Jump to content


Photo

Biegi Narciarskie


39 replies to this topic

#1 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 11:29

Justyna bez szans na medal w pierwszej konkurencji.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#2 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 08 February 2014 - 21:44

Jakie są szanse że Justyna w ogóle coś wygra? Czytałem, że ma coś ze stopą i nie chciała tego badać przed ostatnim jej występem na IO.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#3 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Posted 09 February 2014 - 23:28

Dziś zrobiła zdjęcie, wielowarstwowe złamanie 5. kości śródstopia. Dla mnie już jest zwycięzcą, postawa podobna jak Napa czy Gozno, którzy całe rundy grali z kontuzjami.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#4 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 13 February 2014 - 11:46

Kowalczyk :szok:



#5 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 13 February 2014 - 11:53

ZŁOTOOOO!!!

Marian bez medalu!:)))


  • Przemosz and Czapla like this

#6 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Posted 13 February 2014 - 11:55

No i Justynka rozjebała system.

ahh gdyby nasi wszyscy sportowcy mieli chociaż połowę charakteru Justyny .


  • Bhoy likes this

#7 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Posted 13 February 2014 - 11:58

Mozna ja krytykować za zachowanie poza kamerami ale za to co zrobiła dzisiaj to szacunek !!!! Pokazała co to znaczy charakter i walka !!!



#8 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 13 February 2014 - 12:05

za jakie zachowanie poza kamerami?



#9 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 13 February 2014 - 12:11

no właśnie? Jakie?



#10 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Posted 13 February 2014 - 12:13

Mayek a to nie sledzisz jej zachowan poza trasa narciarska?? Dla mnie to jest wyjatkowo wredna baba. Pokazala swoj charakterek juz 4 lata temu jak sie przed VAncouver przyjebala do Małysza o stroje. Ale za dzis naleza sie jej brawa. Zdemolowała całą reszte.



#11 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Posted 13 February 2014 - 12:13

Mayek a to nie sledzisz jej zachowan poza trasa narciarska?? Dla mnie to jest wyjatkowo wredna baba. Pokazala swoj charakterek juz 4 lata temu jak sie przed VAncouver przyjebala do Małysza o stroje. Ale za dzis naleza sie jej brawa. Zdemolowała całą reszte.



#12 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 February 2014 - 12:19

Jaca a jakies konkrety? bo tez jestem ciekaw jakie zachowania miał na mysli Bart, bo nie rozchodzi sie chyba tylko o te stroje 4 lata temu



#13 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 February 2014 - 12:23

Mozna ja krytykować za zachowanie poza kamerami ale za to co zrobiła dzisiaj to szacunek !!!! Pokazała co to znaczy charakter i walka !!!

coo??? wlasnie pieknie zjebala wszystkich jebanych ekspertow . Siedza po studiach pierdola jakies glupoty w wywiadach. Jebac wszystkich wielkich znawcow ,ktorzy zawsze wiedza "najlepiej", to samo sie tyczy wiekszosci naszych dziennikarskich dziwek!!!



#14 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Posted 13 February 2014 - 12:23

Jaca a jakies konkrety? bo tez jestem ciekaw jakie zachowania miał na mysli Bart, bo nie rozchodzi sie chyba tylko o te stroje 4 lata temu

No to posłuchaj w jaki sposób sie wypowiada przed kamerami gdzy nie idzie po jej mysli. Od zawsze to robi. Jakos nigdy nie słyszałem Stocha czy Małysza żeby w taki sposób sie wypowiadali. Szczególnie Małysz gdy tez po wielich sukcesach mial trudne chwile w swojej karierze.



#15 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Posted 13 February 2014 - 12:24

czy Kowalczyk startuje na 30km?



#16 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 February 2014 - 12:26

tak



#17 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 13 February 2014 - 12:27

JACA uogólniasz.

Nie raz tylko mówi to co mysli, tyle.

Borgi, znając jej upór to wystąpi:)



#18 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 13 February 2014 - 12:40

Chuj z tym co mówi po zawodach,czy przed zawodami.Może pierdolic ile chce,dla nas liczą sie medale,a dzisiaj zdobyła złoty medal biegnąc z kontuzją.Nie pozostawiła złudzeń,że jest najlepsza.Co z tego,że będzie pierdoliła i opowiadała wszystkim piekne słówka tak jak Żyła ,a w decydujacym momencie okaże się ,że jest dnem.


  • PRT likes this

#19 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Posted 13 February 2014 - 12:46

Panowie spokojnie nie chodzi mi o żadne wypowiedzi związane ze startami w Soczi bo tutaj ma racje że jebie ekspertów etc. Moje słowa odnoszą się do Justyny Kowalczyk prywatnie poza kamerą i jej podejście ( pewnie wielu sportowców tak ma ). Opieram to na kilku rozmowach z dziennikarzami, którzy widzą więcej niż my. Dzisiaj nie jest dzień aby pisać o tych zarzutach bo to co zrobiła Kowalczyk to miazga. Bjoergen nie istniała dzisiaj . Zobaczymy czy Kowalczyk wystartuje jeszcze w innych konkurencjach, może nie chcieć ryzykować a cel na Soczi został osiągnięty.



#20 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Posted 13 February 2014 - 12:52

Bart ja mysle ze wystartuje. Puchar Swiata i tak ma juz z głowy to mysle bedzie ryzykowała na maksa bo podejrzewam ze po Soczi, jesli nie ma jakis długów umów podpisanych ze swoimi sponsorami, zakonczy kariere.



#21 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 13 February 2014 - 12:59

w konflikcie miedzy mistrzem  a dziennikarskimi kurwami wiadomo po czyjej stronie stane. Jebac pajacow z mikrofonami, liczy sie mistrzostwo. Niech se gada co chce, jak wygrywa to moze byc niemila dla dziennikarzy.



#22 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Posted 13 February 2014 - 13:01

Justyna powinna po odebraniu Medalu powiedzieć Dziękuję kończę karierę.

 

mam nadzieję że tak jak Małysz 12 lat temu spowodował poruszenie wśród młodzieży tak Justyna wywoła/wywołała teraz.



#23 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Posted 13 February 2014 - 13:15

Ci, co ją jebali po pierwszym starcie, powinni sobie teraz strzelić w plecy z łuku. Mnie się podoba jej styl bycia i wypowiedzi. Ma laska jaja! I to większe niż forumowi i dziennikarscy "eksperci".


  • Berki, ToJa, Bhoy and 3 others like this

#24 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 13 February 2014 - 13:26

no, a przecież Kamil też ma swoją opinię o naszych pseudo dziennikarzach :)



#25 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Posted 13 February 2014 - 13:31

- Justyna była dzisiaj dużo lepsza od reszty. Gratuluje jej tego medalu. To wielki wyczyn - przyznał Bjoergen.

 

wp.pl

 

:szydera:


  • Przemosz and Bombon like this




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users