Jump to content


Photo

Sushi Spam


213 replies to this topic

#26 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Posted 08 February 2014 - 10:50

http://sport.tvp.pl/...0508/transmisje



#27 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 08 February 2014 - 11:18

O jakieś inne niż tvp mi chodziło, zagraniczne np.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#28 Johny

Johny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 11:44

http://www.soccer-li...e.php?id=zimowe



#29 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Posted 08 February 2014 - 11:49

http://www.meczyki.pl/



#30 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 12:23

Porażka z tym, że Eurosport nie transmituje, zawsze biegi i biathlon się oglądało z miłym, fajnym komentarzem, a jak Justyna dziś biegła to myślałem że kurwica mnie strzeli słuchając 2 ciuli na 1 czy na 2...Babiarz i jakiś drugi zastanawiali się czemu nie pokazują na transmisji Justyny tylko pierwszą 4, szkoda słów...ogólnie parodia komentarz...



#31 Lars

Lars
  • SK1964

Posted 08 February 2014 - 12:27

Nie zastanawiali się czemu, tylko mówili, że nie mają podglądu, a ze swojego stanowiska nie widzą, więc nie mogą za bardzo powiedzieć nic o niej. 


  • mario78 likes this

#32 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 08 February 2014 - 12:45

nie maja podgladu bo sa komunistyczna jebana telewizja. Moj ojciec jak oglada biathlon ma podglad na laptopie na cala strzelnice na stronie biathlonworld czy cos takiego. Jak oglada biegi czy f1 czy chuj wie co to zawsze ma wlaczonego laptopa z wynikami z oficjalnych stron. A te ciule w telewizji nie maja tego podgladu. Zreszta to samo jest na c+ jak mowia o wynikach z innych stacji, tez zawsze mowia ze wpadl gol a tam juz moze byc 2:1 a ci dopiero o 0:1 mowia. Wyslac pajacow na staz do stacji co komentuja nba, nhl i inne us sports zeby sie nauczyli co to komentarz a co to bleblanei na ekranie.


  • Wygan likes this

#33 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 13:09

Dobra może tak podawali, ale nie zmienia faktu to że komentarz jest masakryczny...i ciężko mega ciężko tego słuchać...a wczorajsze studio w tvp po ceremonii otwarcia to już w ogóle parodia - jakiś gościu mówi, że jedno z najlepszych otwarć, na to jakaś pipa z tvp: u nas będzie ładniejsze :) i tak co słowo stwierdzenie, że u nas będzie lepiej i takie tam...albo ja o czymś nie wiem albo my już mamy na 100% tą olimpiadę w którymś tam roku...choć mam nadzieję, że nie...



#34 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 13:13

Pamiętam jeszcze, że jak Sikora zdobywał medal to prócz zajebistych chwil wpadło mi w pamięć z Eurosportu przejebane komentowanie tego biegu i słynne: "rach ciach ciach" - bodajże komentowali to Jaroński i Wyrzykowski - i to był komentarz mistrzostwo świata...



#35 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 18:18

..



#36 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 08 February 2014 - 18:37

nie wiem po cholere idzie zlamany grosz na tych 'biathlonistow'. Ten chop co mial 2 pudla a przybiegl wtedy kiedy ten z 5 pudlami w ogole nie powinien w tym startowac. Oni z 0 pudlami by nie byli w 20 wiec to sie mija z celem.



#37 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 08 February 2014 - 19:34

Było gdzieś w necie, że zabieramy na olimpiadę sporo zawodników bez szans na to żeby nie być jednymi z gorszych ponieważ im więcej zawodników tym więcej działaczy może jechać.

 

175a48408501.jpg



#38 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Posted 08 February 2014 - 23:40

Ale biathlon mężczyzn komentowali chyba goście z Eurosportu. Takie wrażenie odniosłem ... Bo faktycznie Babiarz i Jóżwiak to zajebiste nieporozumienie .... "ojej, Justyna upadła przed zmianą nart" i szukanie winnej jej upadku i że przez to spaprała bieg ... Dno



#39 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Posted 09 February 2014 - 01:01

Komentował tylko Wyrzykowski z eurosportu wraz z Sobczynskim ktory na pytanie, czy Wyrzykowskiego czy ta transmisja jest w HD odpowiedział Nie wiem nie znam się na tym.Jak dziennikarz sportowy może nie znać się na czymś takim jak transmisja TV w której jeszcze on niejako występuje.

#40 pooceq

pooceq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMyslowice/Kent

Posted 09 February 2014 - 09:44

ciekawostka
http://www.buzzfeed....scape-right-now



#41 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Posted 10 February 2014 - 00:34

czy nasza tv będzie transmitować hokej?

ps.jakie są wasze typy i komu kibicujecie w hokeju?

ja kibicuje Rosji i chyba tylko Kanada jest wstanie ich powstrzymać przed zlotem.

CZE - CHY - DO - TO - HO!!!

SLO - VEN - SKO!!!

 

Mam nadzieję, że obie drużyny zza oceanu przykładnie dostaną po d... To dla mnie taka hokejowa analogia włoskich piłkarzy...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#42 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 10 February 2014 - 08:54

1620785_511770455607726_927576880_n.jpg


  • Dudi_1979 likes this

#43 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 10 February 2014 - 13:08

Dokładnie 44.16 sekundy trwał udział Patrycji Maliszewskiej w igrzyskach olimpijskich w Soczi. Polka odpadła w swoim biegu eliminacyjnym w short tracku. Choć przez chwilę pojawiły się informacje, że uzyskała awans, ostatecznie na liście ćwierćfinalistek się nie znalazła.

Patrycja Maliszewska jest naszą "jedynaczką" w short tracku podczas igrzysk w Soczi. Spośród ośmiu biegów eliminacyjnych startowała w szóstym. W każdym jechały po cztery zawodniczki - by awansować do ćwierćfinału, należało zająć w swoim biegu pierwsze lub drugie miejsce.

Na mecie złudzeń nie było - Maliszewska dojechała na nią jako czwarta. Mimo dobrego początku, na koniec miała wyraźne problemy z płozami i została wyprzedzona przez Ariannę Fontanę (Włochy), Jianrou Li (Chiny) i Alyson Dudek (Stany Zjednoczone). Uzyskała czas 44.16 sekundy

 

 

To jest jakis kabaret.Olimpiada co 4 lata,a ona w 30 sekundzie ma kurwa problemy z płozami.

Polskie sporty zimowe to dramat.



#44 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Posted 10 February 2014 - 13:24

To jest jakis kabaret.Olimpiada co 4 lata,a ona w 30 sekundzie ma kurwa problemy z płozami.

Polskie sporty zimowe to dramat.

 

przecież my na każdej olimpiadzie jesteśmy świetnym przykładem idei że najważniejszy jest udział ...

 

Karolina Chrapek jak na razie siódma ....

 

 

 

 

... od końca więc może jeszcze spadnie, Ale chuj z kasą - sweet focia na fejsa z Soczi - bezcenne



#45 griszag

griszag
  • SK1964

Posted 10 February 2014 - 14:21

Co sie czepiacie- sam bym chciał wystąpić na olimpiadzie, nawet jak ten murzyn co mało co się nie utopił na którejś LO
  • ToJa likes this

#46 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Posted 10 February 2014 - 14:37

Dokładnie 44.16 sekundy trwał udział Patrycji Maliszewskiej w igrzyskach olimpijskich w Soczi. Polka odpadła w swoim biegu eliminacyjnym w short tracku. Choć przez chwilę pojawiły się informacje, że uzyskała awans, ostatecznie na liście ćwierćfinalistek się nie znalazła.

Patrycja Maliszewska jest naszą "jedynaczką" w short tracku podczas igrzysk w Soczi. Spośród ośmiu biegów eliminacyjnych startowała w szóstym. W każdym jechały po cztery zawodniczki - by awansować do ćwierćfinału, należało zająć w swoim biegu pierwsze lub drugie miejsce.

Na mecie złudzeń nie było - Maliszewska dojechała na nią jako czwarta. Mimo dobrego początku, na koniec miała wyraźne problemy z płozami i została wyprzedzona przez Ariannę Fontanę (Włochy), Jianrou Li (Chiny) i Alyson Dudek (Stany Zjednoczone). Uzyskała czas 44.16 sekundy

 

 

To jest jakis kabaret.Olimpiada co 4 lata,a ona w 30 sekundzie ma kurwa problemy z płozami.

Polskie sporty zimowe to dramat.

Wiem że najlepiej się krytykuje ale jak coś wklejacie to sprawdźcie rzetelność artykułu, Patrycja Maliszewska wystąpi jeszcze w biegu na 1000 m. Jeśli chodzi o polskie sporty zimowe to akurat w ostatnich latach mamy zajebisty progres , jak sobie przypomne IO w latach 90 tych to był dopiero dramat


  • ToJa likes this

#47 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Posted 10 February 2014 - 14:57


 

To jest jakis kabaret.Olimpiada co 4 lata,a ona w 30 sekundzie ma kurwa problemy z płozami.

Polskie sporty zimowe to dramat.

 

 olimpiada trwa 4 lata :)
 


  • Gała likes this

#48 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 10 February 2014 - 15:16

Wiem że najlepiej się krytykuje ale jak coś wklejacie to sprawdźcie rzetelność artykułu, Patrycja Maliszewska wystąpi jeszcze w biegu na 1000 m. Jeśli chodzi o polskie sporty zimowe to akurat w ostatnich latach mamy zajebisty progres , jak sobie przypomne IO w latach 90 tych to był dopiero dramat

 

Rzetelnie napisałem,że to jaja jakieś,że ma problem z płozami po 30s wyścigu i 4 latach przygotowań.To,że wystapi jeszcze na 1000m nie ma nic wspólnego z tym co napisałem.Chociaż zalewa mnie krew jak słucham,że teraz mu/jej nie wyszło był kurwa 70 ale ma jeszcze szanse za dwa dni ,bo znowu będzie startował.Gówno ma nie szanse.Jak ktoś jest dobry i w formie to 2 dni nie robią róznicy.To pojedyńcze przypadki ,że w następnym występie ktoś osiąga sukces i dotyczy to raczej zawodników ze ścisłej czołówki,a nie ogórków.

 

Od  IO w latach 90 tych minęły przynajmniej 2 dekady,a tak naprawde progres jest żaden w takim okresie czasu.



#49 hanys77gks

hanys77gks
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 10 February 2014 - 15:29

dla zawodnika który za własne pieniądze kupuje sobie sprzęt faktycznie udział jest najważniejszy
 
"Patrycja Maliszewska będzie jedyną Polką startującą w Soczi w short tracku. Kłopoty finansowe sprawiły, że większość okresu przygotowawczego przed igrzyskami spędziła w Białymstoku, a kłopotem był nawet zakup płóz za 1500 złotych."
 


#50 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Posted 10 February 2014 - 16:08

Rzetelnie napisałem,że to jaja jakieś,że ma problem z płozami po 30s wyścigu i 4 latach przygotowań.To,że wystapi jeszcze na 1000m nie ma nic wspólnego z tym co napisałem.Chociaż zalewa mnie krew jak słucham,że teraz mu/jej nie wyszło był kurwa 70 ale ma jeszcze szanse za dwa dni ,bo znowu będzie startował.Gówno ma nie szanse.Jak ktoś jest dobry i w formie to 2 dni nie robią róznicy.To pojedyńcze przypadki ,że w następnym występie ktoś osiąga sukces i dotyczy to raczej zawodników ze ścisłej czołówki,a nie ogórków.

 

Od  IO w latach 90 tych minęły przynajmniej 2 dekady,a tak naprawde progres jest żaden w takim okresie czasu.

Jeżeli ktoś uważa że nie powinni niektórzy jechać bo nie mają szans na sukces i wydawanie publicznych pieniędzy na nich jest zbyteczne to ja się go zapytam jak w takim razie podchodzi do wydawania miejskich pieniędzy na drużynę która broniła się przed spadkiem do 3 poziomu rozgrywek piłkarskich w kraju, którego ekstraklasa prezentuje poziom 3 lig europejskiej






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users