Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca zagranica


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2013 - 14:10

Mamy czas wakacji, wielu młodych ludzi szuka praca na rynku zagranicznym, również osoby przebywające zagranicą poszukują pracę.

Dlatego założyłem ten temat z myślą o nich.

 

Poszukuję pracę w Niemczech, może to być praca przy zbiorach, w hotelu, przy produkcji, budowlanka itd. Nie zle wladam niemieckim.

A tak przy okazji zna ktoś jakąś sprawdzoną stronkę z ofertami pracy w Niemczech? Wiele sie naczytałem na forach, że ludzie wyjezdzaja a potem na miejscu doznają szoku.



#2 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2013 - 22:11

Jeżeli chodzi o pracę w niemczech to bez języka nie ma nawet po co tu przyjeżdzać. Chyba, że ktoś ma gdzieś kogoś co mu na 100% załatwi bez potrzeby znajomości języka. Jeśli chodzi o budowlanke czy wykończeniówki to potrzebuja tylko fachowców, pomagierów jest od chuja...

 

Jak ktoś jest dobrym kafelkarzem i potrafi to serio dobrze robić to jestem w stanie nagrać robote w firmie u polaka(bez potrzeby znajomości języka) już o tym pisalem na starym forum.



#3 gryglinho

gryglinho
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWe\r/ne-Witosa

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:32

jesli chodzi o posredniaki to jest personnel z gliwic i wedlug mnie lepszy ind-ex z gorzowa wlkp lepiej płacą,chociaz mnie troche ojebali to o niebo lepiej niz w personelu,pewnie jest wiele innych ale robilem w tych dwoch,teraz pracuje normalnie u niemca na magazynie na westfali,bez znajomosci jezyka,wiadomo przyda sie cos umiec do zycia czy cos zalatwic ale w robocie duzo Polaków nawet na stanowiskach kierowniczych takze nie mam problemu w pracy porozumiewania sie a i z ruskimi idzie sie dogadac gorzej z ciapatymi:D



#4 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 lipiec 2013 - 22:38

Dobra, ale macie jakąś stronę gdzie znajdę oferty ale pewne a nie samych naciagaczy.

Co do języka to z niemieckim u mnie jest dobrze, tak jak mowiłem mialem w szkole niemiecki roszerzony takze tu nie ma problemu.



#5 gryglinho

gryglinho
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWe\r/ne-Witosa

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:08

http://www.ind-ex.pl/



#6 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 lipiec 2013 - 17:13

Troche innej strony poszukuje, ja musze miec konkretna oferte, jakie stanowisko, miejscowosc itd.

Zresztą jestem po ogolniaku takze na poczatek tak jak mowile poszukuje jakiejs pracy typu sprzatanie hoteli, produkcja.



#7 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 lipiec 2013 - 17:27

sadze ze jak zadzwonisz pod numer kontaktowy z tej strony to sie wszystkiego dowiesz.

nie licz na to ze ktos Ci tutaj da konkretna oferte  :czytaj:



#8 gryglinho

gryglinho
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWe\r/ne-Witosa

Napisano 24 lipiec 2013 - 13:12

Hodenhagen ,Bottrop ,Krefeld nie wiem jakie tam są jeszcze miejscowości normalnie pakujesz towar w magazynach firmy Netto ,ale trzeba zadzwonic to oni powiedza czy jest praca i gdzie w ktorym miescie... pewnie zapytasz o zarobki :D haha no to jest to praca akordowa i ile zarobisz- nie wiem, jak nie robisz to moze nawet ino 800 a na pewno idzie wycisnac ponad 2tys na reke ale to juz trza byc trocha doswiadczonym i szybkim w tej robocie   pozdro



#9 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 lipiec 2013 - 14:43

Dzięki.

Jeśli ktoś coś wiecej wie to prosze pisać.



#10 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:32

Witam, w odpowiedzi na nadesłana aplikację przesyłam informacje dotyczące warunków zatrudnienia.
Oferowana praca polega na obsłudze taśmy produkcyjnej, kontroli produkowanych artykułów i ich pakowaniu w dalszym procesie.
Dysponujemy ofertami zakładów o profilach - spożywczym i przemysłowy. Miejsce pracy - całe Niemcy. Język nie jest wymagany.
Pierwszy podpisywany kontrakt z nowym pracownikiem trwa od 3 do 6 miesięcy, z możliwością urlopowania co 6-8 tygodni, kwestia
wyboru pracownika. W przypadku chęci dalszej współpracy z naszą firmą, po zakończeniu pierwszego kontraktu tworzymy umowę stałą.
Zakwaterowanie naszych pracowników mieści się w specjalnie do tego przystosowanych domach/mieszkaniach. Przestronne pokoje 1-2 osobowe,
wspólna kuchnia, salon. Zakwaterowanie płatne 120 eur/ miesięcznie
Opis płac: Gwarantujemy 40 godzin pracy w tygodniu (pon-pt), nadgodziny, godziny pracy w weekend zależą od niemieckiego pracodawcy.
Stawka podstawowa wynosi 10,40 eur/h brutto, premiowe (nadg. weekendy, święta) 16,60 eur/h. Ubezpieczenie płatne 7,5 eur/tyg.
Jeśli opisane warunki pracy są dla Państwa interesujące i tym samym wyrażają Państwo chęć podjęcia współpracy, proszę pobrać, wypełnić i odesłać
dokumentację rekrutacyjną, linki do pobrania plików podane niżej.
http://bit.ly/1945uAM lub http://bit.ly/12X759l

Po otrzymaniu tych dokumentów, nasze biuro skontaktuje się telefonicznie w ciągu 48 godzin, w celu ustalenia szczegółów, terminu spotkania, podpisania umowy,
preferowanej daty rozpoczęcia pracy, interesującej Państwa lokalizacji na terenie Niemiec. Wyjazdy organizowane są 4 razy w tygodniu.
Dziękuję i pozdrawiam
Maryla Ostrowska

 

 

 

Aż wyglada za dobrze i te linki wygladaja bardzo podejrzanie.

Jak myslicie?



#11 Krycha

Krycha
  • SK1964

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:43

szukam roboty dla ojca, spawacz TIG

jakby ktos cos slyszal to pisac



#12 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2014 - 22:20

Panowie wyjechal albo wybiera sie ktos moze do niemiec?

ma ktos jakas strone ktora moze polecic.

jak kto jest z tymi polskimi firmami posredniczacymi, one pobieraja cos za oferte ktora jestem zainteresowany?

slyszalem ze zarobki sa gorsze niz u pracodawcow niemieckich.



#13 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 25 styczeń 2014 - 23:24

Panowie wyjechal albo wybiera sie ktos moze do niemiec?

 

znasz jezyk niemiecki lub w najgorszym wypadku angielski?

w stopniu komunikatywnym?


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#14 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 25 styczeń 2014 - 23:35

Panowie wyjechal albo wybiera sie ktos moze do niemiec?

ma ktos jakas strone ktora moze polecic.

jak kto jest z tymi polskimi firmami posredniczacymi, one pobieraja cos za oferte ktora jestem zainteresowany?

slyszalem ze zarobki sa gorsze niz u pracodawcow niemieckich.

przecież na zdrowy rozum wiadomo,ze nikt za darmo ofert nie będzie ci szukał.oraz tez,ze jak już zdecydujesz sie na podpisanie z taka firma umowy o prace np. w fabryce BMW to będziesz nadal pracownikiem tej firmy a nie BMW.stad różnice w zarobkach.



#15 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 wrzesień 2014 - 17:58

Jakie polecacie agencje pracy?

 

Chce wyjechac do dojczow, z jezykiem na pewno nie bedzie problemu.

 

Może ktos (kto ma juz to za sobo - wyjazd na obczyzne) podac jakies rady, nie chce tam pojechac i sie okaze ze ktos mnie kompletnie wychu** - juz duzo slyszlalem historii ze ktos nie dostal w ogole hasy i tak dalej.


Użytkownik fantatic edytował ten post 16 wrzesień 2014 - 17:59


#16 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 17 wrzesień 2014 - 09:43

jak znasz jezyk to co po sie w agencje pchasz. sam szukaj

 

 

na pewno sprawdzone marki typu addeco itd sa pewne. tylko po co Ci agencja jak znasz jezyk


Użytkownik wojciech1964 edytował ten post 17 wrzesień 2014 - 09:47


#17 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 październik 2014 - 22:33

Jacyś GieKSiarze w Zeewolde? Będę tam od niedzieli.


WHITE BOYS CENTRUM





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych