Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukraina


5074 odpowiedzi w tym temacie

#76 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 20 luty 2014 - 11:19

Moze ktos krotko opisac jak naprawde wyglada zycie poza Majdanem? pytam glownie w kontekscie rozgrywanych dzisiaj na Ukrainie meczy w LE

#77 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 20 luty 2014 - 12:08

Mecz Dynama Kijów z Valencią został przeniesiony na Cypr.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#78 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 20 luty 2014 - 16:09

Załączone pliki

  • Załączony plik  UKR.jpg   118,75 KB   0 Ilość pobrań


#79 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2014 - 16:42

To bierzemy Lwów, Tarnopol i Kamieniec Podolski a o resztę niech się martwią Ukraińcy:)

 

nie 'bierzemy', tylko 'odbieramy co nasze' :czytaj:



#80 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2014 - 22:46

http://www.nbcnews.c...rms-kiev-n34156

Fallout 3: Kiev


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#81 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 20 luty 2014 - 23:03

Filmik jak strzelają do Ukraińców

Bardzo mocny nawet jak dla mnie

http://www.youtube.c...DxkDiAcSF8#t=63



#82 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 luty 2014 - 23:41

Wy chcecie Lwów zdobywać z Sikorskim i Tuskiem?

Czy może nacjonalistami z 11 listopada?

 

Ukraińcy wciągają nas niestety nosem jeśli chodzi o serce do walki. U nas zawsze jest przypał albo coś do stracenia, a oni się napierdalają już któryś tam tydzień. Tak jak pisałem wcześniej - my żyjemy siłą i walecznością naszych przodków. Czymś czego już nie na co widać po normalnym życiu. Jesteśmy jednym z nielicznych państw w europie, gdzie nie było żadnej większej zadymy czy protestu.

 

Ogółem przejebane.


  • terror, tomzkat i Pako lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#83 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2014 - 23:54

Wy chcecie Lwów zdobywać z Sikorskim i Tuskiem?
 

 

Nimi w pierwszej kolejności, pójdą na zwiad przeciw stanowiskom ogniowym :lajkonik:



#84 F64

F64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 10:26

Szczytem bezczelności są pojawiające sie porównania Majdanu do Powstania Warszawskiego.

 

No kurwa nerwy mi puściły!



#85 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 21 luty 2014 - 11:01

Nimi w pierwszej kolejności, pójdą na zwiad przeciw stanowiskom ogniowym :lajkonik:

A nawet ich poświęcimy :hihi:



#86 Suchoparek

Suchoparek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 21 luty 2014 - 12:45

"Minister Radosław Sikorski poinformował na Facebooku, że jest w drodze do prezydenta Janukowycza."

 

Radzio mocarz: prawy sierpowy Fejsbukiem a potem poprawi lewy prosty Twiterem i nastanie pokój


  • Shellu i zaua lubią to

#87 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 12:58

Kurwa, jakie my mamy władze... o ja pierdole. Nie potrafią zapanować nad problemami w Polsce a kurwa będą bawić się w ratowanie Ukrainy. To pokazuje jakie mają priorytety.

 

Ciekawi mnie co wyjdzie z tych obietnic Janukowycza. Jakoś jestem przekonany, że jak to się uspokoi to zaczną się represje i taki chuj z tego będzie.



#88 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 21 luty 2014 - 13:52

Raczej skończy sie jak w Rumunii.

#89 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 21 luty 2014 - 15:51

mnie rozpierdala to, że już jakieś akcje, sprzedają świeczki by o 21 zapalić w oknie, by Ukraińcy poczuli ciepło sąsiadów no kurwa mać, albo  udostępnie coś na fejsie o Ukrainie, na pewno to im pomoże...



#90 Suchoparek

Suchoparek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 21 luty 2014 - 16:37

Radzio radzi:

 

 

 



#91 Pako

Pako
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 16:39

Kosa, trafiłeś w samo sedno, żyjemy walecznością naszych przodków.

Brakło już jej nam w 89 roku, jakbyśmy wtedy wywrócili cały czerwony obóz do góry nogami, to dzisiaj mielibyśmy inne elity polityczne, a nie kontynuuacje układów.

 

Dlatego (mimo tego, że nie chciałbym pomagać Ukraińcom), zazdroszczę im że potrafią zamienić w czyn niezadowolenie z narzuconego im porządku w państwie.

 

PRT, co do Polaków to niestety w podobny sposób kończą się nasze sprzeciwy wobec ekipy rządzącej - od lajkowania na tym zaj*** facebooku, do awantury podczas 11 listopada, który i tak jest odbierany jednoznacznie dzięki naszym równie zaj*** mediom.



#92 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 19:43

Jak dla mnie Sikorski ma jakieś problemy z głową. Typ mnie autentycznie przeraża, on jest szalony.

Patrzcie na jego reakcje po zaczepkach Jagi. Tak reaguje CZUB.

Ponura postać, kiedyś o nim będzie głośno...

 

 

 

Co do Lwowa... zabawne, że te pierdy o odbiciu Lwowie pojawiają się w sytuacji, w której ewidetnie widać, że my za chuja nie odzyskamy Lwowa bo Ukraińcy biją nas na łeb w tych zabawach. Fantazja w chuj.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#93 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 luty 2014 - 20:02

http://wpolityce.pl/...osc-nasz-wywiad

Dobry wywiad.

 

 

http://www.telegraph...se-in-Kiev.html

Świetna galeria zdjęć.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#94 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 luty 2014 - 11:30

 

brak słów...


  • Naujox lubi to

#95 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 22 luty 2014 - 11:58

ale wiele osób tak myśli jak ten chłopak.i wcale nie jest to blednę myślenie.

Ja natomiast zastanawiam się ile szpitali jest na Ukrainie.bo skoro protestuje tylko praktycznie Kijów a reszta kraju jest spokojna to czemu rannych przewożą do Polski samolotami zamiast tam na Ukrainie do innych miast.


  • Michał1964 lubi to

#96 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 22 luty 2014 - 12:41

Kurwa, jebani ignoranci debile zajebane...




Crazy Boys!

#97 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 luty 2014 - 13:38

Kuknij 2 posty wyzej...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#98 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 luty 2014 - 14:59

Jak dla mnie Sikorski ma jakieś problemy z głową. Typ mnie autentycznie przeraża, on jest szalony.

Patrzcie na jego reakcje po zaczepkach Jagi. Tak reaguje CZUB.

Ponura postać, kiedyś o nim będzie głośno...

 

 

 

Co do Lwowa... zabawne, że te pierdy o odbiciu Lwowie pojawiają się w sytuacji, w której ewidetnie widać, że my za chuja nie odzyskamy Lwowa bo Ukraińcy biją nas na łeb w tych zabawach. Fantazja w chuj.

Nie od dziś wiadomo, że ten typ ma nie równo pod sufitem. Dla mnie to faworyt numer jeden jeżeli chodzi o potencjalną pracę dla obcego wywiadu (jakiego to nie wiem, może Brytole, może Ruscy).


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#99 Suchoparek

Suchoparek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 22 luty 2014 - 15:36

Rosja:

"Żądamy od władz Ukrainy zapewnienia bezpieczeństwa naszym obywatelom"

 

 

Po olimpiadzie już nie będzie tak miło



#100 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 22 luty 2014 - 17:51

Wy chcecie Lwów zdobywać z Sikorskim i Tuskiem?

Czy może nacjonalistami z 11 listopada?

 

Ukraińcy wciągają nas niestety nosem jeśli chodzi o serce do walki. U nas zawsze jest przypał albo coś do stracenia, a oni się napierdalają już któryś tam tydzień. Tak jak pisałem wcześniej - my żyjemy siłą i walecznością naszych przodków. Czymś czego już nie na co widać po normalnym życiu. Jesteśmy jednym z nielicznych państw w europie, gdzie nie było żadnej większej zadymy czy protestu.

 

Ogółem przejebane.

 

Kosa no co ty gadasz, a awantura o krzyż pod pałacem prezydenckim? ;)

 

Kurwa niektórzy to niemają co do gara włożyć ale dla nich krzyż pod pałacem najważniejszy.

To są priorytety dla Polaków, a dla młodych to lajkowanie i wrzucanie słodkich fotek na pejsbuku!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych