Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sushi Spam


213 odpowiedzi w tym temacie

#101 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 luty 2014 - 07:58

Atest sorry ale piszesz głupoty, te tory są głównie przeznaczone dla rekreacyjnego uprawiania sportu, zobacz ile ludzi chodzi na ślizgawki na Narodowym w Warszawie. Po drugie wybudowanie toru w Zakopanym spowodowałoby że wiele ekip zagranicznych by tam przyjeżdżało ze względu na to , że byłby to najwyżej położony tor łyżwiarski w Europie . A jeżeli chodzi o to czym ludzie by się jarali to Polska jest takim krajem że jak sa sukcesy to kibiców jest bardzo dużo, większość z Was pewnie nawet nie pamięta ilu ludzi chodziło oglądać zwody w skokach narciarskich przed era Małysza .  Obecne wyniki łyżwiarzy pokazują , że w Polsce są talenty i należy im pomóc. Jeżeli zrobi się system na wzór skoków to naprawdę możemy mieć sport w którym przez lata będziemy odnosić sukcesy, a oprócz tego dzięki tej infrastrukturze będzie można rekreacyjnie uprawiać sport

 

Bart tory zadaszone to juz tory profesjonalne i ich utrzymanie kosztuje krocie.Poza tym nie wyobrażam sobie ,że po powstaniu takiego toru wpuszcza na niego januszy w tępych łyżwach.

W Holandii .która bije swiat na głowe w łyżwiarstwie dzieci jeżdżą od bajtla,od 3-4 latka.Traktują to jako formę rekreacji ale przy takiej liczbie zawsze wyłapie się jakiś talent,który potem zdobywa te medale.

U nas problemem są nawet te prozaiczne ślizgawki,przy osiedlach,przy szkołach bo to odpowiedzialność za uczestników takiej

zabawy ,a tego nikt nie chce brać na siebie.

Od tego trzeba zacząć ,a nie od toru za miliony dla 30 zawodników i nieważne czy oni potem zdobędą medale.Jeśli nie to i tak

zaoszczędzimy na zdrowiu tych ludzi.Nie od razu ale w przyszłości będą zdrowsi od tych,którzy maja na sport wyjebane.



#102 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 24 luty 2014 - 14:51

Bart tory zadaszone to juz tory profesjonalne i ich utrzymanie kosztuje krocie.Poza tym nie wyobrażam sobie ,że po powstaniu takiego toru wpuszcza na niego januszy w tępych łyżwach.

W Holandii .która bije swiat na głowe w łyżwiarstwie dzieci jeżdżą od bajtla,od 3-4 latka.Traktują to jako formę rekreacji ale przy takiej liczbie zawsze wyłapie się jakiś talent,który potem zdobywa te medale.

U nas problemem są nawet te prozaiczne ślizgawki,przy osiedlach,przy szkołach bo to odpowiedzialność za uczestników takiej

zabawy ,a tego nikt nie chce brać na siebie.

Od tego trzeba zacząć ,a nie od toru za miliony dla 30 zawodników i nieważne czy oni potem zdobędą medale.Jeśli nie to i tak

zaoszczędzimy na zdrowiu tych ludzi.Nie od razu ale w przyszłości będą zdrowsi od tych,którzy maja na sport wyjebane.

Atest , nowoczesne tory mogą być obiektami wielofunkcyjnymi jeśli chodzi o różne formy łyżwiarstwa. 

Mayek stadiony też nie są dochodowe , baseny również i dlatego nie budują ich inwestorzy prywatni. W przypadku tych obiektów najważniejsze żeby zarabiały na ich utrzymanie, niekoniecznie generowały stopę zwrotu z poniesionych nakładów.



#103 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 14:57

gadanie takie, oczywiscie, ze maja pokryc budowe. Bo potem bedzie tak jak obecnie, ludzie sie domagaja basenow czy aquaparku w Katowicach. "Bedizemy chodzic". Wybuduje miasto basen i bedzie doplacalo bo ludziom sie znudzi. Ludzie to zawsze tak pierdola, ze  "zamiast kibolom dawac na stadion prosze zbudowac baseny dla LUDZI". I konczy sie zawsze tak samo, przykladem moze byc aquapark w Rudzie Slaskiej.

Jestesmy zbyt biednym krajem, zeby finansowac takie rzeczy.



#104 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 24 luty 2014 - 15:10

Mayek nie zgodzę sie z Tobą, administracja Państwowa, samorządowa ma w swoich zadaniach tworzenie obiektów użyteczności publicznej, służących ludziom. Takimi obiektami są obiekty sportowe, w takim przypadku biznes plan musi być tak skrojony że obiekt będzie zarabiał na swoje utrzymanie ( w Rudzie Śląskiej sfinansowano to z kredytu i dlatego teraz mają problem ). Projekty duże powinny być realizowane przez administrację Państwową a mniejsze przez samorządy. Idąc twoim tropem nie należy budować np. boisk dla dzieciaków bo to się nigdy nie spłaca.



#105 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 15:21

boiska dla dzieciakow to jest co innego. Boisko sie splaci tym, ze dzieciaki beda zdrowe bo beda graly w pilke a nie siedzialy przed komputerem. Nie wszystko musi wychodzic na plus i to boisko jest dobrym przykladem ale nie wiem czy aquapark zarobi na swoje utrzymanie. Takie inwestycje powinny w perspektywie np 20 lat wyjsc na zero i wtedy bedzie ok. Porownaj cene boiska a aquaparku.



#106 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 24 luty 2014 - 15:53

Ja napisałem że takie obiekty muszą na siebie zarabiać na utrzymanie jeśli nie to nie budujemy.  



#107 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 luty 2014 - 15:58

Zajmowałem się kiedyś Aqua Parkami w Polsce i tylko jeden ze wszystkich co miesiąc był wstanie nie przynosić strat...Koszty utrzymania są ogromne...Aqua Parki to jest studnia bez dna...to jest masakra dla każdego budżetu...więc zamiast obciążać budżet jednym Aqua Parkiem to lepiej wybudować kilka boisk i kilka basenów...



#108 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 luty 2014 - 15:58

Zajmowałem się kiedyś Aqua Parkami w Polsce i tylko jeden ze wszystkich co miesiąc był wstanie nie przynosić strat...Koszty utrzymania są ogromne...Aqua Parki to jest studnia bez dna...to jest masakra dla każdego budżetu...więc zamiast obciążać budżet jednym Aqua Parkiem to lepiej wybudować kilka boisk i kilka basenów...



#109 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 luty 2014 - 17:34

ale kto tutaj mówi o aquaparkach?

Małe baseny np. na każdej dzielnicy i jest ok. Na pewno ludzie by chodzili.

A tak to w tym "dziwnym" mieście nie ma nic. Nawet basen na Zadolu stoi juz 3 lata i chuja z tym miasto robi.

 

A łyżwiarstwo nie jest drogie, do tego te tory co są, zadaszyć i starczy.

 

A kompleks skoczni w Szczyrku tez zły? Dzięki temu są wyniki.

 

Marudery z niektórych straszne. Najlpeiej nic nie robić, a jak juz to dalej dawać chuj wie jaką kasę nażelowanym facetom, co łażą z torebkami:)


  • ToJa lubi to

#110 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 18:01

Krzysiu, juz mowilem. Co to znaczy "nie jest drogie"? Jest kurwa. Jakbym ja byl mistrzem w half-pipe to maja mi budowac i utrzymywac ta zjezdzalnie? Dla mnie jednego i dla 1000 widzow? Obiekt + emerytura za medal olimpijski, ktory kazdego jebie. Nie masz pojecia jakie to sa koszty. Mnie idea emerytury sportowej w ogole rozpierdala, chop wygrywa i mamy mu placic.

 

Takie male baseny tez sa nierentowne. Ile ludzi o jednym czasie bedzie plywalo na takim basenie? Srednio 20? Zeby 20. Bilet za 8zl = 160zl srednio za godzine = 1280zl dziennie minus podatek i pensje dla ratownikow. Policz sobie to. A 160 osob dziennie moze nie byc!

 

Krzysiu, mnie bardziej interesuje, ze dzieci w Katowicach nie maja co jesc niz to, ze z budzetu finansowane sa skoki, ktore mnie totalnie jebia. Mam nadzieje, ze ta skocznia na siebie zarabia i ze te obiekty sportowe zarobia tez na emeryture np: dla Stocha. Trzeba miec jakies prioytety, biedny kraj a rozdaje pieniadze. Emerytura sportowa powinna zniknac.



