko trzeba poszperać.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#32 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 13 luty 2014 - 20:45

Zdobyć złoto w biegach narciarskich ze złamaną kością śródstopia - PEŁEN SZACUN!!



#33 w3g

w3g
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2014 - 07:22

Prasa norweska wątpi w prawdziwość zdjęcia złamanych kości u Kowalczyk...


GKS KATOWICE

#34 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 luty 2014 - 09:09

A to jak nie ma złamanej, to dyskwalifikacja :rotfl:


  • Foxu lubi to

#35 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 luty 2014 - 09:50

Prasa norweska wątpi w prawdziwość zdjęcia złamanych kości u Kowalczyk...

Nie prasa norweska, a jeden dziennik i to internetowy. Poza nimi nikt (łącznie z Bjoergen i Johaug) w to nie wątpi i podkreślają klasę Kowalczyk.

Oczywiście z tego co napisał jeden tytuł w Norwegii to media w Polsce robią aferę pt. "Norwegowie twierdzą, że Kowalczyk oszukuje".

Mnie szczerze już zaczyna irytować, że nie można nic przeczytać o Justynie, żeby zaraz nie było jakiegoś wrzutu do Bjoergen czy Norwegów. Aż takie kompleksy mamy, że nie możemy się bez tego obejść ?


  • gumibir lubi to

#36 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 15 luty 2014 - 17:31

z sieci:

Jeśli ktoś faktycznie interesuje się sportami zimowymi, to doskonale wie, że w Rosji dość otwarcie mówiło się już od kilku sezonów o 'kombinacji norweskiej', czyli sprytnym połączeniu biegów narciarskich z 'epidemią astmy'. To właśnie w Rosji największym poparciem cieszyła się samotna walka Justyny Kowalczyk z norweską dominacją w FIS i idącymi za tym bezczelnymi przekrętami w biegach. Zresztą sama Justyna jest tam wyjątkowo popularna i lubiana, o czym nasze media skwapliwie milczą, bo taka informacja wyłamywałaby się z obowiązującego tonu informacji o Rosji i Rosjanach. Można też sobie sprawdzić, że już kilka miesięcy przed ZIO pojawiały się w niektórych mediach bardzo ogólnikowe stwierdzenia, że Norweżki mogą mieć w Soczi trudno, a w kuluarach uściślano tę informację tym, że organizatorzy będą się im szczególnie wnikliwie przyglądać, także pod kątem kontroli antydopingowej. Przypuszczałem, że to jest możliwe, a teraz jestem tego pewien - Norweżki dziś nie istniały na trasie, Bjoergen - z wyjątkiem pierwszego startu - więcej chodzi niż biega. Nie da się aż tak stracić formy, aż tak nie trafić z przygotowaniem kondycyjnym, aż tak źle przygotować sprzęt. Przecież mówimy tu o norweskiej fabryce medali, a nie o amatorach na pierwszych poważnych zawodach! Dla mnie wnioski są oczywiste

 

cos w tym jest:)


  • Mayek lubi to

#37 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 luty 2014 - 17:54

z sieci:

Zresztą sama Justyna jest tam wyjątkowo popularna i lubiana, o czym nasze media skwapliwie milczą, bo taka informacja wyłamywałaby się z obowiązującego tonu informacji o Rosji i Rosjanach.

cos w tym jest:)

 

Odniose sie do tego... 

 

Kolega mi pisal sms, ze gdzie sie nie pojawia - a caly czas w barwach Polski - to ruscy ich zajebiscie witaja/goszcza/zapraszaja do picia :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#38 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 15 luty 2014 - 17:56

no, jak to ruscy:)



#39 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 22 luty 2014 - 11:21

no i chuj.po medalu.



#40 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 22 luty 2014 - 11:27

No niestety organizm odmówił posłuszeństwa. I tak jak na tę złamaną nogę osiągnęła bardzo dużo. Teraz wypada kibicować za Johaug, byle by nie Marian.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych