Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefony komórkowe


3700 odpowiedzi w tym temacie

#2026 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Napisano 15 styczeń 2017 - 10:13

jak wygląda ubezpieczenie telefonu jaki koszt gdzie i jak to oceniacie 



#2027 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 16 styczeń 2017 - 14:41

Są różne firmy, trzeba pamiętać że jak coś się stanie to w opisie sytuacji gdy uszkodzony został telefon KONIECZNIE trzeba uzwględnić udział osób trzecich w zdarzeniu, nie możesz napisać, że ci z ręki wyleciał ino, że ktoś Cię szturchnął w na ulicy czy gdziekolwiek i wtedy się uszkodził. W takim wypadku nie powinno być problemu.



#2028 pekas

pekas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 23:08

jak wygląda ubezpieczenie telefonu jaki koszt gdzie i jak to oceniacie 

Ubezpieczene kosztuje ok 6 zł/mc. Użytecznośc zależy od warunków umowy. Ja 3 razy naprawiałem uszkodzony wyświetlacz w swoim LG z ubezpieczenia, knif był taki że ubezpieczyciel pokrywał koszty tylko w przypadku dewasatcji, czyli uszkodzenia przez osoby trzecie więc musiałem żenic kity zgłaszając usterkę: a to że na zabawie sylwestrowej mi ktos nieznany wytrącił z ręki, a to że ktoś na targowisku, a to że dzieci na schodach w bloku - ważne żeby były to nie dające sie zidentyfikowac osoby. W sumie na 3 naprawach peniw koło 1000 zł w kieszeni, więc jeśli masz tendencje do uszkadzania telefonów to polecam :)



#2029 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 23:18

jak wygląda ubezpieczenie telefonu jaki koszt gdzie i jak to oceniacie


Ja miałem kiedyś ubezpieczenie wyświetlacza w orange i rzeczywiście jak mi strzelil to wymienili(oczywiście podałem ze ktoś mnie popchnal) ale potem jak mi sie coś z telefonem zepsuło to oddalem go na gwarancje i serwis odrzucił mi gwarancje bo inny serwis ingerowal w telefon.

#2030 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 17 styczeń 2017 - 15:35

Są różne firmy, trzeba pamiętać że jak coś się stanie to w opisie sytuacji gdy uszkodzony został telefon KONIECZNIE trzeba uzwględnić udział osób trzecich w zdarzeniu, nie możesz napisać, że ci z ręki wyleciał ino, że ktoś Cię szturchnął w na ulicy czy gdziekolwiek i wtedy się uszkodził. W takim wypadku nie powinno być problemu.

 

Uszkodziła mi się tylna obudowa, zasada jest podobna jak przy wyświetlaczu? 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#2031 Szkielet

Szkielet
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2017 - 17:26

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)


  • Junior lubi to

#2032 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 styczeń 2017 - 19:36

A cenowo wychodzi duzo lepiej. 

 

 

Powinienem pisac do Lewego o prowizje :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2033 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2017 - 19:42

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)

 

Ale którego konkretnie galaxy ? Bo to trochę mało precyzyjne.



#2034 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 17 styczeń 2017 - 20:08

Nie ma roznicy 😀

#2035 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 styczeń 2017 - 20:45

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)

 

8 też bije na głowe Galaxy S4 i S6,

 

a bateria to po prostu kosmos.

1 pełny dzień przy ciaglym korzystaniu to bardzo dobry wynik 



#2036 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2017 - 21:40

Po 3 dniach użytkowania Honora 7 stwierdzam, że jest dużooo lepszy od Galaxy:)


Ja też czytałem o telefonach Honor że są godne polecenia chętnie bym wymienił swojego LG G4 na któryś z modeli Honora.

#2037 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 17 styczeń 2017 - 21:57

a bateria to po prostu kosmos.

1 pełny dzień przy ciaglym korzystaniu to bardzo dobry wynik 

myślę, że z OnePlus 3t byłbyś jeszcze bardziej zadowolony :)

tak jak Z5 trzymała mi od rana do wieczora, tak OnePlus przy takim samym użytkowaniu wytrzymuje spokojnie 2,5-3 dni. no i ładowanie do pełna to tylko 1h10min


  • mehow lubi to

#2038 Szkielet

Szkielet
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 styczeń 2017 - 17:42

Ale którego konkretnie galaxy ? Bo to trochę mało precyzyjne.

OD IV i VI



#2039 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2017 - 21:15

myślę, że z OnePlus 3t byłbyś jeszcze bardziej zadowolony :)

tak jak Z5 trzymała mi od rana do wieczora, tak OnePlus przy takim samym użytkowaniu wytrzymuje spokojnie 2,5-3 dni. no i ładowanie do pełna to tylko 1h10min

gdzie kupowałeś one plus 3?



#2040 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 21 styczeń 2017 - 22:21

gdzie kupowałeś one plus 3?

na oficjalnej - https://oneplus.net/oneplus-3t

64GB dostępne od ręki, 128GB pojawia się i znika - podobnie z soft gold



#2041 Stefano

Stefano
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTrowbridge / Katowice

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:09

Też polecam Honora 7. Bateria w trybie użytkowania co jakiś czas sms, jakieś połączenie potrafi wytrzymać 3-4 dni :) Poza tym mam go rok i ani razu mi sie nie zawiesił



#2042 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2017 - 20:07

Budus a jak z softem po PL? serwisowaniem? kosztem i czasem przesyłki?



#2043 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 22 styczeń 2017 - 20:28

Budus a jak z softem po PL? serwisowaniem? kosztem i czasem przesyłki?

ja zamawiałem 20.12 i planowany termin dostarczenia miałem na 12.01 - podają zaraz przy zamówieniu, a przyszło 2 lub 3 stycznia. teraz jak jest dostępny od ręki to ludzie na forum (forum.android.pl) piszą, że ciągu tygodnia telefon mają w ręce - wysyłają DHLem.

przesyłka jest za free.

mi przy płatności przez paypala wyszło 4,6 zł za €

gdzieś w ustawieniach rzuciło mi się w oczy coś nie spolszczone ale w niczym to nie przeszkadza - soft spolszczony jak dla mnie w 99%.

problemy z telefonem zgłasza się u nich przez stronę i oni przysyłają kuriera po telefon - telefon trafia do dawnego regeneris w Warszawie lub gdzieś do Niemiec - użytkownik na to nie ma wpływu

 

64GB za 439 €, a 128GB za 479€

 

dla mnie telefon ma jeden minus - aktualnie nie działa AndroidAuto w połączeniu z samochodem - ale jest to zgłoszone i pracują nad tym.

od momentu jak mam telefon to po aktualizacji do androida 7.0.1 wyszły już dwie poprawki, także tutaj też mają plusa


Użytkownik Budus edytował ten post 22 styczeń 2017 - 20:36

  • mhtn lubi to

#2044 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 22 styczeń 2017 - 22:44

Co do serwisu OnePlus to dla mnie mega plus. Uzytkuje od ponad 2 lat ich pierwszy model, 2 tygodnie przed koncem gwarancji padl mikrofon, kontakt do nich, nic nie przeciagali, wyslali kuriera, wszystko na ich koszt a po tygodniu cieszylem sie juz naprawionym telefonem ;)

#2045 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:05

Panowie, P8 Lite od paru dni zamula go coś, nic nie instalowałem, zawiechy lekkie łapie, co robić?

#2046 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:43

Kredycik panie, kredycik...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2047 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:52

ja zamawiałem 20.12 i planowany termin dostarczenia miałem na 12.01 - podają zaraz przy zamówieniu, a przyszło 2 lub 3 stycznia. teraz jak jest dostępny od ręki to ludzie na forum (forum.android.pl) piszą, że ciągu tygodnia telefon mają w ręce - wysyłają DHLem.

przesyłka jest za free.

mi przy płatności przez paypala wyszło 4,6 zł za €

gdzieś w ustawieniach rzuciło mi się w oczy coś nie spolszczone ale w niczym to nie przeszkadza - soft spolszczony jak dla mnie w 99%.

problemy z telefonem zgłasza się u nich przez stronę i oni przysyłają kuriera po telefon - telefon trafia do dawnego regeneris w Warszawie lub gdzieś do Niemiec - użytkownik na to nie ma wpływu

 

64GB za 439 €, a 128GB za 479€

 

dla mnie telefon ma jeden minus - aktualnie nie działa AndroidAuto w połączeniu z samochodem - ale jest to zgłoszone i pracują nad tym.

od momentu jak mam telefon to po aktualizacji do androida 7.0.1 wyszły już dwie poprawki, także tutaj też mają plusa

 

 

dzięki, przydatne info



#2048 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 23 styczeń 2017 - 23:13

Ma ktoś Xiaomi MI5?
Myśle nad nim albo Iphonem 6/6s
Wiadomo,musi chodzić Snapchat, Instagram i Tinder. Na niczym innym mi nie zależy.
A tak serio to bawił się ktoś Xiaomi na codzień? Jest aż tak zajebiście jak wszyscy wokół mówią?



#2049 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 24 styczeń 2017 - 03:06

Ja mam mi5s i jest przekozak, prosto z Ali polecam żeby nie nabijać kasy lokalnym Januszom. Choć zdania są podzielone i niektórzy mówią że nie warto do mi5s dopłacać, że wystarczy mi5 ale ja jestem zdania że warto do wersji 4gb dopłacić :)

#2050 Chrmik

Chrmik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 09:47

Ja jak wyżej mi5s ale 3/64 i kurde jestem zadowolony. Wczoraj miał pierwszy crashtest, przeleciał z dwa metry i gruchnął o beton. Trochę się poobijał, ale cały :)

Użytkownik Chrmik edytował ten post 24 styczeń 2017 - 09:47





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych