Jump to content


Photo

Sushi Spam


213 replies to this topic

#201 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 February 2014 - 17:45

Junior, napisales fajny post a potem zaorales go tym zdaniem:
"Nie mamy tras alpejskich, nie mamy tras dla biegaczy to skupmy sie na tym co moze przyniesc medal."

Nie kurwa, nie skupiajmy sie na tym co moze przyniesc medal tylko skupmy sie na tym co moze zrobic kase. Racja jest po stronei tych co chcieliby w Polsce drugie NHL, to jest ciekawy argument. Ale to, zeby inwestowac w medal to z tym sie nie zgadzam. inwestujmy w rozwoj, inwestujmy w mozliwosc opierdolenia zawodnika za 30mln euro za granice ale nie wkladajmy kasy jak w skarbonke tylko dlatego zeby wygrac medal!



#202 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 February 2014 - 17:47

jezeli kasa sie kreci z reklam to nie powinno w tym uczestniczyc panstwo. Prywatny podmiot powinien finansowac sportowca. Zreszta Kowalczykowa np to tej emerytury nie potrzebuje bo ma w chuj siana z reklam.



#203 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 February 2014 - 17:58

najwiekszym bledem popelniamy w tej dyskusji jest argument, ze w Polsce i tak sie kasa przejebuje.

Ze esbecy dostaja emerytury, ze kasa idzie na obsluge dlugu publicznego.

Ale to jest bez sensu taka gadka bo za niedlugo bedizemy bankrutem.

 

Mnie chodzi o oderwanie tego od innych niezwiazanych rzeczy. Ja wiem, ze w ministerstwie bodaj pracy jest nascie dyrektorow ale co to ma kurwa do tego? Jebac tych esbekow i jebac tych ministrow i ta dziure budzetowa.

Mnie chodzi o to ze jak mamy teraz w budzecie TYLKO 100mln i mamy myslec na co wydac ta kase (bo wiecej nie ma), to trza wydac na cos, na czym skorzysta jak najwiecej ludzi a nie na panczeny bo na to jest cisnienie przez 3 dni na 4 lata.

 

Nie jest bledem, bo tak sie dzieje i czemu nie mozna uzywac tego jako argument? Jest inaczej? Zbawisz Polske? Skoro oni kradna to niech chociaz tej kasy z budzetu mniejk pojdzie na kolejne miejsca dla urzedasow.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#204 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 February 2014 - 17:58

najwiekszym bledem popelniamy w tej dyskusji jest argument, ze w Polsce i tak sie kasa przejebuje.

Ze esbecy dostaja emerytury, ze kasa idzie na obsluge dlugu publicznego.

Ale to jest bez sensu taka gadka bo za niedlugo bedizemy bankrutem.

 

Mnie chodzi o oderwanie tego od innych niezwiazanych rzeczy. Ja wiem, ze w ministerstwie bodaj pracy jest nascie dyrektorow ale co to ma kurwa do tego? Jebac tych esbekow i jebac tych ministrow i ta dziure budzetowa.

Mnie chodzi o to ze jak mamy teraz w budzecie TYLKO 100mln i mamy myslec na co wydac ta kase (bo wiecej nie ma), to trza wydac na cos, na czym skorzysta jak najwiecej ludzi a nie na panczeny bo na to jest cisnienie przez 3 dni na 4 lata.

 

Nie jest bledem, bo tak sie dzieje i czemu nie mozna uzywac tego jako argument? Jest inaczej? Zbawisz Polske? Skoro oni kradna to niech chociaz tej kasy z budzetu mniejk pojdzie na kolejne miejsca dla urzedasow.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#205 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 25 February 2014 - 17:59

kasa na urzedasow i tak pojdzie. Nie wiem kto ucierpi na jeszcze wiekszym dlugu ale podejrzewam ze ty i ja a nie urzednik.

 

Forum sie dupcy, klikajcie tylko jeden raz w wyslij i to sie wysle.



#206 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 February 2014 - 17:59

Junior, napisales fajny post a potem zaorales go tym zdaniem:
"Nie mamy tras alpejskich, nie mamy tras dla biegaczy to skupmy sie na tym co moze przyniesc medal."

Nie kurwa, nie skupiajmy sie na tym co moze przyniesc medal tylko skupmy sie na tym co moze zrobic kase. Racja jest po stronei tych co chcieliby w Polsce drugie NHL, to jest ciekawy argument. Ale to, zeby inwestowac w medal to z tym sie nie zgadzam. inwestujmy w rozwoj, inwestujmy w mozliwosc opierdolenia zawodnika za 30mln euro za granice ale nie wkladajmy kasy jak w skarbonke tylko dlatego zeby wygrac medal!

 

Skupiajmy, bo medal nakreca sponsorow. Kiedys kaski i stroje skoczkow byly puste - teraz miejsce na nich kosztuje kilkaset tysiecy zlotych...


  • Bart likes this

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#207 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 February 2014 - 17:59

Junior, napisales fajny post a potem zaorales go tym zdaniem:
"Nie mamy tras alpejskich, nie mamy tras dla biegaczy to skupmy sie na tym co moze przyniesc medal."

Nie kurwa, nie skupiajmy sie na tym co moze przyniesc medal tylko skupmy sie na tym co moze zrobic kase. Racja jest po stronei tych co chcieliby w Polsce drugie NHL, to jest ciekawy argument. Ale to, zeby inwestowac w medal to z tym sie nie zgadzam. inwestujmy w rozwoj, inwestujmy w mozliwosc opierdolenia zawodnika za 30mln euro za granice ale nie wkladajmy kasy jak w skarbonke tylko dlatego zeby wygrac medal!

 

Skupiajmy, bo medal nakreca sponsorow. Kiedys kaski i stroje skoczkow byly puste - teraz miejsce na nich kosztuje kilkaset tysiecy zlotych...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#208 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 February 2014 - 18:00

Junior, napisales fajny post a potem zaorales go tym zdaniem:
"Nie mamy tras alpejskich, nie mamy tras dla biegaczy to skupmy sie na tym co moze przyniesc medal."

Nie kurwa, nie skupiajmy sie na tym co moze przyniesc medal tylko skupmy sie na tym co moze zrobic kase. Racja jest po stronei tych co chcieliby w Polsce drugie NHL, to jest ciekawy argument. Ale to, zeby inwestowac w medal to z tym sie nie zgadzam. inwestujmy w rozwoj, inwestujmy w mozliwosc opierdolenia zawodnika za 30mln euro za granice ale nie wkladajmy kasy jak w skarbonke tylko dlatego zeby wygrac medal!

 

Skupiajmy, bo medal nakreca sponsorow. Kiedys kaski i stroje skoczkow byly puste - teraz miejsce na nich kosztuje kilkaset tysiecy zlotych...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#209 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Posted 25 February 2014 - 20:02

za niedługo wybudują dach nad śląskim i się skończy marudzenie - będzie tor i będzie dach! będziemy mieli mistrzów, wnuki Bródki będą mieć gdzie trenować a dziadek wspomni, ech za moich czasów to jo sie szlajoł po europie za treningami :)



#210 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 26 February 2014 - 09:18

Junior, napisales fajny post a potem zaorales go tym zdaniem:
"Nie mamy tras alpejskich, nie mamy tras dla biegaczy to skupmy sie na tym co moze przyniesc medal."

Nie kurwa, nie skupiajmy sie na tym co moze przyniesc medal tylko skupmy sie na tym co moze zrobic kase. Racja jest po stronei tych co chcieliby w Polsce drugie NHL, to jest ciekawy argument. Ale to, zeby inwestowac w medal to z tym sie nie zgadzam. inwestujmy w rozwoj, inwestujmy w mozliwosc opierdolenia zawodnika za 30mln euro za granice ale nie wkladajmy kasy jak w skarbonke tylko dlatego zeby wygrac medal!

 

A inwestycja w rozwój to nie czasem w jakiejś części przyszłościowa inwestycja w medal?

Z tym zawodnikiem to co z tego będziemy mieli? Jedynie podatek, jeśli nie będzie żadnych wałków z obejściem prawa. A większość kasy zgarnie prywatny inwestor - klub (mam tu na myśli głównie piłkę nożną).



#211 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 26 February 2014 - 14:23

Trenowanie za granicą to żaden wstyd.Niech się wstydza ci,którzy mają tory,a wyników zero.

 

Dzieciaki nie myslą o tym co będzie "jak będą dorośli.Dla nich to nie ma znaczenia.Takie rozterki pewnie przychodzą dopiero do głowy w wieku 16-17 lat wzwyż.Jeśli ten sport się rozwinie,będą chętni do jego uprawiania to wtedy można myśleć o prawdziwym torze.

Na razie byłaby to inwestycja dla wąskiej liczby ludzi.

 

Zresztą  chcecie toru,odjebanego na maksa ,a życie jest prozaiczne i tak w Zakopanem:

-dwa lata temu nie zamrożono toru bo nie było 150 tys.zł. na zamrożenie.

-bodajże w tym roku przed IO zjebała się sprężarka za 40 tys zł i też nie trenowali bo nikt nie wyłożył kasy na nową.

 

Budowanie toru byłoby populizmem.

 

Ale kto powiedział że ten tor ma być od razu super hiper wypasiony? Chodzi o normalne miejsce do treningów w normalnych warunkach, żeby nie trzeba było co noc hektolitrów wody wylewać i czekać aż zamarznie. Jeden zadaszony tor, gdzie nie tylko panczeniści mogą trenować, ale też masa innych dyscyplin (łyżwiarze figurowi, hokeiści, ci od curlingu i inni). Na przyszłość w pobliskiej szkole można utworzyć klasę sportową, specjalizującą się w "lodowych" sportach. 

 

Tak gwoli ścisłości po ukonczeniu 40 roku zycia.

 

Sprawdziłam jeszcze raz i jak na razie wszystkie źródła mówią o 35 latach. Więc następnym razem jak kogoś poprawiasz to się upewnij że masz rację.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#212 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 26 February 2014 - 14:55

Jeżeli ten tor ma tylko być dla dobrego samopoczucia "kibiców" to można przykryć ten w Zakopanem .Koszt tylko 30mln zł.

Bez widowni ,bez zaplecza.Ogólnie całkowicie do dupy.W ogóle to tylko w Zakopanem ma sens za względu na położenie n.p.m.

Problem kolejny to kluby ,które nie śmierdzą groszem ,nie ma kasy na zgrupowania,trenerów,odżywki.łyżwy.

To ,że powstanie to nie znaczy ,że ktoś z niego będzie w stanie skorzystać.a budowanie,czy przykrywanie toru dla januszy jest debilizmem.

 

Nowy ,dobry tor na wysokim poziomie to koszt 100mln zł.Takie są wyliczenia dla toru ,który miałby powstac w Krakowie na IO 

W ogóle śmieszy mnie to pierdolenie Bródki,że jak nie wybuduja toru to on może nie startować na następnej Olimpiadzie bo

on chciałby być z rodziną i trenować blisko domu.Jakieś jaja.



#213 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 26 February 2014 - 17:08

Za tydzień przenosimy ten dział do archiwum.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#214 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Posted 27 February 2014 - 11:48

Bez toru takie sukcesy, nie widzę sensu budowania :)


  • Bartek84 and Now like this




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users