#111 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 luty 2014 - 18:07

dobra, ale taki sportowiec, który charuje jak wół, a ma wyniki to chyba zasługuje na ta emeryturę. Podczas uprawiania sportu nie wykonuje zawodu. Ma nie być sportu w PL?

Do zarobków piłkarzy się nie odniosłeś. Do mnie nie przemawia fakt, że to sport narodowy. Do tego chuja grają, a robią z kibiców ciula.



#112 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 luty 2014 - 18:23

Krzysiu, juz mowilem. Co to znaczy "nie jest drogie"? Jest kurwa. Jakbym ja byl mistrzem w half-pipe to maja mi budowac i utrzymywac ta zjezdzalnie? Dla mnie jednego i dla 1000 widzow? Obiekt + emerytura za medal olimpijski, ktory kazdego jebie. Nie masz pojecia jakie to sa koszty. Mnie idea emerytury sportowej w ogole rozpierdala, chop wygrywa i mamy mu placic.

 

Takie male baseny tez sa nierentowne. Ile ludzi o jednym czasie bedzie plywalo na takim basenie? Srednio 20? Zeby 20. Bilet za 8zl = 160zl srednio za godzine = 1280zl dziennie minus podatek i pensje dla ratownikow. Policz sobie to. A 160 osob dziennie moze nie byc!

 

Krzysiu, mnie bardziej interesuje, ze dzieci w Katowicach nie maja co jesc niz to, ze z budzetu finansowane sa skoki, ktore mnie totalnie jebia. Mam nadzieje, ze ta skocznia na siebie zarabia i ze te obiekty sportowe zarobia tez na emeryture np: dla Stocha. Trzeba miec jakies prioytety, biedny kraj a rozdaje pieniadze. Emerytura sportowa powinna zniknac.

 

Kononowicz :chamisko:

 

 

Ciebie skoki jebia, innych pilka i sam sie wkurwiasz pewnie na ludzi, ktorzy gadaja - po co im stadion?! 

 

Ktos kto nie prowadzi auta bedzie gadal - po co te drogi, zrobmy kolej.

 

Przykladow mozna mnozyc. A zjezdzalnie do half-pipu nie wybuduja dla jednej osoby. Myslisz, ze osoba ktora jedzie na olimpiade jest jedyna, ktora uprawia dany sport? 

 

Trzeba budowac, jak najwiecej, bo to rodzi talenty. Po co mam zostac panczenista skoro wiem, ze np. pol roku bede musial spedzic w Holandii? 

 

Narzekacie, ze jestesmy chujowi we wszystkim, ale jak juz mamy w cos inwestowac to musi miec to rachunek ekonomiczny? Gdzie moje podatki maja odzwierciedlenie w tym? Za kase odprowadzana za ubezpieczenie zdrowotne moglbym sobie i rodzinie wykupic pakiet VIP gdzie mialbym w 3 dni kazdego specjaliste. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#113 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 18:35

To jest problem systemowy z tymi podatkiem zdrowotnym ale ja uwazam, ze w obecnej sytuacji nie powinno sie budowac nic nierentownego bo co nam potem z takiego "talentu"? Co zyskuje spoleczenstwa poprzez inwestycje w sportowca. Jaki jest zwrot? Medal na olimpiadzie? Co on daje biednemu krajowi? Kiedys sport uprawiali bogaci i na to placili ze swojej kasy. Teraz sie robi rozrywke, zeby tlum sie cieszyl. Czy w obecnej sytuacji ekonomicznej warto wydawac kase na zdobywanie medali?

 

Stadion moze na siebie zarobic jak bedzie dobrze zarzadzany! Hala do panczenow bedzie skarbonka. Taka jest roznica. Pilka nozna to sport masowy. Mozna zrobic kolo tego centrum handlowe, silownie, basen i inne takie hale sprotowe. Mozna zrobic korty, mozna zrobic hale do futsalu. W Polsce 99% ludzi jebie sport na lyzwach wiec nie ma sensu na to placic, to jest prosty rachunek ekonomiczny.

 

Prawde mowiac ze stadionem jestem populista bo prywatnie uwazam, ze jest to egoistyczne, ze my chcemy stadion. Patrzac na postawe soltysa, ten stadion na siebie nei zarobi bo ludzie co to maja ogarnac nei beda mieli pojecia jak tym zarzadzac!

 

Nie wkurwiam sie na ludzi, ktorzy gadaja "po co nam stadion" bo uwazam, ze maja racje. W obecnym klimacie socjalistycznym w Polsce, trzeba zignorowac te glosy i cisnac, zby ten stadion budowano bo Polska i tak bedzie niedlugo bankrutem i tak. Trzeba jak najwiecej nabudowac na kreche przed krachem finansowym.

 

Dlaczego koles, ktory zdobywa medal moze miec emeryture w wieku 25 lat? Czy jezeli gornik dobrze wydobywa wegiel to tez taka emeryture dostanie? W czym sportowiec jest "lepszy"? W tym nie ma logiki. 3 dni radosci ze zlota w panczenach i 40 lat placenia emerytury olimpijskiej, ktora wynosi cos 2000zl netto. 720 tysiecy zlotych jezeli chop pozyje 40 lat.



#114 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 luty 2014 - 18:44

Budowa toru ma taki sam sens jak wybudowanie filharmonii,skorzysta z tego garstka fascynatow,a koszty są niebotyczne.
Nawet jak sie to wybuduje to i tak przez większy okres czasu bedzie stało puste.

#115 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 luty 2014 - 18:56

taaaaa, a stadion narodowy tętni życiem i zarabia na siebie:)))

i Ty na niego nie dajesz.



#116 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 19:03

Krzysiu, chcesz powaznie rozmawiac to rozmawiaj a nei szukaj glupich argumentow.
Stadion w Warszawie na siebie nie zarabia i pomylka byla jego budowa. Starczy? Trzymam sie do konca swoich pogladow, nie ma sensu budowac obiektow ponad stan. Trzeba zbadac czy stadion w Katowicach bedzie rentowny i jaka pojemnosc jest optymalna. To jest moje pragmatyczne zdanie.

 

A prywatne jest takie ze stadion musi byc bo Gieksa musi panowac hahaha, nie zmienia to jednak tego, ze ci co sa przeciwko maja racje.



#117 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 luty 2014 - 19:14

ok, bo już zaczynacie mnie wkurzać:)

Kto zasługuje na większą dotację, czy to od sponsorów czy Państwa: wyżelowane panienki, które nas ośmieszają, czy ci prawdziwi sportowcy przynoszące krajowi jakby nie było splendor i reklamę, nie mając jak dotą prawdziwych warunków w Polsce?

Proste pytanie.



#118 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 19:19

nikt nie zasluguje na dotacje bo panstwo nie powstalo w celu dotowania JEDNOSTKI tylko w celu zalatwiania problemow, ktorych nie da sie zalatwic przez jednostke czyli np:

- wojsko

- policja

- straz pozarna

- budowa drog

 

a nie kurwa, zebys ty sie mogl cieszyc z medalu olimpijskiego. Mi sie tez podoba jak ruska kurwa przegrywa z Polakiem ale sa jakies granice wydawania na to. Medal nie przynosi splendoru bo i tak kazdy ma Polakow za ciuli haha, zreszta kto by sie przejmowal opinia sasiadow na twoj temat? Ino tusk sie tym przejmuje i jego banda czyli "jak Polska bedzie postrzegana".



#119 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 19:26

To jest problem systemowy z tymi podatkiem zdrowotnym ale ja uwazam, ze w obecnej sytuacji nie powinno sie budowac nic nierentownego bo co nam potem z takiego "talentu"? Co zyskuje spoleczenstwa poprzez inwestycje w sportowca. Jaki jest zwrot? Medal na olimpiadzie? Co on daje biednemu krajowi? Kiedys sport uprawiali bogaci i na to placili ze swojej kasy. Teraz sie robi rozrywke, zeby tlum sie cieszyl. Czy w obecnej sytuacji ekonomicznej warto wydawac kase na zdobywanie medali?

 

Stadion moze na siebie zarobic jak bedzie dobrze zarzadzany! Hala do panczenow bedzie skarbonka. Taka jest roznica. Pilka nozna to sport masowy. Mozna zrobic kolo tego centrum handlowe, silownie, basen i inne takie hale sprotowe. Mozna zrobic korty, mozna zrobic hale do futsalu. W Polsce 99% ludzi jebie sport na lyzwach wiec nie ma sensu na to placic, to jest prosty rachunek ekonomiczny.

 

Prawde mowiac ze stadionem jestem populista bo prywatnie uwazam, ze jest to egoistyczne, ze my chcemy stadion. Patrzac na postawe soltysa, ten stadion na siebie nei zarobi bo ludzie co to maja ogarnac nei beda mieli pojecia jak tym zarzadzac!

 

Nie wkurwiam sie na ludzi, ktorzy gadaja "po co nam stadion" bo uwazam, ze maja racje. W obecnym klimacie socjalistycznym w Polsce, trzeba zignorowac te glosy i cisnac, zby ten stadion budowano bo Polska i tak bedzie niedlugo bankrutem i tak. Trzeba jak najwiecej nabudowac na kreche przed krachem finansowym.

 

Dlaczego koles, ktory zdobywa medal moze miec emeryture w wieku 25 lat? Czy jezeli gornik dobrze wydobywa wegiel to tez taka emeryture dostanie? W czym sportowiec jest "lepszy"? W tym nie ma logiki. 3 dni radosci ze zlota w panczenach i 40 lat placenia emerytury olimpijskiej, ktora wynosi cos 2000zl netto. 720 tysiecy zlotych jezeli chop pozyje 40 lat.

A co zyskuje spoleczenstwo inwestujac w kulture(muzea , galerie sztuki , filharmonie itp.)?Kultura i Sport to takie dziedziny ktore powinny byc w kazdym szanujacym sie panstwie na przyzwoitym poziomie no chyba ze porownujesz Polske do jakies republiki bananowej.Faktycznie zbudowanie 1 profesjonalnego obiektu dla sportow lodowych w 40 mln. kraju(wydanie 40mln zl) to fanaberia.Zreszta co to jest 40 baniek w skali całego budzetu?Tak pozatym piszesz o tym ze mozna stadion zagospodarowac w innych celach , z tego co wiem to narodowy tez jakies powierzchnie wynajmuje a mimo to dalej sa grube miliony w plecy.



#120 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 19:29

To jest problem systemowy z tymi podatkiem zdrowotnym ale ja uwazam, ze w obecnej sytuacji nie powinno sie budowac nic nierentownego bo co nam potem z takiego "talentu"? Co zyskuje spoleczenstwa poprzez inwestycje w sportowca. Jaki jest zwrot? Medal na olimpiadzie? Co on daje biednemu krajowi? Kiedys sport uprawiali bogaci i na to placili ze swojej kasy. Teraz sie robi rozrywke, zeby tlum sie cieszyl. Czy w obecnej sytuacji ekonomicznej warto wydawac kase na zdobywanie medali?

 

Stadion moze na siebie zarobic jak bedzie dobrze zarzadzany! Hala do panczenow bedzie skarbonka. Taka jest roznica. Pilka nozna to sport masowy. Mozna zrobic kolo tego centrum handlowe, silownie, basen i inne takie hale sprotowe. Mozna zrobic korty, mozna zrobic hale do futsalu. W Polsce 99% ludzi jebie sport na lyzwach wiec nie ma sensu na to placic, to jest prosty rachunek ekonomiczny.

 

Prawde mowiac ze stadionem jestem populista bo prywatnie uwazam, ze jest to egoistyczne, ze my chcemy stadion. Patrzac na postawe soltysa, ten stadion na siebie nei zarobi bo ludzie co to maja ogarnac nei beda mieli pojecia jak tym zarzadzac!

 

Nie wkurwiam sie na ludzi, ktorzy gadaja "po co nam stadion" bo uwazam, ze maja racje. W obecnym klimacie socjalistycznym w Polsce, trzeba zignorowac te glosy i cisnac, zby ten stadion budowano bo Polska i tak bedzie niedlugo bankrutem i tak. Trzeba jak najwiecej nabudowac na kreche przed krachem finansowym.

 

Dlaczego koles, ktory zdobywa medal moze miec emeryture w wieku 25 lat? Czy jezeli gornik dobrze wydobywa wegiel to tez taka emeryture dostanie? W czym sportowiec jest "lepszy"? W tym nie ma logiki. 3 dni radosci ze zlota w panczenach i 40 lat placenia emerytury olimpijskiej, ktora wynosi cos 2000zl netto. 720 tysiecy zlotych jezeli chop pozyje 40 lat.

A co zyskuje spoleczenstwo inwestujac w kulture(muzea , galerie sztuki , filharmonie itp.)?Kultura i Sport to takie dziedziny ktore powinny byc w kazdym szanujacym sie panstwie na przyzwoitym poziomie no chyba ze porownujesz Polske do jakies republiki bananowej.Faktycznie zbudowanie 1 profesjonalnego obiektu dla sportow lodowych w 40 mln. kraju(wydanie 40mln zl) to fanaberia.Zreszta co to jest 40 baniek w skali całego budzetu?Tak pozatym piszesz o tym ze mozna stadion zagospodarowac w innych celach , z tego co wiem to narodowy tez jakies powierzchnie wynajmuje a mimo to dalej sa grube miliony w plecy.



#121 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 luty 2014 - 19:32

nikt nie zasluguje na dotacje bo panstwo nie powstalo w celu dotowania JEDNOSTKI tylko w celu zalatwiania problemow, ktorych nie da sie zalatwic przez jednostke czyli np:

- wojsko

- policja

- straz pozarna

- budowa drog

 

a nie kurwa, zebys ty sie mogl cieszyc z medalu olimpijskiego. Mi sie tez podoba jak ruska kurwa przegrywa z Polakiem ale sa jakies granice wydawania na to. Medal nie przynosi splendoru bo i tak kazdy ma Polakow za ciuli haha, zreszta kto by sie przejmowal opinia sasiadow na twoj temat? Ino tusk sie tym przejmuje i jego banda czyli "jak Polska bedzie postrzegana".

 

 

no to róbmy tak, ja i Ty i reszta, żeby nas nie mieli za ciuli. Nasi sportowcy udowodnili, kurwa, ciężką pracą, że nikt nie może z nas szydzić. A holenderscy nijacy ludki tymbardziej.

Ja wiem, że Śląsk i tamteges, ale Mayku jednak trzymamy za polakami i za ich dobre wyniki.



#122 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 luty 2014 - 19:39

Dlaczego nie mruczeliscie o ten tor przed IO?
Większość" kibiców" ,którzy teraz sie dopominaja o tor nawet nie wiedziała,ze jest taka dyscyplina na Olimpiadzie i za dwa tygodnie znowu bedą mieli wyjebane.
Dla kogo to robić?
  • Lars lubi to

#123 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 luty 2014 - 19:49

Atest , no faktycznie dziwne to jest ze teraz jest na to koniunktura i moda jak jest sukces.W kazdej dyscyplinie sportu tak jest.Skoki narciarskie to najlepszy przykład.



#124 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 luty 2014 - 20:15

Większość" kibiców" ,którzy teraz sie dopominaja o tor nawet nie wiedziała,ze jest taka dyscyplina na Olimpiadzie i za dwa tygodnie znowu bedą mieli wyjebane.
 

Bzdura. A o torze mówiło się głośno juz po brązowym medalu sprzed 4 lat. Wstyd ze polscy medaliści zeby trenować muszą zamrazać jakieś pole albo wynajmować obiekty w innych krajach. Jakby kazdy miał takie podejście jak Ty to nie byłoby zadnego stadionu, hali, lodowiska, basenu i wielu wielu innych obiektów no bo po co? Jak dla mnie to róznorodnych obiektów powinno się budować jak najwięcej i zachęcać ludzi do uprawiania jakiegokolwiek sportu. To tak jak z komunikacją publiczną, zysków raczej nigdy nie będzie przynosić ale musi być. 

 

 Medal nie przynosi splendoru bo i tak kazdy ma Polakow za ciuli haha

Jakoś mnie taka Twoja wypowiedź nie dziwi....  To ze Ty masz w dupie nasze medale nie znaczy ze wszyscy mają. Tych Twoich niektórych teorii az się czytać nie da. Wszechwiedzący Mayek, którego zdanie jest jedynie słuszne i niepodwazalne.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#125 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 luty 2014 - 20:24

Wybrali taki ,a nie inny sport.W Polsce strasznie niszowy i musieli zdawać sobie z tego zdawać sprawę,ze tak to może wyglądać.
Nie ma nic wstydliwego w tym,ze trenują za granica.
Budować bo zdobyli medale jest idiotyczne.I wcale nie pisze o halach,basenach,itp. Czytaj dokładnie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych