Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie

Polska


6014 odpowiedzi w tym temacie

#3251 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:50

Jaka nie by艂a motywacja to dobrze si臋 sta艂o. Mam tu na my艣li tryb w jaki te nowe ustawy mia艂y zosta膰 przeprowadzone.

#3252 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 10:06

Prezydent zawetuje ustaw臋 o SN i KRS.

Ustawka czy za wysoka presja?

 

Jaka presja, cz艂owieku? Presja to jest w GieKSie!

 

A tak poza tym, to jednak mimo wszystko presja...

Oni i tak przepchn膮 t臋 ustaw臋 - i dobrze - ale mam nadziej臋, 偶e nie b臋dzie to zrobione z g艂ow膮, a nie na hura - tak jak teraz.


U偶ytkownik Bojar edytowa艂 ten post 24 lipiec 2017 - 10:07

Wszyscy jedziemy na w贸zku wsp贸lnym, reprezentujemy GieKSe to pow贸d do dumy!


#3253 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 10:43

ustawka, jestem prawie pewny. Kaczor to bardzo madry czlowiek. Zyskal punkty dla Dudy (teoretycznie, na pewno nie od lemingow), a i tak zrobia co chca. Mozliwe, ze wystraszyli sie skali protestow i je tym sposobem uciszyli. Teraz zrobia poprawki i przepchna prawie to samo co chcieli. Taktyka. A protesty i tak beda, bo dobrze wiemy, ze to nie chodzi o sady. Tyle ze nieudolna opozycja dostanie w dupe.


  • ToJa i paulek lubi膮 to

#3254 butcher

butcher
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:12

Chyba nie dotar艂o do Ciebie 偶e wycofali ten projekt.(?)

 

tak, wycofali. Ale ju偶 samo zastanawianie si臋 nad czym艣 tak jawnie wal膮cym po kieszeniach ka偶dego obywatela jest dla mnie poronione...



#3255 mac

mac
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:37

ustawka, jestem prawie pewny. Kaczor to bardzo madry czlowiek. Zyskal punkty dla Dudy (teoretycznie, na pewno nie od lemingow), a i tak zrobia co chca. Mozliwe, ze wystraszyli sie skali protestow i je tym sposobem uciszyli. Teraz zrobia poprawki i przepchna prawie to samo co chcieli. Taktyka. A protesty i tak beda, bo dobrze wiemy, ze to nie chodzi o sady. Tyle ze nieudolna opozycja dostanie w dupe.

 

 

Oby... 

Albo, prezydent zaczyna gra膰 na swoje.

 

O bandzie tych lewackich p贸艂-debili na ulicach nie chce mi si臋 wspomina膰, ale jak widz臋 ich kopi膮cych na le偶膮co w te barierki to ja ju偶 po prostu nie wiem...Mo偶e da艂o by si臋 im wydzieli膰 jakie艣 wojew贸dztwo - taki rezerwat dla zwierz膮t i tam niech robi膮 co chc膮?

Najlepiej gdzie艣 na granicy z niemcami, niech si臋 integruj膮 z kozojebcami. Ja nawet z przyjemno艣ci膮 zgodz臋 si臋 jednorazowo do艂o偶y膰 z moich podatk贸w na taka operacj臋.



#3256 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:24

Te偶 mi si臋 wydaje 偶e ustawka. Mam wra偶enie, 偶e to wszystko mia艂o na celu pokazanie opozycji w jak najgorszym 艣wietle (zachowanie w sejmie, protesty). To by艂o te偶 takie wybadanie do czego jeszcze mog膮 si臋 posun膮膰 te przyg艂upy z po i nowoczesnej. Teraz b臋dzie przygotowana "nowa" ustawa, czyli ta zawetowana przejdzie lifting i zostanie wszystko przepchni臋te zgodnie z planem.

Jedyne co mnie wkurzy艂o to wypowied藕 Sasina. Bredzi, 偶e weto zamyka drog臋 do gruntownego zreformowania s膮downictwa i 偶e jest zdziwiony bo reforma wymiaru sprawiedliwo艣ci by艂a jednym z najwa偶niejszych punkt贸w jego kampanii wyborczej. Przecie偶 Duda powiedzia艂 wyra藕nie, 偶e w ci膮gu 2 miesi臋cy przygotuje swoj膮 ustaw臋 i 偶e s膮dy wymagaj膮 sporej reformy. Wi臋c chyba Jacu艣 nie s艂ucha艂 uwa偶nie. No chyba 偶e ta wypowied藕 to przykrywka, 偶eby艣my jednak my艣leli 偶e to nie by艂o ustawiane. 

No i nie chce mi si臋 wierzy膰, 偶e mogli waln膮膰 takiego babola, 偶e najpierw jest gadka w ustawie o 3 s臋dziach, a dalej o 5. Pewnie specjalnie pojawi艂 si臋 taki zapis, 偶eby prezydent mia艂 si臋 do czego doczepi膰. W dodatku to wyp艂yn臋艂o chyba dopiero przed g艂osowaniem w senacie, wi臋c wida膰 jak ci obro艅cy demokracji uwa偶nie czytaj膮. Przecie偶 tak wytrawni gracze powinni to wy艂apa膰 od razu ;-) 

 

No i oczywi艣cie te wszystkie lubna艂ery i pihowicze twierdz膮 偶e Duda przestraszy艂 si臋 protest贸w i tr膮bi膮 o swoim sukcesie :lol:  

A Kosiniak - Kamysz podzi臋kowa艂 tym milionom protestuj膮cych   :lol:


U偶ytkownik ToJa edytowa艂 ten post 24 lipiec 2017 - 12:29

  • KarolZawodzie1989 lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iaj膮...


#3257 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 13:58

Niestety chyba nie ustawka, wida膰 by艂o po reakcji kaczora. Makrela nastraszy艂a i ustawi艂a do pionu. Elektoratu peowskiego mu to nie przysporzy. Straci u konserwatyst贸w, zyska u niezdecydowanych. Z drugiej strony protesty przybiera艂y na sile, mieli swoje plany obalenia rz膮du tak偶e troch臋 to ugasi po偶ar. Z drugiej strony za te dwa miesi膮ce mog膮 by膰 podobne protesty, zale偶y jaki kszta艂t ustawa b臋dzie mia艂a i co wtedy? Je艣li nie b臋dzie gruntownej zmiany, a tylko pudrowanie to psu na bud臋 taka ustawa.

PS. Gdzie jest publikacja aneksu WSI?
  • Edy lubi to
B贸g, Honor, Ojczyzna.

#3258 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 14:04

zastanawia mnie jedno, ci ludzie, ktorzy protestuja nie zaglosuja nigdy na pis, wiec niech sobie protestuja, ale tacy jak ja przekonuja sie do pisu. Tzn. ja pisu nie znosze, bo to socjalisci, a socjalistow nie popre nigdy.... ale w obliczu tego cyrku oddam glos na pis. I pytanie ilu takich ludzi jest? Takich, tzn. wkurwionych tych ustawionym cyrkiem. Czesc ludzi pewnie tez sie wkurwila i z niezdecydowanych zaglosuje na opozycje, ale beda tez tacy, co na pis. Kto wie jak to ostatecznie wyjdzie.

Poza tym kto moze w tej chwili wygrac z Duda nastepne wybory? Chyba nie petru haha



#3259 mack

mack
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 14:08

Jak na ustawk臋 to chyba PAD za bardzo pojecha艂 po tych ustawach, ma艂o brakowa艂o by stwierdzi艂 wprost 偶e s膮 chujowe, z drugiej strony Jaki(ob贸z Ziobry) ju偶 pisa艂 偶e Duda wymi臋k艂, przez co Polska si臋 nie rozwija. Iskrzy na lini Rz膮d - Prezydent.

 

Ja si臋 tam ciesz臋 i czekam na rozbicie uk艂adu PO-PIS, z wszystkimi przydupasami.



#3260 borg

borg
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 24 lipiec 2017 - 14:37

Jak by to by艂a ustawka to 艣miech z tych co bronili tego projektu jak niepodleg艂o艣ci.
Pis specjalnie zrobi艂 mega bubel, wszyscy o tym m贸wili 偶e to nie mo偶e przej艣膰, tylko wyznawcy pisu to popierali.
Typowe lemingi popieraj膮ce byle co co pis chce wprowadzi膰.

#3261 terror

terror
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 15:57

Beka og贸lnie, Waszyngton tupn膮艂 nog膮 i Duda艂e si臋 obsra艂. Kolejny przyk艂ad, 偶e 偶adne pa艅stwo kt贸re jest w obozie demoliberalnym, nie mo偶e wyj艣膰 z tego obozu i przesta膰 by膰 demoliberalne.

 

Jakie wnioski? Duda pod pozorem wygaszenia konfliktu zavetowa艂 ustaw臋. Chcia艂 prze艂kn膮膰 pora偶k臋 by unikn膮膰 wojny, a prawda jest taka, 偶e b臋dzie mia艂 i wojn臋, i pora偶k臋. Demoliberalizm w Postaci KODowc贸w nie odpu艣ci do momentu zwyci臋stwa b膮d藕 "rozpuszczenia" konserwatywnej frakcji w Pisie. Tutaj nie ma opcji win-win. Szkoda, mog艂o by膰 ciekawie, a sko艅czy si臋 jak zawsze....


U偶ytkownik terror edytowa艂 ten post 24 lipiec 2017 - 15:57

"Jeste艣my naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jeste艣my naszymi ksi膮偶kami, naszymi obrazami, naszymi pos膮gami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3262 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 lipiec 2017 - 17:55

Dla 95 proc. ludzi najwa偶niejsza jest reforma s膮d贸w powszechnych i ona przesz艂a (i dobrze). Bo sam KRS i SN rzadko nas dotyczy.

Przyja藕艅 jest wszystkim!


#3263 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 18:03

Nie odpuszcza aby ujebac Donalda T. 馃榾

#3264 tevez

tevez
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 22:13

Te偶 mi si臋 wydaje 偶e ustawka. Mam wra偶enie, 偶e to wszystko mia艂o na celu pokazanie opozycji w jak najgorszym 艣wietle (zachowanie w sejmie, protesty). To by艂o te偶 takie wybadanie do czego jeszcze mog膮 si臋 posun膮膰 te przyg艂upy z po i nowoczesnej. Teraz b臋dzie przygotowana "nowa" ustawa, czyli ta zawetowana przejdzie lifting i zostanie wszystko przepchni臋te zgodnie z planem.

 

Tak, a teraz zrobili sobie or臋dzia o jednej porze i nawzajem jad膮 ze sob膮 w mediach. Naprawd臋 tak trudno uwierzy膰, ze w PiSie s膮 frakcje, kt贸re si臋 nawzajem nienawidz膮 i wyniszczaj膮? Przecie偶 ci wszyscy ludzie to s膮 zawodowi wspinacze po szczebelkach. Do PiSu nale偶y 30 tys cz艂onk贸w. Ka偶dy chce by膰 jak najwy偶ej, w ka偶dej du偶ej partii na 艣wiecie tak jest. Widzieli艣my ju偶 wojny Schetyny z Tuskiem mimo, ze byli w jednej partii, teraz zobaczyli艣my pierwsze oficjalne starcie Dudy z Ziobr膮.


  • Zielu88 lubi to

#3265 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 24 lipiec 2017 - 22:31

Akurat post by艂 pisany na d艂uuugo przed or臋dziami, przepraszam 偶e nie mam szklanej kuli ;-) 

 

Tak czy inaczej musz臋 przyzna膰, 偶e troch臋 niesmacznie wygl膮da to wzajemne negowanie si臋. Daj膮 tylko niepotrzebne argmenty debilom pokroju schetyny i petru. Brudy pierze si臋 we w艂asnym gronie. Teraz zostaje tylko czeka膰 co pojawi si臋 w ustawie autorstwa Dudy.

 

Mam tylko nadziej臋 偶e nie b臋d膮 usi艂owali odrzuci膰 tego weta licz膮c 偶e pos艂owie b臋d膮 na wakacjach, bo to b臋dzie ju偶 nie strza艂 w kolano ale w 艂eb. 


  • tevez lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iaj膮...


#3266 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 24 lipiec 2017 - 22:51

Test prawdy za dwa miesi膮ce. No chyba 偶e stwierdzi, 偶e reforma s膮downictwa to za powa偶na sprawa i potrzeba na ni膮 wi臋cej czasu.

呕eby si臋 nie okaza艂o 偶e to wszystko by艂o pod publiczk臋 tzn lansowanie si臋 na patriot臋 itp a duch Unii Wolno艣ci do kt贸rej zapisa艂 si臋 w 2001 roku ci膮gle w nim siedzi.

Narazie na szybko na minus u Dudy:
- przymusowe szczepionki na HPV
- nieujawnianie aneksu
- weta rio, sn, krs (przy stwierdzeniu 偶e nie podpisze jak nie b臋dzie zmiany na 3/5, zmiana jest, podpisu nie ma)
- olanie zaproszenia na rocznic臋 obchod贸w rzezi wo艂y艅skiej
B贸g, Honor, Ojczyzna.

#3267 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 lipiec 2017 - 00:23

Bartek, czyli Duda nie jest juz Twoim superprezydentem? :)
  • Flame lubi to

Przyja藕艅 jest wszystkim!


#3268 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 25 lipiec 2017 - 09:31

Nie przypominam sobie 偶ebym go tak nazwa艂. Poza tym kto艣 taki jak superprezydent nie istnieje no chyba, 偶e by艂bym to ja :D

Podpad艂 mi jak podpisa艂 HPV bo albo nie wie co podpisuje albo co gorsze wie. Potem podr贸偶 do Chin w koszulce red is bad. Znaj膮c swoje s艂abo艣ci do teorii spiskowych nie wyci膮ga艂em pochopnych wniosk贸w. Ju偶 nie wspominaj膮c o tym 偶e by艂 w kancelarii Lecha a tam na pewno by艂 kret :P

Za dwa miesi膮ce wiele si臋 wyja艣ni.
B贸g, Honor, Ojczyzna.

#3269 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:25

A mi si臋 wydaje 偶e pisiory w艂a艣nie to dobrze rozgrywaj膮,a udawa膰 zaskoczonego potrafi chyba ka偶dy. No poza Morawieckim,kt贸ry robi艂 to przed kamerami bardzo nieudolnie. ;)

WHITE BOYS CENTRUM


#3270 borg

borg
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:56

A mi si臋 wydaje 偶e pisiory w艂a艣nie to dobrze rozgrywaj膮,a udawa膰 zaskoczonego potrafi chyba ka偶dy. No poza Morawieckim,kt贸ry robi艂 to przed kamerami bardzo nieudolnie. ;)

Taa.nie ma to jak wymy艣li膰 sobie jak膮艣 teorie i jeszcze dopasowywa膰 do tego ludzi.Ci zagrali dobrze a tamten nie umie udawa膰.i jeszcze u艣mieszek na ko艅cu i wiemy jak by艂o.

#3271 terror

terror
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:21

Przecie偶 to jest oczywiste, w tym samym dniu (?) Duda mia艂 rozmow臋 telefoniczn膮 z Berlinem, dzie艅 wcze艣niej Waszyngton oficjalnie pot臋pi艂 t膮 ustaw臋. Duda艂e si臋 zesra艂 a KOD/opozycja i tak nie odpu艣ci - jak si臋 czuje krew, to si臋 dobija przeciwnika a nie odpuszcza. Duda te偶 nie gra na w艂asn膮 r臋k臋, bo bez Pisu nie ma w og贸le zaplecza politycznego - chuja mo偶e nawet gdyby mia艂 90% poparcie.


U偶ytkownik terror edytowa艂 ten post 25 lipiec 2017 - 14:22

"Jeste艣my naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jeste艣my naszymi ksi膮偶kami, naszymi obrazami, naszymi pos膮gami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3272 borg

borg
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 25 lipiec 2017 - 15:24

Nie przypominam sobie 偶ebym go tak nazwa艂. Poza tym kto艣 taki jak superprezydent nie istnieje no chyba, 偶e by艂bym to ja :D

Podpad艂 mi jak podpisa艂 HPV bo albo nie wie co podpisuje albo co gorsze wie. Potem podr贸偶 do Chin w koszulce red is bad. Znaj膮c swoje s艂abo艣ci do teorii spiskowych nie wyci膮ga艂em pochopnych wniosk贸w. Ju偶 nie wspominaj膮c o tym 偶e by艂 w kancelarii Lecha a tam na pewno by艂 kret :P

Za dwa miesi膮ce wiele si臋 wyja艣ni.

Co jest z艂ego w tej szczepionce?

#3273 Artis

Artis
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 25 lipiec 2017 - 18:36

Skoro nawet onet o tym pisze...... :)

 

http://wiadomosci.on...y-rosji/t15snt8



#3274 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 lipiec 2017 - 18:47

Ale jaki Waszyngton? Chodzi o konfe, ktora trwa艂a godzin臋 i jedno z pyta艅 zada艂 dziennikarz TVN, a odpowiedzia艂a rzecznik DS?

Przyja藕艅 jest wszystkim!


#3275 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani u偶ytkownicy

Napisano 25 lipiec 2017 - 18:48

Ja uwa偶am 偶e to nie by艂o zaskoczenie 偶e Prezydent to zawetowa艂.Trzeba poczeka膰 i si臋 przekona膰.My艣l臋 偶e chodzi艂o o te protesty 偶eby nie poszed艂 w 艣wiat taki przekaz.Teraz zaczynaj膮 si臋 protesty pro-rz膮dowe i kto wie mo偶e chc膮 w p贸藕niejszym czasie w takim 艣wietle pokaza膰 i podpisa膰 te ustawy






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

1 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych


    kris80